Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Pro

166,17 zł * 237,68 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964601
 • FQC-08922
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 10 Pro do efektywnej pracy Windows 10 Pro oferuje znajome środowisko i nowe,... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Pro"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Windows 10 Pro do efektywnej pracy

Windows 10 Pro oferuje znajome środowisko i nowe, uproszczone funkcje. Ułatwia to pracę nad wszystkimi nadchodzącymi zadaniami w sposób zmotywowany i zorientowany na cel. Przemyślany system Windows 10 Pro ma w zasadzie takie samo wyposażenie jak Windows 10 Home, ale ma więcej dodatków.
Zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy mogą zakupić system Windows 10 Pro online, aby przygotować się do konkretnych zadań. Bezpieczne szyfrowanie danych, połączenia zdalnego pulpitu i łączność domenowa to tylko niektóre z funkcji, które mogą pomóc. Wirtualne maszyny również należą do pełnej wersji Windows 10 Pro.

 

 • Cortana z Windows 10, osobisty cyfrowy asystent użytkownika, nie tylko odpowiada na pytania, ale także dba o ich spotkania i listy rzeczy do zrobienia.
 • System Windows 10 jest zoptymalizowany do pracy na komputerach PC, notebookach, tabletach i smartfonach - użytkownik sam decyduje, czy woli pracować z ekranem dotykowym czy z myszą i klawiaturą.
 • Karty, zdjęcia, poczta, kalendarze, muzyka groove, filmy i programy telewizyjne i wiele więcej w Windows 10 to świetne aplikacje, więc możesz zacząć od razu.

 

 

 

 

 

Kupuj system Windows 10 Pro online

Kupując system Windows 10 Pro online, korzystasz ze sprawdzonego, łatwego w obsłudze menu Start: Zmień jego rozmiar na żądany i dostosuj listę lub widok kafelków do swoich preferencji.
InstantGo1 jest odpowiedzialny za szybkie uruchamianie i natychmiastowe wybudzenie z trybu uśpienia. Dobry powód, aby kupić Windows 10 Pro online!
Cyfrowy asystent Cortana zapewnia idealne wsparcie. Uczy się on przez Twój wkład i ułatwia Ci różne prace i inne czynności z pełną wersją Windows 10 Pro. Wpisów dokonujesz głosem, piórem lub dotykiem. 3. Zadaj pytania lub pozwól firmie Cortana zarządzać spotkaniami.
Skuteczne i ambitne: Windows 10 Pro oferuje funkcjonalne aplikacje do wielu zastosowań. Zdjęcia, karty, kalendarze i maile, pełna wersja z przydatnymi funkcjami jest wstępnie zainstalowana na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Oznacza to, że cztery aplikacje mogą działać na raz. Z wirtualnymi pulpitami zawsze masz podgląd.
Microsoft Edge pozwala na dodawanie komentarzy tekstowych bezpośrednio na stronach internetowych i dzielenie się nimi z przyjaciółmi.Poszczególne warianty dla systemu Microsoft Windows10 Professionalsą dołączone:

 

System Windows 10 Pro oferuje ulepszoną nawigację w menu i sprawia, że surfowanie i inne czynności stają się dużo przyjemniejsze. Dzięki swojej przydatności do komputerów PC, laptopów, tabletów i smartfonów, system operacyjny może być używany na wiele sposobów. To od Ciebie zależy, jak będziesz obsługiwać system - za pomocą ekranu dotykowego, myszy, klawiatury lub sterowania głosem.

 

Są to dodatkowe funkcje systemu Microsoft Windows10 Professional:

Pełna wersja systemu Windows 10 Pro zawiera przydatne i innowacyjne funkcje dodatkowe. To jest główny powód, dla którego Windows 10 Pro jest tak popularny.
Port domeny umożliwia połączenie z siecią domenową lub Azure Active Directory.
Zaawansowane szyfrowanie w systemie Windows 10 Pro zwiększa ochronę dzięki zaawansowanym ustawieniom zabezpieczeń: Tutaj szyfrujesz poufne dane za pomocą BitLocker.
Aplikacje w sklepie: W systemie Windows 10 Pro możesz stworzyć własną sekcję aplikacji, aby mieć dostęp do własnych aplikacji firmowych bezpośrednio ze sklepu.
Użyj Hyper-V do tworzenia maszyn wirtualnych. Pozwala to na jednoczesne korzystanie z kilku systemów operacyjnych na komputerze PC.
Dzięki licencji na prawa do obniżania klasy można w razie potrzeby korzystać z plików z systemu Windows 10 Pro dla systemu Windows 8.1 Pro lub Windows 7 Professional.
Obecny Oddział dla Firm jest również dołączony, jeśli kupisz Windows 10 Pro online. Do Państwa należy decyzja, kiedy zainstalować dostępne aktualizacje.

 

Czy chcesz używać systemu Windows 10 jako komputera roboczego?

W tym przypadku zalecamy skorzystanie z jednego z pakietów Office, które zostały opracowane specjalnie dla systemu Windows 10:

Zamów Windows 10 Pro online w korzystnej cenie - zaufaj sprawdzonej koncepcji z ulepszonymi funkcjami!

Microsoft WindowsProfessionalZakres dostawy:

 • Microsoft WindowsPro 32/64Bit pełna wersja
 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Microsoft Windows10 Pro 32/64Bit pełna wersja ESD Download
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Pro"
15 sty 2019

Schnell, tadellos funktioniert

Perfekt gelaufen, online aktiviert

26 paź 2018

Perfekt!!!

schnell, bezahlung schnell, am selber Tag Installiert, los geht’s . Echt super Leistung von Blitzuhandel24.
kann nur empfählen!

25 sty 2018

Sehr gut

Sehr schnell geliefert, funktioniert, alles gut.

22 sty 2018

Spitze

Schnelle und kostengünstige Abwicklung

13 sty 2018

Bestnote

Alles Bestens, jederzeit zu Empfehlen!

12 sty 2018

Endlich ein funktionierender Key

Nach großen Problemen mit mehreren Keys von einem anderen Shop habe ich hier eine Lizenz gekauft und sie funktionierte auf Anhieb! Vielen Dank, alles wunderbar!

5 sty 2018

Alles super.

Alles perfekt! Key funktionierte sofort. Software läuft.
Gerne wieder. Ich kann es nur empfehlen.

19 gru 2017

Hat alles super funktioniert.

Da alles unkompliziert geklappt hat, gebe ich die 10

1 gru 2017

Sehr gutes Produkt

wie immer schnelle und kompetente Bearbeitung auch noch am späten Abend. Sehr schnelle Lieferung, Download und sofort aktiviert. Besser geht es nicht. Eine Nachfrage per Mail wurde binnen einiger Minuten beantwortet.Besser geht es nicht

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany