Infolinia +49 3221 2292585
 
ACDSee Photo Editor 11

ACDSee Photo Editor 11

304,76 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821376
 • ACDPED11WLCAXEDEAE
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie

User:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ACDSee Photo Editor 11 twoje środowisko twórcze Przyspiesz swoją edycję zdjęć dzięki... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Editor 11"

ACDSee Photo Editor 11

twoje środowisko twórcze

Przyspiesz swoją edycję zdjęć dzięki oprogramowaniu, które przeniesie Cię prosto do zabawnej części. Wczytaj obrazy do programu ACDSee Photo Editor 11 i przejdź od razu do akcelerowanej przez GPU edycji warstw za pomocą narzędzi do precyzyjnego celowania z użyciem pikseli, filtrów i regulacji. Photo Editor 11 zawiera teraz obsługę RAW dla ponad 600 modeli aparatów, klonowanie fornirowane, możliwość tworzenia niestandardowych ustawień kolorów, lepszą kontrolę nad tekstem i warstwami oraz dziesiątki nowych funkcji, które zapewniają elastyczność w tworzeniu złożonych obrazów, manipulacji, polerowanej fotografii i atrakcyjnej grafiki.

Wymieszać klony

Użyj narzędzia Blend Clone, aby skopiować piksele z obszaru źródłowego do obszaru docelowego. ACDSee analizuje piksele w obszarze docelowym i łączy je z kopiowanymi pikselami w celu uzyskania najbardziej płynnej naprawy. Ukrywać plamy, sznurki i pręty telefoniczne, błyski, zarysowania soczewek, krople wody oraz ogólne rozpraszanie uwagi i niedoskonałości.

 

Aktualności

Czy masz ostatnie słowo

Dodaj tekst jako warstwy. Dostosowuj czcionkę, rozmiar, kolor, styl, wyrównanie, nieprzezroczystość i wiele więcej podczas tworzenia warstw, mieszania i dodawania efektów, aby uzyskać najlepsze kombinacje.

Skraplać

Retuszuj portrety, przesuwając piksele bez ich zmiany, aby wykonać nieograniczoną liczbę manipulacji zdjęciem.

Zasada kciuka

Dostosowywane linijki i wytyczne ułatwiają umieszczanie warstw, tekstu i obiektów. Wyrównaj warstwy z prowadnicami. Ustaw tyle przewodników, ile chcesz. Kontrola jednostki miary, koloru i widoczności.

Przezwyciężenie niedoskonałości geometrycznych

Przesuwaj obiekty, tekst i obrazy do góry, na dół, po bokach lub w rogach płótna. Wyświetlanie siatki dla precyzyjnego pozycjonowania.

Kopiowanie i wklejanie masek

Skopiuj kolorowe obrazy i wklej je do innych warstw (w tym do warstw regulacyjnych) jako maski luminancji.

Wybór pikseli doskonały

Dzięki ukierunkowaniu na piksele można precyzyjnie zdefiniować pożądane kolory, wartości jasności, a nawet odcienie skóry do wyboru i maski.

Działania w zakresie przywozu/wywozu

Podziel się swoimi działaniami z innymi użytkownikami, eksportując je jako wygodne, skompresowane pakiety lub otrzymując działania od znajomych, aby wykorzystać nieograniczony potencjał twórczy nagranych działań.

Dobór natężenia światła

Tworzenie wyborów w oparciu o jasność obrazów. Im jaśniejszy jest piksel, tym silniejsze będzie zaznaczenie dla tego piksela.

Nieskończona kreatywność

Stwórz swoje własne LUTy dzięki nieskończonej kombinacji kolorowych warstw dostosowawczych. Bezproblemowo koloryzuj swoje obrazy, importując i stosując LUTy jako filtry nieniszczące.

Wizjonerska edycja w warstwach

Edytor warstw pozwala na wprowadzanie nieustraszonych, innowacyjnych zmian za pomocą parametrycznej edycji zdjęć.

Dodaj warstwy, aby dostosować i zastosować efekty, a następnie powróć w dowolnym momencie, aby je zoptymalizować. Łączenie poszczególnych warstw z filtrami lub korektami zapewnia maksymalną swobodę podczas edycji obrazów.

Retusz i naprawa w warstwach

Zanieczyszczenia i skazy można wygładzać w sposób nieniszczący - bez czasochłonnej i celowej korekty lub mieszania kolorów. Za pomocą narzędzia retuszu przenieś piksele z obszarów nieskazitelnych do obszarów wadliwych, przywracając obraz do stanu pierwotnego. Połącz narzędzie do wykonywania makijażu z warstwą dopasowującą koloryt skóry, aby zrównoważyć jej odcienie i przywrócić połysk.

Wybór uproszczony

Dokonaj precyzyjnych regulacji, wybierając określone części obrazu za pomocą pędzla wyboru. Wykrywaj krawędzie na podstawie zaznaczenia na podstawie koloru, jasności lub kombinacji obu tych cech i stwórz z nich maskę. Dodaj warstwy dopasowania do swojego wyboru w zakresie oświetlenia, koloru, szczegółów lub efektów. Odwróć zaznaczenie, aby zastosować inną edycję do pozostałej części obrazu.

Natychmiastowa kompensacja ekspozycji

Warstwy regulacyjne służą do korygowania oświetlenia i ekspozycji, zwiększania wyrazistości i przesuwania obiektów do przodu. Rozjaśnij cienie i przyciemnij światła, aby zrównoważyć cały obraz. Spraw, by Twój nawyk był wydajny w tym samym czasie, co działania ACDSee. Zapisz zmiany i zastosuj je do całych sekwencji lub do przyszłych obrazów za pomocą jednego kliknięcia.

Wymagania systemowe

Do aktywacji oprogramowania i walidacji subskrypcji potrzebny jest ważny adres e-mail i połączenie internetowe.

Sprzęt komputerowy

Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy
)2 GB pamięci RAM (zalecany 6 GB RAM)
512 MB pamięci Video RAM (VRAM)
DirectX 10 kompatybilny z kartą graficznąHigh
color graphics adapter o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecany 1280 x 1024)
2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
.

Oprogramowanie

Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1, i Windows® 10 (tylko wersje 64-bitowe)
Microsoft® Internet Explorer® 9+Microsoft®
DirectX® 10 lub nowszyWindows
Media® Player 9.0


Wersje

11.1.0.105 (64-bitowy)

Data: 2020/03/25 Rozmiar pliku
: 117 MB

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Editor 11"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany