Infolinia 0800 702813
 

ABBYY FineReader Pro, 1 użytkownik, MAC, pełna wersja, pobierz

427,68 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820284
 • FR12PM-FMPL-X
 • Ważny bezterminowo
 • CN | DK | NL | EN | FR | DE | IT | JP | KR | PT | RU | ES
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ABBYY FineReader Pro, 1 użytkownik, MAC, pełna wersja, pobierz Wyjątkowa... więcej

Informacje o produkcie "ABBYY FineReader Pro, 1 użytkownik, MAC, pełna wersja, pobierz"

ABBYY FineReader Pro, 1 użytkownik, MAC, pełna wersja, pobierz

Wyjątkowa dokładność rozpoznawania tekstu i precyzyjne zachowanie układu w systemie Mac OS X
Precyzyjne rozpoznawanie tekstu i zachowanie układu mają kluczowe znaczenie dla maksymalnej wydajności. FineReader Pro oferuje obecnie najwyższą w branży dokładność wykrywania do 99,8%*. Innymi słowy, produkt dostarcza edytowalne cyfrowe kopie dokumentów, które dokładnie odtwarzają tekst i układ strony dokumentów źródłowych, dzięki czemu mogą być one natychmiast ponownie wykorzystane, zaktualizowane i udostępnione bez konieczności ponownego wpisywania lub przerabiania.

Dokładna rekonstrukcja struktury i formatowania dokumentów
ADRT® (Adaptive Document Recognition Technology) to innowacyjna technologia firmy ABBYY, która wiernie odtwarza strukturę i formatowanie dokumentów wielostronicowych. Rozmiar tekstu i czcionka, tabele i wykresy, kolumny, nagłówki i stopki, przypisy, spisy treści, numery stron i wiele innych właściwości formatowania są stosowane. W rezultacie, przekonwertowane dokumenty zapewniają wierne odwzorowanie oryginalnego dokumentu, zachowując jednocześnie oryginalne właściwości formatowania i mogą być łatwo modyfikowane i aktualizowane.

OCR dla komputerów Mac z największym na świecie wsparciem językowym
Jedyne narzędzie OCR, które rozpoznaje tekst w ponad 180 językach, w tym językach europejskich i azjatyckich, hebrajskim i arabskim, oraz we wszystkich kombinacjach językowych.

Inteligentny i łatwy w obsłudze - tak jak Twój Mac!

Intuicyjny interfejs zwiększający wydajność
pracy FineReader oznacza, że będziesz pracować wydajniej od samego początku. Bardzo intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez cały proces skanowania i konwersji dokumentów. A dzięki predefiniowanym szybkim zadaniom, możesz wykonywać swoją pracę za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką, nie tracąc czasu na naukę oprogramowania. Co więcej, FineReader automatycznie określa właściwości dokumentu (takie jak układ strony, języki itp.) i pozostawia możliwość ręcznego definiowania ustawień w razie potrzeby. FineReader jest również zgodny z sekcją 508, co gwarantuje dostęp bez barier.

Przechowuje dokumenty w prawie każdym formacie
Łatwe zapisywanie wyników rozpoznawania w wybranym formacie: jako plik tekstowy (DOCX/DOC, ODT, RTF), arkusz kalkulacyjny Excel (XSLX), z możliwością wyszukiwania, edycji i innych dokumentów PDF i PDF/A, prezentacja PPTX, w formacie HTML lub e-book (EPUB®, FB2). Masz również możliwość wysyłania plików wynikowych bezpośrednio z programu FineReader do takich aplikacji, jak Apple Pages, Apple Numbers, Microsoft® Word, Excel® i wielu innych.

Prosta konwersja PDF

Tworzenie plików PDF z możliwością przeszukiwania i natychmiastowej archiwizacji
Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby przekonwertować dokumenty papierowe na w pełni przeszukiwalne, skompresowane pliki PDF do archiwizacji. Informacje zawarte w takich archiwach można łatwo i w każdej chwili wyszukać za pomocą wyszukiwarek słów kluczowych, a wymagana przestrzeń dyskowa jest zmniejszona poprzez kompresję plików. Można również zapisywać pliki w formacie PDF/A w celu długoterminowej archiwizacji.

Dalsze funkcje konwersji plików PDF
Za pomocą FineReader Pro można dodawać właściwości dokumentu, generować oznaczone pliki PDF zoptymalizowane dla Urządzeniaprzenośnych i czytników ekranu oraz tworzyć zakładki PDF do szybkiej nawigacji po dokumentach.

OCR dla zdjęć cyfrowych

Automatyczna korekta zdjęć cyfrowych dokumentów
FineReader wykracza daleko poza granice tradycyjnego skanowania: pozwala na użycie aparatu cyfrowego lub smartfona jako skanera. Zrób zdjęcie dokumentu, na którym chcesz wykonać rozpoznawanie tekstu. FineReader korzysta z zaawansowanych narzędzi do wstępnego przetwarzania obrazu, aby skorygować zniekształcenia obrazu, a następnie przechwycić i przekonwertować dokument do wybranego formatu.

Edycja obrazów za pomocą edytora obrazów
W programie FineReader można również ręcznie korygować zdjęcia dokumentów, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki OCR. Za pomocą Image Editor można korygować jasność i kontrast, prostować zakrzywione linie tekstu, kompensować zniekształcenia trapezowe, redukować szumy ISO i usuwać rozmycie spowodowane ruchem, rozbijać przeciwległe strony (np. w książkach), przycinać obrazy i inne.

Digitalizacja i przesyłanie dokumentów

Dzięki FineReader dokumenty można szybko i łatwo digitalizować oraz tworzyć wiele kopii. Program oferuje również użyteczne funkcje przetwarzania obrazu w celu poprawy jakości wizualnej dokumentów źródłowych. Jeśli więc masz cenny dokument papierowy, który chciałbyś udostępnić, możesz go zeskanować lub sfotografować, usunąć szumy i inne potencjalne błędy oraz wydrukować w dowolnej liczbie kopii. Możesz też utworzyć plik PDF, który możesz wysłać jako załącznik w e-mailu lub umieścić w internecie.

Tworzenie e-booków dla mobilnej przyjemności czytania

Digitalizacja książek i dokumentów papierowych oraz ich konwersja na jednokolorowe pliki elektroniczne zoptymalizowane do wyświetlania na urządzeniach przenośnych w popularnych formatach FB2 i EPUB.

Profesjonalne narzędzia konwersyjne

Zaawansowana funkcja OCR dla złożonych zadań
FineReader Pro oferuje wiele kluczowych funkcji, które zapewniają pełną kontrolę nad procesem OCR i wynikami rozpoznawania. Obejmuje to takie zadania jak zarządzanie stronami dokumentu, kontrolowanie stosunku rozmiaru do jakości, tryb eksportu dokumentu i zachowanie układu, edycję złożonych tabel (z możliwością zarządzania językami tekstowymi, wyrównywanie tekstu i obrazów w komórkach tabeli). Wszystkie zadania mogą być konfigurowane szczegółowo i zgodnie z Twoimi potrzebami.

Przygotowanie treści dokumentu do syntezy mowy (TTS)
Wystarczy przekonwertować papierowe dokumenty lub pliki PDF, które mają być wykorzystane w programie FineReader, do obsługiwanego formatu elektronicznego. Pliki te są następnie automatycznie udostępniane za pomocą systemu syntezy mowy (TTS) zainstalowanego na komputerze.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ABBYY FineReader Pro, 1 użytkownik, MAC, pełna wersja, pobierz"
3 lis 2020

Hat wunderbar geklappt!

27 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Super einfach zu installieren.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany