Infolinia 0800 702813
 

Windows Server 2016 Datacenter, licencja dodatkowa Core AddOn

1378,60 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820166
 • P71-08693
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Zakres licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Licencjonowanie Jeśli chodzi o licencjonowanie, wiele się zmieniło w porównaniu z... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2016 Datacenter, licencja dodatkowa Core AddOn"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Licencjonowanie

Jeśli chodzi o licencjonowanie, wiele się zmieniło w porównaniu z poprzednimi wersjami. W przypadku Windows Server 2016 nie jest to już procesor, ale rdzeń.

Proszę zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Każdy procesor musi być licencjonowany z co najmniej 8 rdzeniami
 • Każdy serwer musi być licencjonowany z co najmniej 16 rdzeniami.

Dzięki Licencjom Windows Server 2016 Datacenter Licencje, użytkownik otrzymuje nieograniczone prawa do maszyn wirtualnych na licencjonowanym serwerze podczas licencjonowania sprzętu.


Przegląd funkcji:

Ekskluzywne funkcje dla Windows Server Datacenter 2016

 • Nieograniczony OSE / Hyper-V-Container (domyślnie: 2)
 • Możliwości przechowywania, w tym Przestrzenie magazynowe Bezpośrednie i Repliki magazynowe
 • ekranowane maszyny wirtualne
 • komin sieciowy

Dodatkowe poziomy bezpieczeństwa
Poprawa bezpieczeństwa w strukturze serwera i zmniejszenie ryzyka dzięki wielu zintegrowanym warstwom ochrony

Nowe możliwości wdrożenia
Poprawić dostępność i zmniejszyć wykorzystanie zasobów za pomocą smukłego Nano Serwera.

Zintegrowane kontenery
Kontenery Windows Server i Hyper-V umożliwiają elastyczny rozwój i zarządzanie.

Efektywne kosztowo składowanie
Stwórz wysoce dostępną i skalowalną, programowo zdefiniowaną pamięć i oszczędzaj koszty

Innowacyjne sieci
Używaj programowo zdefiniowanych sieci do automatyzacji z wydajnością zbliżoną do chmury.

Ogólne

Fizyczne i wirtualne maszyny korzystają z większej dokładności czasu dzięki udoskonaleniu usługi Win32 Time Service i usługi synchronizacji czasu Hyper-V. Serwer Windows może być teraz używany do hostowania usług zgodnych z przyszłymi przepisami, które wymagają dokładności 1 ms UTC.

nano serwer
Innowacje w Nano Serwerze. Nano Server posiada teraz zaktualizowany moduł do tworzenia obrazów Nano Server. Ponadto, istnieje większe rozdzielenie funkcji dla hostów fizycznych i maszyn wirtualnych gości, a Ty korzystasz ze wsparcia dla różnych edycji Windows Server. Ulepszona została również konsola odzyskiwania danych. Usprawnienia te obejmują rozdzielenie reguł firewalla przychodzącego i wychodzącego oraz możliwość naprawy konfiguracji WinRM.

usługi zdalnego pulpitu
Z wysoce dostępnym wdrożeniem RDS, możesz wykorzystać bazę danych Azure SQL dla swojego brokera połączeń zdalnego pulpitu w trybie wysokiej dostępności.

Tożsamość i dostęp
Nowe funkcje identyfikacji zwiększają możliwości ochrony środowisk Active Directory. Ponadto organizacje mogą migrować do wdrożeń tylko w chmurze lub hybrydowych, gdzie niektóre aplikacje i usługi są hostowane w chmurze, a inne lokalnie.

Zarządzanie i automatyzacja
Zarządzanie i automatyzacja skupia się na narzędziach i informacjach referencyjnych dla specjalistów IT, którzy chcą uruchomić i zarządzać systemem Windows Server 2016 (w tym Windows PowerShell).

Windows PowerShell 5.0 zawiera ważne nowe funkcje - w tym obsługę tworzenia klas oraz nowe funkcje zabezpieczeń - które rozszerzają funkcjonalność, poprawiają wrażenia użytkownika oraz ułatwiają i zwiększają możliwości kontroli i zarządzania środowiskami Windows. Szczegółowe informacje znajdują się w dokumencie Windows Management Framework (WMF) 5.0 RTM Release Notes Overview.

Nowe funkcje dla Windows Server 2016 obejmują następujące elementy: PowerShell.exe może działać lokalnie na Nano Serwerze (nie tylko zdalnie), nowe cmdlety dla lokalnych użytkowników i grup zastępują GUI, nowa obsługa debugowania PowerShell oraz nowa obsługa w Nano Serwerze dla logowania i audytu bezpieczeństwa oraz JEA.

Sieci definiowane przez oprogramowanie

Teraz można zarówno odtwarzać ruch lustrzany, jak i kierować go do nowych lub istniejących Urządzeniawirtualnych. W połączeniu z rozproszoną zaporą ogniową i grupami zabezpieczeń sieciowych można dynamicznie segmentować i zabezpieczać obciążenia w sposób podobny do Azure. Można również wdrożyć i zarządzać całym stosem sieci zdefiniowanym programowo za pomocą System Center Virtual Machine Manager. Za pomocą Dockera można zarządzać sieciami kontenerowymi Windows Server i przypisać zasady SDN nie tylko do maszyn wirtualnych, ale także do kontenerów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w temacie Plan Software Defined Networking Deployment.
Poprawa wydajności TCP

Domyślne początkowe okno zatoru (ICW) zostało zwiększone z 4 do 10 oraz zaimplementowano TCP Fast Open (TFO). TFO skraca czas potrzebny do nawiązania połączenia TCP, a zwiększony ICW pozwala na przenoszenie większych obiektów w początkowym rozerwaniu. Taka kombinacja może znacznie skrócić czas potrzebny do przeniesienia obiektu internetowego pomiędzy klientem a chmurą.

Aby poprawić zachowanie TCP podczas odzyskiwania po utracie pakietu, wdrożono TCP: Tail Loss Probe (TLP) oraz Recent ACKnowledgement (RACK). TLP pomaga w konwersji RTO (Retransmit TimeOuts) na szybkie odzyskiwanie, a RACK skraca czas potrzebny na szybkie odzyskiwanie do retransmisji utraconego pakietu.

Zakres dostawy:

- Windows Server 2016 Datacenter 2 Podstawowa licencja dodatkowa
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.


Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2016 Datacenter, licencja dodatkowa Core AddOn"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany