Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO My Office 365 (2020) Standard, pełna wersja, [Download].
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

WISO My Office 365 Plus (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download]. WISO My Office 365 Plus (2020), 1-roczna...
WISO My Office 365 Plus (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download]. Zakres dostawy: Klucz licencyjny dla WISO My Office 365 Plus (wersja 2020 ), pełna wersja, [Download]. link do pobrania Instrukcje...
527,80 PLN *
WISO My Office 365 (2020) Standard, pełna wersja, [Download]. Zakres dostawy: Klucz... więcej

Informacje o produkcie "WISO My Office 365 (2020) Standard, pełna wersja, [Download]."

WISO My Office 365 (2020) Standard, pełna wersja, [Download].

Zakres dostawy:

 • Klucz licencyjny dla WISO My Office 365 Standard, pełna wersja, [Download].
 • link do pobrania
 • Instrukcje aktywacji
 • gwarancja wsparcia
 • Faktura z podatkiem od towarów i usług.
WISO My Office 365 Standard(wersja 2019)
Opis produktu:
Idealny dla freelancerów, osób pracujących na własny rachunek oraz małych i średnich firm, które pracują z doradcą podatkowym.
Zaoferuj swoim klientom odpowiednią ofertę we właściwym czasie. Dzięki WISO My Office możesz tworzyć atrakcyjne oferty tak łatwo jak w programie Word. Dzięki rozbudowanej administracji klientami i artykułami, praca biurowa jest jeszcze szybsza. Za pomocą kilku kliknięć myszką można tworzyć i wysyłać faktury zgodne z prawem. Moje biuro automatycznie zarządza terminami płatności i w ten sposób zapewnia długoterminową płynność finansową.
Praca biurowa często oznacza korespondencję z klientami, dostawcami, bankami, biurami. Wyślij swoją korespondencję za pomocą kilku kliknięć myszką przez mailroom online. Za niewielką dopłatą do zwykłej opłaty pocztowej, Państwa dokumenty zostaną wydrukowane, opieczętowane i wysłane przez profesjonalnego usługodawcę.
W WISO My Office wprowadzasz dokumenty gotówkowe i wysyłasz je przez "prostą" ramkę konta podatkowego lub przez SKR03/SKR04. Bez rozległej wiedzy księgowej, przypisujesz swoje przychody i koszty do prostych kategorii. Za pomocą zintegrowanej bankowości internetowej, WISO My Office kontroluje przyjmowanie płatności za otwarte przedmioty i obsługuje proces uruchamiania prawie automatycznie.
KLIENCI I KONTAKTY
Tworzenie/import głównych danych klienta i dostawcy, wiele osób kontaktowych i adresów na kontakt, 20 indywidualnych pól, historia kontaktów, archiwum dokumentów, warunki specyficzne dla klienta.
OD OFERTY DO FAKTURY
Nagłówek firmowy z logo, szablony, moduły tekstowe, sprawdzanie pisowni, tworzenie dokumentów (ofert, faktur, dowodów dostawy), opodatkowanie różnic, pozycje alternatywne, noty o zwolnieniu z podatku, rabat pozycji lub całości, warunki dostawy i płatności, otwarty przegląd pozycji, dunning i noty kredytowe.
ZARZĄDZANIE RACHUNKAMI (BANKOWOŚĆ INTERNETOWA)
Odzyskaj obroty z rachunków bieżących, kart kredytowych, nocnych i PayPal online (w 4.000 niemieckich banków), przelewem bankowym, kompatybilnych z SEPA.
PROSTA KSIĘGOWOŚĆ
SKR03/SKR04 lub uproszczony plan kont, księgowanie dzielone, księgowanie ręczne, rodzaje i wykorzystanie kosztów i przychodów, rachunek gotówkowy i rozliczeniowy, elektroniczne archiwum dokumentów, plik wahadłowy dla doradców podatkowych, katalog aktywów z automatycznym spadkiem salda lub amortyzacją liniową, GWG, pulę zbiorczą, uzupełnienia i zbycia.
Wymagania systemowe:

Działa pod systemami Windows 7, 8 i 10 (wymagane prawa administratora) oraz Windows Server
Systemy operacyjne od 2008, 2012 R2 do 2016 - OS German.
1 GB miejsca na dysku twardym, 1 GB pamięci RAM, grafika od 1280x800, procesor od 1,4 GHz, Microsoft .NET od wersji 2
Dostęp online wymagany do aktywacji oprogramowania, bankowości internetowej i transferu danych (ELSTER)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO My Office 365 (2020) Standard, pełna wersja, [Download]."
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany