Infolinia 0800 702813
 

Doskonałe zarządzanie danymi: Kup Microsoft SQL Server

Wszędzie tam, gdzie przetwarza się duże ilości danych i informacji, stosuje się bazy danych. Dzięki temu zebrane dane są dostępne centralnie, na przykład w sieci firmowej. Serwer SQL zajmuje się... dowiedzieć się więcej »
Top sellerzy
2450,46 zł ocalony
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
2132,43 zł * 4582,89 zł *
10890,34 zł ocalony
38660,21 zł ocalony
Filtr zamknięty
 •  
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
2450,46 zł ocalony
Microsoft SQL Server 2017 Standard
Microsoft SQL Server 2017 Standard
Serwer SQL 2017 SQL Server 2017 Standard- udana edycja Licencja StandardSQL Server 2017 jest dostosowana do wydajnej pracy. Dzięki swojej przydatności dla systemu Linux i certyfikowanych platform Docker, system ten okazuje się być...
2132,43 zł * 4582,89 zł *
10890,34 zł ocalony
Microsoft SQL Server 2017 Standard, 2 Core Edition
Microsoft SQL Server 2017 Standard, 2 Core Edition
Microsoft SQL Server Standard2017, 2 Core Edition to kontynuacja sukcesu firmowego oprogramowania Microsoft SQL Server. Po raz pierwszy program działa nawet na platformach Linux i w certyfikowanych środowiskach Docker. Wprowadzono kilka...
8621,14 zł * 19511,48 zł *
38660,21 zł ocalony
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise, 2 Core
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise, 2 Core
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core Edition to kontynuacja sukcesu autorskiego oprogramowania Microsoft SQL Server. Najwyższej jakości oferta, SQL Server 2017 Enterprise Edition, zapewnia wszechstronną, wysokiej jakości...
32579,48 zł * 71239,69 zł *

Doskonałe zarządzanie danymi: Kup Microsoft SQL Server

Wszędzie tam, gdzie przetwarza się duże ilości danych i informacji, stosuje się bazy danych. Dzięki temu zebrane dane są dostępne centralnie, na przykład w sieci firmowej. Serwer SQL zajmuje się administracją i organizacją baz danych. Kontroluje uprawnienia dostępu do bazy danych, tworzy statystyki dostępu i oceny oraz zapewnia stałą dostępność dzięki dostosowanym ustawieniom. W tym środowisku standardem stał się Microsoft SQL Server.

Przede wszystkim jest w pełni zintegrowany w tych obszarach:

 • Systemy rachunkowości finansowej i kontroli
 • Systemy zarządzania towarami
 • Oprogramowanie do rozliczania listy płac
 • Aplikacje internetowe

Firmy i organizacje, które kupują Microsoft SQL Server, inwestują w przyszłość.

 

Kupno Microsoft SQL Server 2017

Wielu dostawców oprogramowania dostarcza ze swoim oprogramowaniem serwer Microsoft SQL. Są one jednak oparte na wersji SQL Express, która ma poważne wady. Przede wszystkim maksymalny rozmiar bazy danych jest mocno ograniczony. Jeśli ten limit zostanie osiągnięty, nie będzie można przetwarzać więcej danych.

Innym powodem, dla którego warto kupić SQL Server 2017, jest stworzenie jednolitej organizacji bazy danych. W tym celu tworzona jest instancja SQL o znaczącej nazwie i integrowane są wszystkie powiązane bazy danych, takie jak bazy danych księgowości finansowej, systemu zarządzania towarami i księgowości płacowej.


Możesz wybrać jedną z następujących wersji:

 

Microsoft SQL Server - czyli dlaczego warto

W wielu miejscach można kupić i zainstalować aktualny Microsoft SQL Server. Powinno to być dostosowane do wielkości bazy danych, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Powinieneś o tym pamiętać, decydując się na Microsoft SQL Server - niezależnie od tego, czy kupujesz wersję 2016 czy 2017.

Klienci, którzy kupują Microsoft SQL Server, korzystają z jednolitej struktury i przejrzystej organizacji bazy danych. Pomaga w tym instancja SQL, która integruje wszystkie bazy danych i nadaje im znaczące oznaczenia. Ma to sens między innymi dla księgowości finansowej lub systemu zarządzania towarami. Dlatego to właśnie małe i średnie firmy często korzystają z niezawodnego Microsoft SQL Server.

 

MS SQL Server - wymagania techniczne

Jeśli chcesz używać serwera Microsoft SQL, powinieneś najpierw sprawdzić jego wymagania. Aby serwer Microsoft SQL był łatwy w obsłudze, musi być dopasowany do wielkości bazy danych, w przeciwnym razie będziesz musiał poświęcić swoją wydajność.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące SQL Server 2017 i wymagań technicznych.

 

Zakup i instalacja Microsoft SQL Server

Po dostarczeniu instalowany jest Microsoft SQL Server, który możesz uruchomić z różnych nośników danych. Proces jest w dużej mierze automatyczny i trwa nie dłużej niż pół godziny. Następnie należy skonfigurować protokół sieciowy, w czym pomaga menu startowe z odpowiednimi instrukcjami.

W przypadku niektórych wersji, takich jak Microsoft SQL Server 2017, instalacja i konfiguracja wymaga nieco więcej wysiłku.

 

Zakup SQL Servera - typowe miejsca pracy

To głównie małe i średnie przedsiębiorstwa decydują się na Microsoft SQL Server 2016 lub nowszy Microsoft SQL Server 2017 2 Core Edition. Różne wersje są odpowiednie do przetwarzania dużych ilości danych i informacji. Microsoft SQL Server pomaga w pracy z bazami danych i aplikacjami internetowymi. Ponadto możesz kupić Microsoft SQL Server, jeśli potrzebujesz wykonać następujące zadania:

 • Kontrolowanie i rozliczanie,
 • Organizacja systemów zarządzania towarami,
 • Rozliczanie listy płac.

Microsoft SQL Server umożliwia firmie centralne zarządzanie wszystkimi zasobami danych. Udostępnia je w sieci firmowej i zajmuje się organizacją baz danych. W tym celu Microsoft SQL Server kontroluje również uprawnienia dostępu i tworzy statystyki dostępu oraz oceny.

 

Licencja na SQL Server 2017

Dla jeszcze większej elastyczności w zarządzaniu bazą danych!

W przypadku SQL Server 2017 Microsoft zwrócił szczególną uwagę na elastyczność. W ten sposób kontynuowana jest wcześniej rozpoczęta ścieżka, na której użytkownicy mogą swobodnie wybierać pomiędzy różnymi typami danych, wersjami i językami programowania, a następnie otrzymują je wszystkie na jednym serwerze. Jak zwykle, SQL Server 2017 został wydany w październiku 2017 roku w kilku różnych edycjach, takich jak Standard i Enterprise.

 

Ważne cechy serwera Microsoft SQL

Stała dostępność, wysoka wydajność i możliwość dostosowania ustawień to ważne zalety, gdy kupujesz serwer Microsoft SQL. Dzięki tym cechom serwery Microsoft SQL stały się standardem. To, którą wersję Microsoft SQL Server powinieneś kupić, zależy od wielkości twoich baz danych, codziennych procesów i wymagań dotyczących szybkości, wielojęzyczności i innych funkcji.

 

Przegląd nowych funkcji Microsoft SQL Server 2017

Sam Microsoft określił swoje nowe wydanie z 2017 roku jako "ważny krok". Jak w każdej poprzedniej wersji, nie tylko poprawiono standardy bezpieczeństwa i wydajność SQL Server 2017, ale także wprowadzono wiele nowych funkcji i zoptymalizowano funkcje dla użytkowników. Celem systemu operacyjnego serwera jest bez wątpienia bycie jak najbardziej uniwersalną platformą z wieloma różnymi opcjami. Dzięki SQL Server 2017 firmy powinny móc w sposób szczególny i indywidualny odpowiadać na własne potrzeby i pożądane struktury. Serwer daje ci więc wszystkie potrzebne narzędzia, ale to od ciebie zależy, których z nich użyjesz i w jaki sposób.
Jak zwykle, oprócz zmian wprowadzonych podczas premiery produktu SQL Server 2017, poprawki będą wprowadzane wielokrotnie poprzez aktualizacje kumulacyjne. Oprogramowanie jest więc ciągle rozwijane i udoskonalane. Charakterystyczne dla SQL Server 2017 są te opcje:

 • swobodny wybór pomiędzy kilkoma językami programowania
 • wykonanie lokalne lub wykonanie w chmurze
 • Używanie różnych systemów operacyjnych, w tym Linux

Zupełnie nowa funkcja SQL Server 2017 - "Scale Out" - stała się dostępna dopiero w tej wersji i jest przeznaczona dla SSIS. Ma to na celu ułatwienie uruchamiania SSIS na wielu komputerach. Ponadto Analysis Services wprowadza nowe ulepszenia i poprawki do SQL Server 2017, zwłaszcza w odniesieniu do modeli tabelarycznych. Usługi Reporting Services nie są już instalowane bezpośrednio w konfiguracji serwera, dzięki czemu oferują nieco większą elastyczność. Usługi, które wcześniej nazywały się "Usługi R", teraz nazywają się "Usługi uczenia maszynowego" i oprócz obsługi R obejmują również Python. Skrypty mogą być wykonywane wewnętrznie w bazie danych w języku Python lub R.
Zintegrowano również wszechstronne interfejsy do obsługi urządzeń mobilnych, które w razie potrzeby zostały rozszerzone. Surowe dane mogą być przygotowane wizualnie, tak aby można je było natychmiast wyświetlić na tablecie lub smartfonie. Podobnie wiele wizualizacji jest automatycznie wzbogacanych.

 

Microsoft SQL Server - system zarządzania relacyjnymi bazami danych z wieloma funkcjami

Zaprojektowany specjalnie do użytku w firmach, dostępny w różnych wersjach i wydaniach, znany z szerokiego zakresu funkcji przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa: Oprogramowanie serwerowe firmy Microsoft nawiązuje do długiej tradycji i historii, która rozpoczęła się już w 1989 roku. Od tego czasu Microsoft mniej więcej co dwa lata wydaje nowe wersje, które zostały gruntownie ulepszone, zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa, wydajności i funkcjonalności.

 

Historia serwera Microsoft SQL

Kod został pierwotnie opracowany przez firmę Sybase, ale teraz odpowiada za niego wyłącznie Microsoft. Pierwsza wersja serwera SQL pojawiła się już w 1989 roku, a od tego czasu co roku opracowywana jest nowa wersja. Tendencja ta została ostatecznie przełamana na przełomie tysiącleci. Po wprowadzeniu wersji 8.0 i serwera 2000 dalszy rozwój następował w odstępach dwu- lub trzyletnich, w tym szczególnie popularne wersje, takie jak 12.0 w 2014 roku, 13.0 w 2016 roku i wreszcie wersja 14.0 z Microsoft SQL Server 2017.

Wszystkie nowsze wersje od tysiąclecia są dostępne w różnych wydaniach, które różnią się funkcjonalnością i cechami. Tradycyjnie są to edycje "Enterprise", "Standard", "Express" i "Developer", a ostatnio, od 2008 roku, także "Web". Ich wspólną cechą jest to, że od 2016 roku obsługiwane są tylko procesory x64.

 

Aktualny standard wydajności wersji serwera

Dzięki wyspecjalizowaniu się w potrzebach firm oprogramowanie Microsoft jest niezwykle wydajnym rozwiązaniem, które można wykorzystać między innymi w środowiskach big data i cloud. Z pomocą systemu zarządzania bazą danych można inteligentnie tworzyć i zarządzać różnymi platformami hybrydowymi oraz aplikacjami o znaczeniu krytycznym dla biznesu. Oprogramowanie jest używane na przykład w chmurze publicznej (w tym w rozwiązaniu Azure firmy Microsoft), na serwerach w centrach danych lub w chmurach prywatnych.

Zwłaszcza od 2005 roku nie tylko konsekwentnie poprawiano wydajność, także po to, by odpowiednio reagować na nowe standardy i innowacje sprzętowe, ale także jeszcze bardziej skupiono się na najwyższych standardach bezpieczeństwa. Już w wersji 2005 Microsoft poddał serwer zupełnie nowej orientacji, wprowadzając przy okazji nowy mechanizm bezpieczeństwa. Wersje z 2012 i 2014 roku poszły dalej, na przykład pozwalając firmom jeszcze lepiej zarządzać dostępem do własnych danych, a jednocześnie automatycznie tworząc obszerne dzienniki dostępu. Dzięki temu można spełnić najwyższe wymagania dotyczące zgodności z przepisami i ochrony danych.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa Microsoft SQL Server, niezależnie od jego konkretnej edycji, jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych, szczególnie wytrzymałych klasycznych baz danych. Ze względu na mniejszą liczbę luk w zabezpieczeniach, mniejsza liczba pilnych poprawek bezpieczeństwa jest wymagana w tym samym czasie. Role serwera zdefiniowane przez użytkownika mogą być również dystrybuowane i wdrażane na podstawie standardowego schematu grup systemu Windows.

 

Microsoft SQL Server: Cechy i funkcje

Oprogramowanie oferuje wiele funkcji. Powierzchownie można je podzielić na następujące kategorie:

 • Funkcje skalarne
 • Funkcje zestawu wierszy
 • Szeregowanie funkcji sekwencyjnych
 • Funkcje z zapleczem analitycznym
 • Funkcje zagregowane

Można je podzielić na wiele różnych funkcji, takich jak JSON, kursor, konwersja i funkcje konfiguracyjne. Ponadto, w zależności od edycji, liczne funkcje ze świata business intelligence są wyposażone w odpowiednie interfejsy.

W blitzhandel24 znajdziesz renomowane oprogramowanie Microsoft Windows w różnych wersjach i rocznikach. Na stronie produktu otrzymasz również informacje o tym, czym różnią się poszczególne edycje w danym roku. Wraz z zamówieniem zawsze otrzymasz nowy klucz produktu. Licencjonowanie jest oparte na przykład na rdzeniu lub serwerze CAL.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Microsoft SQL Server lub chciałbyś uzyskać poradę, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Z przyjemnością zajmiemy się Twoją prośbą.

 

Kup Microsoft SQL Server 2017 online w niskiej cenie i zamów z wygodną dostawą cyfrową

Kup nowy SQL Server 2017 bezpośrednio w blitzhandel24 w najlepszej cenie! Oferujemy różne wersje, na przykład Enterprise lub Standard dla 2 rdzeni. Bardziej rozbudowany wariant Enterprise programu SQL Server 2017 jest szczególnie przydatny, jeśli w swojej pracy potrzebujesz nieograniczonej liczby wizualizacji i środowisk wirtualnych. Ponadto na stronie blitzhandel24 znajdziesz odpowiednie CALe. Są to licencje na dostęp, zarówno dla poszczególnych urządzeń, jak i dla użytkowników. Możliwe jest mieszanie obu licencji w sieci. W ten sposób możesz odpowiednio licencjonować dostępy, bez konieczności stałego angażowania się w jeden wariant.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz natychmiastowe łącze do pobrania, a licencje zostaną niezwłocznie dostarczone w formie cyfrowej. Nasz przyjazny i kompetentny zespół w blitzhandel24 z przyjemnością pomoże Ci w pierwszej instalacji. W przeciwnym razie możesz oczywiście skontaktować się z nami za pośrednictwem infolinii lub czatu na żywo. Twoje zamówienie jest zawsze zabezpieczone przez ochronę kupującego Trusted Shops, kody produktów itp. są wysyłane pocztą elektroniczną oraz zapisywane na Twoim koncie. Zamów SQL Server 2017 już dziś i skorzystaj z oferty lidera branży!

Microsoft SQL Server 2017 - dla kogo odpowiedni?

SQL Server 2017 - niezależnie od tego, czy w wersji Standard czy Express Edition - jest doskonale przystosowany do potrzeb firm. Oferuje on użytkownikom jeszcze większą elastyczność. Administracja i ochrona danych nie stanowi więc problemu dla SQL Server 2017.
Dzięki SQL Server 2017 firmy mają wybór: mogą indywidualnie określić swoje wymagania dotyczące bazy danych. W porównaniu z poprzednią wersją, w SQL Server 2017 poprawiono standardy bezpieczeństwa i wydajność, dzięki czemu jest on idealny dla wielu firm. Ta elastyczność sprawia, że SQL Server 2017 jest urządzeniem uniwersalnym.

Podobnie jak inne produkty firmy Microsoft, Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core jest przeznaczony dla dużych firm, natomiast SQL Server 2017 w wersji Standard lub Express Edition jest bardziej odpowiedni dla średnich i małych firm. Dlatego dla każdej firmy można kupić dokładnie taki sam SQL Server 2017.
Użytkownicy mają też wybór co do języków programowania i mogą indywidualnie zdecydować, czy używają SQL Server 2017 lokalnie czy w chmurze. Ponadto SQL Server 2017 działa bez zarzutu na różnych systemach operacyjnych, w tym na Linuksie.

Czy masz jeszcze jakieś pytania? W takim razie nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie udzielimy Ci dalszych informacji i zajmiemy się Twoją prośbą. Po prostu skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Kup Microsoft SQL Server 2017 w niskiej cenie Dla jeszcze większej elastyczności w zarządzaniu bazami danych! W SQL Server 2017 Microsoft zwrócił szczególną uwagę na elastyczność. Więc... dowiedz się więcej "
Zamknij okno
Microsoft SQL Server 2017

Kup Microsoft SQL Server 2017 w niskiej cenie

Dla jeszcze większej elastyczności w zarządzaniu bazą danych!

W SQL Server 2017 Microsoft zwrócił szczególną uwagę na elastyczność. W ten sposób kontynuowano rozpoczętą wcześniej drogę, na której użytkownicy mogą swobodnie wybierać pomiędzy różnymi typami danych, wersjami i językami programowania, a wszystko to jest prezentowane na serwerze "pod jednym dachem". Rocznik został wydany w październiku 2017 roku, jak zwykle w kilku różnych edycjach, takich jak Standard i Enterprise, by wymienić dwie najbardziej popularne.

Przegląd nowych funkcji Microsoft SQL Server 2017

Sam Microsoft określił swoją reedycję z 2017 roku jako "duży krok". Podobnie jak w każdej poprzedniej wersji, nie tylko znacznie poprawiono standardy bezpieczeństwa i wydajność, ale także wprowadzono wiele nowych funkcji i zoptymalizowano działanie dla użytkowników. Celem systemu operacyjnego serwera jest bez wątpienia bycie jak najbardziej uniwersalną platformą z wieloma różnymi opcjami. Dzięki temu firmy będą mogły w sposób szczególny i indywidualny reagować na własne potrzeby i pożądane struktury. Serwer daje ci więc wszystkie potrzebne narzędzia, ale to ty decydujesz, które z nich wykorzystasz i w jaki sposób.

Jak zwykle, oprócz zmian wprowadzanych w momencie wprowadzania produktu na rynek, wprowadzane są także kolejne poprawki poprzez aktualizacje kumulacyjne. Oprogramowanie jest więc ciągle rozwijane i udoskonalane. Charakterystyczne dla tego rocznika są takie możliwości:

 • swobodny wybór pomiędzy kilkoma językami programowania
 • wykonanie lokalne lub wykonanie w chmurze
 • Korzystanie z różnych systemów operacyjnych, w tym Linux

Nowa funkcja "Scale Out" jest dostępna dopiero od tej wersji i jest przeznaczona dla SSIS. To powinno ułatwić uruchamianie SSIS na wielu komputerach. Ponadto Analysis Services wprowadza nowe ulepszenia i poprawki, zwłaszcza w odniesieniu do modeli tabelarycznych. Usługi Reporting Services nie są już instalowane bezpośrednio przez Konfigurację serwera, co daje nieco większą elastyczność. Usługi, które wcześniej nazywały się "Usługi R", teraz nazywają się "Usługi uczenia maszynowego" i oprócz obsługi R obejmują również Python. Skrypty mogą być wykonywane wewnętrznie w bazie danych w języku Python lub R.

Wszechstronne interfejsy do obsługi urządzeń mobilnych zostały oczywiście również zintegrowane i rozszerzone tam, gdzie było to konieczne. Surowe dane mogą być przygotowane wizualnie, tak aby można je było natychmiast wyświetlić na tablecie lub smartfonie. Podobnie wiele wizualizacji jest automatycznie wzbogacanych.

Kup Microsoft SQL Server 2017 online w niskiej cenie i zamów z wygodną dostawą cyfrową

Kup nowy SQL Server bezpośrednio na blitzhandel24 w najlepszej cenie! Oferujemy różne edycje, takie jak wariant Enterprise, Standard lub Standard dla 2 rdzeni. Bardziej rozbudowany wariant Enterprise jest szczególnie przydatny, jeśli w swojej pracy potrzebujesz nieograniczonej liczby wizualizacji i środowisk wirtualnych. Ponadto na stronie blitzhandel24 znajdziesz odpowiednie CALe. Są to licencje na dostęp, zarówno dla poszczególnych urządzeń, jak i dla użytkowników. Możliwe jest mieszanie obu licencji w sieci. W ten sposób możesz odpowiednio licencjonować dostępy, bez konieczności stałego angażowania się w jeden wariant.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz natychmiastowe łącze do pobrania, a licencje zostaną niezwłocznie dostarczone w formie cyfrowej. Nasz przyjazny i kompetentny zespół z Fuchsbau w blitzhandel24 z przyjemnością pomoże Ci w pierwszej instalacji. W przeciwnym razie możesz oczywiście skontaktować się z nami za pośrednictwem infolinii lub czatu na żywo. Twoje zamówienie jest zawsze chronione przez Ochronę Kupującego Trusted Shops, kody produktów i tym podobne informacje są wysyłane do Ciebie pocztą elektroniczną, a także zapisywane na Twoim koncie. Zamów już dziś Microsoft SQL Server 2017 i korzystaj z usług lidera branży!

Wszędzie tam, gdzie przetwarza się duże ilości danych i informacji, stosuje się bazy danych. Dzięki temu zebrane dane są dostępne centralnie, na przykład w sieci firmowej. Serwer SQL zajmuje się... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Doskonałe zarządzanie danymi: Kup Microsoft SQL Server

Wszędzie tam, gdzie przetwarza się duże ilości danych i informacji, stosuje się bazy danych. Dzięki temu zebrane dane są dostępne centralnie, na przykład w sieci firmowej. Serwer SQL zajmuje się administracją i organizacją baz danych. Kontroluje uprawnienia dostępu do bazy danych, tworzy statystyki dostępu i oceny oraz zapewnia stałą dostępność dzięki dostosowanym ustawieniom. W tym środowisku standardem stał się Microsoft SQL Server.

Przede wszystkim jest w pełni zintegrowany w tych obszarach:

 • Systemy rachunkowości finansowej i kontroli
 • Systemy zarządzania towarami
 • Oprogramowanie do rozliczania listy płac
 • Aplikacje internetowe

Firmy i organizacje, które kupują Microsoft SQL Server, inwestują w przyszłość.

 

Kupno Microsoft SQL Server 2017

Wielu dostawców oprogramowania dostarcza ze swoim oprogramowaniem serwer Microsoft SQL. Są one jednak oparte na wersji SQL Express, która ma poważne wady. Przede wszystkim maksymalny rozmiar bazy danych jest mocno ograniczony. Jeśli ten limit zostanie osiągnięty, nie będzie można przetwarzać więcej danych.

Innym powodem, dla którego warto kupić SQL Server 2017, jest stworzenie jednolitej organizacji bazy danych. W tym celu tworzona jest instancja SQL o znaczącej nazwie i integrowane są wszystkie powiązane bazy danych, takie jak bazy danych księgowości finansowej, systemu zarządzania towarami i księgowości płacowej.


Możesz wybrać jedną z następujących wersji:

 

Microsoft SQL Server - czyli dlaczego warto

W wielu miejscach można kupić i zainstalować aktualny Microsoft SQL Server. Powinno to być dostosowane do wielkości bazy danych, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Powinieneś o tym pamiętać, decydując się na Microsoft SQL Server - niezależnie od tego, czy kupujesz wersję 2016 czy 2017.

Klienci, którzy kupują Microsoft SQL Server, korzystają z jednolitej struktury i przejrzystej organizacji bazy danych. Pomaga w tym instancja SQL, która integruje wszystkie bazy danych i nadaje im znaczące oznaczenia. Ma to sens między innymi dla księgowości finansowej lub systemu zarządzania towarami. Dlatego to właśnie małe i średnie firmy często korzystają z niezawodnego Microsoft SQL Server.

 

MS SQL Server - wymagania techniczne

Jeśli chcesz używać serwera Microsoft SQL, powinieneś najpierw sprawdzić jego wymagania. Aby serwer Microsoft SQL był łatwy w obsłudze, musi być dopasowany do wielkości bazy danych, w przeciwnym razie będziesz musiał poświęcić swoją wydajność.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące SQL Server 2017 i wymagań technicznych.

 

Zakup i instalacja Microsoft SQL Server

Po dostarczeniu instalowany jest Microsoft SQL Server, który możesz uruchomić z różnych nośników danych. Proces jest w dużej mierze automatyczny i trwa nie dłużej niż pół godziny. Następnie należy skonfigurować protokół sieciowy, w czym pomaga menu startowe z odpowiednimi instrukcjami.

W przypadku niektórych wersji, takich jak Microsoft SQL Server 2017, instalacja i konfiguracja wymaga nieco więcej wysiłku.

 

Zakup SQL Servera - typowe miejsca pracy

To głównie małe i średnie przedsiębiorstwa decydują się na Microsoft SQL Server 2016 lub nowszy Microsoft SQL Server 2017 2 Core Edition. Różne wersje są odpowiednie do przetwarzania dużych ilości danych i informacji. Microsoft SQL Server pomaga w pracy z bazami danych i aplikacjami internetowymi. Ponadto możesz kupić Microsoft SQL Server, jeśli potrzebujesz wykonać następujące zadania:

 • Kontrolowanie i rozliczanie,
 • Organizacja systemów zarządzania towarami,
 • Rozliczanie listy płac.

Microsoft SQL Server umożliwia firmie centralne zarządzanie wszystkimi zasobami danych. Udostępnia je w sieci firmowej i zajmuje się organizacją baz danych. W tym celu Microsoft SQL Server kontroluje również uprawnienia dostępu i tworzy statystyki dostępu oraz oceny.

 

Licencja na SQL Server 2017

Dla jeszcze większej elastyczności w zarządzaniu bazą danych!

W przypadku SQL Server 2017 Microsoft zwrócił szczególną uwagę na elastyczność. W ten sposób kontynuowana jest wcześniej rozpoczęta ścieżka, na której użytkownicy mogą swobodnie wybierać pomiędzy różnymi typami danych, wersjami i językami programowania, a następnie otrzymują je wszystkie na jednym serwerze. Jak zwykle, SQL Server 2017 został wydany w październiku 2017 roku w kilku różnych edycjach, takich jak Standard i Enterprise.

 

Ważne cechy serwera Microsoft SQL

Stała dostępność, wysoka wydajność i możliwość dostosowania ustawień to ważne zalety, gdy kupujesz serwer Microsoft SQL. Dzięki tym cechom serwery Microsoft SQL stały się standardem. To, którą wersję Microsoft SQL Server powinieneś kupić, zależy od wielkości twoich baz danych, codziennych procesów i wymagań dotyczących szybkości, wielojęzyczności i innych funkcji.

 

Przegląd nowych funkcji Microsoft SQL Server 2017

Sam Microsoft określił swoje nowe wydanie z 2017 roku jako "ważny krok". Jak w każdej poprzedniej wersji, nie tylko poprawiono standardy bezpieczeństwa i wydajność SQL Server 2017, ale także wprowadzono wiele nowych funkcji i zoptymalizowano funkcje dla użytkowników. Celem systemu operacyjnego serwera jest bez wątpienia bycie jak najbardziej uniwersalną platformą z wieloma różnymi opcjami. Dzięki SQL Server 2017 firmy powinny móc w sposób szczególny i indywidualny odpowiadać na własne potrzeby i pożądane struktury. Serwer daje ci więc wszystkie potrzebne narzędzia, ale to od ciebie zależy, których z nich użyjesz i w jaki sposób.
Jak zwykle, oprócz zmian wprowadzonych podczas premiery produktu SQL Server 2017, poprawki będą wprowadzane wielokrotnie poprzez aktualizacje kumulacyjne. Oprogramowanie jest więc ciągle rozwijane i udoskonalane. Charakterystyczne dla SQL Server 2017 są te opcje:

 • swobodny wybór pomiędzy kilkoma językami programowania
 • wykonanie lokalne lub wykonanie w chmurze
 • Używanie różnych systemów operacyjnych, w tym Linux

Zupełnie nowa funkcja SQL Server 2017 - "Scale Out" - stała się dostępna dopiero w tej wersji i jest przeznaczona dla SSIS. Ma to na celu ułatwienie uruchamiania SSIS na wielu komputerach. Ponadto Analysis Services wprowadza nowe ulepszenia i poprawki do SQL Server 2017, zwłaszcza w odniesieniu do modeli tabelarycznych. Usługi Reporting Services nie są już instalowane bezpośrednio w konfiguracji serwera, dzięki czemu oferują nieco większą elastyczność. Usługi, które wcześniej nazywały się "Usługi R", teraz nazywają się "Usługi uczenia maszynowego" i oprócz obsługi R obejmują również Python. Skrypty mogą być wykonywane wewnętrznie w bazie danych w języku Python lub R.
Zintegrowano również wszechstronne interfejsy do obsługi urządzeń mobilnych, które w razie potrzeby zostały rozszerzone. Surowe dane mogą być przygotowane wizualnie, tak aby można je było natychmiast wyświetlić na tablecie lub smartfonie. Podobnie wiele wizualizacji jest automatycznie wzbogacanych.

 

Microsoft SQL Server - system zarządzania relacyjnymi bazami danych z wieloma funkcjami

Zaprojektowany specjalnie do użytku w firmach, dostępny w różnych wersjach i wydaniach, znany z szerokiego zakresu funkcji przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa: Oprogramowanie serwerowe firmy Microsoft nawiązuje do długiej tradycji i historii, która rozpoczęła się już w 1989 roku. Od tego czasu Microsoft mniej więcej co dwa lata wydaje nowe wersje, które zostały gruntownie ulepszone, zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa, wydajności i funkcjonalności.

 

Historia serwera Microsoft SQL

Kod został pierwotnie opracowany przez firmę Sybase, ale teraz odpowiada za niego wyłącznie Microsoft. Pierwsza wersja serwera SQL pojawiła się już w 1989 roku, a od tego czasu co roku opracowywana jest nowa wersja. Tendencja ta została ostatecznie przełamana na przełomie tysiącleci. Po wprowadzeniu wersji 8.0 i serwera 2000 dalszy rozwój następował w odstępach dwu- lub trzyletnich, w tym szczególnie popularne wersje, takie jak 12.0 w 2014 roku, 13.0 w 2016 roku i wreszcie wersja 14.0 z Microsoft SQL Server 2017.

Wszystkie nowsze wersje od tysiąclecia są dostępne w różnych wydaniach, które różnią się funkcjonalnością i cechami. Tradycyjnie są to edycje "Enterprise", "Standard", "Express" i "Developer", a ostatnio, od 2008 roku, także "Web". Ich wspólną cechą jest to, że od 2016 roku obsługiwane są tylko procesory x64.

 

Aktualny standard wydajności wersji serwera

Dzięki wyspecjalizowaniu się w potrzebach firm oprogramowanie Microsoft jest niezwykle wydajnym rozwiązaniem, które można wykorzystać między innymi w środowiskach big data i cloud. Z pomocą systemu zarządzania bazą danych można inteligentnie tworzyć i zarządzać różnymi platformami hybrydowymi oraz aplikacjami o znaczeniu krytycznym dla biznesu. Oprogramowanie jest używane na przykład w chmurze publicznej (w tym w rozwiązaniu Azure firmy Microsoft), na serwerach w centrach danych lub w chmurach prywatnych.

Zwłaszcza od 2005 roku nie tylko konsekwentnie poprawiano wydajność, także po to, by odpowiednio reagować na nowe standardy i innowacje sprzętowe, ale także jeszcze bardziej skupiono się na najwyższych standardach bezpieczeństwa. Już w wersji 2005 Microsoft poddał serwer zupełnie nowej orientacji, wprowadzając przy okazji nowy mechanizm bezpieczeństwa. Wersje z 2012 i 2014 roku poszły dalej, na przykład pozwalając firmom jeszcze lepiej zarządzać dostępem do własnych danych, a jednocześnie automatycznie tworząc obszerne dzienniki dostępu. Dzięki temu można spełnić najwyższe wymagania dotyczące zgodności z przepisami i ochrony danych.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa Microsoft SQL Server, niezależnie od jego konkretnej edycji, jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych, szczególnie wytrzymałych klasycznych baz danych. Ze względu na mniejszą liczbę luk w zabezpieczeniach, mniejsza liczba pilnych poprawek bezpieczeństwa jest wymagana w tym samym czasie. Role serwera zdefiniowane przez użytkownika mogą być również dystrybuowane i wdrażane na podstawie standardowego schematu grup systemu Windows.

 

Microsoft SQL Server: Cechy i funkcje

Oprogramowanie oferuje wiele funkcji. Powierzchownie można je podzielić na następujące kategorie:

 • Funkcje skalarne
 • Funkcje zestawu wierszy
 • Szeregowanie funkcji sekwencyjnych
 • Funkcje z zapleczem analitycznym
 • Funkcje zagregowane

Można je podzielić na wiele różnych funkcji, takich jak JSON, kursor, konwersja i funkcje konfiguracyjne. Ponadto, w zależności od edycji, liczne funkcje ze świata business intelligence są wyposażone w odpowiednie interfejsy.

W blitzhandel24 znajdziesz renomowane oprogramowanie Microsoft Windows w różnych wersjach i rocznikach. Na stronie produktu otrzymasz również informacje o tym, czym różnią się poszczególne edycje w danym roku. Wraz z zamówieniem zawsze otrzymasz nowy klucz produktu. Licencjonowanie jest oparte na przykład na rdzeniu lub serwerze CAL.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Microsoft SQL Server lub chciałbyś uzyskać poradę, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Z przyjemnością zajmiemy się Twoją prośbą.

 

Kup Microsoft SQL Server 2017 online w niskiej cenie i zamów z wygodną dostawą cyfrową

Kup nowy SQL Server 2017 bezpośrednio w blitzhandel24 w najlepszej cenie! Oferujemy różne wersje, na przykład Enterprise lub Standard dla 2 rdzeni. Bardziej rozbudowany wariant Enterprise programu SQL Server 2017 jest szczególnie przydatny, jeśli w swojej pracy potrzebujesz nieograniczonej liczby wizualizacji i środowisk wirtualnych. Ponadto na stronie blitzhandel24 znajdziesz odpowiednie CALe. Są to licencje na dostęp, zarówno dla poszczególnych urządzeń, jak i dla użytkowników. Możliwe jest mieszanie obu licencji w sieci. W ten sposób możesz odpowiednio licencjonować dostępy, bez konieczności stałego angażowania się w jeden wariant.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz natychmiastowe łącze do pobrania, a licencje zostaną niezwłocznie dostarczone w formie cyfrowej. Nasz przyjazny i kompetentny zespół w blitzhandel24 z przyjemnością pomoże Ci w pierwszej instalacji. W przeciwnym razie możesz oczywiście skontaktować się z nami za pośrednictwem infolinii lub czatu na żywo. Twoje zamówienie jest zawsze zabezpieczone przez ochronę kupującego Trusted Shops, kody produktów itp. są wysyłane pocztą elektroniczną oraz zapisywane na Twoim koncie. Zamów SQL Server 2017 już dziś i skorzystaj z oferty lidera branży!

Microsoft SQL Server 2017 - dla kogo odpowiedni?

SQL Server 2017 - niezależnie od tego, czy w wersji Standard czy Express Edition - jest doskonale przystosowany do potrzeb firm. Oferuje on użytkownikom jeszcze większą elastyczność. Administracja i ochrona danych nie stanowi więc problemu dla SQL Server 2017.
Dzięki SQL Server 2017 firmy mają wybór: mogą indywidualnie określić swoje wymagania dotyczące bazy danych. W porównaniu z poprzednią wersją, w SQL Server 2017 poprawiono standardy bezpieczeństwa i wydajność, dzięki czemu jest on idealny dla wielu firm. Ta elastyczność sprawia, że SQL Server 2017 jest urządzeniem uniwersalnym.

Podobnie jak inne produkty firmy Microsoft, Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core jest przeznaczony dla dużych firm, natomiast SQL Server 2017 w wersji Standard lub Express Edition jest bardziej odpowiedni dla średnich i małych firm. Dlatego dla każdej firmy można kupić dokładnie taki sam SQL Server 2017.
Użytkownicy mają też wybór co do języków programowania i mogą indywidualnie zdecydować, czy używają SQL Server 2017 lokalnie czy w chmurze. Ponadto SQL Server 2017 działa bez zarzutu na różnych systemach operacyjnych, w tym na Linuksie.

Czy masz jeszcze jakieś pytania? W takim razie nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie udzielimy Ci dalszych informacji i zajmiemy się Twoją prośbą. Po prostu skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Kup Microsoft SQL Server 2017 w niskiej cenie Dla jeszcze większej elastyczności w zarządzaniu bazami danych! W SQL Server 2017 Microsoft zwrócił szczególną uwagę na elastyczność. Więc... dowiedz się więcej "
Zamknij okno
Microsoft SQL Server 2017

Kup Microsoft SQL Server 2017 w niskiej cenie

Dla jeszcze większej elastyczności w zarządzaniu bazą danych!

W SQL Server 2017 Microsoft zwrócił szczególną uwagę na elastyczność. W ten sposób kontynuowano rozpoczętą wcześniej drogę, na której użytkownicy mogą swobodnie wybierać pomiędzy różnymi typami danych, wersjami i językami programowania, a wszystko to jest prezentowane na serwerze "pod jednym dachem". Rocznik został wydany w październiku 2017 roku, jak zwykle w kilku różnych edycjach, takich jak Standard i Enterprise, by wymienić dwie najbardziej popularne.

Przegląd nowych funkcji Microsoft SQL Server 2017

Sam Microsoft określił swoją reedycję z 2017 roku jako "duży krok". Podobnie jak w każdej poprzedniej wersji, nie tylko znacznie poprawiono standardy bezpieczeństwa i wydajność, ale także wprowadzono wiele nowych funkcji i zoptymalizowano działanie dla użytkowników. Celem systemu operacyjnego serwera jest bez wątpienia bycie jak najbardziej uniwersalną platformą z wieloma różnymi opcjami. Dzięki temu firmy będą mogły w sposób szczególny i indywidualny reagować na własne potrzeby i pożądane struktury. Serwer daje ci więc wszystkie potrzebne narzędzia, ale to ty decydujesz, które z nich wykorzystasz i w jaki sposób.

Jak zwykle, oprócz zmian wprowadzanych w momencie wprowadzania produktu na rynek, wprowadzane są także kolejne poprawki poprzez aktualizacje kumulacyjne. Oprogramowanie jest więc ciągle rozwijane i udoskonalane. Charakterystyczne dla tego rocznika są takie możliwości:

 • swobodny wybór pomiędzy kilkoma językami programowania
 • wykonanie lokalne lub wykonanie w chmurze
 • Korzystanie z różnych systemów operacyjnych, w tym Linux

Nowa funkcja "Scale Out" jest dostępna dopiero od tej wersji i jest przeznaczona dla SSIS. To powinno ułatwić uruchamianie SSIS na wielu komputerach. Ponadto Analysis Services wprowadza nowe ulepszenia i poprawki, zwłaszcza w odniesieniu do modeli tabelarycznych. Usługi Reporting Services nie są już instalowane bezpośrednio przez Konfigurację serwera, co daje nieco większą elastyczność. Usługi, które wcześniej nazywały się "Usługi R", teraz nazywają się "Usługi uczenia maszynowego" i oprócz obsługi R obejmują również Python. Skrypty mogą być wykonywane wewnętrznie w bazie danych w języku Python lub R.

Wszechstronne interfejsy do obsługi urządzeń mobilnych zostały oczywiście również zintegrowane i rozszerzone tam, gdzie było to konieczne. Surowe dane mogą być przygotowane wizualnie, tak aby można je było natychmiast wyświetlić na tablecie lub smartfonie. Podobnie wiele wizualizacji jest automatycznie wzbogacanych.

Kup Microsoft SQL Server 2017 online w niskiej cenie i zamów z wygodną dostawą cyfrową

Kup nowy SQL Server bezpośrednio na blitzhandel24 w najlepszej cenie! Oferujemy różne edycje, takie jak wariant Enterprise, Standard lub Standard dla 2 rdzeni. Bardziej rozbudowany wariant Enterprise jest szczególnie przydatny, jeśli w swojej pracy potrzebujesz nieograniczonej liczby wizualizacji i środowisk wirtualnych. Ponadto na stronie blitzhandel24 znajdziesz odpowiednie CALe. Są to licencje na dostęp, zarówno dla poszczególnych urządzeń, jak i dla użytkowników. Możliwe jest mieszanie obu licencji w sieci. W ten sposób możesz odpowiednio licencjonować dostępy, bez konieczności stałego angażowania się w jeden wariant.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz natychmiastowe łącze do pobrania, a licencje zostaną niezwłocznie dostarczone w formie cyfrowej. Nasz przyjazny i kompetentny zespół z Fuchsbau w blitzhandel24 z przyjemnością pomoże Ci w pierwszej instalacji. W przeciwnym razie możesz oczywiście skontaktować się z nami za pośrednictwem infolinii lub czatu na żywo. Twoje zamówienie jest zawsze chronione przez Ochronę Kupującego Trusted Shops, kody produktów i tym podobne informacje są wysyłane do Ciebie pocztą elektroniczną, a także zapisywane na Twoim koncie. Zamów już dziś Microsoft SQL Server 2017 i korzystaj z usług lidera branży!

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany