Infolinia 0800 702813
 

Windows Server 2019 User CAL

104,14 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820147
 • R18-05850
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Numer CAL

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer 2019 User CAL W przypadku nowoczesnych licencji, oficjalne produkty... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 User CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft WindowsServer 2019 User CAL


W przypadku nowoczesnych licencji, oficjalne produkty są jedynym słusznym wyborem. Z tego powodu oferujemy nowoczesny Microsoft WindowsServer 2019 User CALdla najnowszego serwera i umożliwia nieskomplikowane wdrożenie. Dzięki temu można łatwo zintegrować odpowiednie rozwiązania w firmie i pracować nad rozwiązaniem zorientowanym na użytkownika. W ten sposób cała kontrola dostępu może stać się bardziej nowoczesna i funkcjonalna.

 

Zawsze właściwa licencja


Dzięki przejrzystemu modelowi licencjonowania Microsoftu nie jest trudno uzyskać odpowiednie licencje. Dla każdego serwera istnieje osobna licencja, która może być dostosowana funkcjonalnie dokładnie do implementacji. Microsoft WindowsServer 2019 User CALjest następnie używany do zdefiniowania konkretnego użytkownika w celu znacznego uproszczenia wdrożenia. W ten sposób zawsze możesz znaleźć odpowiednie produkty bezpośrednio u nas, dzięki czemu możesz polegać na profesjonalnym rozwiązaniu.

Przejrzyście ułożone licencje dostępu oferują następnie odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich serwerów organizacji. Niezależnie od Urządzenie, Microsoft WindowsServer 2019 User CALdefiniuje dokładnie jednego użytkownika, który może uzyskać dostęp do systemów. W ten sposób można skutecznie uniknąć sytuacji, w której osoby trzecie również mają dostęp do systemów, a bezpieczeństwo jest znacznie ograniczone. Z odpowiednimi licencjami na produkty z naszego sklepu nie staje się to problemem.

 

Najważniejsze zalety w skrócie

 • Szybka integracja z serwerem
 • Ciągłe analizy dla większej przejrzystości
 • Łatwa adaptacja przez użytkownika
 • Dokładnie przydzielona licencja dla większego bezpieczeństwa
 • Pełna alokacja w ramach przedsiębiorstwa
 • Oficjalny kod licencji dla serwera

 

Najnowszy dostęp dla każdego serwera


Dzięki licznym funkcjom, takim jak analizy i inne rozszerzenia wokół serwera, możesz zawsze mieć podgląd. Jeśli masz Windows Server 2019, nie musisz się martwić o licencjonowanie w ten sposób, ale możesz łatwo wybrać jedną z naszych licencji. Ułatwia to korzystanie z odpowiedniego programu Microsoft WindowsServer 2019 User CALi optymalizuje ogólne bezpieczeństwo serwera.

Oczywiście, zakup kilku licencji jest znacznie tańszy, dzięki czemu większe firmy mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zazwyczaj są one uzależnione od wyposażenia wielu pracowników w odpowiedni Microsoft WindowsServer 2019 User CALi zakupu praktycznego zestawu. Po zakupie odpowiedniego rozwiązania, połączenie z serwerem nie zajmuje dużo czasu.

Kup teraz User CALMicrosoft WindowsServer 2019


Za pomocą odpowiedniego programu Microsoft WindowsServer 2019 User CALmożna znacznie ułatwić cały dostęp do serwera. Dzięki temu dla wielu użytkowników atrakcyjny jest wybór oficjalnych licencji i korzystanie z wszystkich dostępnych usług. W ten sposób cieszymy się, że możemy zaoferować najnowsze produkty i licencje. Ułatwia to zakup odpowiedniego programu Microsoft WindowsServer 2019 User CAL, aby dostęp do systemu był jak najprostszy.


Co oferuje wdrożenie?

Program Microsoft WindowsServer 2019 User CALumożliwia szybkie i ukierunkowane licencjonowanie istniejących serwerów. Nie ma potrzeby tracenia cennego czasu, ponieważ serwery z odpowiednią licencją są w pełni sprawne i użyteczne w ciągu kilku minut.

Kto skorzysta z tego rozwiązania?

Każdy użytkownik serwera Windows powinien również wrócić do odpowiedniego CAL. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zoptymalizować proces pracy i mieć oko na kontrolę Urządzenia. Dzięki przejrzystemu przydziałowi użytkowników, bezpieczeństwo nie stanowi już problemu, dzięki czemu niezbędna licencja jest zawsze dostępna.

Co czyni tę licencję tak ważną?

Bez odpowiedniego wywołania User CALMicrosoft WindowsServer 2019 User CAL, serwer nie może być dostosowany lub skonfigurowany. Dlatego też, aby móc w sposób zorganizowany korzystać w firmie z jej usług, niezbędna jest odpowiednia licencja, która zawsze będzie odpowiadała właściwemu rozwiązaniu.

 

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik nie tylko uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera za pomocą jednego Urządzeniei na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych Urządzeniai logowania się do sieci razem z nimi.

 

Właściwość: Licensing
Microsoft Microsoft WindowsCAL

 

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2019 User CAL"
23 paź 2020

alles super

Alles gut geklappt, Dankeschön

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany