Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Pro

Microsoft Windows 11 Pro

318,13 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821924
 • FQC-10534
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zyskaj nową perspektywę, kupując Windows 11 Pro Windows 11 Pro oferuje spokojną i kreatywną... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Pro"

Zyskaj nową perspektywę, kupując Windows 11 Pro

Windows 11 Pro oferuje spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz znaleźć nowe doświadczenia dla swoich pasji. Od świeżego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomości, gry i treści - Windows 11 Pro to miejsce, w którym możesz myśleć, tworzyć i wyrażać siebie w naturalny sposób.

Jeśli chcesz kupić Windows 11 Pro, Blitzhandel24 oferuje Ci jak zawsze absolutnie najlepsze warunki - łącznie z błyskawiczną wysyłką kluczy licencyjnych pocztą.

Windows 11

Zwiększ swoją produktywność

Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych aplikacji i wielozadaniowość dzięki takim narzędziom, jak układy migawkowe, pulpity i nowy, bardziej intuicyjny interfejs doku redo.

Nowe opcje łączności

Połącz się z bliskimi bezpośrednio z pulpitu dzięki Microsoft Teams. Zadzwoń lub porozmawiaj za darmo - bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz.

Windows 11

Własnoręcznie stworzona zawartość w systemie Windows 11 Pro

Bądź na bieżąco z wiadomościami, informacjami i rozmowami szybko dzięki Microsoft Edge i szerokiej gamie widżetów. W nowym sklepie Microsoft Store łatwo znajdziesz aplikacje i programy, których potrzebujesz.

Kup Windows 11

Czas na zabawę. W każdej chwili.

Windows 11 Pro przenosi gry na zupełnie nowy poziom dzięki grafice, która dorównuje rzeczywistości. Odkryj swoją kolejną ulubioną grę dzięki usłudze Xbox Game Pass, która daje Ci dostęp do ponad 100 wspaniałych gier (członkostwo sprzedawane oddzielnie).

Windows 11

Jeden komputer dla nas wszystkich

Nowy system Windows 11 Pro jest dostępny w szerokiej gamie urządzeń naszych partnerów, oferując najnowsze innowacje w dziedzinie dotyku, pióra i głosu. Więc można łatwo znaleźć najlepsze i najbardziej przystępne urządzenie dla Ciebie.

Jakie są nowe funkcje?

W Eksploratorze plików ikony są teraz mniejsze i mają ładniejszy wygląd. Przycisk wyciszania umożliwia centralne wyciszenie mikrofonu dla wszystkich aplikacji. Jest to przydatne, jeśli bierzesz udział w wideokonferencji i możesz mieć otwartych kilka aplikacji - wtedy mikrofon jest wyciszany centralnie. Inną nową funkcją systemu Windows 11 Pro jest to, że jeśli pracujesz z zewnętrznymi monitorami na laptopie lub jeśli masz dwa monitory podłączone do komputera stacjonarnego, aplikacje będą ponownie otwierane dokładnie w tym samym miejscu, w którym były przed zamknięciem lub wyjściem. Jest to również znacząca poprawa w stosunku do systemu Windows 10.

Instalowanie aplikacji na Androida w Windows 11 Pro - jakie są korzyści?

Możesz przełączać się między telefonem komórkowym a komputerem stacjonarnym, ponieważ wtedy możesz instalować aplikacje, które znasz z telefonów z Androidem na Windowsie. Niektóre aplikacje są dostępne tylko dla systemu Android, ale nie dla Windows. Jest to więc kwestia praktyczna. Jest tylko jeden haczyk: użytkownicy iPhone'a, czyli świat Apple, nie korzystają z tego, ponieważ Apple zawsze zamyka swoje aplikacje i ukrywa je za sztuczną ścianą w swoim sklepie z aplikacjami, że tak powiem.

Ważna uwaga:
Windows 10 i Windows 11 Pro będą nadal działać równolegle. Windows 10 będzie wspierany do października 2025 roku. Jest to prawdopodobnie spowodowane również tym, że Windows 11 Pro zwiększa wymagania sprzętowe. Jeśli Twój system nie jest jeszcze gotowy na Windows 11 Pro, masz jeszcze kilka lat. Nawet jeśli nie podoba Ci się wygląd Windows 11 Pro, możesz po prostu pozostać przy Windows 10.

Windows 11 Najważniejsze informacje

Kupując system Windows 11, możesz korzystać z następujących nowych funkcji.

 • Nowy design i dźwięki są nowoczesne, świeże, czyste i piękne, dając poczucie spokoju i łatwości.
 • Dzięki Start, umieściliśmy Ciebie i Twoje treści w centrum uwagi. Aplikacja Start wykorzystuje możliwości chmury i usługi Microsoft 365, aby pokazać Ci najnowsze pliki, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu je przeglądałeś.
 • Układy migawkowe, grupy migawkowe i pulpity zapewniają jeszcze bardziej wydajny sposób wielozadaniowości i optymalizacji przestrzeni ekranowej.
 • Czat Microsoft Teams, zintegrowany z paskiem zadań, oferuje szybszy sposób łączenia się z osobami, na których Ci zależy.
 • Widżety, nowy spersonalizowany kanał informacyjny oparty na sztucznej inteligencji, oferuje szybszy dostęp do informacji, na których Ci zależy, a światowej klasy wydajność, szybkość i funkcje produktywności Microsoft Edge pozwolą Ci wykonać więcej zadań w sieci.
 • Windows 11 to najlepszy jak dotąd system Windows dla graczy, który uwalnia pełen potencjał sprzętu komputerowego dzięki takim technologiom, jak DirectX12 Ultimate, DirectStorage i Auto HDR. Xbox Game Pass na PC lub Ultimate daje Ci dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier PC, w które możesz grać w systemie Windows 11 za jedną niską miesięczną cenę. (Xbox Game Pass jest sprzedawany oddzielnie)
 • System Windows 11 zawiera nowy sklep Microsoft Store o całkowicie nowym wyglądzie, który ułatwia znajdowanie i odkrywanie ulubionych aplikacji, gier, programów i filmów w jednym, dobrze znanym miejscu. Cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą podróż w celu wprowadzenia aplikacji na Androida do Windows 11 i Microsoft Store dzięki naszej współpracy z Amazon i Intel; rozpocznie się to od podglądu dla użytkowników Windows Insiders w nadchodzących miesiącach.
 • Windows 11 to najbardziej integracyjna wersja systemu Windows z nowymi funkcjami zwiększającymi dostępność, zaprojektowanymi dla i przez osoby niepełnosprawne.
 • Windows 11 otwiera nowe możliwości dla programistów i twórców. Otwieramy Sklep, aby umożliwić większej liczbie programistów i niezależnych producentów oprogramowania (ISV) wprowadzanie swoich aplikacji do Sklepu, usprawniamy tworzenie aplikacji natywnych i internetowych za pomocą nowych narzędzi dla programistów oraz ułatwiamy Ci aktualizowanie wyglądu i sposobu działania wszystkich naszych aplikacji i doświadczeń.
 • System Windows 11 został zoptymalizowany pod kątem szybkości, wydajności i usprawnienia obsługi dotykowej, cyfrowego pióra i wprowadzania głosowego.
 • Windows 11 to system operacyjny dla pracy hybrydowej, oferujący nowe rozwiązania, które działają zgodnie z Twoim sposobem pracy, są bezpieczne, a ich wdrażanie i zarządzanie jest łatwe i znane dla działu IT. Przedsiębiorstwa mogą zapoznać się z systemem Windows 11 już dziś w usłudze Azure Virtual Desktop lub w nowym systemie Windows 365, gdy stanie się on ogólnie dostępny.

 

Porównanie: Windows 10 i Windows 11

Cechy Windows 10     Windows 11   
Auto HDR
Tworzy szersze, bardziej żywe spektrum kolorów, zapewniając prawdziwie wciągające wrażenia wizualne.
  ✔ 
Microsoft Teams
Dzwoń, rozmawiaj i planuj wszystko w jednej aplikacji.
 ✔ ✔ 
Czat z poziomu Microsoft Teams
Korzystaj (za darmo) z dowolnego kontaktu (połączenia, czat, tekst, wideo) bezpośrednio z paska zadań.
   ✔
Grupy pulpitów
Przełączaj pomiędzy pulpitami, aby lepiej zorganizować otwarte okna.
  ✔ 
DirectStorage
Szybsze czasy ładowania i bardziej szczegółowe światy w grach.12
   ✔
Microsoft Store
Szybciej znajduj aplikacje, filmy i programy, które lubisz, i wybieraj spośród szerszej gamy aplikacji.
 ✔  ✔
Aplikacja Zdjęcia
Zaktualizowana aplikacja Zdjęcia znacznie ułatwia edycję i przeglądanie.
 ✔  ✔
Bezproblemowe ponowne dokowanie
Po podłączeniu/odłączeniu monitora zewnętrznego możesz kontynuować pracę dokładnie tam, gdzie ją zakończyłeś.
   ✔
Snap Assist
Snap Assist oferuje układy i grupy, które pozwalają ułożyć otwarte okna w idealne siatki.
 ✔  ✔
Ekran dotykowy
Nowe gesty sprawiają, że nawigacjadotykowajest znacznie bardziej intuicyjna.
 ✔ ✔ 
Aktualizacje
Szybsze zmniejszanie rozmiaru pobierania aktualizacji w systemie Windows 11.
   ✔
Widżety
Zdjęcia. Aktualności. Zadania do wykonania. Pogoda. Widżety pomagają znaleźć treści, które mają dla Ciebie znaczenie.
   ✔

 
Sprawdź zgodność

Skorzystaj z aplikacji PC Integrity Check, aby sprawdzić, czy Twój obecny komputer spełnia wymagania systemu Windows 11 Pro.pOBIERZ
PC INTEGRITY CHECK APP

Wymagania systemowe

Procesor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy, z 2 lub większą liczbą rdzeni w zgodnym 64-bitowym procesorze lub układzie SoC (System on a Chip)
Pamięć 4 GB RAM
Pamięć    64 GB lub większa pamięć
Oprogramowanie firmowe systemu UEFI, włączone dla bezpiecznego rozruchu
TPM    Trusted Platform Module (TPM) wersja 2.0
Karta graficzna    Karta graficzna kompatybilna z DirectX 12/WDDM 2.x
Wyświetlacz > 9 cali o rozdzielczości HD (720 p)
Połączenie z Internetem  Do skonfigurowania systemu Windows 11 Pro Home wymagane jest konto Microsoft i połączenie z Internetem

 

Windows 11 Pro Języki

Arabski (Arabia Saudyjska)
Bułgarski (Bułgaria)
Chiński (Chiny)
Chiński (Tajwan)
Chorwacki (Chorwacja)
Czeski (Republika Czeska)
Duński (Dania)
Niderlandzki (Holandia)
Angielski (Wielka Brytania)
Angielski (USA)
Estoński (Estonia)
Fiński (Finlandia)
Francuski (Francja)
Francuski (Kanada)
Niemiecki (Niemcy)
Grecki (Grecja)
Hebrajski (Izrael)
Węgierski (Węgry)
Włoski (Włochy)
Japoński (Japonia)

 

Koreański (Korea)
Łotewski (Łotwa)
Litewski (Litwa)
Norweski
Bokmål (Norwegia)
Polski (Polska)
Portugalski (Brazylia)
Portugalski (Portugalia)
Rumuński (Rumunia)
Rosyjski (Federacja Rosyjska)
Serbski (łac, Serbia)
Słowacki (Słowacja)
Słoweński (Słowenia)
Hiszpański (Hiszpania)
Hiszpański (Meksyk)
Szwedzki (Szwecja)
Tajski (Tajlandia)
Turecki (Turcja)
Ukraiński (Ukraina)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany