Infolinia 0800 702813
 

Serwer Exchange 2019 CALs: Sprawna komunikacja ułatwiona

Exchange Server 2019 to najnowsza wersja oprogramowania firmy Microsoft do centralnego zarządzania wiadomościami e-mail i terminami. Pozwala na bardziej efektywną współpracę zespołów projektowych,... dowiedzieć się więcej »
Filtr zamknięty
 •  
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
Microsoft Exchange Server 2019 Standard
Microsoft Exchange Server 2019 Standard
Serwer Exchange 2019 Standard Serwer pocztowy Exchange Server 2019 firmy Microsoft jest przeznaczony dla firm i osób samozatrudnionych, które chcą zoptymalizować wymianę wiadomości za pomocą poczty elektronicznej wewnętrznie i...
2041,68 zł *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise - Poczta i oprogramowanie grupowe dla profesjonalistów Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise to większa korporacyjna edycja serwera poczty i oprogramowania grupowego Microsoft Exchange....
10708,42 zł *

Serwer Exchange 2019 CALs: Sprawna komunikacja ułatwiona

Exchange Server 2019 to najnowsza wersja oprogramowania firmy Microsoft do centralnego zarządzania wiadomościami e-mail i terminami. Pozwala na bardziej efektywną współpracę zespołów projektowych, działów, a nawet całych firm. Wersja 2019 serwera Exchange oferuje więcej funkcji niż jej poprzedniczki, jest bezpieczniejsza i działa znacznie stabilniej. U nas znajdziesz rozwiązanie programowe w doskonałej cenie. Na blitzhandel24 możesz kupić Exchange Server 2019!

 

Kup Exchange Server 2019: Najważniejsze cechy w skrócie

 • Wersja standardowa i korporacyjna
 • Zarządzanie pocztą elektroniczną
 • Kalendarz z zarządzaniem terminami i przydzielaniem zadań
 • Globalna książka adresowa
 • Tworzenie kopii zapasowych na wypadek utraty danych
 • Łączenie z innymi rozwiązaniami firmy Microsoft, takimi jak OneNote
 • Filtr antywirusowy

 

Kup Exchange Server 2019: Co musisz wiedzieć

Serwer Exchange 2019 wymaga systemu Windows Server 2019. To rozwiązanie programowe nie może być używane pod żadnym innym systemem operacyjnym. Edycje Standard i Enterprise są w dużej mierze identyczne pod względem zakresu funkcji. Największa różnica polega na skalowalności. W programie Exchange Server Enterprise 2019 można obsługiwać więcej skrzynek pocztowych niż w wersji standardowej. Edycja Enterprise oferuje również funkcje poczty głosowej. Exchange Server Enterprise jest dodatkiem do wersji standardowej, więc zawsze trzeba go dokupić.

Użytkownicy potrzebują oprogramowania klienckiego, aby uzyskać dostęp do danych przechowywanych na serwerze Exchange. Nadaje się do tego program Outlook, który został zoptymalizowany przez Microsoft do współpracy z oprogramowaniem. Sam serwer Exchange 2019 jest wyposażony w program Outlook Web, z którego można korzystać przez przeglądarkę.

Dla serwera Exchange 2019 dostępne są dwa modele licencji. Rozróżnia się upoważnienia do dostępu dla użytkowników (oznaczone jako USER) i dla urządzeń (DEVICE). W zależności od obszaru zastosowania i grupy użytkowników, jeden lub drugi wariant jest bardziej korzystny. Na przykład administratorzy odnoszą większe korzyści z licencji użytkownika. W małych firmach zwykle jest tylko jeden komputer, na którym działa oprogramowanie. W tym przypadku warto skorzystać z licencji na urządzenie.

 

Ulepszone bezpieczeństwo w programie Exchange Server 2019

Środki bezpieczeństwa w programie Exchange Server są znacznie lepsze niż we wszystkich poprzednich wersjach. Na przykład znacznie zoptymalizowano funkcję zapobiegania utracie danych, która chroni przed utratą danych w wyniku ataków lub awarii technicznych. Filtry antywirusowe wprowadzone po raz pierwszy w 2013 roku również zostały udoskonalone. Aby jeszcze lepiej chronić dane, stosuje się nowe metody szyfrowania i algorytmy haszujące.

 

Pracuj wydajniej dzięki serwerowi Exchange 2019

Exchange Server 2019 został zaprojektowany tak, aby usprawnić procesy pracy. Dotyczy to nie tylko szczególnie skomplikowanych przepływów pracy, ale także codziennych rutynowych zadań. Na przykład zarządzanie kalendarzem może być znacznie łatwiejsze. Serwer Exchange w wersji 2019 może również szczególnie efektywnie wykorzystywać zasoby. Oprogramowanie inteligentnie wykorzystuje dostępne rdzenie procesora, przestrzeń pamięci i pamięć RAM. Oznacza to, że inne procesy pracy nie są zakłócane. Serwer Exchange wykorzystuje tylko te zasoby, które użytkownik może w danym momencie wykorzystać.

Exchange Server 2019 ma też typowy dla Microsoftu wygląd, który prawdopodobnie znasz z Windows 10 lub aplikacji Office. Dzięki temu szybko się odnajdziesz i uzyskasz rozwiązanie programowe pozbawione barier wejścia.

 

Exchange Server 2019: Kupuj u nas jakość

Oferujemy serwer Exchange w doskonałej cenie. Ponieważ zamawiamy licencje w dużych ilościach, otrzymujemy zniżki, które przekazujemy naszym klientom. Oprogramowanie można pobrać lub pobrać z pamięci USB. Ma gwarancję, że nie zawiera wirusów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz doskonale wyszkolony personel obsługi technicznej z chęcią Ci pomoże.

 

Microsoft Exchange Server 2019: Kup taniej i pobierz natychmiast

W 2019 roku nowy Exchange Server od Microsoftu świętuje swój debiut na rynku. Po raz kolejny udało się poprawić wydajność, wprowadzić nowe funkcje i oczywiście udostępnić dwie edycje - Standard i Enterprise, znane już z poprzedników. Na stronie blitzhandel24 możesz kupić obie edycje Exchange Server 2019 w niskich cenach i natychmiast je pobrać. 

 

Jakie są nowe funkcje Microsoft Exchange Server 2019?

Rozwój w firmie Microsoft nigdy nie stoi w miejscu, zwłaszcza jeśli chodzi o serię produktów o ustalonej pozycji, do których z pewnością należy Exchange. Oprogramowanie do komunikacji, poczty i zarządzania zawsze było jednym z fundamentów rozwiązań programowych, które przede wszystkim przyciągają firmy. W edycji Standard, jak zwykle, obsługiwanych jest pięć baz danych skrzynek pocztowych na serwer, natomiast w wersji Enterprise (ponownie) można utworzyć do 100 baz danych skrzynek pocztowych. Funkcjonalność nie różni się jednak między wersjami.

Oczywiście, nie brakuje nowych funkcji i ogólnie ulepszonych możliwości. Między innymi pozytywnie wyróżnia się ulepszone inteligentne wyszukiwanie, które jest teraz wspierane przez technologię wyszukiwarki Bing. Kalendarz ma także nowy wygląd, a ulepszenia w tle sprawiają, że udostępnianie poszczególnych wpisów jest teraz znacznie płynniejsze i szybsze. 

W zamian za to rola Unified Messaging dla serwera nie jest już dostępna. Ponadto oficjalne wsparcie ze strony firmy Microsoft trwa już siedem lat, na które składa się pięć lat wsparcia głównego i dwa lata wsparcia rozszerzonego. 

 

Kup Exchange Server 2019: Najwyższe standardy bezpieczeństwa spotykają się z silną optymalizacją

Microsoft Exchange Server 2019 działa teraz tylko z TLS 1.2, starsze metody kryptograficzne zostały wyłączone. Wymiana korzysta więc z niespotykanie wysokiego standardu bezpieczeństwa. Ponadto program Exchange może być teraz instalowany tylko w bieżącym systemie Windows. W zamian otrzymujesz cenne funkcje, takie jak "Speech2Text", interfejsy do chmury czy Azure VoiceMail. Ponadto po raz pierwszy można wykorzystać do 256 GB pamięci RAM; do instalacji wymagane jest co najmniej 128 GB RAM.

System podwójnego licencjonowania został bez wątpienia zachowany w Microsoft Exchange Server 2019, co pozwala na licencjonowanie z jednej strony oprogramowania, a z drugiej - indywidualnego dostępu. Już dziś wprowadź do swojego domu nowy Microsoft Exchange Server 2019, wyposaż istniejące struktury w jeszcze większą wydajność i skorzystaj z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które już dawno stały się niezbędne, zwłaszcza w cyfrowym świecie.

Na stronie blitzhandel24 po zamówieniu Microsoft Exchange Server 2019 otrzymasz natychmiastowy link do pobrania, abyś mógł zacząć instalować i używać go już dziś. Można tu oczywiście znaleźć odpowiednie licencje dostępowe, zarówno User, jak i Device CALs.

 

Kup Exchange Server 2019: Jakie są wymagania systemowe?

Czy chcesz kupić serwer Exchange 2019? W takim razie powinieneś wcześniej zapoznać się z wymaganiami systemowymi - i to zanim kupisz Exchange Server 2019!


Jak wyglądają scenariusze współistnienia wersji 2019 z innymi produktami Exchange? Jeśli kupisz Exchange Server 2019, współistnienie z Exchange 2010 lub wcześniejszymi wersjami nie jest możliwe. Możliwe jest jednak połączenie Exchange 2013 z zakupionym serwerem Exchange 2019. Do tego potrzebna jest aktualizacja cumulative update 21 lub wyższa dla programu Exchange 2013, która musi być również zainstalowana na serwerach Edge Transport, aby można było kupić Exchange Server 2019 i używać go razem z produktem 2013.


Co z Exchange 2016, jeśli kupisz Exchange Server 2019? Funkcja ta jest obsługiwana w wersji KU11 lub wyższej. Ponownie zainstaluj aktualizację również na serwerach Edge Transport, jeśli planujesz zakupić Exchange Server 2019.


Organizacje z mieszanymi środowiskami Exchange 2013 i Exchange 2016 również otrzymają wsparcie, jeśli zakupią Exchange Server 2019. Również w tym przypadku musisz spełnić odpowiednie wymagania. W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił Exchange Server 2019.

 

Oto korzyści, z których możesz skorzystać, kupując serwer Exchange 2019

Exchange Server 2019, który możesz kupić w blitzhandel24, działa na Windows Server 2019 Core. Dzięki temu jest bardzo niezawodny. Kupując Exchange Server 2019, otrzymujesz również niezawodną platformę dla firmowej infrastruktury wiadomości. Jeśli Twoja firma chce kupić Exchange Server 2019, możliwe jest efektywne wykorzystanie i optymalizacja procesów pracy. Zarządzanie rutynowymi zadaniami jest uproszczone, gdy kupisz serwer Exchange 2019.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika - Exchange Server 2016 - Exchange Server 2019, który możesz kupić, oferuje wiele innowacji. Ulepszone funkcje, technologie i usługi sprawiają, że jest to idealny wybór dla Twojej firmy. Jeśli kupisz Exchange Server 2019, skorzystasz z tych wszystkich zalet.

Po zakupie serwera Exchange 2019 poprawia się również jego wydajność. Ponadto kupując serwer Exchange 2019, zyskujesz większą ochronę przed napastnikami, a administratorzy serwerów mają więcej opcji zarządzania.

 

Microsoft Exchange Server 2019: Kup taniej i pobierz natychmiast

W 2019 roku na rynku zadebiutuje nowy Exchange Server firmy Microsoft. Po raz kolejny wprowadzono wiele ulepszeń w zakresie wydajności, zaimplementowano nowe funkcje i oczywiście udostępniono dwie edycje - Standard i Enterprise, znane już z poprzedników. Na stronie blitzhandel24 możesz kupić obie edycje Exchange Server 2019 w niskich cenach i natychmiast je pobrać. 

 

Jakie są nowe funkcje Microsoft Exchange Server 2019?

Rozwój Microsoftu nie stoi w miejscu, zwłaszcza jeśli chodzi o serię produktów o ugruntowanej pozycji, do których z pewnością należy Exchange. Oprogramowanie do komunikacji, poczty i zarządzania zawsze było jednym z fundamentów rozwiązań programowych, które przede wszystkim przyciągają firmy. W edycji Standard, jak zwykle, obsługiwanych jest pięć baz danych skrzynek pocztowych na serwer, natomiast w wersji Enterprise (ponownie) można utworzyć do 100 baz danych skrzynek pocztowych. Funkcjonalność nie różni się jednak między wersjami.

Oczywiście nie brakuje nowych funkcji i ogólnie ulepszonych możliwości. Między innymi pozytywnie wyróżnia się ulepszone inteligentne wyszukiwanie, które jest teraz wspierane przez technologię wyszukiwarki Bing. Kalendarz ma także nowy wygląd, a ulepszenia w tle sprawiają, że udostępnianie poszczególnych wpisów jest teraz znacznie płynniejsze i szybsze. 

W zamian za to rola Unified Messaging dla serwera nie jest już dostępna. Ponadto oficjalne wsparcie ze strony firmy Microsoft trwa już siedem lat, na które składa się pięć lat wsparcia głównego i dwa lata wsparcia rozszerzonego. 

 

Najwyższe standardy bezpieczeństwa spotykają się z silną optymalizacją

Microsoft Exchange Server 2019 działa teraz tylko z TLS 1.2, starsze procedury kryptograficzne zostały wyłączone. Wymiana korzysta więc z niespotykanie wysokiego standardu bezpieczeństwa. Ponadto program Exchange może być teraz instalowany tylko w bieżącym systemie Windows. W zamian otrzymujesz cenne funkcje, takie jak "Speech2Text", interfejsy do chmury czy Azure VoiceMail. Ponadto po raz pierwszy można wykorzystać do 256 GB pamięci RAM; do instalacji wymagane jest co najmniej 128 GB RAM.

System podwójnego licencjonowania został bez wątpienia zachowany w Microsoft Exchange Server 2019, co pozwala na licencjonowanie z jednej strony oprogramowania, a z drugiej - indywidualnego dostępu. Już dziś wprowadź do swojego domu nowy Microsoft Exchange Server 2019, wyposaż istniejące struktury w jeszcze większą wydajność i skorzystaj z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które już dawno stały się niezbędne, zwłaszcza w cyfrowym świecie.

Na stronie blitzhandel24 po zamówieniu Microsoft Exchange Server 2019 otrzymasz natychmiastowy link do pobrania, abyś mógł zacząć instalować i używać go już dziś. Można tu oczywiście znaleźć odpowiednie licencje dostępowe, zarówno User, jak i Device CALs.

Serwer Exchange 2019, który możesz kupić w blitzhandel24, działa na systemie Windows Server 2019 Core. Dzięki temu jest bardzo niezawodny. Kupując Exchange Server 2019, otrzymujesz również niezawodną platformę dla firmowej infrastruktury wiadomości. Jeśli Twoja firma chce kupić Exchange Server 2019, możliwe jest efektywne wykorzystanie i optymalizacja procesów pracy. Zarządzanie rutynowymi zadaniami staje się prostsze, gdy kupisz serwer Exchange 2019.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika - Exchange Server 2016 - Exchange Server 2019, który możesz kupić, oferuje wiele innowacji. Ulepszone funkcje, technologie i usługi sprawiają, że jest to idealny wybór dla Twojej firmy. Jeśli kupisz Exchange Server 2019, skorzystasz z tych wszystkich zalet.

Po zakupie serwera Exchange 2019 poprawia się również jego wydajność. Ponadto kupując serwer Exchange 2019, zyskujesz większą ochronę przed napastnikami, a administratorzy serwerów - więcej opcji zarządzania.

Exchange Server 2019 to najnowsza wersja oprogramowania firmy Microsoft do centralnego zarządzania wiadomościami e-mail i terminami. Pozwala na bardziej efektywną współpracę zespołów projektowych,... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Serwer Exchange 2019 CALs: Sprawna komunikacja ułatwiona

Exchange Server 2019 to najnowsza wersja oprogramowania firmy Microsoft do centralnego zarządzania wiadomościami e-mail i terminami. Pozwala na bardziej efektywną współpracę zespołów projektowych, działów, a nawet całych firm. Wersja 2019 serwera Exchange oferuje więcej funkcji niż jej poprzedniczki, jest bezpieczniejsza i działa znacznie stabilniej. U nas znajdziesz rozwiązanie programowe w doskonałej cenie. Na blitzhandel24 możesz kupić Exchange Server 2019!

 

Kup Exchange Server 2019: Najważniejsze cechy w skrócie

 • Wersja standardowa i korporacyjna
 • Zarządzanie pocztą elektroniczną
 • Kalendarz z zarządzaniem terminami i przydzielaniem zadań
 • Globalna książka adresowa
 • Tworzenie kopii zapasowych na wypadek utraty danych
 • Łączenie z innymi rozwiązaniami firmy Microsoft, takimi jak OneNote
 • Filtr antywirusowy

 

Kup Exchange Server 2019: Co musisz wiedzieć

Serwer Exchange 2019 wymaga systemu Windows Server 2019. To rozwiązanie programowe nie może być używane pod żadnym innym systemem operacyjnym. Edycje Standard i Enterprise są w dużej mierze identyczne pod względem zakresu funkcji. Największa różnica polega na skalowalności. W programie Exchange Server Enterprise 2019 można obsługiwać więcej skrzynek pocztowych niż w wersji standardowej. Edycja Enterprise oferuje również funkcje poczty głosowej. Exchange Server Enterprise jest dodatkiem do wersji standardowej, więc zawsze trzeba go dokupić.

Użytkownicy potrzebują oprogramowania klienckiego, aby uzyskać dostęp do danych przechowywanych na serwerze Exchange. Nadaje się do tego program Outlook, który został zoptymalizowany przez Microsoft do współpracy z oprogramowaniem. Sam serwer Exchange 2019 jest wyposażony w program Outlook Web, z którego można korzystać przez przeglądarkę.

Dla serwera Exchange 2019 dostępne są dwa modele licencji. Rozróżnia się upoważnienia do dostępu dla użytkowników (oznaczone jako USER) i dla urządzeń (DEVICE). W zależności od obszaru zastosowania i grupy użytkowników, jeden lub drugi wariant jest bardziej korzystny. Na przykład administratorzy odnoszą większe korzyści z licencji użytkownika. W małych firmach zwykle jest tylko jeden komputer, na którym działa oprogramowanie. W tym przypadku warto skorzystać z licencji na urządzenie.

 

Ulepszone bezpieczeństwo w programie Exchange Server 2019

Środki bezpieczeństwa w programie Exchange Server są znacznie lepsze niż we wszystkich poprzednich wersjach. Na przykład znacznie zoptymalizowano funkcję zapobiegania utracie danych, która chroni przed utratą danych w wyniku ataków lub awarii technicznych. Filtry antywirusowe wprowadzone po raz pierwszy w 2013 roku również zostały udoskonalone. Aby jeszcze lepiej chronić dane, stosuje się nowe metody szyfrowania i algorytmy haszujące.

 

Pracuj wydajniej dzięki serwerowi Exchange 2019

Exchange Server 2019 został zaprojektowany tak, aby usprawnić procesy pracy. Dotyczy to nie tylko szczególnie skomplikowanych przepływów pracy, ale także codziennych rutynowych zadań. Na przykład zarządzanie kalendarzem może być znacznie łatwiejsze. Serwer Exchange w wersji 2019 może również szczególnie efektywnie wykorzystywać zasoby. Oprogramowanie inteligentnie wykorzystuje dostępne rdzenie procesora, przestrzeń pamięci i pamięć RAM. Oznacza to, że inne procesy pracy nie są zakłócane. Serwer Exchange wykorzystuje tylko te zasoby, które użytkownik może w danym momencie wykorzystać.

Exchange Server 2019 ma też typowy dla Microsoftu wygląd, który prawdopodobnie znasz z Windows 10 lub aplikacji Office. Dzięki temu szybko się odnajdziesz i uzyskasz rozwiązanie programowe pozbawione barier wejścia.

 

Exchange Server 2019: Kupuj u nas jakość

Oferujemy serwer Exchange w doskonałej cenie. Ponieważ zamawiamy licencje w dużych ilościach, otrzymujemy zniżki, które przekazujemy naszym klientom. Oprogramowanie można pobrać lub pobrać z pamięci USB. Ma gwarancję, że nie zawiera wirusów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz doskonale wyszkolony personel obsługi technicznej z chęcią Ci pomoże.

 

Microsoft Exchange Server 2019: Kup taniej i pobierz natychmiast

W 2019 roku nowy Exchange Server od Microsoftu świętuje swój debiut na rynku. Po raz kolejny udało się poprawić wydajność, wprowadzić nowe funkcje i oczywiście udostępnić dwie edycje - Standard i Enterprise, znane już z poprzedników. Na stronie blitzhandel24 możesz kupić obie edycje Exchange Server 2019 w niskich cenach i natychmiast je pobrać. 

 

Jakie są nowe funkcje Microsoft Exchange Server 2019?

Rozwój w firmie Microsoft nigdy nie stoi w miejscu, zwłaszcza jeśli chodzi o serię produktów o ustalonej pozycji, do których z pewnością należy Exchange. Oprogramowanie do komunikacji, poczty i zarządzania zawsze było jednym z fundamentów rozwiązań programowych, które przede wszystkim przyciągają firmy. W edycji Standard, jak zwykle, obsługiwanych jest pięć baz danych skrzynek pocztowych na serwer, natomiast w wersji Enterprise (ponownie) można utworzyć do 100 baz danych skrzynek pocztowych. Funkcjonalność nie różni się jednak między wersjami.

Oczywiście, nie brakuje nowych funkcji i ogólnie ulepszonych możliwości. Między innymi pozytywnie wyróżnia się ulepszone inteligentne wyszukiwanie, które jest teraz wspierane przez technologię wyszukiwarki Bing. Kalendarz ma także nowy wygląd, a ulepszenia w tle sprawiają, że udostępnianie poszczególnych wpisów jest teraz znacznie płynniejsze i szybsze. 

W zamian za to rola Unified Messaging dla serwera nie jest już dostępna. Ponadto oficjalne wsparcie ze strony firmy Microsoft trwa już siedem lat, na które składa się pięć lat wsparcia głównego i dwa lata wsparcia rozszerzonego. 

 

Kup Exchange Server 2019: Najwyższe standardy bezpieczeństwa spotykają się z silną optymalizacją

Microsoft Exchange Server 2019 działa teraz tylko z TLS 1.2, starsze metody kryptograficzne zostały wyłączone. Wymiana korzysta więc z niespotykanie wysokiego standardu bezpieczeństwa. Ponadto program Exchange może być teraz instalowany tylko w bieżącym systemie Windows. W zamian otrzymujesz cenne funkcje, takie jak "Speech2Text", interfejsy do chmury czy Azure VoiceMail. Ponadto po raz pierwszy można wykorzystać do 256 GB pamięci RAM; do instalacji wymagane jest co najmniej 128 GB RAM.

System podwójnego licencjonowania został bez wątpienia zachowany w Microsoft Exchange Server 2019, co pozwala na licencjonowanie z jednej strony oprogramowania, a z drugiej - indywidualnego dostępu. Już dziś wprowadź do swojego domu nowy Microsoft Exchange Server 2019, wyposaż istniejące struktury w jeszcze większą wydajność i skorzystaj z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które już dawno stały się niezbędne, zwłaszcza w cyfrowym świecie.

Na stronie blitzhandel24 po zamówieniu Microsoft Exchange Server 2019 otrzymasz natychmiastowy link do pobrania, abyś mógł zacząć instalować i używać go już dziś. Można tu oczywiście znaleźć odpowiednie licencje dostępowe, zarówno User, jak i Device CALs.

 

Kup Exchange Server 2019: Jakie są wymagania systemowe?

Czy chcesz kupić serwer Exchange 2019? W takim razie powinieneś wcześniej zapoznać się z wymaganiami systemowymi - i to zanim kupisz Exchange Server 2019!


Jak wyglądają scenariusze współistnienia wersji 2019 z innymi produktami Exchange? Jeśli kupisz Exchange Server 2019, współistnienie z Exchange 2010 lub wcześniejszymi wersjami nie jest możliwe. Możliwe jest jednak połączenie Exchange 2013 z zakupionym serwerem Exchange 2019. Do tego potrzebna jest aktualizacja cumulative update 21 lub wyższa dla programu Exchange 2013, która musi być również zainstalowana na serwerach Edge Transport, aby można było kupić Exchange Server 2019 i używać go razem z produktem 2013.


Co z Exchange 2016, jeśli kupisz Exchange Server 2019? Funkcja ta jest obsługiwana w wersji KU11 lub wyższej. Ponownie zainstaluj aktualizację również na serwerach Edge Transport, jeśli planujesz zakupić Exchange Server 2019.


Organizacje z mieszanymi środowiskami Exchange 2013 i Exchange 2016 również otrzymają wsparcie, jeśli zakupią Exchange Server 2019. Również w tym przypadku musisz spełnić odpowiednie wymagania. W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił Exchange Server 2019.

 

Oto korzyści, z których możesz skorzystać, kupując serwer Exchange 2019

Exchange Server 2019, który możesz kupić w blitzhandel24, działa na Windows Server 2019 Core. Dzięki temu jest bardzo niezawodny. Kupując Exchange Server 2019, otrzymujesz również niezawodną platformę dla firmowej infrastruktury wiadomości. Jeśli Twoja firma chce kupić Exchange Server 2019, możliwe jest efektywne wykorzystanie i optymalizacja procesów pracy. Zarządzanie rutynowymi zadaniami jest uproszczone, gdy kupisz serwer Exchange 2019.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika - Exchange Server 2016 - Exchange Server 2019, który możesz kupić, oferuje wiele innowacji. Ulepszone funkcje, technologie i usługi sprawiają, że jest to idealny wybór dla Twojej firmy. Jeśli kupisz Exchange Server 2019, skorzystasz z tych wszystkich zalet.

Po zakupie serwera Exchange 2019 poprawia się również jego wydajność. Ponadto kupując serwer Exchange 2019, zyskujesz większą ochronę przed napastnikami, a administratorzy serwerów mają więcej opcji zarządzania.

 

Microsoft Exchange Server 2019: Kup taniej i pobierz natychmiast

W 2019 roku na rynku zadebiutuje nowy Exchange Server firmy Microsoft. Po raz kolejny wprowadzono wiele ulepszeń w zakresie wydajności, zaimplementowano nowe funkcje i oczywiście udostępniono dwie edycje - Standard i Enterprise, znane już z poprzedników. Na stronie blitzhandel24 możesz kupić obie edycje Exchange Server 2019 w niskich cenach i natychmiast je pobrać. 

 

Jakie są nowe funkcje Microsoft Exchange Server 2019?

Rozwój Microsoftu nie stoi w miejscu, zwłaszcza jeśli chodzi o serię produktów o ugruntowanej pozycji, do których z pewnością należy Exchange. Oprogramowanie do komunikacji, poczty i zarządzania zawsze było jednym z fundamentów rozwiązań programowych, które przede wszystkim przyciągają firmy. W edycji Standard, jak zwykle, obsługiwanych jest pięć baz danych skrzynek pocztowych na serwer, natomiast w wersji Enterprise (ponownie) można utworzyć do 100 baz danych skrzynek pocztowych. Funkcjonalność nie różni się jednak między wersjami.

Oczywiście nie brakuje nowych funkcji i ogólnie ulepszonych możliwości. Między innymi pozytywnie wyróżnia się ulepszone inteligentne wyszukiwanie, które jest teraz wspierane przez technologię wyszukiwarki Bing. Kalendarz ma także nowy wygląd, a ulepszenia w tle sprawiają, że udostępnianie poszczególnych wpisów jest teraz znacznie płynniejsze i szybsze. 

W zamian za to rola Unified Messaging dla serwera nie jest już dostępna. Ponadto oficjalne wsparcie ze strony firmy Microsoft trwa już siedem lat, na które składa się pięć lat wsparcia głównego i dwa lata wsparcia rozszerzonego. 

 

Najwyższe standardy bezpieczeństwa spotykają się z silną optymalizacją

Microsoft Exchange Server 2019 działa teraz tylko z TLS 1.2, starsze procedury kryptograficzne zostały wyłączone. Wymiana korzysta więc z niespotykanie wysokiego standardu bezpieczeństwa. Ponadto program Exchange może być teraz instalowany tylko w bieżącym systemie Windows. W zamian otrzymujesz cenne funkcje, takie jak "Speech2Text", interfejsy do chmury czy Azure VoiceMail. Ponadto po raz pierwszy można wykorzystać do 256 GB pamięci RAM; do instalacji wymagane jest co najmniej 128 GB RAM.

System podwójnego licencjonowania został bez wątpienia zachowany w Microsoft Exchange Server 2019, co pozwala na licencjonowanie z jednej strony oprogramowania, a z drugiej - indywidualnego dostępu. Już dziś wprowadź do swojego domu nowy Microsoft Exchange Server 2019, wyposaż istniejące struktury w jeszcze większą wydajność i skorzystaj z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które już dawno stały się niezbędne, zwłaszcza w cyfrowym świecie.

Na stronie blitzhandel24 po zamówieniu Microsoft Exchange Server 2019 otrzymasz natychmiastowy link do pobrania, abyś mógł zacząć instalować i używać go już dziś. Można tu oczywiście znaleźć odpowiednie licencje dostępowe, zarówno User, jak i Device CALs.

Serwer Exchange 2019, który możesz kupić w blitzhandel24, działa na systemie Windows Server 2019 Core. Dzięki temu jest bardzo niezawodny. Kupując Exchange Server 2019, otrzymujesz również niezawodną platformę dla firmowej infrastruktury wiadomości. Jeśli Twoja firma chce kupić Exchange Server 2019, możliwe jest efektywne wykorzystanie i optymalizacja procesów pracy. Zarządzanie rutynowymi zadaniami staje się prostsze, gdy kupisz serwer Exchange 2019.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika - Exchange Server 2016 - Exchange Server 2019, który możesz kupić, oferuje wiele innowacji. Ulepszone funkcje, technologie i usługi sprawiają, że jest to idealny wybór dla Twojej firmy. Jeśli kupisz Exchange Server 2019, skorzystasz z tych wszystkich zalet.

Po zakupie serwera Exchange 2019 poprawia się również jego wydajność. Ponadto kupując serwer Exchange 2019, zyskujesz większą ochronę przed napastnikami, a administratorzy serwerów - więcej opcji zarządzania.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany