Infolinia 0800 702813
 

Windows Server 2019 Device CAL

104,37 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820148
 • R18-05812
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows Server 2019 Device CAL Windows Server 2019 Device CALjest niezbędny dla firm i... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Device CAL"

Windows Server 2019 Device CAL

Windows Server 2019 Device CALjest niezbędny dla firm i przedsiębiorców, aby mogli oni legalnie korzystać z nowego serwera. Skrót CAL nazywa się Client Access License. Przedsiębiorcy, którzy zakupili Windows Server 2019 Device CALmogą w końcu korzystać z wielu zalet w codziennym życiu biurowym lub prywatnym. Jest to praktyczne, a w wielu przypadkach nawet niezbędne dla wielu użytkowników, aby móc korzystać z oprogramowania w pełnym zakresie. W tym celu mogą zakupić Windows Server 2019 Device CAL. Ta aplikacja ma zawsze sens w życiu zawodowym, niezależnie od branży, w której jest stosowana. Osoby, które zdecydują się na korzystanie z Windows Server 2019 Device CALoficjalnie i wiążąco zakupiły odpowiednią licencję na program i mogą korzystać z klucza produktu dostarczonego wraz z programem. Niezależnie od tego, czy jest to biuro zaopatrzenia w meble, wynajmu samochodów, ubezpieczenia, nieruchomości itp., Windows Server 2019 Device CALoferuje w każdym przypadku ogromną wartość dodaną dla wszystkich procesów pracy.Windows Server 2019 Device CAL

Kupno serwera Windows Server 2019 Device CALoznacza wybór profesjonalnego zastosowania. Wreszcie, aplikacja może być ustawiona zgodnie z wymaganiami, nawet jeśli na jednym komputerze pracuje kilku użytkowników. Nie jest niczym niezwykłym, że systemy muszą być nowo instalowane i indywidualnie konfigurowane zgodnie z własnymi wymaganiami. Również w tym przypadku, Windows Server 2019 Device CALoferuje ogromną wartość dodaną i prostą, nieskomplikowaną obsługę. Funkcja pomocy może być również łatwo wywołana, dzięki czemu pytania pojawiające się w praktyce mogą być zazwyczaj szybko wyjaśnione. Jeśli firmy, marketerzy lub ogólnie użytkownicy komputerów potrzebują ważnej licencji CAL, czyli licencji dostępu, to wygodnie jest zamówić ją online. Oszczędza to czas, który ambitni przedsiębiorcy mogą następnie lepiej zainwestować w wydajne procesy biznesowe. System Windows Server 2019 Device CALautoryzuje wiele efektywnych dostępów, które mogą być również wyraźnie przypisane do użytkownika. Zasadniczo istnieją różne licencje dostępu w zależności od potrzeb. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie do indywidualnego zastosowania dostosowanego do użytkownika, a inne są szczególnie odpowiednie, ponieważ mogą być stosowane z różnych urządzeń.Wniosek

Użytkownicy, którzy zakupią Windows Server 2019 Device CALoficjalnie nabywają prawa do szerokiej gamy funkcji i profesjonalnych aplikacji. O co dokładnie chodzi? Uzyskanie licencji na serwer Windows, aby aplikacje mogły być wykorzystywane w sposób profesjonalny i w pełnym zakresie.

Dla kogo jest odpowiedni Windows Server 2019 Device CAL?

Pakiet ten jest szczególnie odpowiedni dla przedsiębiorców, którzy chcą oficjalnie licencjonować miejsca pracy swoich pracowników, aby wszystko było legalne. Pakiet jest szczególnie polecany dla firm, które pracują w systemie zmianowym, ponieważ dla każdego użytkownika można dokonać indywidualnych ustawień.Jaką wartość dodaną oferuje nowy pakiet dla użytkowników?

Użytkownik może spodziewać się wielu nowych, skutecznych funkcji i ulepszeń w stosunku do starych wersji. Dla wielu zainteresowanych stron korzystne jest również to, że możliwy jest zakup przez Internet.

Language
: Single Language, EnglishVersion:
Microsoft Microsoft WindowsCALWskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2019 Device CAL"
23 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Alles super gelaufen, gerne wieder! Dankeschön

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany