Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO EÜR & Kasse 2019, za lata budżetowe 2018/2019, Win, Pobierz
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

WISO EÜR & Kasse 2019, za lata budżetowe 2018/2019, Win, Pobierz

229,45 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820396
 • DL42736-19
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
WISO EÜR i kasa 2019 Oprogramowanie do praktycznego obliczania nadwyżki dochodów za lata... więcej

Informacje o produkcie "WISO EÜR & Kasse 2019, za lata budżetowe 2018/2019, Win, Pobierz"

WISO EÜR i kasa 2019

Oprogramowanie do praktycznego obliczania nadwyżki dochodów za lata budżetowe 2018/2019

Zarządzać dochodami i wydatkami, prowadzić gotówkę, faktury i dziennik kierowców oraz z wyprzedzeniem zgłaszać podatek od sprzedaży?

Dzięki WISO EÜR & Kasse możesz szybko i łatwo określić swój zysk. Idealny dla freelancerów, handlarzy lub pracowników i urzędników państwowych z dodatkowymi dochodami.

Dzięki WISO EÜR & Kasse możesz w łatwym w obsłudze programie obliczyć nadwyżkę przychodów nad wydatkami. W ciągu bieżącego Rokwpisujecie Państwo swoje przychody i koszty, a na koniec roku w krótkim czasie generujecie roczne sprawozdanie finansowe. Po prostu idź i spróbuj!

Idealny dla freelancerów, handlarzy lub pracowników i urzędników państwowych z dodatkowymi dochodami.

Co może zrobić WISO EÜR & Kasse?

Praktyczne konto z nadwyżką przychodów!

Prosta i prawidłowa rezerwacja.
Bieżące przychody i wydatki można łatwo wprowadzić do programu. WISO EÜR & Kasse dba o prawidłowe księgowanie i w krótkim czasie generuje roczne sprawozdanie finansowe.

Terminowe i szybkie powiadamianie z wyprzedzeniem o podatku obrotowym.
WISO EÜR & Kasse automatycznie tworzy zwrot podatku obrotowego na podstawie dokonanych przez Państwa rezerwacji. Wystarczy wysłać raport online za pomocą procedury ELSTER do urzędu skarbowego.

Jasne. Zarządzaj kasą.
Możesz prowadzić tyle ksiąg kasowych, ile chcesz, aby zarządzać wpłatami i wydatkami gotówkowymi. Raporty pieniężne można wygenerować za pomocą kilku kliknięć w postaci przejrzystej listy lub w oficjalnym formularzu.

Prowadzić dziennik w bezpiecznym miejscu dla władz podatkowych.
Jeśli używasz także swojego prywatnego samochodu jako samochodu służbowego, zazwyczaj musisz prowadzić szczegółowy dziennik. WISO EÜR & Kasse wie, czego chce urząd skarbowy i wykonuje tę pracę za Ciebie.

Rozliczenie zobowiązania podatkowego z pewnością prawną.
Dzięki WISO EÜR & Kasse mogą Państwo obsługiwać pełne roczne sprawozdanie finansowe wraz z wszystkimi niezbędnymi raportami i ocenami.

Kto potrzebuje WISO EÜR & Kasse?

WISO EÜR & Kasse jest idealnym oprogramowaniem dla freelancerów, handlowców lub pracowników i urzędników państwowych z dodatkowymi dochodami.

Jako freelancer, ale także jako osoba pracująca na własny rachunek, jeśli Twój Rokobrót jest mniejszy niż 600 000 euro, a Twój zysk jest mniejszy niż 60 000 euro, nie musisz prowadzić odpowiedniej księgowości. Oznacza to, że nie trzeba tworzyć kont podwójnej księgowości ani rocznych bilansów i rachunków zysków i strat, ale korzysta się z możliwości uproszczonej prostej księgowości, z którą państwo szczególnie wspiera freelancerzy, małe przedsiębiorstwa i MŚP.

Dzięki WISO EÜR & Kasse można w prosty, szybki i prawidłowy sposób przeprowadzić kalkulację nadwyżki przychodów. Mogą Państwo skorzystać z bogatego doświadczenia redaktorów specjalistycznych WISO i zawsze mieć wgląd we wszystkie ważne dane finansowe.

Wymagania systemowe

Działa na systemach Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 z najnowszymi pakietami Service Pack, 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym, 2 GB pamięci RAM, dostęp online do aktualizacji i wysyłki przez ELSTER. Grafika zalecana od 1280 x 800.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO EÜR & Kasse 2019, za lata budżetowe 2018/2019, Win, Pobierz"
27 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Kaufe nun schon seit einigen Jahren meine Software hier. Bisher wurde mir immer freundlich und kundenorientiert weitergeholfen. Kann ich nur weiterempfehlen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany