Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO Konto Online 365, Box

WISO Konto Online 365, Box

72,27 PLN * 90,17 PLN * (19,85% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820931
 • KW42641-18
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konto WISO Online 365, Box Idealny dla każdego, kto chce bezpiecznej bankowości... więcej

Informacje o produkcie "WISO Konto Online 365, Box"

Konto WISO Online 365, Box

Idealny dla każdego, kto chce bezpiecznej bankowości internetowej.

Bankowość internetowa w domu!

Dzięki WISO Account Online możesz w prosty, wygodny sposób realizować swoje transakcje bankowe, takie jak przelewy, zlecenia stałe i zlecenia terminowe, prosto i wygodnie z domu.

Rachunki bieżące, nocne lub stałe rachunki depozytowe, książeczki oszczędnościowe, karty kredytowe: WISO Account Online wyświetla wszystkie ważne informacje w sposób przejrzysty na stronie głównej - dzięki temu masz wszystkie swoje konta w zasięgu ręki.

SEPA - Jednolita transakcja płatnicza dla EuropaWISO
Konto Online wspiera procedurę SEPA i dostarcza różne szablony dla Państwa transakcji płatniczych.

Co może zrobić WISO Account Online?

Konto WISO Online to oszczędność czasu - Twój licznik bankowy w domu!

Dzięki WISO Account Online możesz w prosty, wygodny sposób realizować swoje transakcje bankowe, takie jak przelewy, zlecenia stałe i zlecenia terminowe, prosto i wygodnie z domu. Konto WISO Online pobiera dane dotyczące wszystkich kont online na raz.

 

WISO Account Online przynosi porządek - z archiwum wyciągów z konta!

Zarządzaj wyciągami z konta na czas nieokreślony - przez kilka lat - i od razu znajdź wpłaty: Jest to możliwe tylko w przypadku archiwum wyciągów z konta.

 

WISO Account Online zapewnia przegląd - w jednym programie!

Niezależnie od tego, czy chodzi o rachunki bieżące, nocne lub stałe konta depozytowe, książeczki oszczędnościowe, karty kredytowe i wiele innych - z WISO Account Online masz wszystkie swoje konta w zasięgu ręki.

 

Konto WISO Online jest proste - dzięki optymalnej obsłudze użytkownika!

Dzięki funkcji bankowości internetowej możesz z łatwością zadbać o wszystkie swoje transakcje bankowe. Funkcja bankowości internetowej jest wliczona w cenę zakupu przez 365 dni. Może on zostać przedłużony na niską kwotę 12,95 EUR rocznie za pomocą umowy gwarancyjnej na aktualizację.

 

Jest aktualny - wspiera procedurę SEPA!

WISO Konto Online wspiera Państwa w transakcjach płatniczych z zastosowaniem procedury SEPA i używa nowych międzynarodowych numerów rachunków bankowych (IBAN) oraz kodów banków (BIC).

 

WISO Konto Online jest bezpieczne - zgodnie z wymogami stowarzyszenia bankowego!

W przeciwieństwie do wielu stron internetowych, WISO Konto Online wykorzystuje standard bezpiecznych płatności HBCI FinTS jako swoją podstawową technologię. Jest to obecnie uważana za najbardziej bezpieczną procedurę.

 

Kto potrzebuje WISO Konto Online?

WISO Konto Online jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy szukają taniego rozwiązania dla bezpiecznej bankowości bez konieczności rezygnacji z prostej i wygodnej obsługi:

 • Optymalna ochrona Twoich danych dzięki wysokiej jakości szyfrowaniu

 • Bezpośrednie szyfrowane połączenie z serwerem banku

 • Ochrona przed trojanami i keyloggerami

 • Komfortowa i szybka praca z kreatorami i szablonami

Każdego stać na to bezpieczeństwo: tylko 4 centy dziennie!

Dlaczego konto WISO Online?

Przegląd wszystkich rachunków i aktywów

Z WISO Konto Online możesz zarządzać rachunkami bieżącymi, rachunkami lokat terminowych, rachunkami kart kredytowych, rachunkami oszczędnościowymi i rachunkami lokat overnight. WISO Account Online jest dostępny w wielu bankach, co oznacza, że możesz zarządzać swoimi kontami z różnych instytucji finansowych w jednym programie. Konto WISO Online wyświetla wszystkie ważne informacje w przejrzysty sposób na stronie startowej. Więc od razu wiesz, na czym stoisz - do centa.

Komfort i ochrona przy bankowości internetowej

Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo wykonać przelewy. WISO Konto Online zabezpiecza Państwa transakcje bankowości elektronicznej za pomocą bezpiecznych protokołów przelewów FinTS (od wersji 3.0), HBCI (od wersji 2.01 z kodem PIN i TAN lub kartą chipową).

Zamówienie z systemem

Dzięki WISO Account Online można archiwizować wyciągi z konta na nieograniczony czas i przechowywać dalsze informacje o wszystkich rezerwacjach. Możesz szybko i łatwo wyszukiwać poszczególne rezerwacje przy użyciu różnych kryteriów na wszystkich utworzonych kontach.

Wymagania systemowe

Działa pod systemami Windows 8.1 i Windows 10 z najnowszym Service Pack, aktualnym MS Internet Explorer, grafiką z 1024x768, Microsoft .NET 4.7.2, połączeniem online i 500 MB miejsca na dysku twardym.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO Konto Online 365, Box"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany