Infolinia +49 3221 2292585
 
Fotomizer 3 Premium

Fotomizer 3 Premium

359,96 PLN * 404,96 PLN * (11,11% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820812
 • 4260485870017
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Fotomizer 3 Premium Kompleksowe rozwiązanie dla Twoich zdjęć Zarządzaj i... więcej
Informacje o produkcie "Fotomizer 3 Premium"

Fotomizer 3 Premium

Kompleksowe rozwiązanie dla Twoich zdjęć

 • Zarządzaj i organizuj swoją kolekcję zdjęć

 • Intuicyjne kreatory programów

 • Automatyczna optymalizacja obrazu

 • Poprawić jakość obrazu i usunąć szumy, zadrapania i niepożądane przedmioty

 • Konwersja obrazów do wielu formatów

 • WŁĄCZONE! Efekty retro i moduł zmiany nachylenia

 • NOWOŚĆ! Udoskonalony algorytm optymalizacji: 12 razy szybciej!

 • NOWOŚĆ! prosty interfejs użytkownika

 • NOWOŚĆ! kompatybilny z Windows 10

FOTOMIZER 3 PREMIUM - ROZWIĄZANIE TWOICH PROBLEMÓW

To frustrujące: Nawet z najlepszymi kamerami często uzyskuje się tylko przeciętny wynik. Ludzie często myślą: twoje własne zdjęcia mogą być o wiele ładniejsze. Ważne jest, aby uwydatnić kolory, wyostrzyć obrazy i podkreślić szczegóły. W większości przypadków jasność musi być regulowana, ponieważ większość cyfrowych obrazów jest o wiele za ciemna. Chcesz też edytować zeskanowane zdjęcia? A co powiesz na oprogramowanie, które zajmuje się optymalizacją obrazu i naprawą zdjęć, a jednocześnie jest intuicyjne w obsłudze?

EDYTUJ SWOJE ZDJĘCIA JEDNYM KLIKNIĘCIEM MYSZKI

Photomizer 3 Premium wydobędzie z Twojego zdjęcia to, co najlepsze - za pomocą jednego kliknięcia. Osiągniesz doskonałe rezultaty bez żadnego okresu treningu. Nawet jeśli chcesz zoptymalizować dużą liczbę zdjęć, nie stanowi to już problemu dzięki funkcji "batch". Istniejące profile ułatwiają znalezienie odpowiednich ustawień.

Zdjęcia, które w przeciwnym razie trafiłyby do kosza Windows Recycle Bin, można łatwo odzyskać za pomocą programu Photomizer 3 Premium. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wzbogacić swoje zdjęcia. Na przykład, szara mgła jest usuwana przez oprogramowanie całkowicie automatycznie. Dzięki temu obrazy nabierają nowego blasku, kolory znów błyszczą, kontury stają się ostrzejsze, a szczegóły bardziej widoczne.

ZOPTYMALIZUJ SWOJE ZDJĘCIA

Zintegrowany tryb wsadowy umożliwia łatwą optymalizację nawet dużych ilości zdjęć bez konieczności zmiany oryginałów. Możesz sam określić, jak bardzo chcesz zoptymalizować każde zdjęcie. Podgląd oferuje możliwość porównania oryginalnego i zoptymalizowanego obrazu w dowolnym momencie.

Photomizer 3 Premium optymalizuje również bezproblemowo skanowanie starych slajdów i papierowych wydruków. Nie ma znaczenia, czy obraz jest głośny, czy pojawiają się na nim artefakty lub pęknięcia: Oprogramowanie koryguje takie błędy w pełni automatycznie.

Co nowego?

NOWOŚĆ!Ulepszony algorytm optymalizacyjny

 • Algorytm optymalizacji zdjęć został znacznie ulepszony. Usunięto m.in. tzw. efekty halo, które występowały wokół obiektów.

NOWOŚĆ!12 razy szybciej

 • Szybciej niż kiedykolwiek wcześniej: Optymalizacja jest teraz do 12 razy szybsza.

NOWOŚĆ!Prosty interfejs użytkownika

 • Korzystanie z oprogramowania jest o wiele łatwiejsze. Teraz dostępne są statystyki użytkowników, presety, ostatnio używane presety itp.

NOWOŚĆ!Usuń czerwone oczy

 • Dzięki temu nowemu modułowi, podczas optymalizacji można również usunąć czerwone oczy.

NOWOŚĆ!Obsługa więcej niż 30 formatów plików

 • Photomizer 3 obsługuje wiele formatów: jpg, jpeg, tif, tiff, gif, bmp, png, jxr, hdp, wdp, ico, raw, orf, 3fr, raf, nrw, dng, arw, nef, x3f, srw, pef, rw2, mrw, mdc, mef, dcr, erf, crw, mos, cr2 i sr2.

NOWOŚĆ!Kompatybilny z systemem Windows 10

 • Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemem Windows 10, a po raz pierwszy otrzymujemy prawdziwe 64-bitowe oprogramowanie (oczywiście działa również pod 32-bitowym systemem operacyjnym).
Funkcje

Liczne ustawienia

Photomizer 3 automatycznie optymalizuje Twoje zdjęcia. Oprogramowanie uwzględnia aspekty dopasowania kolorów, wykrywania obiektów, redystrybucji wartości tonalnych, balansu bieli, wyostrzania i regulacji barwy, nasycenia, optymalizacji kontrastu i korekcji światła/ciemności. Można również dostosować ustawienia dotyczące widoczności szczegółów i kolorów, kompensacji tępych kolorów, usuwania szarej mgły, mgły i innych negatywnych efektów pogodowych oraz eliminacji niepożądanych rzutów kolorów.

Obsługiwane formaty wyjściowe

Wydajna pamięć JPG do aplikacji internetowych, Urządzeniamobilnych i odtwarzania na ekranach, a także BMP do stałej archiwizacji w wysokiej rozdzielczości i z odpowiednimi szczegółami.

Filtr akustyczny

Fotomizer 3 jest przeznaczony do usuwania szumów (denoise), na przykład podczas robienia zdjęć w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Rotacja

Zdjęcie jest na boku? Nie ma problemu, po prostu obróć go we właściwą pozycję!

Obsługa wielu formatów wejściowych

Photomizer 3 odczytuje oprócz zwykłych formatów JPG, BMP i TIFF również wiele formatów RAW (*.raw, *.crw, *.orf, *.3fr, *.nef, *.raf, *.mrw, *.nrw, *.dng, *.cr2, *.arw, *.x3f, *.rw2).

Konwersja serii

W pełni automatyczny tryb wsadowy do manipulowania całymi kolekcjami obrazów. W razie potrzeby wszystkie oryginalne ścieżki są zachowywane podczas procesu zapisywania.

Nieniszczące przetwarzanie obrazu

Oryginalne zdjęcie pozostaje niezmienione we wszystkich krokach

Ręczna optymalizacja

Dodatkowe opcje indywidualnego post-processingu poszczególnych obrazów - nawet w trybie pełnoekranowym.

Funkcja statystyczna

Dzięki funkcji statystyk zawsze masz podgląd, ile zdjęć już zoptymalizowałeś.

EXIF/GEO

Odczytywanie i wyświetlanie danych EXIF i GEO z obrazów z kamer cyfrowych.

funkcja pseudoHDR

Twórz obrazy podobne do HDR z jednego zdjęcia!

Funkcja naprawcza

Prawie wszyscy dziś robią zdjęcia aparatami kompaktowymi i smartfonami. Ale to właśnie te Urządzenianaprawdę poważnie traktują złe warunki oświetleniowe. Wynikiem tego są często niepokojące szumy obrazu. Pakiet naprawczy usuwa ten hałas i sprawia, że rzeczywiste motywy wyróżniają się. Nawet najtrudniejsze oryginalne zdjęcia można zapisać dzięki tej automatycznej obróbce obrazu.

Funkcja zoom in/out

Każdy może dokonać małych obliczeń za pomocą zdjęć. Ale duży? Ten moduł powiększający może to zrobić! W oparciu o procesy takie jak Spline lub Lanszos, moduł Resize Photomizer 3 zmienia rozmiar oryginalnego obrazu nawet do 32 razy, w zależności od oryginału - bez efektów pikselacji. Idealny do powiększania szczegółów, jak również do zdjęć wykonanych przed laty mniej wydajnymi aparatami.

WYŁĄCZNIE w wersji Premium

PAKIET RETRO

Nie tylko fotografowie ślubni odkryli na nowo nostalgiczny urok papieru baryta. Retro to biodro! Dzięki temu pakietowi nostalgii, Photomizer 3 błyskawicznie wysyła każde zdjęcie podczas podróży w czasie do przeszłości. Różne efekty retro wywołują czystą nostalgię. Pakiet zawiera również pasujące ramki do zdjęć.


PAKIET UCHYLNO-ZMIANOWY

Sztuka Tilt-Shift należy do najwyższej klasy fotografii. Z lotu ptaka, motywy z rzeczywistego świata wyglądają jak zabawkowy kosmos. Decydującą rolę odgrywają tu rozmycie i kompozycja obrazu - i grzeszno drogie obiektywy. Ale Photomizer 3 oferuje tutaj również idealne rozwiązanie: moduł Tilt-Shift jest bezkonkurencyjnym workiem trików i tworzy niesamowite efekty. A wszystko to bez drogiego sprzętu i wiedzy fachowej - zwykłe zdjęcia z telefonu komórkowego z widoku z góry i ten moduł są całkowicie wystarczające. Decydującą rolę odgrywają tu obroty i przesunięcia.

Przykłady

Obsługiwane formaty

Formaty wejściowe

Photomizer 3 czyta w zwykłych formatach jpg, bmp i tiff, a także wielu egzotycznych formatach, w tym wielu formatach RAW: jpeg, tif, gif, png, jxr, hdp, wdp, ico, raw, orf, 3fr, raf, nrw, dng, arw, nef, x3f, srw, pef, rw2, mrw, mdc, mef, dcr, erf, crw, mos, cr2, sr2 i oczywiście raw. Idealny konwerter!

Formaty wyjściowe

Photomizer 3 przechowuje zdjęcia we wszystkich wiodących na rynku formatach: w najpopularniejszych formatach jpg i png dla wszystkich aplikacji internetowych, Urządzeniamobilnych Urządzeniado odtwarzania na ekranach, jako bitmapy (bmp) do stałej archiwizacji w wysokiej rozdzielczości i z odpowiednimi szczegółami - a także jako tiff, gif i jxr (jpeg jxr).

Wymagania systemowe
Wersja 3
System operacyjny Windows XP, Windows Vista 32-bitowy, Windows Vista 64-bitowy, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Windows XP/Vista/7/8/10 (zarówno 32 jak i 64-bitowy)
 • .NET Framework 4.0 (może być zainstalowany automatycznie)
 • Co najmniej 1 gigabajt pamięci RAM (zalecane 2 GByte) - im więcej pamięci, tym lepiej
 • Zalecany jest procesor komputerowy o częstotliwości co najmniej 1 GHz, szybki komputer dwurdzeniowy lub czterordzeniowy.
 • Do aktywacji oprogramowania wymagane jest połączenie z Internetem

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja drogich inwestycji marketingowych, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na stałych klientów w sensie "klienci polecają klientów".

realizujemy korzyści kosztowe, które przekazujemy naszym klientom w postaci korzystnych cen.

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Ostatnio oglądany