Infolinia 0800 702813
 

Windows Server 2019 User CAL

104,37 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820147
 • R18-05850
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer 2019 User CAL W przypadku nowoczesnych licencji, oficjalne produkty... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 User CAL"

Microsoft WindowsServer 2019 User CAL


W przypadku nowoczesnych licencji, oficjalne produkty są jedynym słusznym wyborem. Z tego powodu oferujemy nowoczesny Microsoft WindowsServer 2019 User CALdla najnowszego serwera i umożliwia nieskomplikowane wdrożenie. Dzięki temu można łatwo zintegrować odpowiednie rozwiązania w firmie i pracować nad rozwiązaniem zorientowanym na użytkownika. W ten sposób cała kontrola dostępu może stać się bardziej nowoczesna i funkcjonalna.

 

Zawsze właściwa licencja


Dzięki przejrzystemu modelowi licencjonowania Microsoftu nie jest trudno uzyskać odpowiednie licencje. Dla każdego serwera istnieje osobna licencja, która może być dostosowana funkcjonalnie dokładnie do implementacji. Microsoft WindowsServer 2019 User CALjest następnie używany do zdefiniowania konkretnego użytkownika w celu znacznego uproszczenia wdrożenia. W ten sposób zawsze możesz znaleźć odpowiednie produkty bezpośrednio u nas, dzięki czemu możesz polegać na profesjonalnym rozwiązaniu.

Przejrzyście ułożone licencje dostępu oferują następnie odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich serwerów organizacji. Niezależnie od Urządzenie, Microsoft WindowsServer 2019 User CALdefiniuje dokładnie jednego użytkownika, który może uzyskać dostęp do systemów. W ten sposób można skutecznie uniknąć sytuacji, w której osoby trzecie również mają dostęp do systemów, a bezpieczeństwo jest znacznie ograniczone. Z odpowiednimi licencjami na produkty z naszego sklepu nie staje się to problemem.

 

Najważniejsze zalety w skrócie

 • Szybka integracja z serwerem
 • Ciągłe analizy dla większej przejrzystości
 • Łatwa adaptacja przez użytkownika
 • Dokładnie przydzielona licencja dla większego bezpieczeństwa
 • Pełna alokacja w ramach przedsiębiorstwa
 • Oficjalny kod licencji dla serwera

 

Najnowszy dostęp dla każdego serwera


Dzięki licznym funkcjom, takim jak analizy i inne rozszerzenia wokół serwera, możesz zawsze mieć podgląd. Jeśli masz Windows Server 2019, nie musisz się martwić o licencjonowanie w ten sposób, ale możesz łatwo wybrać jedną z naszych licencji. Ułatwia to korzystanie z odpowiedniego programu Microsoft WindowsServer 2019 User CALi optymalizuje ogólne bezpieczeństwo serwera.

Oczywiście, zakup kilku licencji jest znacznie tańszy, dzięki czemu większe firmy mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zazwyczaj są one uzależnione od wyposażenia wielu pracowników w odpowiedni Microsoft WindowsServer 2019 User CALi zakupu praktycznego zestawu. Po zakupie odpowiedniego rozwiązania, połączenie z serwerem nie zajmuje dużo czasu.

Kup teraz User CALMicrosoft WindowsServer 2019


Za pomocą odpowiedniego programu Microsoft WindowsServer 2019 User CALmożna znacznie ułatwić cały dostęp do serwera. Dzięki temu dla wielu użytkowników atrakcyjny jest wybór oficjalnych licencji i korzystanie z wszystkich dostępnych usług. W ten sposób cieszymy się, że możemy zaoferować najnowsze produkty i licencje. Ułatwia to zakup odpowiedniego programu Microsoft WindowsServer 2019 User CAL, aby dostęp do systemu był jak najprostszy.


Co oferuje wdrożenie?

Program Microsoft WindowsServer 2019 User CALumożliwia szybkie i ukierunkowane licencjonowanie istniejących serwerów. Nie ma potrzeby tracenia cennego czasu, ponieważ serwery z odpowiednią licencją są w pełni sprawne i użyteczne w ciągu kilku minut.

Kto skorzysta z tego rozwiązania?

Każdy użytkownik serwera Windows powinien również wrócić do odpowiedniego CAL. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zoptymalizować proces pracy i mieć oko na kontrolę Urządzenia. Dzięki przejrzystemu przydziałowi użytkowników, bezpieczeństwo nie stanowi już problemu, dzięki czemu niezbędna licencja jest zawsze dostępna.

Co czyni tę licencję tak ważną?

Bez odpowiedniego wywołania User CALMicrosoft WindowsServer 2019 User CAL, serwer nie może być dostosowany lub skonfigurowany. Dlatego też, aby móc w sposób zorganizowany korzystać w firmie z jej usług, niezbędna jest odpowiednia licencja, która zawsze będzie odpowiadała właściwemu rozwiązaniu.

 

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik nie tylko uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera za pomocą jednego Urządzeniei na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych Urządzeniai logowania się do sieci razem z nimi.

 

Właściwość: Licensing
Microsoft Microsoft WindowsCAL

 

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2019 User CAL"
23 paź 2020

alles super

Alles gut geklappt, Dankeschön

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany