Infolinia 0800 702813
 

VMware Workstation 15.5 Pro Full Version

896,75 zł * 1227,15 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820031.1
 • WS15-PRO-C
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Profesjonalna wirtualizacja z VMWare Workstation 15.5 Pro VMWare Workstation 15 Pro to... więcej

Informacje o produkcie "VMware Workstation 15.5 Pro Full Version"

Profesjonalna wirtualizacja z VMWare Workstation 15.5 Pro

VMWare Workstation 15 Pro to najnowsza wersja VMWare Workstation. To profesjonalne rozwiązanie do wirtualizacji pozwala na uruchomienie praktycznie każdego systemu operacyjnego w środowiskach wirtualnych pod systemami Windows i Linux. Jest to idealne rozwiązanie dla programistów, którzy mogą testować swoje aplikacje praktycznie w różnych środowiskach sprzętowych. Ale również ze względów bezpieczeństwa lub w celu dalszego korzystania ze starego oprogramowania, wirtualizacja systemów operacyjnych może być przydatna. W blitzhandel24 otrzymujesz stację roboczą VMWare w absolutnie najlepszych warunkach. Niedrogi, poważny i dostarczony w mgnieniu oka.

Co może zrobić stacja robocza VMWare 15.5 Pro

Dzięki najnowszej wersji VMWare Workstation możesz korzystać z zalet wirtualizacji komputerów i systemów operacyjnych na profesjonalnym poziomie. Niskie koszty ogólne pozwalają na przekazanie znacznej części istniejącej mocy obliczeniowej do maszyn wirtualnych. Działa to pod systemami Windows 7, 8 i 10 w taki sam sposób, jak na serwerze Windows (Windows Server 2008 lub nowszy). Różne warianty systemu Linux (na przykład Ubuntu, openSuse, RedHat lub CentOS) są również obsługiwane jako systemy nadrzędne.
Dzięki pełnej obsłudze DirectX 10.1 i OpenGL 3.3, VMWare Workstation daje duże możliwości tworzenia i testowania złożonych aplikacji 3D. Nawet konfiguracja sieci wirtualnych (IPv6 i IPv4, opcjonalnie w trybie podwójnego stosu) nie stanowi problemu dla instancji VMWare.

Doskonały interfejs użytkownika

Możesz łatwo skonfigurować swoje systemy wirtualne za pomocą interfejsu graficznego. Określ, jaki sprzęt chcesz emulować i jaki system operacyjny powinien być używany. Oczywiście można zapisać utworzone w ten sposób konfiguracje i używać ich np. na swoim serwerze bez konieczności powtarzania tam konfiguracji. Ponadto stacja robocza VMWare daje możliwość tworzenia kopii lustrzanych skonfigurowanych instancji lub zamrażania ich podczas pracy. Możliwe jest również skonfigurowanie i wykorzystanie różnych systemów w zależności od siebie. Na przykład, masz możliwość tworzenia punktów zwrotnych. Te punkty przywracania są przejrzyście wyświetlane w formie drzewa genealogicznego, dzięki czemu można je znaleźć w każdej chwili. Jest to idealne rozwiązanie dla oprogramowania badawczego lub różnych konfiguracji.

Obsługa API REST i VSphere

Kupując VMWare Workstation, wybierasz nie tylko doskonałe rozwiązanie do wirtualizacji systemów operacyjnych w systemach Windows i Linux. System VMWare oferuje wiele funkcji umożliwiających automatyzację i kontrolę nad całym ekosystemem. Dzięki REST API możesz na przykład kontrolować i konfigurować swoje systemy wirtualne zdalnie za pomocą oprogramowania. Dzięki temu system serwerowy zwirtualizowany przez VMWare może być znacznie łatwiejszy w utrzymaniu niż większość rozwiązań sprzętowych. Dzięki obsłudze własnego klienta VSphere firmy vmware, można również szybko i łatwo uruchamiać instancje lub uzyskiwać do nich zdalny dostęp. Profesjonalna wirtualizacja nigdy nie była łatwiejsza.

Czy nadal nie jesteś pewien, czy powinieneś kupić stację roboczą VMWare? Wystarczy skontaktować się z naszym kompetentnym i przyjaznym zespołem obsługi klienta. Nasi pracownicy czekają na Państwa zapytania. Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez telefon, e-mail i webchat.

Co to jest VMWare Workstation 15.5 Pro?

VMWare Workstation 15 Pro to profesjonalne oprogramowanie do realizacji wirtualnych środowisk pracy w systemach operacyjnych Windows i Linux. W wirtualnym kontenerze, VMWare Workstation może obsługiwać różne systemy operacyjne i być używany do różnych celów.

Kto powinien kupić VMWare Workstation 15.5 Pro?

Stacja robocza VMWare jest przeznaczona przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników, którzy muszą wirtualizować różne systemy operacyjne na jednym komputerze. Mogą to być na przykład twórcy oprogramowania, którzy z łatwością mogą tworzyć aplikacje dla różnych systemów. Na przykład, nawet jeśli trzeba korzystać z oprogramowania, które nie jest już obsługiwane w obecnym ekosystemie IT, wirtualizacja za pomocą VMWare Workstation może być realnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto kupić VMWare Workstation 15.5 Pro?

Stacja robocza VMWare przekonuje dzięki obsłudze szerokiej gamy systemów operacyjnych hostów. Oprócz systemu Windows 7 i 10, do skonfigurowania stacji roboczej VMWare można także użyć systemu Windows Server i najpopularniejszych dystrybucji systemu Linux (takich jak Ubuntu, Suse lub RedHat). Lista obsługiwanych systemów operacyjnych dla gości jest znacznie bardziej obszerna. Użyteczne funkcje, takie jak kreator konfiguracji lub tworzenie kopii lustrzanych i zamrażanie wirtualnych instancji, sprawiają, że praca z VMWare Workstation w profesjonalnym użyciu jest łatwa i przyjemna.

Opis produktu:

Stacja robocza VMware 15 Pro
Rodzaj produktu: Licencja
Kategoria: Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej - inne
wersja: 15.5
Liczba licencji: 1 licencja
Szczegóły dotyczące licencji: ESD
Platforma:

Linux, Windows

CECHY PRODUKTU

Język(y): angielskiNumer
licencji: 1 licencja na zakup do użytku komercyjnego i prywatnego.
Rodzaj licencji: Pełna wersja, bez abonamentuPlatform
: Windows, LinuxScope dostawy
: Klucz produktu, link do pobrania z oficjalnej strony internetowej, faktura z wykazanym podatkiem VAT

Zgodnie z prawem od momentu
zakupu, posiadamy wszelkie prawa do tego artykułu, zarówno pisemne, jak i intelektualne, a zatem mamy prawo do jego odsprzedaży. Prawa te są następnie przenoszone na Państwa po dokonaniu zakupu.

 • Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o numerze sprawy I ZR 8 / 1 3 , nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą.
 • Oprogramowanie jest licencją jednoużytkownikową z przeniesienia umowy ilościowej, więc rejestracja identyfikatora nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje, ale nie możesz go zarejestrować. Proszę nie kupować, jeśli się z tym nie zgadzasz.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VMware Workstation 15.5 Pro Full Version"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany