Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO Mein Verein 365 Teamwork, Box

WISO Mein Verein 365 Teamwork, Box

474,37 PLN * 632,57 PLN * (25,01% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820929
 • KW42530-20
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WISO Moje stowarzyszenie 365 Praca zespołowa, pudełko Idealny do sprawnej współpracy... więcej

Informacje o produkcie "WISO Mein Verein 365 Teamwork, Box"

WISO Moje stowarzyszenie 365 Praca zespołowa, pudełko

Idealny do sprawnej współpracy zarządu, kasjera, audytora kasowego, sekretarki, szefa działu itp. Razem dla stowarzyszenia!

Oprogramowanie do zarządzania klubem w zespole

WISO Mein Verein Teamwork pomaga w codziennej pracy stowarzyszenia, na przykład przy wystawianiu pokwitowań darowizn, przygotowywaniu imprez oraz zarządzaniu członkami i składkami członkowskimi.

Możesz więc zarządzać całym swoim stowarzyszeniem w łatwym w użyciu i niedrogim oprogramowaniu. A jako WISO My Association wersja Teamwork na trzech różnych stanowiskach pracy, niezależnie od czasu i miejsca.

 

Funkcje w skrócie

CZŁONKOWIE ZARZĄDZAJĄCE

Tworzenie/importowanie członków i kontaktów, w tym 20 indywidualnych pól, kart członkowskich, etykiet adresowych z opłatą pocztową online, archiwum dokumentów

WISO Mein Verein oferuje szybki dostęp do wszystkich głównych danych, np. adresu, danych kontaktowych, danych bankowych i urodzin. Za pomocą jednego kliknięcia można tworzyć karty członkowskie, listy i statystyki. Wejścia i wyjścia są udokumentowane, jak również działy, funkcje lub przełożeni. W ten sposób katalog członkowski zawsze pozostaje jasno ułożony. Aby dane członków były zawsze aktualne, istnieje interfejs do nowego portalu meinverein.de. Od tej pory o aktualność danych dba sam członek - tak działa administracja członków online.

SYSTEM SKŁADEK REGULUJE

Dowolnie definiowane stawki składek np. dla rodzin, pokwitowania darowizn, pokwitowania darowizn, automatycznie: bieg składki, faktury, przypomnienia

WISO Mein Verein daje Państwu wolną rękę w projektowaniu stawek i skal, np. dla wkładów rodzinnych i pokwitowań darowizn. Program automatycznie generuje faktury, przypomnienia i polecenia zapłaty. Poprzez bankowość internetową lub DTA zbieranie wpłat odbywa się w krótkim czasie.

ZARZĄDZAJ KASĄ SWOJEGO KLUBU

Bezpieczna bankowość internetowa, zarządzanie i uzgadnianie rachunków bieżących, rachunków kart kredytowych i PayPal, konwertera IBAN/BIC, poleceń zapłaty SEPA z zarządzaniem zleceniami i wstępnym zgłoszeniem

Z WISO Mein Verein trzymasz wszystkie numery pod kontrolą. Zarządzasz gotówką i kontami bankowymi (również online), tworzysz faktury i przypomnienia oraz prowadzisz księgowość. Płatności mogą być klasyfikowane według kategorii, sposobów wykorzystania, kosztów i rodzajów przychodów. W ten sposób można szybko i bezpiecznie załatwić każdą imprezę.

ZORGANIZOWAĆ ŻYCIE KLUBOWE

Indywidualne i seryjne listy z logo klubu, newsletter pocztą elektroniczną, lista zapasów, lista zarządzania zapasami/wynajmem, planowanie zadań i imprez, statystyki członkostwa: urodziny, rocznice, struktura wiekowa

WISO My Club to Twoje narzędzie do profesjonalnej komunikacji z członkami, fanami i przyjaciółmi. Tworzenie indywidualnych i seryjnych listów, w tym drukowanie etykiet lub wysyłanie biuletynów pocztą elektroniczną. Oczywiście dostępne są szablony dokumentów zaproszeń, protokoły spotkań, darowizn, wniosków o członkostwo i wiele innych.
Zintegrowany planista obejmuje wszystko, od obłożenia klubu po listę wypożyczeń sprzętu sportowego. Kalendarz i lista zadań pomoże Ci profesjonalnie przygotować wydarzenia.

MEINVEREIN.DE POŁĄCZONY W SIEĆ

Administracja członków online, aktualizacja przez członków, koordynacja spotkań, bezpieczna synchronizacja danych pomiędzy WISO Mein Verein i meinverein.de, społeczność klubowa

Kto potrzebuje WISO My Club?

Moje stowarzyszenie jest idealnym oprogramowaniem dla zarządu, kasjerki, audytora kasowego, sekretarki lub kierownika działu małych i średnich stowarzyszeń.

Jeśli przyjąłeś stanowisko w zarządzie lub w wydziale z miłości do swojego klubu i pomyślałeś, że całą sprawę można zrobić "tylko dla zabawy" z boku, to na pewno zauważyłeś, że organizacja zajmuje więcej czasu niż planowano. Jeśli chcesz mieć więcej zabawy niż czasu z pracy stowarzyszenia ponownie, WISO Mein Verein jest dokładnie właściwym oprogramowaniem dla Ciebie.

Ukrywanie szczegółów

Rada Dyrektorów:

 • Dzięki zintegrowanemu kalendarzowi i różnym pomocom w planowaniu można wygodnie planować spotkania.

 • Organizuje wszelkie niezbędne przygotowania wraz z tablicą planowania i dzięki temu ma nie tylko przegląd zadań do wykonania, ale również status pracy.

 • Uczciwie rozdziela pracę pomiędzy kilku członków klubu z zarządzaniem zadaniami.

Kasjer:

Zarządza przepływami pieniężnymi klubu centralnie w oprogramowaniu poprzez dołączony moduł home banking, tj. np. Pobieraj składki członkowskie bardzo łatwo za pomocą polecenia zapłaty lub twórz pokwitowania darowizn po naciśnięciu przycisku za przekazane darowizny.

Sekretarka:

Wspiera kierownictwo stowarzyszenia we wszystkich istotnych obszarach wokół takich zadań jak

 • zarządzanie i pisanie do członków

 • wysyłanie newsletterów i zaproszeń

wydajnie i oszczędzając czas.

Praca zespołowa FAQ

Odpowiedzi na często zadawane pytania:

Jak działa WISO My Association Teamwork?

Jeśli używają Państwo My Association w edycji do pracy zespołowej, Państwa aktualny status bazy danych WISO My Association jest zapisywany online na serwerach centrum komputerowego Buhl Data Service GmbH. Jeśli jeden z użytkowników chciałby współpracować z WISO Mein Verein, może łatwo pobrać aktualny status bazy danych.

Jeśli posiada on odpowiednie uprawnienia, użytkownik może przy otwarciu bazy danych ustawić ją w stanie "w toku". W ten sposób żaden inny użytkownik zespołu nie ma możliwości zmiany bazy danych. Irytujące nakładanie się danych podczas wprowadzania danych nie jest nawet możliwe.

Po zakończeniu przetwarzania, użytkownik ładuje na serwer aktualny stan bazy danych i zespół może ponownie uzyskać do niej dostęp.

Jak aktywuje się i ustawia WISO My Club Teamwork?

W pierwszej kolejności należy wybrać administratora w grupie użytkowników, który założy konto poprzez punkt menu "Plik - Praca zespołowa - Ustawienia". W ten sposób tworzy on różnych użytkowników i nadaje im odpowiednie prawa (tylko do odczytu / odczytu i zapisu).

Kiedy klub jest tworzony w pracy zespołowej, baza danych jest bezpośrednio ustawiana na status przetwarzania. Po dokonaniu zmian przez administratora, baza danych musi zostać ponownie załadowana. Następnie podaje nazwę klubu, jego nazwę użytkownika i hasło dla poszczególnych użytkowników.

Użytkownicy mogą wówczas aktywować swoje konto również za pomocą wymienionego powyżej punktu menu. Zgodnie ze swoimi uprawnieniami mają teraz możliwość edycji bazy danych.

Jak bezpieczna jest praca zespołowa WISO My Club?

Ochrona Państwa danych jest dla nas bardzo ważna. Dlatego do wszystkich środków bezpieczeństwa w pracy zespołowej wykorzystuje się najnowsze technologie. Przy rejestracji, jak opisano powyżej, tworzona jest nazwa klubu oraz unikalny administrator z nazwą i hasłem, aby zagwarantować bezpieczeństwo i prywatność.

Dla każdego klubu można utworzyć dowolną liczbę użytkowników (każdy z nich jest również chroniony hasłem). Dostęp do danych innych klubów jest wykluczony przez nadrzędny klub. W pracy zespołowej wykorzystuje się również kombinację technologii szyfrowania i zapór sieciowych, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi i uczynić użytkowanie możliwie najbezpieczniejszym dla użytkownika.

Środki bezpieczeństwa w skrócie!

 • Transmisja jest szyfrowana: Wszystkie dane pomiędzy serwerem centrum komputerowego firmy Buhl Data Service GmbH a oprogramowaniem WISO My Association są przesyłane za pomocą wysoce szyfrowanego połączenia SSL, aby wykluczyć możliwość odczytu i manipulacji przez osoby nieupoważnione.

 • Bezpieczne przechowywanie danych: Dane przechowywane w centrum komputerowym są dostępne w formie zapakowanej i zabezpieczonej. Kontrola połączeń przez zapory ogniowe: Ograniczone reguły zapór ogniowych uniemożliwiają wszystkie połączenia z systemem, które nie należą do normalnego dostępu naszych użytkowników.

 • Zabezpieczone centrum danych: Nasze centrum danych jest kilkakrotnie zabezpieczone i jest zgodne z najnowszym stanem techniki.

 • Regularne kontrole: Aby zagwarantować wysoki standard bezpieczeństwa i prywatności w dłuższej perspektywie czasowej, koncepcja bezpieczeństwa i nasze środki bezpieczeństwa są niezależnie sprawdzane i testowane w regularnych odstępach czasu.

Wymagania systemowe

Działa w systemie Windows 7 lub Windows 8 i Windows 10 (wymagane są prawa administratora). 1 GB miejsca na dysku twardym, 1 GB pamięci RAM, grafika od 1024×768, procesor od 1 GHz, Microsoft .NET od wersji 2 (w zestawie), dostęp online do aktywacji oprogramowania i bankowości internetowej.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO Mein Verein 365 Teamwork, Box"
28 paź 2020

alles super

Schnelle Lieferung, super Ware, super nette Bedienung kann ich nur weiter empfehlen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany