Infolinia +49 3221 2292585
 
CorelDRAW Graphics Suite XXL Special Edition
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

CorelDRAW Graphics Suite 2019 Special Edition CorelDRAW Graphics Suite 2019 Special Edition
CorelDRAW Graphics Suite 2019 Special Edition grafika i ilustracje - edycja obrazu - układ strony - zarządzanie czcionkami Po prostu kreatywny CorelDRAW® Graphics Suite SE zapewnia wyjątkowe i bezproblemowe doświadczenie...
861,86 PLN * 967,98 PLN *
CorelDRAW Graphics Suite XXL Special Edition łącznie z AfterShot 3 grafika i ilustracje -... więcej

Informacje o produkcie "CorelDRAW Graphics Suite XXL Special Edition"

CorelDRAW Graphics Suite XXL Special Edition łącznie z AfterShot 3

grafika i ilustracje - edycja obrazu - układ strony - zarządzanie czcionkami

Po prostu kreatywny

CorelDRAW Graphics Suite XXL SE, wyposażony w zestaw funkcji używanych przez miliony profesjonalistów z całego świata, umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności. Oprócz wszystkich Twoich ulubionych, znany i ceniony, intuicyjny interfejs użytkownika oferuje wiele nowych narzędzi do projektowania profesjonalnej grafiki, ilustracji, układów i grafiki internetowej, jak również wektoryzacji, edycji obrazu i wiele innych. Skorzystaj z wyjątkowych funkcji, które pozwolą Ci osiągnąć oszałamiające rezultaty i wyrazić Twój osobisty styl projektowania. CorelDRAW Graphics Suite SE zapewnia wyjątkowe doznania projektowe o dużej wartości.

Kluczowe zastosowania:

 • CorelDRAW® SE - Ilustracja wektorowa i układ strony
 • PHOTO-PAINT® SE - edycja zdjęć
 • PowerTRACE® - wektoryzacja map bitowych (wbudowana w aplikację CorelDRAW 2018)
 • CAPTURE™ - Program zrzutów ekranu
 • CONNECT™ - Program do wyszukiwania treści
 • BenVista PhotoZoom Pro 4 - Plugin do powiększania zdjęć cyfrowych
 • w tym VBA (Visual Basic Application) Ważne!Przed zakupem u producenta plotera sprawdź, czy wersja specjalna CorelDRAW jest kompatybilna z Twoim ploterem.  

Wnioski o premie:

 • AfterShot™ - edytor zdjęć RAW
 • Pakiet pędzli ParticleShop 3 - pędzle artystyczne do poprawy wizerunku i twórczego wykorzystania jako wtyczka Photoshopa / PHOTO PAINT
 • PhotoMirage Express - program do animacji fotograficznej: animuj obrazy z ruchami

Zawartość:

 • Profesjonalny Clipart - Podnieś swoją kreatywność za pomocą 1300 clipartów do swoich projektów i projektów.
 • Wysokiejjakości zdjęcia - 100 wysokiej jakości zdjęć do wykorzystania w Twoich projektach.
 • Czcionkispecjalistyczne - Wybierz z kolekcji 125 czcionek profesjonalnych
 • Szablonyprojektowe - Zacznij od razu z ponad 100 profesjonalnie zaprojektowanymi szablonami projektowymi

Główne powody korzystania z CorelDRAW Graphics Suite XXL SE

1. kompleksowy
Profesjonalne aplikacje i narzędzia z pakietu CorelDRAW® Graphics Suite SE pozwalają Ci być kreatywnym w najlepszym wydaniu. Grafika, układy, ilustracje, wektoryzacja, edycja obrazu, projekty graficzne, sztuka, typografia i wiele innych. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie grafiki, początkującym czy entuzjastą designu, ten pakiet oferuje Ci wyjątkowe doświadczenie projektowe. Zawiera on potężne aplikacje, takie jak CorelDRAW SE i Corel® PHOTO-PAINT® SE - plus, jako bonus, Corel® AfterShot® 3 do łatwego korygowania i ulepszania obrazu - wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoje pomysły i osiągnąć oszałamiające rezultaty.

2. kreatywny
Podążaj za swoją pasją: odkryj wszechstronne funkcje, które pozwolą Ci wyrazić Twój wyjątkowy styl i zachwycić Twoją publiczność. Dzięki unikalnym efektom wektorowym i edycyjnym oraz elastycznym możliwościom wyświetlania stron, masz wszystkie narzędzia potrzebne do uwolnienia swojego twórczego potencjału. CorelDRAW Graphics Suite SE daje Ci prawdziwą swobodę twórczą w wyrażaniu swoich pomysłów.

3. produktywny
Pracuj wydajniej dzięki konfigurowalnym, oszczędzającym czas skrótom, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i zautomatyzowanym funkcjom, które upraszczają pracochłonne zadania. Wiodąca w branży kompatybilność formatu plików, zwiększona moc obliczeniowa i zaawansowane zarządzanie kolorami zapewniają niezrównaną wydajność. Odkryj cenne nowe funkcje, takie jak funkcja automatycznego obracania krzywych obrazów oraz funkcja automatycznej korekty perspektywy w celu dostosowania perspektywy zdjęć. Znajdziesz tu wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia logo, broszur, grafiki internetowej, znaków i wszystkiego innego, co tylko możesz sobie wymarzyć!

4. łatwy w użyciu
Skorzystaj z unikalnego interfejsu użytkownika, który jest łatwy w nawigacji i może być łatwo dostosowany do Twojego przepływu pracy dzięki niezrównanym opcjom dostosowywania. Przeprojektowany ekran powitalny pozwala szybko wybierać spośród różnych obszarów roboczych, poznawać nowe funkcje, korzystać z materiałów do nauki online oraz projektować elementy, czcionki, aplikacje i wtyczki. I czerpać inspirację z imponującej galerii grafiki stworzonej w CorelDRAW Graphics Suite. Oferujemy wysokiej jakości obrazy i zdjęcia, wszechstronne szablony i ramki, samouczki wideo, tutoriale i wiele więcej na każdym etapie Twojej twórczej podróży.

Top 10 nowych funkcji w CorelDRAW Graphics Suite SE

NOWOŚĆ! Kontrola narożników dla linii przerywanych i konturów
Uzyskaj większą kontrolę w CorelDRAW SE nad wyglądem rogów obiektów, elementów tekstowych i symboli z przerywanymi liniami. Oprócz istniejących ustawień domyślnych, można teraz wybrać jedną z dwóch nowych opcji, aby stworzyć doskonale zaprojektowane, precyzyjnie zdefiniowane narożniki.

NOWOŚĆ! Wyrównanie i rozmieszczenie węzłów
W celu wyrównania węzłów można użyć pola ograniczającego zaznaczenie, krawędzi lub środka strony, najbliższej linii siatki lub określonego punktu. Wstawić równe odległości pomiędzy węzłami w kierunku poziomym lub pionowym.

ZATWIERDZONE! Regulacja podglądu i edycji krzywej
Użyj skrótu klawiaturowego, aby zastąpić kolor podstawowy kolorem drugorzędnym i na odwrót, aby węzły i punkty edycyjne były łatwiej widoczne w bardzo złożonych projektach.

ZATWIERDZONE! Stosowanie i zarządzanie wypełnieniami oraz przejrzystość
Całkowicie przeprojektowane funkcje Selektora Wypełniania i Przejrzystości zwiększają produktywność i poprawiają wydajność podczas edycji i zarządzania wypełnieniami i przezroczystościami w CorelDRAW i PHOTO-PAINT.

NOWOŚĆ! Bilinear Zooming
Dzięki nowej funkcji dwukierunkowego powiększenia masz dodatkową opcję powiększenia. Wstawia ona piksele, uśredniając wartości kolorów otaczających je pikseli przy powiększaniu. Zapobiega to schodkowaniu krawędzi i poprawia jakość wyświetlania ostrych, szczegółowych obrazów.

NOWOŚĆ! Interaktywne prostowanie i regulacja perspektywy obrazu
Obróć przechylone obrazy poprzez wyrównanie linii wyrównania z elementem na zdjęciu lub poprzez określenie kąta obrotu. Wszystkie elementy sterujące są bezpośrednio dostępne lub łatwo dostępne w barze posiadłości, co zapewnia doskonałe rezultaty w kilka minut. Dostosuj perspektywę budynków, punktów orientacyjnych lub obiektów na zdjęciach za pomocą interaktywnego narzędzia Korekta perspektywy. Aby skorygować zdjęcie, wystarczy wyrównać cztery narożniki obrazu z kształtem, który powinien być prostokątny.

NOWOŚĆ! Dodaj efekt perspektywy
Szybko stwórz iluzję odległości i głębi poprzez przypisanie perspektywy do bitmap i obiektów wektorowych bezpośrednio w oknie rysowania. Pomysłowe narzędzie do prezentacji ilustracji i grafiki w realistycznych scenariuszach.

NOWOŚĆ! Nakładanie kopert na bitmapy

Interaktywnie deformuj mapy bitowe. Umieścić je w kadłubie i przesunąć węzły kadłuba. Szybko i bezproblemowo włączaj bitmapy do ilustracji za pomocą gotowych ustawień kopert lub niestandardowych kopert.

ZATWIERDZONE! Obsługa trzpieni pomiarowych i wybierania powierzchniowego Microsoft
Aby zmienić rozmiar końcówki gumki i powiązać pochylenie i orientację z jej płaskością i obrotem, należy użyć nacisku. Obracanie rysika aktywuje gumkę, dzięki czemu można ją wymazać bez użycia palety narzędzi. Korzystaj również z rozszerzonej obsługi urządzeń do wprowadzania danych za pomocą wybierania numerów, takich jak Microsoft Surface Dial. CorelDRAW oferuje alternatywny i intuicyjny sposób pracy: praca wyłącznie z ekranem dotykowym i wybieraniem numerów. Odłóż klawiaturę na bok i wypróbuj kontekstowy interfejs ekranowy.

ZATWIERDZONE! Podgląd wektorowy i szybsze renderowanie tekstu
Możesz pracować szybciej, ponieważ podglądy narzędzi i krzywych, węzły, punkty edycyjne, elementy sterujące efektami i suwaki oraz elementy tekstowe są renderowane szybciej. Szybciej otwieraj duże pliki i sprawniej edytuj skomplikowane krzywe. Tekst, zwłaszcza tekst graficzny, jest szybszy. CorelDRAW SE poprawia również wydajność listy czcionek, aby pomóc Ci szybciej znaleźć czcionkę, której potrzebujesz.

Wnioski o przyznanie premii

Zdjęcie 3

Żyj swoją pasją do fotografii i twórz niezapomniane zdjęcia - bez spędzania wielu godzin przy komputerze. Corel® AfterShot™ 3 umożliwia szybkie i łatwe zdobycie profesjonalnych umiejętności w zakresie obróbki zdjęć i zarządzanie nawet bardzo dużymi zbiorami zdjęć. Dokonuj prostych poprawek i ulepszeń, przywracaj szczegóły na prześwietlonych zdjęciach, poprawiaj kolory, koryguj zniekształcenia i inne. Używaj precyzyjnych narzędzi do retuszu, aby stworzyć wyraziste portrety i usunąć kurz, plamy i inne wady ze zdjęć. Zaoszczędź czas, wprowadzając korekty do tysięcy zdjęć jednocześnie za pomocą narzędzi do przetwarzania wsadowego. Corel AfterShot 3, z miłości do fotografii.

ParticleShop Brush Pack

Twórz unikalne ulepszenia obrazu dzięki ParticleShop, potężnej wtyczce do pędzla Photoshopa od Corel Painter. Poznaj niesamowitą technologię pędzla Painter, która artystycznie wzbogaca obrazy pomysłowymi pociągnięciami. Pakiet 3 szczotek zawiera różne rodzaje szczotek w kategoriach "Heat Path", "Twist" i "Merge".

PhotoMirage Express

Pięknie animowane. Totalnie nieskomplikowane. Rozmycie linii między zdjęciem a filmem za pomocą obrazów, które płyną, zawirowują i wirują. Dzięki magicznym funkcjom programu PhotoMirage Express w ciągu kilku minut przekształcisz obraz w oszałamiającą animację. Strzałki typu "przeciągnij i upuść" ustawiają kierunek ruchu i punkty kotwiczenia, aby określić obszary, które powinny pozostać nieruchome. Następnie podglądaj, jak Twoje zdjęcie ożyje! Czy to w celu zwiększenia interakcji w kanałach mediów społecznościowych, zwiększenia sprzedaży online, czy po prostu w celu zabawy ze zdjęciami: Dzięki aplikacji PhotoMirage Express możesz tworzyć oszałamiające animacje fotograficzne, które zachwycą Twoją publiczność.

Wymagania systemowe:

 • Windows 10, 8.1 lub Windows 7, 32-bitowy lub 64-bitowy**, z najnowszymi aktualizacjami i pakietami Service Pack.
 • Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Ekran multitouch, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 lub wyższy
 • Microsoft .NET Framework 4.6
 • Opcjonalnie: napęd DVD (do zainstalowania wersji Box)

Aby aktywować CorelDRAW Graphics Suite SE i uzyskać dostęp do niektórych komponentów oprogramowania, funkcji online i treści, konieczne jest połączenie z Internetem. **W wersji Special Edition wszystkie są 32-bitowe, ale oczywiście będą również działać na 64-bitowych systemach.

 

Rozmiar pliku do pobrania

530 MB

Szacowany czas pobierania

DFÜ (56 kBit/s)  21 godzin 2 min.
DSL/kabel (256 kBit/s)  4 godziny 36 minut
DSL/kabel (768 kBit/s)  1 godzina 32 minuty
DSL/kabel (1,6 MBit/s)  47 min.
DSL/Cable (6 MBit/s)  12 min.
DSL/Cable (16 MBit/s)  4 min

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelDRAW Graphics Suite XXL Special Edition"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Superschnelle Abwicklung, wie immer.Bin noch nie enttäuscht worden.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany