Infolinia 0800 702813
 

Produkty z Eset

Eset

ESET: Ochrona antywirusowa i antyspyware'owa


ESET Endpoint Antivirus to lokalne rozwiązanie antywirusowe, które chroni przedsiębiorstwa przed złośliwym oprogramowaniem i stanowi narzędzie do zdalnego zarządzania.
Jego ochrona... dowiedzieć się więcej »

1 z 3
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
ESET Smart Security Premium 2022
ESET Smart Security Premium 2022
Legendarna technologia antywirusowa Anti-Phishing Eset Smart Security Premium 2022 Wszystkie produkty firmy ESET działają wydajnie przy sprawdzonym minimalnym obciążeniu systemu i gwarantują bezproblemową pracę, grę i surfowanie. W...
z 189,76 zł *
ESET Cyber Security Pro
ESET Cyber Security Pro
Ochrona premium dla komputerów Mac Ochrona klasy premium z konfigurowalną zaporą sieciową i kontrolą rodzicielską dzięki ESET . Chroni urządzenia z systemami macOS, Windows i Android. Nie ma szans na kradzież tożsamości! ESET Cyber...
z 85,26 zł *
ESET Cyber Security
ESET Cyber Security
Podstawowa ochrona antywirusowa dla komputera Mac dzięki ESET Szybka i skuteczna ochrona przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Chroni urządzenia z systemami macOS, Windows i Linux. Potężna ochrona bez poświęcania...
z 90,01 zł *
ESET Cloud Office Security
ESET Cloud Office Security
Rozszerzony asortyment produktów stwarza nowe możliwości uzyskania przychodów Zwiększenie atrakcyjności oferty rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa Wystarczy jedno kliknięcie, aby trwale zabezpieczyć komunikację, współpracę i pamięć...
z 80,51 zł *
ESET Secure Authentication
ESET Secure Authentication
Optymalna ochrona Twoich danych dzięki wieloczynnikowemu uwierzytelnianiu opartemu na radiu mobilnym Co to jest uwierzytelnianie wieloczynnikowe? Uwierzytelnianie wieloczynnikowe (MFA), często określane jako uwierzytelnianie...
z 75,76 zł *
ESET Secure Business Cloud
ESET Secure Business Cloud
Kompletne, połączone rozwiązanie zabezpieczające dla punktów końcowych i serwerów plików. Blokuje zagrożenia pocztowe na poziomie serwera. ESET Secure Business Cloud zapewnia: Ochrona przed atakami ukierunkowanymi Ochrona przed...
z 132,76 zł *
ESET Secure Business
ESET Secure Business
ESET Secure Business zamyka wszystkie bramy wejściowe dla wszystkich rodzajów zagrożeń, takich jak wirusy, rootkity, robaki i spyware, oraz skutecznie odfiltrowuje spam. Chroń wszystkie komputery, laptopy, urządzenia mobilne i serwery...
z 23,75 zł *
ESET Server Security
ESET Server Security
Kup ESET Server Security (ESET File Security) teraz i zaoszczędź! Ważne: Jeśli wybierzesz wersję edukacyjną, rządową, aktualizacyjną lub odnowieniową, podczas procesu zakupu musisz przedstawić/ lub przesłać odpowiedni dowód Alternatywnie...
z 151,76 zł *
ESET PROTECT Advanced On-Prem
ESET PROTECT Advanced On-Prem
ESET PROTECT Advanced On-Prem (dawniej ESET Dynamic Endpoint Protection) Dla firm z więcej niż 5 punktami końcowymi - kompleksowa ochrona dla firm każdej wielkości Innowacyjna wielowarstwowa ochrona dla komputerów, urządzeń mobilnych i...
z 94,76 zł *
ESET PROTECT Essential On-Prem
ESET PROTECT Essential On-Prem
ESET PROTECT Essentials (dawniej Endpoint Protection Standard) obejmuje ochronę antywirusową punktów końcowych, a także ochronę plików, środowisk wirtualnych i użytkowników mobilnych Dostępne również jako chmura ESET PROTECT Essentials...
z 56,76 zł *
ESET PROTECT Advanced
ESET PROTECT Advanced
ESET PROTECT Advanced (dawniej ESET Remote Workforce Offer) Chroń swoją firmę przed ransomware i dniami zerowymi dzięki naszej konsoli czystej chmury Platforma Endpoint Security Bezpieczeństwo serwera plików Sandbox w chmurze Szyfrowanie...
z 142,26 zł *
ESET PROTECT Complete On-Prem
ESET PROTECT Complete On-Prem
ESET PROTECT Complete obejmuje również ochronę serwerów pocztowych i usług w chmurze. Zabezpiecz komputery, telefony komórkowe, serwery plików i serwery pocztowe: Korporacyjne punkty końcowe i telefony komórkowe są chronione przez...
z 113,76 zł *
1 z 3

Produkty z Eset

Eset

ESET: Ochrona antywirusowa i antyspyware'owa


ESET Endpoint Antivirus to lokalne rozwiązanie antywirusowe, które chroni przedsiębiorstwa przed złośliwym oprogramowaniem i stanowi narzędzie do zdalnego zarządzania.
Jego ochrona antywirusowa i antyspyware'owa wykorzystuje technologię ThreatSense firmy ESET do blokowania zarówno znanych, jak i pojawiających się zagrożeń.

Pakiety antywirusowe ESET zapewniają również kontrolę urządzeń do skanowania pamięci USB, płyt CD, DVD i innych nośników wymiennych pod kątem ukrytych zagrożeń.
Administratorzy mogą skonfigurować system w taki sposób, aby uniemożliwić dostęp do sieci nieautoryzowanym nośnikom w celu ochrony przed utratą danych.

 

Bezpieczeństwo wielu urządzeń ESET

 

  • Ochrona dla wszystkich ważnych platform, takich jak Android, Linux, MacOS, Windows
  • Bezpieczeństwo systemu Android obejmuje wiele funkcji

    Solidny program antywirusowy Windows
    skuteczne oprogramowanie kontroli rodzicielskiej Jak
sama
nazwa wskazuje, ESET Multi-Device Security Pack jest aplikacją, która zapewnia ochronę dla prawie wszystkich głównych platform i urządzeń. Obejmuje to systemy MacOS, Windows, Linux i Android.

Mimo, że Windows nadal ponosi ciężar większości głównych ataków złośliwego oprogramowania, hakerzy wiedzą, że Windows nie jest dziś jedyną platformą. Wielu współczesnych użytkowników Internetu korzysta z kilku różnych systemów operacyjnych na swoich urządzeniach. Aby chronić je wszystkie jednocześnie, użytkownicy potrzebują zestawu zabezpieczeń, który może chronić wszystkie te urządzenia.

W pakiecie bezpieczeństwa wielu urządzeń ESET użytkownicy znajdą wiele licencji, które pozwolą im chronić wszystkie urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi.


 

ESET Bezpieczeństwo małych przedsiębiorstw


Użytkownicy korzystają z niezawodnego systemu ESET Small Business Security do łatwiejszego zarządzania bezpieczeństwem sieci. Pakiet ten jest specjalnie zoptymalizowany dla środowiska biznesowego. Zaprojektowany w celu ochrony komunikacji i infrastruktury informatycznej o znaczeniu krytycznym dla biznesu na wielu platformach.

Jako pionier w branży antywirusowej, ESET posiada 25 lat doświadczenia w rozwoju technologii przyszłości. Cechy? Łatwa w użyciu, zabezpieczona na całej powierzchni i tak elastyczna jak sama firma.

 

ESET EndPoint Encryption Pro


ESET EndPoint Encryption Pro składa się z dwóch rozwiązań programowych do szyfrowania danych DESlock + (aplikacja kliencka szyfrująca dane na stacjach roboczych) oraz DESlock + Enterprise Server (rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem). Najbardziej użytecznymi funkcjami ESET EndPoint Encryption Pro są szyfrowanie wiadomości e-mail pracowników oraz szyfrowanie poufnych danych.

ESET EndPoint Encryption pozwala użytkownikom na wysyłanie zaszyfrowanych wiadomości e-mail za pomocą wtyczki, która jest automatycznie instalowana w Microsoft Outlook.

Po otrzymaniu przez odbiorcę zaszyfrowanej wiadomości e-mail, może on ją odszyfrować za pomocą DESlock +. Nawet jeśli nie posiada on tego narzędzia szyfrującego, może odszyfrować wiadomości za pomocą darmowej aplikacji DESlock + Reader, o ile hasło jest poprawne.

 

ESET Smart Security Premium


Podstawowy pakiet ESET zawiera wszystkie znane elementy wraz z dodatkami, takimi jak system antykradzieżowy, zaawansowana kontrola użytkowania urządzeń i skaner bezpieczeństwa sieci. ESET Smart Security Premium zapewnia podstawowy menedżer haseł i system szyfrowania plików, a także wsparcie dla systemów MacOS, Android i Linux.

 

Bezpieczeństwo internetowe ESET


ESET Internet Security jest łatwy w użyciu i wskazuje na najbliższą przyszłość, kiedy prawie każda część naszego domu będzie w jakiś sposób kontrolowana przez komputer i będzie wymagała monitorowania bezpieczeństwa. ESET Internet Security jest wysoko ocenianym pakietem antywirusowym, który jest łatwy w użyciu i zapewnia wystarczająco silne funkcje.

 

ESET Nod32 Antywirus


ESET NOD32 Antivirus jest niezawodną podstawową wersją usług bezpieczeństwa ESET. Jest on zaliczany do najlepszych produktów antywirusowych przez niezależne laboratoria badawcze. ESET NOD32 jest znany z wyjątkowej zdolności do identyfikowania i wyłączania złośliwego oprogramowania bez zwalniania komputera. Jest to dobry wybór dla użytkowników Windows.

ESET NOD32 Antivirus zapewnia bezpieczną ochronę komputerów przed powszechnymi zagrożeniami, takimi jak oprogramowanie szpiegujące, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca na komputerze. Dzięki temu użytkownicy mogą nadal grać, surfować po Internecie, robić zakupy online i pracować pewnie.

Zaletami oprogramowania są prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, doskonałe oceny w niezależnych testach oraz dobra różnorodność planowania.

Ostatnio oglądany