Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO tax:savings book 2020 rok podatkowy 2019, Pobierz

WISO tax:savings book 2020 rok podatkowy 2019, Pobierz

114,70 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820655
 • DL42777-20
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup książkę oszczędności podatkowych WISO 2020 W połączeniu z WISO Tax Passbook 2020... więcej

Informacje o produkcie "WISO tax:savings book 2020 rok podatkowy 2019, Pobierz"

Kup książkę oszczędności podatkowych WISO 2020

W połączeniu z WISO Tax Passbook 2020 firmy BUHL, użytkownicy korzystają z intuicyjnego i najnowocześniejszego automatycznego systemu podatkowego. Oznacza to, że przygotowanie prawidłowego i kompletnego zeznania podatkowego nie zajmuje dużo czasu. Decyzja o dokładnym wykorzystaniu zależy oczywiście od samego użytkownika, co sprawia, że zawsze warto kupić WISO Tax Passbook i uprościć przygotowanie własnego rozliczenia podatkowego.

Dobre rozwiązania dla wszystkich rodzajów dochodów

Różnorodne wskazówki i praktyczne odniesienia w WISO Tax Passbook 2020 nie odnoszą się tylko do poszczególnych obszarów działalności, ale mogą być stosowane do wszystkich rodzajów dochodów. Dzięki temu program jest dobrym sposobem dla każdego podatnika na optymalizację własnych kosztów i uzyskanie informacji o wszystkich możliwościach oszczędności podatkowych. W połączeniu ze zintegrowanym przewodnikiem, zawartość informacyjna jest jeszcze bardziej wzbogacona.

W ten sposób użytkownik ma szansę ograniczyć pracę związaną z licznymi formularzami i uprościć deklarację w praktyce. W związku z licznymi wyjaśnieniami dotyczącymi naliczania podatku oraz innymi funkcjami obliczeniowymi, możliwe jest bezproblemowe obliczanie własnego podatku oraz śledzenie dokładnych dochodów.

Główne zalety programu

 • Idealny do składania deklaracji podatkowych za rok podatkowy 2019
 • Szybka korekta wszystkich wpisów w celu usunięcia błędów
 • Jasne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów dochodów
 • Liczne filmy wideo z przydatnymi poradami ekspertów
 • Przejrzysty przewodnik w formie PDF
 • Automatyczna wysyłka do urzędu skarbowego

Więcej komfortu w oszczędzaniu podatków

Książka oszczędności podatkowych WISO nie nosi jego nazwiska niesprawiedliwie. Oprócz prostej i nieskomplikowanej realizacji własnego rozliczenia podatkowego, nabywcy programu otrzymują dodatkowe wsparcie, dzięki któremu można wiele zaoszczędzić. Użytkownicy mogą oczekiwać znacznie więcej niż tylko prostej aplikacji do składania zeznań podatkowych. Przewidziano jasny formularz dla administracji i oceny wszystkich istniejących obszarów podatkowych.

Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z programu oznacza, że nie ma już ryzyka płacenia zbyt wysokich podatków lub popełniania błędów ręcznych podczas przygotowywania deklaracji. Dzięki WISO Tax Passbook kwoty podatku są dokładnie obliczane, dzięki czemu nie ma możliwości wystąpienia kolejnych błędów w informacjach zawartych w deklaracji. Więc klient jest zawsze po bezpiecznej stronie.

Kup teraz podatek WISO

Wszystko to sprawia, że dobrze jest polegać na WISO Tax Passbook 2020 i uprościć deklarację własnego podatku. Dzięki wielu przejrzyście ułożonym funkcjom i aplikacjom, można to zrobić bez żadnych problemów, przy czym ważna licencja jest dostępna dla wielu wyjaśnień. Oczywiście, funkcje WISO Tax Passbook można rozszerzyć o wiele innych aplikacji, dzięki czemu w każdej chwili można wyczerpać wszystkie możliwości oszczędzania. To sprawia, że jest to doskonały wybór, aby kupić WISO Tax Passbook 2020 i skorzystać z jego wielu funkcji.

Interesujące fakty na temat programu

 • Czym dokładnie jest WISO Tax Passbook 2020?

Dzięki książce oszczędności podatkowych WISO, użytkownicy mogą oczekiwać inteligentnego i łatwego w użyciu oprogramowania do składania zeznań podatkowych. Oznacza to, że podatki nie mogą być po prostu obliczane, ale są uzupełniane licznymi wskazówkami i podpowiedziami dla większych oszczędności.

 • Kto jest zależny od podatkowego konta oszczędnościowego?

Jeśli chcesz złożyć zeznanie podatkowe za rok podatkowy 2019, jesteś po bezpiecznej stronie z WISO Tax Passbook 2020. To sprawia, że zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy mogą polegać na jasnym i obszernym programie.

 • Jakie są korzyści z tego programu?

Program oferuje bardzo nowoczesną i zautomatyzowaną metodę obliczania i raportowania podatków. W ten sposób wysiłek związany ze złożeniem własnego zeznania podatkowego może być znacznie zredukowany, ponieważ zeznanie może być złożone poprawnie, bezpiecznie i bez wielkiego nakładu czasu.

 • Jak gwarantowana jest wysoka jakość końcówek?

Liczne wskazówki i funkcje pochodzą z jednego źródła i zostały zaprojektowane przez wielu ekspertów podatkowych. Dzięki WISO Tax Passbook 2020, wiele Rokudoświadczeń zbiegło się, aby skorzystać z doskonałego rozwiązania.

 • Co może zrobić dostępna licencja?

Stała licencja na rozliczenie podatkowe za rok podatkowy 2019 jest dostępna bezpośrednio u nas. W ten sposób można złożyć kilka deklaracji, aby zaoszczędzić czas i wysiłek oraz polegać na profesjonalnym tłumaczeniu.

WISO steuer:Sparbuch 2020 Przegląd plików do pobrania:

 • Odpowiedni dla deklaracji podatkowej za rok podatkowy 2019
 • Dostarcza arkusze kurtek i wszystkie istotne urządzenia
 • Wspiera wszystkie rodzaje dochodów: od pracowników do handlowców
 • Kontrole wpisów i oceny podatkowej pod kątem błędów
 • Wysyła deklarację podatkową w formie oficjalnie uznanego wydruku i za pośrednictwem ELSTER.
 • Sporządzono EÜR, deklaracja podatkowa dotycząca obrotu i handlu oraz deklaracja podatkowa dotycząca wcześniejszego podatku obrotowego
 • Zawiera ponad 150 filmów wideo z poradami i wskazówkami ekspertów
 • Oferuje wersję PDF przewodnika tax:guide
 • Zawiera darmową aplikację na smartfon lub tablet

Za pomocą WISO steuer:Sparbuch 2020 uruchamiasz po instalacji tryb wywiadu lub transfer danych z poprzedniej wersji. Dzięki łatwym do zrozumienia sformułowaniom i przejrzystej nawigacji w menu, możesz pracować nad zeznaniem podatkowym 2019 krok po kroku, a aby zredukować liczbę niepotrzebnych wpisów, oprogramowanie podatkowe pomoże Ci oszacować zakres Twojego rozliczenia podatkowego. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz wybrać, które tematy są dla Ciebie ważne. Określ z góry kolejność, w jakiej odpowiednie formularze podatkowe zostaną Ci udostępnione. Zbiór filmów wideo, tekstów prawnych i orzeczeń z zakresu prawa podatkowego zapewnia jasność w przypadku wątpliwości. Zintegrowany przewodnik tax:guide zawiera również wiele wskazówek, jak oszczędzać podatki.

Bez objazdów do zwrotu z podatkiem:automatycznie

Skorzystaj z praktycznych funkcji automatyzacji, aby zakończyć swoje rozliczenie podatkowe w możliwie najkrótszym czasie. Wypełnij wszystkie dane, które są już dostępne w urzędzie skarbowym za pomocą tax:call. Przejmij ważne rezerwacje bezpośrednio z Twojego aktualnego konta w steuer:Banking. Wyślij swoje zeznanie podatkowe cyfrowo z asystentem tax:dispatch za pomocą interfejsu ELSTER.

WISO tax:Savings book 2020 rzuca światło na dżunglę form

Jeśli posiadasz dochód z aktywów kapitałowych, możesz skorzystać z nowo dodanych załączników BET i KAP INV oraz zaktualizowanych formularzy sprawozdania deklaracyjnego i deklaracji podatku od działalności gospodarczej. Zmniejsza to wysiłek związany z wejściem w posiadanie udziałów w korporacjach i specjalnych jednostkach inwestycyjnych. W celu obliczenia nadwyżki przychodów można również obliczyć podział księgowań z obciążeniem i kredytem.

WISO steuer:Sparbuch 2020 przekonuje wygodnymi funkcjami bonusowymi

Oprócz podstawowych cech wydajności, WISO tax:savings book 2020 oferuje wiele innych przydatnych dodatków dla Twoich spraw podatkowych. Dane z WISO Account Online mogą być teraz importowane do programu w kilka sekund. Tryb gry biznesowej analizuje hipotetyczne sprawy podatkowe. Pomysłowe szybkie kalkulatory szybko określają ważne dla Państwa liczby, na przykład dotyczące podatku od nieruchomości, podatku od pojazdów mechanicznych, emerytur Riester, odpraw i zasiłków dla bezrobotnych. Odbierz swój rachunek podatkowy od władz, sprawdź wyniki w trybie kontrolnym programu i skorzystaj z narzędzia odwoławczego, jeśli oczekujesz wyższego zwrotu podatku.

Zakres dostawy:

 • Klucz licencyjny dla WISO Tax:Passbook 2020 Rok podatkowy 2019, pełna wersja, [Download]
 • link do pobrania
 • Instrukcje aktywacji
 • gwarancja wsparcia
 • Faktura z podatkiem od towarów i usług.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO tax:savings book 2020 rok podatkowy 2019, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany