Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2019, User CAL, RDS CAL, Client Access License

340,87 zł * 909,53 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820152
 • 6VC-03748
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Usługi Microsoft Remote Desktop Services 2019 User CAL, 1 CAL Windows Server 2019 1 RDS... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2019, User CAL, RDS CAL, Client Access License"

Usługi Microsoft Remote Desktop Services 2019 User CAL, 1 CAL

Windows Server 2019 1 RDS User CALotwiera przed użytkownikiem liczne zalety RDS tego systemu operacyjnego Microsoft. RDS-CAL jest kupowany jako dodatek do zwykłych CAL-ów do odblokowania pulpitu i platformy aplikacyjnej. Dzięki temu wirtualizacja sesji i VDI (Virtual Desktop Infrastructure) są dostępne do wdrażania i zarządzania komputerami stacjonarnymi. Wygodna zdalna łączność dla użytkowników RDS oznacza, że komputery stacjonarne, programy i inne funkcje systemu Windows mogą być używane w dowolnym czasie i miejscu z dostępem do Internetu.

Bezpieczna i niezawodna praca

Użytkownicy Windows Server 2019 1 RDS User CALsą zadowoleni, że mają bezpieczny i wszędzie dostępny system operacyjny. Ponieważ zagrożenia czają się w każdej lokalizacji cyfrowej, firma Microsoft wdrożyła wielowarstwowy system zabezpieczeń, który wykrywa i zapobiega atakom. Nawet jeśli napastnicy przekroczą linię obrony, dostępne są dodatkowe tarcze. Zapobieganie włamaniom i Windows Defender są częścią arsenału obronnego Windows Server 2019, wraz z usługami szyfrowania i narzędziami administracyjnymi do optymalnej konfiguracji zabezpieczeń.

 

 

Microsoft WindowsServer 2019 Remote Desktop Services / Microsoft WindowsServer 2019 Terminal Server jest integralną częścią Windows Server 2019, tzn. licencja Windows Server 2019 jest wymagana dla każdej zainstalowanej kopii oprogramowania serwera.

Do korzystania z protokołu Remote Desktop Protocol / Terminal Services serwera Windows 2019 wymagane są następujące licencje:

Udzielanie licencji na dostęp do oprogramowania serwerowego
Oprócz Windows CAL lub Core CAL, jeśli chcesz uruchomić sesję Windows, musisz zakupić Windows Server 2019 Terminal Server CAL (TS-CAL) dla każdego użytkownika lub Urządzenie. Sesja Windows oznacza sesję, podczas której oprogramowanie serwera udostępnia graficzny interfejs użytkownika na Urządzenie(poprzez komponent TS oprogramowania serwera lub za pomocą innej technologii).

Client Access License (CAL)
Każde urządzenie RDP CAL umożliwia jednemu Urządzenie(używanemu przez dowolnego użytkownika) uruchomienie sesji Windows na jednym z serwerów. Każde RDP User CAL pozwala użytkownikowi (za pomocą dowolnego Urządzenie) na uruchomienie sesji Windows na jednym z serwerów. W tym samym czasie co oprogramowanie serwerowe można korzystać z kombinacji CAL-ów urządzeń RDP i CAL-ów użytkowników RDP, co oznacza, że serwer licencyjny może zarządzać obydwoma trybami.


Z technicznego punktu widzenia na jednym serwerze terminali można skonfigurować zarówno CAL-y urządzeń, jak i CAL-y użytkowników. W zakładce "Konfiguracja usług terminalowych - Ustawienia serwera - Licencjonowanie" tryb licencjonowania można ustawić na Per User lub Per Urządzenie. Sesje Windows nie są dozwolone w trybie Pro Server.

Nie potrzebujesz RDP CAL, jeśli łączysz się z sesją z jedną konsolą lub korzystasz z mirroringu. Sesja konsoli jest sesją Windows, która jest uruchamiana z określonej głównej klawiatury i urządzenia wyświetlającego (lub podobnych urządzeń peryferyjnych).

 

Zakres dostawy:

Oryginalny produkt Key Cal dla Remote Desktop Services 2019 User CALpełna wersja

Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.

Instrukcja łatwego montażu.

Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2019, User CAL, RDS CAL, Client Access License"
23 paź 2020

alles super

Sehr schnelle Lieferung, alles wie versprochen, sehr gut.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany