Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO tax:konsultanci 2020, za rok podatkowy 2019, Pobierz

WISO tax:konsultanci 2020, za rok podatkowy 2019, Pobierz

655,35 PLN * 723,15 PLN * (9,38% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820482
 • KW42784-20
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WISO tax:konsultanci 2020 Przegląd REVENUE SURplus INVICE - Obsługa bieżących... więcej

Informacje o produkcie "WISO tax:konsultanci 2020, za rok podatkowy 2019, Pobierz"

WISO tax:konsultanci 2020

Przegląd

REVENUE SURplus INVICE - Obsługa bieżących transakcji biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw - w tym standardowy plan kont i konfigurowalne maski księgowe.
PRZYGOTOWYWANIE BADAŃ - Przygotowanie audytu podatkowego dla małych przedsiębiorstw, handlowców, GbR itp. i zajęcie się z wyprzedzeniem wszelkimi pojawiającymi się pytaniami.
FUNKCJE ZASILANIA DLA ZAWODOWCÓW - wysyłka partii ELSTER dla kilku wyjaśnień w jednym kroku, przykładowe listy i indywidualne szablony dla Twojej korespondencji i wiele więcej

Opis

Profesjonalne rozwiązanie również dla konsultantów
Zajmij się nieograniczoną liczbą deklaracji podatku dochodowego za okres rozliczeniowy 2019 i zarządzaj swoimi mandatami bezpiecznie i wygodnie z WISO steuer:Berater. A dzięki profesjonalnym funkcjom, otrzymujesz to, co najlepsze z Twoich klientów.

Właściwości

Wypełnia zeznanie podatkowe za rok 2019 wszelkimi dochodami, formularzami i deklaracjami - Złożenie zeznania podatkowego w formie urzędowo uznanego wydruku lub przez Internet (ELSTER), również w wysyłce na stosie ELSTER - Faktura nadwyżki przychodów nad przychodami (EUR), zeznanie o obrotach i obrotach handlowych, zeznanie o zaliczce na podatek obrotowy, zeznanie o podatku od wynagrodzeń Ewidencja przebiegu pojazdu - Deklaracja Ustaleń 2019 dla wspólnot spadkobierców i firm BGB - Zarządzanie klientami - Indywidualna kontrola terminów z automatycznym ponownym zgłoszeniem - Natychmiastowe wyświetlanie zwrotu/płatności zwrotnej po każdym wpisie - Automatyczne porównanie oficjalnego wymiaru podatku z obliczeniem programu - Przykładowe pisma do korespondencji z urzędem skarbowym - Liczne kalkulatory na każdą okazję (pensja, odprawa, spadek, podatek od pojazdów samochodowych, Riester, itp.)) - Praktyczna książka operacyjna - Zawierająca podatek:przewodnik jako książkę (ok. 460 stron) - Zawierająca bezpłatne aktualizacje na rok podatkowy 2019 - Bezpłatna pomoc telefoniczna

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO tax:konsultanci 2020, za rok podatkowy 2019, Pobierz"
28 paź 2020

alles ok,gerne wieder!

Alles super, funktioniert wie gewünscht...

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany