Infolinia 0800 702813
 

Kup SQL Server 2014 online w niskiej cenie i zamów go w formie cyfrowej

Wydana 1 kwietnia 2014 roku i opracowana pod kryptonimem "Hekaton" edycja 2014 stanowi dalszy rozwój wersji z 2012 roku. Optymalizacje dotyczyły przede wszystkim dużych i bardzo dużych... dowiedzieć się więcej »
Filtr zamknięty
  •  
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
Microsoft SQL Server 2014 Standard
Microsoft SQL Server 2014 Standard
SQL Server 2014 StandardEdition zapewnia podstawowe zarządzanie danymi i bazę danych business intelligence, na której uruchamiają swoje aplikacje działy i małe firmy. Obsługuje on ogólne narzędzia programistyczne do wdrażania lokalnego i...
1633,30 zł *
Microsoft SQL Server 2014 Standard - 2 Core Edition
Microsoft SQL Server 2014 Standard - 2 Core...
SQL Server 2016 Standard Edition oferuje zwiększoną dostępność i skalowalność do 24 rdzeni. Dzięki nowoczesnym raportom można przekształcać dane i dostarczać przydatnych informacji. Ta wersja Microsoft SQL Server 2016 Standard jest...
6443,11 zł *

Kup SQL Server 2014 online w niskiej cenie i zamów go w formie cyfrowej

Wydana 1 kwietnia 2014 roku i opracowana pod kryptonimem "Hekaton" edycja 2014 stanowi dalszy rozwój wersji z 2012 roku. Optymalizacje dotyczyły przede wszystkim dużych i bardzo dużych wolumenów danych, co zaowocowało znacznym usprawnieniem transakcji w czasie rzeczywistym. Na stronie blitzhandel24 możesz wygodnie zamówić różne edycje SQL Server 2014 online po najlepszych cenach, a w razie potrzeby otrzymać je bezpośrednio poprzez natychmiastowe pobranie.

Innowacje w Microsoft SQL Server 2014

Jak zawsze, rozwój w firmie Microsoft nie stoi w miejscu, jeśli chodzi o Microsoft SQL Server jako jeden z najpopularniejszych produktów dla firm. Ze względu na usprawnienia w zakresie dużych ilości danych i transakcji, szczególną uwagę zwrócono na "bazy danych in-memory". Umożliwia to przeniesienie tabel, danych i baz danych całkowicie do pamięci głównej. Ponadto w SQL Server 2014 znacznie poprawiono obsługę indeksów opartych na kolumnach.

Nic dziwnego, że SQL Server 2014 zawiera również znaczące ulepszenia w połączeniu z rozwiązaniem chmurowym Azure. Pliki serwera mogą być przechowywane w Azure, a komputery wirtualne mogą również hostować bazę danych SQL bezpośrednio w chmurze. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, dodano różne szyfrowania, od AES 128, 192 i 256 po Triple DES. Ulepszono również instancje klastra w trybie failover. 

Efektem tego jest maksymalna niezawodność różnych krytycznych dla biznesu aplikacji, a SQL Server 2014 zapewnia także ciągłą dostępność. Zapisy danych mogą być wizualizowane w sposób wszechstronny i interaktywny. Zintegrowane interfejsy chmury służą na przykład do rozszerzania sieci lokalnych, a jednocześnie umożliwiają korzystanie ze środowiska publicznego. Opracowując SQL Server 2014, Microsoft po raz kolejny wykorzystuje swoje mocne strony techniczne oraz własne doświadczenie, aby zaoferować klientom jak najbardziej dojrzały produkt, który osiągnie wiele pozytywnych efektów synergii dzięki ogromnemu ekosystemowi Microsoftu.

Licencjonowanie SQL Server 2014

W blitzhandel24 możesz wybierać spośród różnych edycji i wariantów SQL Server 2014. Należy pamiętać, że do uzyskania dostępu wymagane są dodatkowe licencje, zwane "User CAL" i "Device CAL". W zależności od wybranej licencji służą one do logowania konkretnego użytkownika lub wybranego urządzenia. W zależności od tego, jaką licencję na SQL Server 2014 wybierzesz, albo urządzenie jest licencjonowane niezależnie od jego użytkownika, albo użytkownik jest licencjonowany niezależnie od używanego urządzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz te licencje nie tylko w najlepszej cenie, ale także pojedynczo oraz w praktycznych zestawach po 10 sztuk. Masz możliwość połączenia kilku takich licencji w sieć. Oznacza to, że zawsze możesz wybrać idealne rozwiązanie i nie musisz ograniczać się w kwestii licencji.

Microsoft SQL Server 2014 - mocne rozwiązanie dla firm

Wysoka skalowalność i dostępność przez 365 dni w roku mówią same za siebie. Ponadto SQL Server 2014 obsługuje urządzenia mobilne, niezależnie od tego, czy działają one w systemie iOS, Android czy Windows 10 Mobile. Jeśli chcesz sprawdzać i korzystać z baz danych, poszczególnych plików lub wizualizacji w podróży, możesz to robić także za pomocą smartfonów lub tabletów. 

Dzięki różnorodnym wizualizacjom graficznym tworzone są również ważne interfejsy do prezentacji danych biznesowych. SQL Server 2014 okazuje się silnym wsparciem w tej dziedzinie, niezależnie od wielkości wybranego zestawu danych. Tymczasem kompatybilność z innymi rozwiązaniami programowymi firmy Microsoft jest niemal oczywista.

Już dziś zamów rocznik 2014 renomowanego serwera SQL na stronie blitzhandel24. W trakcie realizacji zamówienia oferujemy Ci nie tylko kompetentną i przyjazną obsługę klienta w zakresie indywidualnego wsparcia, ale także pomoc przy pierwszej instalacji, jeśli jest ona konieczna. Oczywiście zawsze będziesz otrzymywać legalne, fabrycznie nowe licencje - wygodnie dostarczone do Twojej skrzynki pocztowej i na konto klienta blitzhandel24.

Włączenie SQL Server 2014 do procesów firmowych

Niektóre firmy nadal w dużym stopniu korzystają z SQL Server 2005, ale jego funkcje są w dużej mierze przestarzałe, dlatego warto zapoznać się z wersjami 2012 i 2014. Przede wszystkim SQL Server 2014 zawiera pewne innowacje, które dają wyraźną przewagę.

Z tego powodu firmy powinny zapoznać się z zaletami i wadami różnych generacji - zwłaszcza w przypadku SQL Server 2014. Ponadto ważne jest, aby włączyć SQL Server 2014 do strategii korporacyjnej. Lepiej jest widzieć licencję Microsoft SQL Server 2014 w kontekście "Usług i urządzeń". Może się więc okazać, że konieczna będzie reorganizacja firmy. Cel: dzięki SQL Server 2014 więcej procesów opartych na funkcjach niż procedur zorientowanych na funkcje.

Tutaj istotną rolę odgrywa również wspomniana już platforma chmurowa Azure, która może być używana z SQL Server 2014. Ponieważ prędzej czy później nie będzie można wyobrazić sobie codziennego funkcjonowania firmy bez chmury.

Microsoft SQL Server 2014 Standard czy Express?

Czy chcesz kupić SQL Server 2014 dla swojej firmy? Masz do wyboru różne edycje, których zakres funkcjonalny jest różny. Najpopularniejsze edycje to Microsoft SQL Server 2014 Standard i wersja Express.

SQL Server 2014 Express to najmniejsza edycja produktu firmy Microsoft. Nadaje się szczególnie do aplikacji opartych na danych dla mniejszych serwerów i komputerów stacjonarnych. Jednak ci, którzy chcą mieć większy zakres funkcji, powinni wybrać SQL Server 2014 Standard firmy Microsoft. Ponieważ wersja SQL Server 2014 jest znacznie bardziej rozbudowana, nadaje się dla większych firm.

Kup taniej Microsoft SQL Server 2014 online i otrzymaj go w formie cyfrowej Wydany 1 kwietnia 2014 roku i opracowany pod nazwą kodową "Hekaton", rocznik 2014 jest kontynuacją... dowiedz się więcej "
Zamknij okno
Microsoft SQL Server 2014

Kup Microsoft SQL Server 2014 online w niskiej cenie i zamów go w formie cyfrowej

Wydany 1 kwietnia 2014 roku i opracowany pod kryptonimem "Hekaton" rocznik 2014 jest kontynuacją wersji z 2012 roku. Optymalizacje dotyczyły przede wszystkim dużych i bardzo dużych wolumenów danych, co zaowocowało znacznym usprawnieniem transakcji w czasie rzeczywistym. Na stronie blitzhandel24 możesz wygodnie zamówić różne wydania online po najlepszych cenach, a w razie potrzeby otrzymać je bezpośrednio do pobrania.

Innowacje w Microsoft SQL Server 2014

Jak zawsze rozwój Microsoftu nie stoi w miejscu, jeśli chodzi o SQL Server jako jeden z najpopularniejszych produktów dla firm. Ze względu na usprawnienia w zakresie dużych ilości danych i transakcji, szczególną uwagę zwrócono na "bazy danych in-memory". Umożliwia to przeniesienie tabel, danych i baz danych całkowicie do pamięci głównej. Ponadto znacznie poprawiono obsługę indeksów opartych na kolumnach.

Trudno się dziwić, że w 2014 roku wprowadzono również znaczące usprawnienia związane z rozwiązaniem chmurowym Azure. Pliki serwera mogą być przechowywane w Azure, a komputery wirtualne mogą również hostować bazę danych SQL bezpośrednio w chmurze. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, dodano różne szyfrowania, od AES 128, 192 i 256 po Triple DES. Ulepszono również instancje klastra w trybie failover. 

Dzięki temu różne krytyczne dla biznesu aplikacje są maksymalnie niezawodne, a ponadto zapewniona jest ciągła dostępność. Zbiory danych mogą być wizualizowane w sposób wszechstronny i interaktywny. Zintegrowane interfejsy chmury służą na przykład do rozszerzania sieci lokalnych, a jednocześnie umożliwiają korzystanie ze środowiska publicznego. Microsoft po raz kolejny wykorzystuje swoje mocne strony techniczne oraz własne doświadczenie, aby zaoferować klientom jak najbardziej dojrzały produkt, który osiągnie wiele pozytywnych efektów synergii dzięki ogromnemu ekosystemowi Microsoftu.

Licencjonowanie Microsoft SQL Server 2014

W blitzhandel24 możesz wybierać pomiędzy różnymi edycjami i wariantami. Należy pamiętać, że do uzyskania dostępu wymagane są dodatkowe licencje, zwane "User CAL" i "Device CAL". W zależności od wybranej licencji służą one do rejestracji konkretnego użytkownika lub wybranego urządzenia. W zależności od wybranej licencji, albo urządzenie jest licencjonowane niezależnie od użytkownika, albo użytkownik jest licencjonowany niezależnie od używanego urządzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz te licencje nie tylko w najlepszej cenie, ale także pojedynczo oraz w praktycznych zestawach po 10 sztuk. Masz możliwość połączenia kilku takich licencji w sieć. Oznacza to, że zawsze możesz wybrać idealne rozwiązanie i nie musisz ograniczać się w kwestii licencji.

Mocne rozwiązanie dla firm

Wysoka skalowalność i dostępność przez 365 dni w roku mówią same za siebie. Ponadto obsługiwane są urządzenia mobilne, niezależnie od tego, czy działają w systemie iOS, Android czy Windows 10 Mobile. Jeśli więc chcesz sprawdzać i korzystać z baz danych, pojedynczych plików lub wizualizacji w podróży, możesz to robić za pomocą smartfonów lub tabletów. 

Dzięki różnorodnym wizualizacjom graficznym tworzone są również ważne interfejsy do prezentacji danych biznesowych. SQL Server 2014 okazuje się silnym wsparciem w tej dziedzinie, niezależnie od wielkości wybranego zestawu danych. Tymczasem kompatybilność z innymi rozwiązaniami programowymi firmy Microsoft jest niemal oczywista.

Już dziś zamów rocznik 2014 renomowanego serwera SQL na stronie blitzhandel24. W trakcie realizacji zamówienia oferujemy Ci nie tylko kompetentną i przyjazną obsługę klienta w zakresie indywidualnego wsparcia, ale także pomoc przy pierwszej instalacji, jeśli jest ona konieczna. Oczywiście zawsze będziesz otrzymywać legalne, fabrycznie nowe licencje - wygodnie dostarczone do Twojej skrzynki pocztowej i na konto klienta blitzhandel24.

Wydana 1 kwietnia 2014 roku i opracowana pod kryptonimem "Hekaton" edycja 2014 stanowi dalszy rozwój wersji z 2012 roku. Optymalizacje dotyczyły przede wszystkim dużych i bardzo dużych... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Kup SQL Server 2014 online w niskiej cenie i zamów go w formie cyfrowej

Wydana 1 kwietnia 2014 roku i opracowana pod kryptonimem "Hekaton" edycja 2014 stanowi dalszy rozwój wersji z 2012 roku. Optymalizacje dotyczyły przede wszystkim dużych i bardzo dużych wolumenów danych, co zaowocowało znacznym usprawnieniem transakcji w czasie rzeczywistym. Na stronie blitzhandel24 możesz wygodnie zamówić różne edycje SQL Server 2014 online po najlepszych cenach, a w razie potrzeby otrzymać je bezpośrednio poprzez natychmiastowe pobranie.

Innowacje w Microsoft SQL Server 2014

Jak zawsze, rozwój w firmie Microsoft nie stoi w miejscu, jeśli chodzi o Microsoft SQL Server jako jeden z najpopularniejszych produktów dla firm. Ze względu na usprawnienia w zakresie dużych ilości danych i transakcji, szczególną uwagę zwrócono na "bazy danych in-memory". Umożliwia to przeniesienie tabel, danych i baz danych całkowicie do pamięci głównej. Ponadto w SQL Server 2014 znacznie poprawiono obsługę indeksów opartych na kolumnach.

Nic dziwnego, że SQL Server 2014 zawiera również znaczące ulepszenia w połączeniu z rozwiązaniem chmurowym Azure. Pliki serwera mogą być przechowywane w Azure, a komputery wirtualne mogą również hostować bazę danych SQL bezpośrednio w chmurze. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, dodano różne szyfrowania, od AES 128, 192 i 256 po Triple DES. Ulepszono również instancje klastra w trybie failover. 

Efektem tego jest maksymalna niezawodność różnych krytycznych dla biznesu aplikacji, a SQL Server 2014 zapewnia także ciągłą dostępność. Zapisy danych mogą być wizualizowane w sposób wszechstronny i interaktywny. Zintegrowane interfejsy chmury służą na przykład do rozszerzania sieci lokalnych, a jednocześnie umożliwiają korzystanie ze środowiska publicznego. Opracowując SQL Server 2014, Microsoft po raz kolejny wykorzystuje swoje mocne strony techniczne oraz własne doświadczenie, aby zaoferować klientom jak najbardziej dojrzały produkt, który osiągnie wiele pozytywnych efektów synergii dzięki ogromnemu ekosystemowi Microsoftu.

Licencjonowanie SQL Server 2014

W blitzhandel24 możesz wybierać spośród różnych edycji i wariantów SQL Server 2014. Należy pamiętać, że do uzyskania dostępu wymagane są dodatkowe licencje, zwane "User CAL" i "Device CAL". W zależności od wybranej licencji służą one do logowania konkretnego użytkownika lub wybranego urządzenia. W zależności od tego, jaką licencję na SQL Server 2014 wybierzesz, albo urządzenie jest licencjonowane niezależnie od jego użytkownika, albo użytkownik jest licencjonowany niezależnie od używanego urządzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz te licencje nie tylko w najlepszej cenie, ale także pojedynczo oraz w praktycznych zestawach po 10 sztuk. Masz możliwość połączenia kilku takich licencji w sieć. Oznacza to, że zawsze możesz wybrać idealne rozwiązanie i nie musisz ograniczać się w kwestii licencji.

Microsoft SQL Server 2014 - mocne rozwiązanie dla firm

Wysoka skalowalność i dostępność przez 365 dni w roku mówią same za siebie. Ponadto SQL Server 2014 obsługuje urządzenia mobilne, niezależnie od tego, czy działają one w systemie iOS, Android czy Windows 10 Mobile. Jeśli chcesz sprawdzać i korzystać z baz danych, poszczególnych plików lub wizualizacji w podróży, możesz to robić także za pomocą smartfonów lub tabletów. 

Dzięki różnorodnym wizualizacjom graficznym tworzone są również ważne interfejsy do prezentacji danych biznesowych. SQL Server 2014 okazuje się silnym wsparciem w tej dziedzinie, niezależnie od wielkości wybranego zestawu danych. Tymczasem kompatybilność z innymi rozwiązaniami programowymi firmy Microsoft jest niemal oczywista.

Już dziś zamów rocznik 2014 renomowanego serwera SQL na stronie blitzhandel24. W trakcie realizacji zamówienia oferujemy Ci nie tylko kompetentną i przyjazną obsługę klienta w zakresie indywidualnego wsparcia, ale także pomoc przy pierwszej instalacji, jeśli jest ona konieczna. Oczywiście zawsze będziesz otrzymywać legalne, fabrycznie nowe licencje - wygodnie dostarczone do Twojej skrzynki pocztowej i na konto klienta blitzhandel24.

Włączenie SQL Server 2014 do procesów firmowych

Niektóre firmy nadal w dużym stopniu korzystają z SQL Server 2005, ale jego funkcje są w dużej mierze przestarzałe, dlatego warto zapoznać się z wersjami 2012 i 2014. Przede wszystkim SQL Server 2014 zawiera pewne innowacje, które dają wyraźną przewagę.

Z tego powodu firmy powinny zapoznać się z zaletami i wadami różnych generacji - zwłaszcza w przypadku SQL Server 2014. Ponadto ważne jest, aby włączyć SQL Server 2014 do strategii korporacyjnej. Lepiej jest widzieć licencję Microsoft SQL Server 2014 w kontekście "Usług i urządzeń". Może się więc okazać, że konieczna będzie reorganizacja firmy. Cel: dzięki SQL Server 2014 więcej procesów opartych na funkcjach niż procedur zorientowanych na funkcje.

Tutaj istotną rolę odgrywa również wspomniana już platforma chmurowa Azure, która może być używana z SQL Server 2014. Ponieważ prędzej czy później nie będzie można wyobrazić sobie codziennego funkcjonowania firmy bez chmury.

Microsoft SQL Server 2014 Standard czy Express?

Czy chcesz kupić SQL Server 2014 dla swojej firmy? Masz do wyboru różne edycje, których zakres funkcjonalny jest różny. Najpopularniejsze edycje to Microsoft SQL Server 2014 Standard i wersja Express.

SQL Server 2014 Express to najmniejsza edycja produktu firmy Microsoft. Nadaje się szczególnie do aplikacji opartych na danych dla mniejszych serwerów i komputerów stacjonarnych. Jednak ci, którzy chcą mieć większy zakres funkcji, powinni wybrać SQL Server 2014 Standard firmy Microsoft. Ponieważ wersja SQL Server 2014 jest znacznie bardziej rozbudowana, nadaje się dla większych firm.

Kup taniej Microsoft SQL Server 2014 online i otrzymaj go w formie cyfrowej Wydany 1 kwietnia 2014 roku i opracowany pod nazwą kodową "Hekaton", rocznik 2014 jest kontynuacją... dowiedz się więcej "
Zamknij okno
Microsoft SQL Server 2014

Kup Microsoft SQL Server 2014 online w niskiej cenie i zamów go w formie cyfrowej

Wydany 1 kwietnia 2014 roku i opracowany pod kryptonimem "Hekaton" rocznik 2014 jest kontynuacją wersji z 2012 roku. Optymalizacje dotyczyły przede wszystkim dużych i bardzo dużych wolumenów danych, co zaowocowało znacznym usprawnieniem transakcji w czasie rzeczywistym. Na stronie blitzhandel24 możesz wygodnie zamówić różne wydania online po najlepszych cenach, a w razie potrzeby otrzymać je bezpośrednio do pobrania.

Innowacje w Microsoft SQL Server 2014

Jak zawsze rozwój Microsoftu nie stoi w miejscu, jeśli chodzi o SQL Server jako jeden z najpopularniejszych produktów dla firm. Ze względu na usprawnienia w zakresie dużych ilości danych i transakcji, szczególną uwagę zwrócono na "bazy danych in-memory". Umożliwia to przeniesienie tabel, danych i baz danych całkowicie do pamięci głównej. Ponadto znacznie poprawiono obsługę indeksów opartych na kolumnach.

Trudno się dziwić, że w 2014 roku wprowadzono również znaczące usprawnienia związane z rozwiązaniem chmurowym Azure. Pliki serwera mogą być przechowywane w Azure, a komputery wirtualne mogą również hostować bazę danych SQL bezpośrednio w chmurze. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, dodano różne szyfrowania, od AES 128, 192 i 256 po Triple DES. Ulepszono również instancje klastra w trybie failover. 

Dzięki temu różne krytyczne dla biznesu aplikacje są maksymalnie niezawodne, a ponadto zapewniona jest ciągła dostępność. Zbiory danych mogą być wizualizowane w sposób wszechstronny i interaktywny. Zintegrowane interfejsy chmury służą na przykład do rozszerzania sieci lokalnych, a jednocześnie umożliwiają korzystanie ze środowiska publicznego. Microsoft po raz kolejny wykorzystuje swoje mocne strony techniczne oraz własne doświadczenie, aby zaoferować klientom jak najbardziej dojrzały produkt, który osiągnie wiele pozytywnych efektów synergii dzięki ogromnemu ekosystemowi Microsoftu.

Licencjonowanie Microsoft SQL Server 2014

W blitzhandel24 możesz wybierać pomiędzy różnymi edycjami i wariantami. Należy pamiętać, że do uzyskania dostępu wymagane są dodatkowe licencje, zwane "User CAL" i "Device CAL". W zależności od wybranej licencji służą one do rejestracji konkretnego użytkownika lub wybranego urządzenia. W zależności od wybranej licencji, albo urządzenie jest licencjonowane niezależnie od użytkownika, albo użytkownik jest licencjonowany niezależnie od używanego urządzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz te licencje nie tylko w najlepszej cenie, ale także pojedynczo oraz w praktycznych zestawach po 10 sztuk. Masz możliwość połączenia kilku takich licencji w sieć. Oznacza to, że zawsze możesz wybrać idealne rozwiązanie i nie musisz ograniczać się w kwestii licencji.

Mocne rozwiązanie dla firm

Wysoka skalowalność i dostępność przez 365 dni w roku mówią same za siebie. Ponadto obsługiwane są urządzenia mobilne, niezależnie od tego, czy działają w systemie iOS, Android czy Windows 10 Mobile. Jeśli więc chcesz sprawdzać i korzystać z baz danych, pojedynczych plików lub wizualizacji w podróży, możesz to robić za pomocą smartfonów lub tabletów. 

Dzięki różnorodnym wizualizacjom graficznym tworzone są również ważne interfejsy do prezentacji danych biznesowych. SQL Server 2014 okazuje się silnym wsparciem w tej dziedzinie, niezależnie od wielkości wybranego zestawu danych. Tymczasem kompatybilność z innymi rozwiązaniami programowymi firmy Microsoft jest niemal oczywista.

Już dziś zamów rocznik 2014 renomowanego serwera SQL na stronie blitzhandel24. W trakcie realizacji zamówienia oferujemy Ci nie tylko kompetentną i przyjazną obsługę klienta w zakresie indywidualnego wsparcia, ale także pomoc przy pierwszej instalacji, jeśli jest ona konieczna. Oczywiście zawsze będziesz otrzymywać legalne, fabrycznie nowe licencje - wygodnie dostarczone do Twojej skrzynki pocztowej i na konto klienta blitzhandel24.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany