Infolinia 0800 702813
 

Rozwiązania biznesowe w Blitzhandel24

Rozwiązania antywirusowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy Ochrona operacyjna Twoich danych jest bardzo ważna. Z tego powodu chcielibyśmy wesprzeć Cię naszymi produktami i licencjami, abyś... dowiedzieć się więcej »
Filtr zamknięty
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1 z 13
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone EDR Cloud
Bitdefender GravityZone EDR Cloud
Bitdefender GravityZone EDR Cloud (3054ZZBSN120CLZZ)
od 113,21 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender XDR Sensor - Identity Add-On
Bitdefender XDR Sensor - Identity Add-On
Bitdefender XDR Sensor - Identity Add-On (3119ZZBSN120CLZZ)
od 81,45 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender XDR Sensor - Network Add-On
Bitdefender XDR Sensor - Network Add-On
Bitdefender XDR Sensor - Network Add-On (3117ZZBSN120CLZZ)
od 76,91 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender Integrity Monitoring Add-On
Bitdefender Integrity Monitoring Add-On
Bitdefender Integrity Monitoring Add-On (3126ZZBSN120YLZZ)
od 99,60 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Security for Virtual Env per CPU
Bitdefender GravityZone Security for Virtual...
Bitdefender GravityZone Security for Virtual Env per CPU (3065ZZBSN120ZLZZ)
od 3920,23 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Security for Containers Add-On
Bitdefender GravityZone Security for Containers...
Bitdefender GravityZone Security for Containers Add-On (3070ZZBSN120XLZZ)
od 1052,49 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Endpoint Detection and Response Add-On
Bitdefender GravityZone Endpoint Detection and...
Bitdefender GravityZone Endpoint Detection and Response Add-On (3049ZZBSN120CLZZ)
od 113,21 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Patch Management Add-On
Bitdefender GravityZone Patch Management Add-On
Bitdefender GravityZone Patch Management Add-On (2897ZZBSN120YLZZ)
od 67,84 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Security for Mobile Add-On
Bitdefender GravityZone Security for Mobile Add-On
Bitdefender GravityZone Security for Mobile Add-On (BGMSZZBSN120YLZZ)
od 172,20 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption Add-On
Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption...
Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption Add-On (2870ZZBSN120YLZZ)
od 54,22 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Security for Storage Add-On
Bitdefender GravityZone Security for Storage...
Bitdefender GravityZone Security for Storage Add-On (2906ZZBSN120XLZZ)
od 31,54 zł *
NOWOŚĆ
Bitdefender GravityZone Security for Exchange Servers
Bitdefender GravityZone Security for Exchange...
Bitdefender GravityZone Security for Exchange Servers (2762ZZBSN120YLZZ)
od 54,22 zł *
1 z 13

Rozwiązania biznesowe w Blitzhandel24

Rozwiązania antywirusowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Ochrona operacyjna Twoich danych jest bardzo ważna. Z tego powodu chcielibyśmy wesprzeć Cię naszymi produktami i licencjami, abyś mógł jak najlepiej zabezpieczyć swoje dane na wszystkich poziomach. Dzięki ofertom firm Kaspersky, AVG, Bitdefender i wielu innych producentów masz szeroki wybór i możesz zdecydować, które systemy są dla Ciebie odpowiednie. Zawsze oferujemy najnowsze rozwiązania biznesowe i zapewniamy możliwość zakupu wygodnego programu antywirusowego. W ten sposób możesz uaktualnić wszystkie komputery w swojej firmie.

Różnice w stosunku do klasycznego skanera antywirusowego

Ponieważ podczas wdrażania rozwiązań korporacyjnych często brakuje czasu, otrzymujesz kompaktowy pakiet z systemami i aplikacjami korporacyjnymi. Dzięki temu możesz łatwo zwiększyć wartość dodaną swojej administracji i korzystać z nowoczesnego skanera antywirusowego. W większości przypadków oferowane są również odpowiednie licencje objętościowe, dzięki którym można bez problemu wyposażyć kilka urządzeń. W ten sposób masz wybór dla wszystkich swoich systemów i możesz zdecydować się na odpowiednie skanowanie antywirusowe. Ale co jest tu ważne?

 • Profesjonalne licencje dla wielu stacji roboczych
 • Szybkie i łatwe rozpoczęcie użytkowania
 • Optymalna ochrona poufnych danych
 • Idealna ochrona dla Twoich finansów
 • Ochrona haseł i innych danych
 • Holistyczna ochrona w firmie

Dzięki nowoczesnemu skanerowi antywirusowemu można na tej podstawie przedstawić przyjazną dla użytkownika i interesującą ofertę. Oznacza to, że możesz oczekiwać prostej i kompaktowej aplikacji chroniącej twój komputer i urządzenia mobilne. Dzięki temu korzystasz z bezpiecznego i wygodnego wdrożenia dla wszystkich działających urządzeń.

Kaspersky dla Office

Jednym z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych systemów dla Twojej firmy jest Kaspersky. W ramach rozwiązania Kaspersky Small Office Security 2022 możesz spodziewać się kompaktowego wdrożenia dla 10 stacji roboczych, 10 urządzeń mobilnych i jednego serwera plików. W pakiecie znajduje się także nawet 10 menedżerów haseł, które zapewniają ogromne bezpieczeństwo danych. Z tego powodu sensowne jest posiadanie nieskomplikowanego i przejrzystego punktu dostępu do wszystkich systemów. Systemy Kaspersky'ego oferują również wiele korzyści w zakresie zawartości.

Zawsze masz możliwość dodatkowego zabezpieczenia swoich poufnych danych oraz ochrony przed przechwyceniem danych finansowych. W ten sposób masz dostęp do nowoczesnej i niezwykle wygodnej ochrony swoich danych i zabezpieczasz całą infrastrukturę swojej firmy. Z Kasperskim możesz oczekiwać przyjaznego dla użytkownika i wygodnego systemu, z którym zawsze będziesz bezpieczny. Gwarantujemy, że do optymalnej ochrony z Kaspersky nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, ale możesz polegać na bezbłędnie działającej aplikacji.

 

AVG jako nowoczesny dostawca dla firm

Abyś mógł polegać na optymalnej ochronie swoich danych, oferujemy Ci kompaktowe wdrożenie z AVG. W tym momencie pakiet AVG AntiVirus Business zawiera nowoczesną, wysokiej jakości zaporę sieciową, dzięki której możesz chronić swoje dane przed wszelkimi atakami. Dotyczy to nie tylko klasycznych ataków hakerów, ale także spamu, wirusów i złośliwego oprogramowania, które można optymalnie filtrować za pomocą naszych systemów. W ten sposób bezpieczeństwo wokół Twojej firmy staje się dobrą podstawą do zabezpieczenia siebie w życiu zawodowym.

Szczególnie ważnym fundamentem jest ochrona Twojej tożsamości. Z tego powodu wszystkie dane są chronione za pomocą programu AVG, który zapewnia ogromne bezpieczeństwo serwerów oraz niezbędne wartości dodane. Możesz oczekiwać doskonałej ochrony oprogramowania i sprzętu, co oznacza, że surfowanie nie będzie dla Ciebie problemem. W przypadku AVG aktualizacje do najnowszych wersji są całkowicie automatyczne, więc nie musisz długo czekać na profesjonalną i przekonującą aplikację.

 

Wielu innych producentów dla maksymalnej ochrony

Jeśli chcesz, oprócz rozwiązań korporacyjnych firm AVG i Kaspersky możesz znaleźć wiele innych artykułów i komponentów. Oznacza to, że zawsze masz wybór, który system najlepiej nadaje się do Twoich projektów i jak możesz zwiększyć wartość dodaną swojego wdrożenia. Przykładem takiego rozwiązania są pakiety premium firmy Avast, a także rozwiązania korporacyjne firm ESET i Bitdefender, w których można znaleźć odpowiednie pakiety dla każdej wielkości firmy. W ten sposób otrzymasz optymalne i jednocześnie niedrogie rozwiązanie dla swojego bezpieczeństwa.

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania korporacyjne w dziedzinie antywirusów charakteryzują się ogromną wartością dodaną i wysoką jakością. Dzięki temu możesz niezawodnie zabezpieczyć pracę swojej firmy i skorzystać z kompaktowej aplikacji. Dzięki rozwiązaniom AVG, Kaspersky, Bitdefender i wszystkim innym pakietom po prostu sam wybierasz, co jest dla Ciebie ważne w aplikacji. Dzięki temu ochrona Twoich danych nie stanowi problemu, co oznacza, że jesteś optymalnie zabezpieczony pod każdym względem.

 

Nie powinieneś się obejść bez tych funkcji

Jeśli chodzi o nowoczesne i różnorodne rozwiązania biznesowe, bardzo ważne jest, aby polegać na nieskomplikowanej i szybkiej obsłudze. W przypadku większości naszych produktów możesz spodziewać się dostawy w czasie krótszym niż 10 minut, więc bezpieczeństwo nie stanowi wyzwania. Nie ma też potrzeby wprowadzania dodatkowych ustawień, co oznacza, że możesz zabezpieczyć się w najlepszy i najbardziej optymalny sposób pod każdym względem. Ale jakie są dokładnie zalety takiego nowoczesnego i profesjonalnego rozwiązania do ochrony przed wirusami?

 • Szybkie i wyraźne skanowanie
 • Natychmiastowa reakcja na zagrożenia
 • Ochrona wszystkich obszarów technicznych firmy
 • Ochrona podczas korzystania z Internetu
 • Niedrogie zabezpieczenie całej konstrukcji
 • Kompaktowy pakiet bezpieczeństwa

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego programu antywirusowego, profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie dla firm jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Pozwoli to chronić Twoje poufne dane i zapewni, że nie wystąpią żadne problemy techniczne związane z bezpieczeństwem informatycznym. Oferty Kaspersky'ego, AVG i wielu innych producentów są dobrym sposobem na zabezpieczenie poufnych danych przed przekazywaniem i szyfrowaniem. Dzięki temu utrata danych nie będzie stanowiła przeszkody.

 

Najwyższa jakość naszych rozwiązań biznesowych

Z przyjemnością dostarczymy Ci odpowiednie programy antywirusowe i pomożemy Ci z profesjonalnymi ofertami. W ten sposób możesz wybrać najlepszych producentów i korzystać z nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych w zakresie oprogramowania antywirusowego. W ten sposób jesteś zawsze po bezpiecznej stronie swoich rozwiązań korporacyjnych i nie musisz się martwić o wycieki danych operacyjnych i inne obciążenia. Gdy aplikacje zostaną zainstalowane na urządzeniach, możesz liczyć na optymalne zarządzanie. W ten sposób zapewniamy Ci również optymalną ochronę i dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania.

Rozwiązania antywirusowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy Ochrona operacyjna Twoich danych jest bardzo ważna. Z tego powodu chcielibyśmy wesprzeć Cię naszymi produktami i licencjami, abyś... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Rozwiązania biznesowe w Blitzhandel24

Rozwiązania antywirusowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Ochrona operacyjna Twoich danych jest bardzo ważna. Z tego powodu chcielibyśmy wesprzeć Cię naszymi produktami i licencjami, abyś mógł jak najlepiej zabezpieczyć swoje dane na wszystkich poziomach. Dzięki ofertom firm Kaspersky, AVG, Bitdefender i wielu innych producentów masz szeroki wybór i możesz zdecydować, które systemy są dla Ciebie odpowiednie. Zawsze oferujemy najnowsze rozwiązania biznesowe i zapewniamy możliwość zakupu wygodnego programu antywirusowego. W ten sposób możesz uaktualnić wszystkie komputery w swojej firmie.

Różnice w stosunku do klasycznego skanera antywirusowego

Ponieważ podczas wdrażania rozwiązań korporacyjnych często brakuje czasu, otrzymujesz kompaktowy pakiet z systemami i aplikacjami korporacyjnymi. Dzięki temu możesz łatwo zwiększyć wartość dodaną swojej administracji i korzystać z nowoczesnego skanera antywirusowego. W większości przypadków oferowane są również odpowiednie licencje objętościowe, dzięki którym można bez problemu wyposażyć kilka urządzeń. W ten sposób masz wybór dla wszystkich swoich systemów i możesz zdecydować się na odpowiednie skanowanie antywirusowe. Ale co jest tu ważne?

 • Profesjonalne licencje dla wielu stacji roboczych
 • Szybkie i łatwe rozpoczęcie użytkowania
 • Optymalna ochrona poufnych danych
 • Idealna ochrona dla Twoich finansów
 • Ochrona haseł i innych danych
 • Holistyczna ochrona w firmie

Dzięki nowoczesnemu skanerowi antywirusowemu można na tej podstawie przedstawić przyjazną dla użytkownika i interesującą ofertę. Oznacza to, że możesz oczekiwać prostej i kompaktowej aplikacji chroniącej twój komputer i urządzenia mobilne. Dzięki temu korzystasz z bezpiecznego i wygodnego wdrożenia dla wszystkich działających urządzeń.

Kaspersky dla Office

Jednym z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych systemów dla Twojej firmy jest Kaspersky. W ramach rozwiązania Kaspersky Small Office Security 2022 możesz spodziewać się kompaktowego wdrożenia dla 10 stacji roboczych, 10 urządzeń mobilnych i jednego serwera plików. W pakiecie znajduje się także nawet 10 menedżerów haseł, które zapewniają ogromne bezpieczeństwo danych. Z tego powodu sensowne jest posiadanie nieskomplikowanego i przejrzystego punktu dostępu do wszystkich systemów. Systemy Kaspersky'ego oferują również wiele korzyści w zakresie zawartości.

Zawsze masz możliwość dodatkowego zabezpieczenia swoich poufnych danych oraz ochrony przed przechwyceniem danych finansowych. W ten sposób masz dostęp do nowoczesnej i niezwykle wygodnej ochrony swoich danych i zabezpieczasz całą infrastrukturę swojej firmy. Z Kasperskim możesz oczekiwać przyjaznego dla użytkownika i wygodnego systemu, z którym zawsze będziesz bezpieczny. Gwarantujemy, że do optymalnej ochrony z Kaspersky nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, ale możesz polegać na bezbłędnie działającej aplikacji.

 

AVG jako nowoczesny dostawca dla firm

Abyś mógł polegać na optymalnej ochronie swoich danych, oferujemy Ci kompaktowe wdrożenie z AVG. W tym momencie pakiet AVG AntiVirus Business zawiera nowoczesną, wysokiej jakości zaporę sieciową, dzięki której możesz chronić swoje dane przed wszelkimi atakami. Dotyczy to nie tylko klasycznych ataków hakerów, ale także spamu, wirusów i złośliwego oprogramowania, które można optymalnie filtrować za pomocą naszych systemów. W ten sposób bezpieczeństwo wokół Twojej firmy staje się dobrą podstawą do zabezpieczenia siebie w życiu zawodowym.

Szczególnie ważnym fundamentem jest ochrona Twojej tożsamości. Z tego powodu wszystkie dane są chronione za pomocą programu AVG, który zapewnia ogromne bezpieczeństwo serwerów oraz niezbędne wartości dodane. Możesz oczekiwać doskonałej ochrony oprogramowania i sprzętu, co oznacza, że surfowanie nie będzie dla Ciebie problemem. W przypadku AVG aktualizacje do najnowszych wersji są całkowicie automatyczne, więc nie musisz długo czekać na profesjonalną i przekonującą aplikację.

 

Wielu innych producentów dla maksymalnej ochrony

Jeśli chcesz, oprócz rozwiązań korporacyjnych firm AVG i Kaspersky możesz znaleźć wiele innych artykułów i komponentów. Oznacza to, że zawsze masz wybór, który system najlepiej nadaje się do Twoich projektów i jak możesz zwiększyć wartość dodaną swojego wdrożenia. Przykładem takiego rozwiązania są pakiety premium firmy Avast, a także rozwiązania korporacyjne firm ESET i Bitdefender, w których można znaleźć odpowiednie pakiety dla każdej wielkości firmy. W ten sposób otrzymasz optymalne i jednocześnie niedrogie rozwiązanie dla swojego bezpieczeństwa.

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania korporacyjne w dziedzinie antywirusów charakteryzują się ogromną wartością dodaną i wysoką jakością. Dzięki temu możesz niezawodnie zabezpieczyć pracę swojej firmy i skorzystać z kompaktowej aplikacji. Dzięki rozwiązaniom AVG, Kaspersky, Bitdefender i wszystkim innym pakietom po prostu sam wybierasz, co jest dla Ciebie ważne w aplikacji. Dzięki temu ochrona Twoich danych nie stanowi problemu, co oznacza, że jesteś optymalnie zabezpieczony pod każdym względem.

 

Nie powinieneś się obejść bez tych funkcji

Jeśli chodzi o nowoczesne i różnorodne rozwiązania biznesowe, bardzo ważne jest, aby polegać na nieskomplikowanej i szybkiej obsłudze. W przypadku większości naszych produktów możesz spodziewać się dostawy w czasie krótszym niż 10 minut, więc bezpieczeństwo nie stanowi wyzwania. Nie ma też potrzeby wprowadzania dodatkowych ustawień, co oznacza, że możesz zabezpieczyć się w najlepszy i najbardziej optymalny sposób pod każdym względem. Ale jakie są dokładnie zalety takiego nowoczesnego i profesjonalnego rozwiązania do ochrony przed wirusami?

 • Szybkie i wyraźne skanowanie
 • Natychmiastowa reakcja na zagrożenia
 • Ochrona wszystkich obszarów technicznych firmy
 • Ochrona podczas korzystania z Internetu
 • Niedrogie zabezpieczenie całej konstrukcji
 • Kompaktowy pakiet bezpieczeństwa

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego programu antywirusowego, profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie dla firm jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Pozwoli to chronić Twoje poufne dane i zapewni, że nie wystąpią żadne problemy techniczne związane z bezpieczeństwem informatycznym. Oferty Kaspersky'ego, AVG i wielu innych producentów są dobrym sposobem na zabezpieczenie poufnych danych przed przekazywaniem i szyfrowaniem. Dzięki temu utrata danych nie będzie stanowiła przeszkody.

 

Najwyższa jakość naszych rozwiązań biznesowych

Z przyjemnością dostarczymy Ci odpowiednie programy antywirusowe i pomożemy Ci z profesjonalnymi ofertami. W ten sposób możesz wybrać najlepszych producentów i korzystać z nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych w zakresie oprogramowania antywirusowego. W ten sposób jesteś zawsze po bezpiecznej stronie swoich rozwiązań korporacyjnych i nie musisz się martwić o wycieki danych operacyjnych i inne obciążenia. Gdy aplikacje zostaną zainstalowane na urządzeniach, możesz liczyć na optymalne zarządzanie. W ten sposób zapewniamy Ci również optymalną ochronę i dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany