Infolinia 0800 702813
 
Nuance Dragon Professional 16

Nuance Dragon Professional 16

4320,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822430
 • ESN-DP09G-X01-16.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie

Język:

Rodzaj licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Profesjonalne oprogramowanie do rozpoznawania mowy... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Professional 16"

Profesjonalne oprogramowanie do rozpoznawania mowy

           

Nuance Dragon Professional 16 to profesjonalne oprogramowanie do rozpoznawania mowy, które umożliwia użytkownikom nagrywanie naturalnie brzmiących dyktand i przekształcanie ich w tekst. Dragon Professional 16 obsługuje ponad 20 języków i oferuje przyjazny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu konfiguracja jest szybka i łatwa. Dragon Professional 16 umożliwia użytkownikom wpisywanie dyktand bezpośrednio do dokumentu, co pozwala zaoszczędzić czas, a oprogramowanie zapewnia doskonałą dokładność, umożliwiając zwiększenie wydajności i precyzji. Inne funkcje programu Dragon Professional 16 to obsługa wielu dialektów, ulepszone doświadczenie użytkownika, obsługa wielu użytkowników, zaawansowana integracja oraz możliwość dyktowania tekstu na urządzeniach mobilnych.

 

Tabela porównawcza

Różnice pomiędzy Nuance Dragon Professional 15 i Nuance Dragon Professional 16

           
 
  Nuance Dragon Professional 15 Nuance Dragon Professional 16
Kontrola głosowa Umożliwia sterowanie aplikacjami za pomocą głosu Umożliwia sterowanie aplikacjami za pomocą głosu, a także tworzenie makr
Przekształcanie tekstu na mowę Umożliwia konwersję tekstu na naturalnie brzmiącą mowę Umożliwia konwersję tekstu na naturalnie brzmiącą mowę oraz tworzenie nagrań audio
Rozszerzenia internetowe Umożliwia wypełnianie formularzy internetowych za pomocą głosu Umożliwia głosowe wypełnianie formularzy internetowych oraz automatyczne wstawianie przecinków i innych znaków interpunkcyjnych
Interfejs użytkownika Umożliwia dostosowanie interfejsu użytkownika dla pojedynczego głosu Umożliwia dostosowanie interfejsu użytkownika dla wielu głosów
Aktualizacje Umożliwia automatyczną instalację aktualizacji Umożliwia automatyczną instalację aktualizacji oraz aktywację funkcji dla poszczególnych użytkowników
Dostosowanie terminologii Umożliwia tworzenie własnych słowników i dostosowywanie terminologii Umożliwia tworzenie własnych słowników i dostosowywanie terminologii, a także tworzenie własnych słowników dla wielu użytkowników

 

 

Nuance Dragon Professional 16 oferuje szereg nowych funkcji, które sprawiają, że produkt jest jeszcze bardziej wydajny.

         
 • Ulepszona kontrola głosowa, pozwalająca użytkownikom sterować aplikacjami za pomocą głosu i tworzyć makra.

 • Ulepszone funkcje zamiany tekstu na mowę, które pozwalają użytkownikom na przekształcanie tekstu na naturalnie brzmiącą mowę i tworzenie nagrań audio.

 • Ulepszone rozszerzenia internetowe, które pozwalają użytkownikom wypełniać formularze internetowe za pomocą głosu oraz automatycznie wstawiać przecinki i inne znaki interpunkcyjne.

 • Dostosowywany interfejs użytkownika, który pozwala na dostosowanie interfejsu użytkownika do jednego lub wielu głosów.

 • Automatyczne aktualizacje, które pozwalają na automatyczne instalowanie aktualizacji i włączanie funkcji dla poszczególnych użytkowników.

 • Zaawansowane dostosowywanie terminologii, które umożliwia tworzenie własnych słowników i dostosowywanie terminologii.

 • Zaawansowane funkcje uczenia się, które pozwalają użytkownikom dostosować program Dragon Home do swojego głosu i używanych słów oraz uczyć się nowych słów.

 • Ulepszone przetwarzanie dźwięku, które pozwala użytkownikom filtrować szumy, używać funkcji redukcji szumów i poprawiać jakość dźwięku.

 • Łatwość obsługi, która pozwala użytkownikom na szybkie postępy i intuicyjny interfejs użytkownika

 

Wydajne i łatwe w użyciu oprogramowanie do rozpoznawania mowy dla wszystkich użytkowników

         
Nuance Dragon Professional 16 jest przeznaczony dla osób, firm i organizacji, które potrzebują wydajnego i łatwego w użyciu oprogramowania do rozpoznawania mowy. Jest to odpowiedni wybór dla prawników, funkcjonariuszy organów ścigania, pracowników socjalnych i innych profesjonalnych użytkowników poszukujących niezawodnego i wydajnego oprogramowania do rozpoznawania mowy. Jest to również dobry wybór dla firm, które potrzebują wydajnego rozwiązania do przechwytywania i edycji dokumentów. Ponadto jest to dobry wybór dla użytkowników, którzy chcą dyktować na urządzeniach mobilnych.Nuance Dragon Professional 16 pomaga zwiększyć produktywność w Twojej firmie.

Pomaga użytkownikom szybko i łatwo przechwytywać i edytować dokumenty oraz oferuje szereg korzyści, w tym:


- Szybsze przechwytywanie dokumentów
Dragon Professional może przechwytywać tekst z rozmów i nagrań audio, co przyspiesza proces przechwytywania.

- Zwiększona produktywność
Oprogramowanie do rozpoznawania mowy pozwala użytkownikom wykonywać więcej zadań, pisać szybciej i spędzać więcej czasu na kreatywności.

- Dyktowanie z urządzeń mobilnych
Użytkownicy mogą dyktować na urządzeniach mobilnych, co daje im wyjątkowe doświadczenie dyktowania i edytowania.

- Automatyzacja
Dragon Professional pozwala użytkownikom na automatyzację typowych zadań, umożliwiając im szybszą i bardziej efektywną pracę.
 

 

Czym różni się Nuance Dragon Professional Individual 16 od poprzednich wersji?

         

Nuance Dragon Professional Individual 16 oferuje ulepszoną i dokładniejszą technologię rozpoznawania mowy niż jego poprzednie wersje. Posiada ulepszone wsparcie dla profesjonalnych dialogów, jak również ulepszone wsparcie dla pracy z Microsoft Office i innymi aplikacjami biznesowymi. Posiada również ulepszoną obsługę różnych języków i dialektów. Oprogramowanie daje większą kontrolę nad oprogramowaniem, umożliwiając tworzenie i zapisywanie własnego głosu, co pozwala na lepsze jego zrozumienie. Upraszcza również konfigurację i dostarcza narzędzi do optymalizacji wydajności i dokładności rozpoznawania mowy. Oferuje także ulepszoną obsługę użytkowników komputerów Mac oraz większą integrację z aplikacjami Microsoft Office. Ponadto możesz tworzyć własne, zdefiniowane przez użytkownika słowniki i akcje, które pomogą Ci szybciej i skuteczniej reagować na Twoje potrzeby.

 

Wszechstronne rozwiązanie dla różnych zastosowań

         
 
Nuance Dragon Professional 16


Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki automatycznemu przepisywaniu z Dragonem


Dragon oferuje rozwiązanie pozwalające zmniejszyć koszty dokumentacji i transkrypcji
oraz uniknąć zależności od zewnętrznych dostawców usług i wąskich gardeł w procesie transkrypcji.
Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe przepisywanie mowy lub plików audio od pojedynczych mówców, jak również przepisywanie plików audio w partiach. Zautomatyzowane przepisywanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

1NAXNiyZbujyzz


Rozpoznawanie mowy dla firm każdej wielkości


Rozwiązanie Dragon do rozpoznawania mowy jest idealne dla firm
każdej wielkości, zarówno pojedynczych osób, jak i zespołów.
Jest ono szczególnie przydatne w takich branżach jak rząd, usługi finansowe, kancelarie prawne, organy ścigania i służba zdrowia, gdzie jest znane jako wiodące profesjonalne rozwiązanie do rozpoznawania mowy.

Nuance Dragon Professional 16


Wysoka dokładność rozpoznawania w każdym środowisku dzięki technologii Nuance Deep Learning


Technologia Nuance Deep Learning zastosowana w programie Dragon umożliwia uzyskanie wysokiej dokładności rozpoznawania nawet w przypadku osób mówiących z akcentami, w biurach otwartych
lub w podróży. Dzięki temu oprogramowanie jest idealne do stosowania w różnych środowiskach. Innowacyjna technologia zapewnia, że rozpoznawanie mowy w programie Dragon jest zawsze dokładne i niezawodne
, niezależnie od warunków otoczenia i sposobu mówienia użytkownika.

24AUgWYP8y3Xcv


Szybkie i dokładne rozpoznawanie mowy dla efektywnej dokumentacji

Dzięki Dragonowi pracownicy mogą dyktować szybko i dokładnie, osiągając dokładność rozpoznawania
do 99%. Jednocześnie są one 3 razy szybsze niż pisanie tekstów. Bezpośrednia konwersja informacji mówionej na tekst umożliwia
natychmiastową, precyzyjną i szybką dokumentację, pozostawiając więcej czasu na obsługę klienta.

Nuance Dragon Professional 16


Rozpoznawanie mowy dla firm każdej wielkości


Rozwiązanie Dragon w zakresie rozpoznawania mowy jest idealne dla firm
każdej wielkości, zarówno pojedynczych osób, jak i zespołów.
Jest ono szczególnie przydatne w takich branżach jak rząd, usługi finansowe, kancelarie prawne, organy ścigania i służba zdrowia, gdzie jest znane jako wiodące profesjonalne rozwiązanie do rozpoznawania mowy.

303y8Mj7H03Jeg


Rozpoznawanie mowy dla firm każdej wielkości


Rozwiązanie Dragon do rozpoznawania mowy jest idealne dla firm
każdej wielkości, zarówno indywidualnych, jak i zespołów.
Jest ono szczególnie przydatne w takich branżach jak rząd, usługi finansowe, kancelarie prawne, organy ścigania i służba zdrowia, gdzie jest znane jako wiodące profesjonalne rozwiązanie do rozpoznawania mowy.

 

Wymagania systemowe dla Nuance Dragon Professional 16

         

Wymagania

Wymaganie minimalne

Zalecane wymagania

RAM 4 GB 16 GB
CPU Intel Dual Core Intel Quad Core
System operacyjny Windows 11, 10, 8.1 lub 7 (wersje 32- i 64-bitowe) Windows 11, 10, 8.1 lub 7 (wersje 32- i 64-bitowe)
Karta dźwiękowa 22 kHz 16-bitowa obsługująca 22 kHz 16-bitów

 

 

Jaka jest różnica między Dragon Home a Dragon Professional?
Dragon Home został zaprojektowany do pracy tylko z profilem głosowym jednego mówcy. Natomiast Dragon Professional oferuje możliwość transkrypcji głosu drugiej osoby.
Jaką funkcję pełni Dragon?
Dragon umożliwia szybkie i dokładne przekształcanie wypowiadanych słów na tekst. Dokładność rozpoznawania wynosi do 99%, a przekształcanie mowy na tekst jest do 3 razy szybsze niż ręczne pisanie.
Jak działa rozpoznawanie mowy w programie Dragon?
Dragon wykorzystuje technologię głębokiego uczenia się do przekształcania języka mówionego w tekst na ekranie lub polecenia sterujące dla komputera. Oprogramowanie dostosowuje się do głosu użytkownika i zmian w otoczeniu, aby zapewnić dokładne rozpoznawanie.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Professional 16"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany