Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO Entrepreneur 365 (2020), 1-roczna licencja, pobierz

WISO Entrepreneur 365 (2020), 1-roczna licencja, pobierz

903,95 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820427
 • DL42440-19
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WISO Entrepreneur 365 W celu optymalizacji procesów biznesowych WISO Entrepreneur... więcej

Informacje o produkcie "WISO Entrepreneur 365 (2020), 1-roczna licencja, pobierz"

WISO Entrepreneur 365

W celu optymalizacji procesów biznesowych

WISO Entrepreneur zapewnia Państwu profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, finansów, księgowości, płac, podatków.

Idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw we wszystkich branżach, które chcą wyposażyć się w oprogramowanie ERP (wymagana jest specjalistyczna wiedza w poszczególnych obszarach, takich jak księgowość).

Kompletny pakiet dla Twojej firmy!

Dzięki WISO Entrepreneurs mogą Państwo profesjonalnie i bezpiecznie odwzorować procesy biznesowe swojej firmy: począwszy od zakupów i sprzedaży, poprzez planowanie płynności finansowej i księgowość, aż po płace i wynagrodzenia oraz roczne sprawozdania finansowe.

Tworzenie ofert i zamówień, pisanie faktur i księgowanie płatności przychodzących i wychodzących. Wszystko w jednym przebiegu pracy - skutecznie połączone w jednym programie!

Możesz obsługiwać miesięczne rozliczanie wynagrodzeń dla maksymalnie 15 pracowników w programie, zapewniając sobie tym samym wsparcie w przestrzeganiu różnych wytycznych dotyczących rozliczania wynagrodzeń.

Zrób samodzielnie księgowość i przygotuj roczne sprawozdanie finansowe oraz wyślij je bezpośrednio przez interfejs DATEV do swojego doradcy podatkowego lub przez interfejs ELSTER do urzędu skarbowego.

Co mogą zrobić przedsiębiorcy WISO?

Z WISO Entrepreneurs mogą Państwo profesjonalnie i bezpiecznie odwzorować procesy biznesowe swojej firmy: począwszy od zakupów i sprzedaży, poprzez planowanie płynności finansowej i księgowość, aż po płace i wynagrodzenia oraz roczne sprawozdania finansowe.

Upraszcza dystrybucję.
Wprowadź swoich klientów, artykuły lub usługi w przejrzysty sposób i stwórz obszerne oferty i zamówienia, które przekształcisz w faktury. Monitoruj płatności przychodzące i wychodzące - oczywiście zgodne z SEPA - i przekazuj dane do działu księgowości za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Organizuje zakup.
Pozwól nam automatycznie generować propozycje zamówień w oparciu o Twój stan magazynowy, wysyłaj zapytania cenowe do swoich dostawców i zarezerwuj w niedługim czasie odbiór towaru.

Wspiera księgowość płacową.
Wynagrodzenia godzinowe, płace w niepełnym wymiarze godzin lub płatności specjalne - rozliczenie wynagrodzeń dla maksymalnie 15 pracowników. Rejestracja ubezpieczenia społecznego DEÜV, oświadczenia o składkach na ubezpieczenie zdrowotne i rejestracja podatku od wynagrodzeń mogą być przenoszone z oprogramowania zgodnie z różnymi wytycznymi.

Prowadzi rachunkowość finansową.
Zrób to samodzielnie lub przygotuj dokumentację księgową i przekaż ją bezpośrednio do doradcy podatkowego poprzez interfejs DATEV. Roczne sprawozdanie finansowe tworzone jest automatycznie w programie na podstawie Twoich wpisów (rachunek nadwyżki przychodów, rachunek zysków i strat lub bilans) - oczywiście zgodnie z zasadami prawidłowej rachunkowości (GOB).

Kto potrzebuje przedsiębiorców WISO?

Każdy, kto ma nadzieję, że korzystanie z oprogramowania ERP uprości zadania administracyjne w zakresie fakturowania, księgowości płacowej i rachunkowości finansowej i skorzysta z takich korzyści, jak

 • Przejrzyste i wydajne procesy
 • Bezpieczeństwo

chciałby zyskać.

Należy jednak zauważyć, że korzystanie z oprogramowania w przedsiębiorstwie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Wymagania systemowe

 • Działa pod Windows 7 SP1, 8.1 i 10 z Home (wymagane prawa administratora), OS German
 • 2 GB miejsca na dysku twardym, 2 GB pamięci RAM, procesor od 1,4 GHz, grafika od 1024 x 768, Microsoft .NET od wersji 2
 • Dostęp online w celu aktywacji oprogramowania, rejestracji podatku dochodowego, wysyłki podatkowej za pośrednictwem ELSTER i bankowości internetowej
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO Entrepreneur 365 (2020), 1-roczna licencja, pobierz"
27 paź 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.


Schnell, unkompliziert & fair!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany