Infolinia 0800 702813
 

Kup Windows Server 2016 w Blitzhandel24

Wraz z dalszym rozwojem systemu Windows Server 2016 zaleca się zakup nowej licencji. W porównaniu z poprzednimi wersjami wiele rzeczy zostało zmienionych i ulepszonych. Dlatego właśnie... dowiedzieć się więcej »
Filtr zamknięty
  •  
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
Microsoft WindowsServer 2016 Standard licencja dodatkowa Dodatkowa licencja Core AddOn
Microsoft WindowsServer 2016 Standard licencja...
Nowe funkcje w systemie Windows Server 2016 Licencjonowanie Jeśli chodzi o licencjonowanie, wiele się zmieniło w porównaniu z poprzednimi wersjami. W przypadku Windows Server 2016 nie jest to już procesor, ale rdzeń. Proszę zwrócić uwagę...
od 317,40 zł *
1742,65 zł ocalony
Microsoft Windows Server 2016 Standard
Microsoft Windows Server 2016 Standard
Microsoft WindowsServer 2016 Standard Prawie każda firma pracuje dziś z bazami danych opartymi na serwerach. Niezależnie od tego, czy chodzi o system zarządzania towarami, czy o rachunkowość finansową. Korespondencja znajduje się również...
od 1292,98 zł * 3035,63 zł *
Microsoft Windows Server 2016 Standard Open-NL 16 Core
Microsoft Windows Server 2016 Standard Open-NL...
Windows Server 2016 to zupełnie nowy, gotowy do pracy w chmurze system operacyjny dla serwerów firmy Microsoft. Łączenie komputerów PC w sieć i administrowanie takimi sieciami oraz dostarczanie danych i hosting to tylko kilka zadań, do...
1292,98 zł *
Windows Server 2016 Essentials günstig kaufen
Microsoft Windows Server 2016 Essentials
Microsoft WindowsServer 2016 Essentials Wraz z premierą Microsoft WindowsServer 2016 Essentials, Microsoft po raz pierwszy od wielu lat zmienia przeznaczenie serwerów dla mniejszych firm. Rozszerzenie nazwy "Small Business Server (SBS)"...
907,29 zł *
11430,34 zł ocalony
Windows Server 2016 Datacenter günstig kaufen
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16...
Microsoft WindowsServer 2016 Datacenter Definicja serwera Datacenter została po raz pierwszy wprowadzona wraz z serwerową edycją Windows Server 2012, przeznaczoną dla dużych przedsiębiorstw, centrów danych i rozwoju oprogramowania....
6715,37 zł * 18145,71 zł *
Windows Server 2016 Datacenter, licencja dodatkowa Core AddOn
Windows Server 2016 Datacenter, licencja...
Licencjonowanie Jeśli chodzi o licencjonowanie, wiele się zmieniło w porównaniu z poprzednimi wersjami. W przypadku Windows Server 2016 nie jest to już procesor, ale rdzeń. Proszę zwrócić uwagę na następujące kwestie: Każdy procesor musi...
od 816,53 zł *
20505,48 zł ocalony
Windows Server 2016 Datacenter günstig kaufen
Microsoft WindowsServer 2016 Datacenter 24 Core...
Microsoft WindowsServer 2016 Datacenter Definicja serwera Datacenter została po raz pierwszy wprowadzona wraz z serwerową edycją Windows Server 2012, przeznaczoną dla dużych przedsiębiorstw, centrów danych i rozwoju oprogramowania....
9029,52 zł * 29535,00 zł *

Kup Windows Server 2016 w Blitzhandel24

Wraz z dalszym rozwojem systemu Windows Server 2016 zaleca się zakup nowej licencji. W porównaniu z poprzednimi wersjami wiele rzeczy zostało zmienionych i ulepszonych. Dlatego właśnie powinieneś kupić Microsoft Windows Server 2016 w odpowiednim czasie. W międzyczasie licencjonowanie nie jest już oparte na procesorze, ale na rdzeniu.
Jeśli kupujesz Microsoft Windows Server 2016, musisz pamiętać, że każdy procesor wymaga licencji na co najmniej 8 rdzeni. Dla każdego serwera wymagane jest licencjonowanie co najmniej 16 rdzeni.
Kupując Microsoft Windows Server Standard 2016, otrzymasz dwie licencje na licencjonowanie instancji serwera Windows. Ta dodatkowa licencja na cztery rdzenie procesora wymaga licencji podstawowej na 16 lub 24 rdzenie.

Zakup licencji Microsoft Windows Server 2016 - najważniejsze punkty

Jeśli chcesz kupić Microsoft Windows Server 2016, powinieneś dowiedzieć się o jego typowych funkcjach. Skupia się na narzędziach i informacjach referencyjnych dla specjalistów IT, którzy kupują Microsoft Windows Server 2016, aby bezpiecznie nim zarządzać.
Windows PowerShell 5.0 oferuje przydatne funkcje, takie jak obsługa rozszerzonych funkcji bezpieczeństwa i ulepszone wskazówki dla użytkownika. Kontrola i administracja są uproszczone w środowisku Windows. Zanim kupisz Microsoft Windows Server 2016, możesz dowiedzieć się więcej o wersji Windows Management Framework 5.0 RTM.
W systemie Windows Server 2016 PowerShell.exe może być teraz uruchamiany lokalnie, a ponadto dostępne są nowe cmdlety, wsparcie dla debugowania PowerShella i ulepszenia w Nano Serverze.

Kup Microsoft Windows Server 2016 - Usługi pulpitu zdalnego

Postanowienie Usługi pulpitu zdalnego zapewnia wysoką dostępność bazy danych Azure SQL i połączenia z pulpitem zdalnym. Zwiększa to możliwości ochrony Active Directory oraz korzystania z chmury. Coraz więcej firm chce kupićMicrosoft Windows Server 2016 Standard, aby zoptymalizować migrację do chmury lub wdrożenie hybrydowe. Tutaj aplikacje i usługi są hostowane przez Chmura lub hostowane lokalnie.

Kup Microsoft Windows Server 2016 Essentials - i rozważ rozszerzenia

Wielu użytkowników chce kupić nie tylko Microsoft Windows Server 2016 Standard. Warto również kupić specjalne edycje, takie jak Microsoft Windows Server 2016 Podstawy kupić. Ta wersja jest odpowiednia dla małych firm z maksymalnie 25 użytkownikami i 50 urządzeniami. Kupując ten Microsoft Windows Server 2016, dobrze zaspokajasz potrzeby małej sieci.
Jako rozszerzenie, Windows Server 2016 Datacenter Core AddOn Dodatkowa licencja i Microsoft Windows Server 2016 Standard Open-NL są dostępne. Dzięki temu możesz pracować szybciej, pewniej i bardziej elastycznie.

Kup Windows Server 2016 ze zintegrowanym rozwiązaniem do pracy w chmurze

Wraz z Microsoft Windows Server 2016 kupujesz system operacyjny dla serwerów, który przekonuje przede wszystkim zintegrowanym połączeniem z chmurą. Na stronie blitzhandel24 znajdziesz różne wersje, których możesz używać na własnym serwerze domowym lub w firmie. W sumie ukazały się trzy edycje: Essentials, Standard i Datacenter. Ta ostatnia jest zalecana dla dużych firm z dużym obciążeniem informatycznym, edycja Standardowa jest odpowiednia dla niewielkich wymagań w zakresie wirtualizacji, natomiast edycja Essentials jest przeznaczona przede wszystkim dla małych firm o podstawowych wymaganiach, nawet jeśli nie posiadają one własnego działu IT. Wszystkie wersje systemu Windows Server 2016, które można kupić niezależnie, oferują rozszerzone cechy i funkcje, przy czym wersja Essentials jest dostarczana bez uprawnień do wirtualizacji, a wersja 1x może być zainstalowana fizycznie lub wirtualnie.

Kup teraz Windows Server 2016 i pobierz natychmiast

Kupując Windows Server 2016 w blitzhandel 24, otrzymujesz możliwość natychmiastowego pobrania bezpośrednio po zakończeniu procesu zamówienia i płatności. Dzięki temu możesz jak najszybciej zainstalować, aktywować i używać system operacyjny serwera. Dzięki różnym edycjom system operacyjny w różnych wersjach Microsoft Windows może być używany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych informatyków. Ta edycja ponownie oferuje wszechstronne funkcje bezpiecznego zarządzania siecią i synchronizacji z chmurą. Są też ulepszenia zaimplementowane bezpośrednio w oprogramowaniu i usłudze Azure Active Directory. Dzięki sprawdzaniu w czasie rzeczywistym, zależnie od tożsamości użytkownika, dostępne zasoby będą wyświetlane jeszcze lepiej. Ponadto administratorzy mają możliwość bardziej przejrzystego kontrolowania i konfigurowania praw użytkowania. Zakup serwera Windows 2016 oferuje wiele korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. 

Zakup Microsoft Windows Server 2016 - różnice

Szczególnie w przypadku wersji Essentials zwrócono uwagę na bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika. Ponadto pominięto skomplikowane funkcje, z których mogliby korzystać jedynie bardzo doświadczeni technicznie pracownicy IT. Ta edycja jest więc skierowana przede wszystkim do klientów indywidualnych i małych firm, które nie mają własnego działu IT. Zintegrowani asystenci wspierają użytkownika na wszystkich etapach i można ich wezwać w każdej chwili. Z kolei wersje Standard i Datacenter są przeznaczone dla firm i pracowników, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z dziedziny IT. Dla tych dwóch wersji opracowano nowy model licencjonowania w edycjach 2016, który jest teraz podzielony na jednostki podstawowe i jednostki CAL. Oznacza to, że zwłaszcza większe firmy mogą od teraz jeszcze efektywniej korzystać z systemu Windows Server 2016 bez zwiększania kosztów. Osoby korzystające z licencji na rdzenie płacą według liczby aktywnych, fizycznych rdzeni procesora. Programy CAL dla użytkowników lub urządzeń muszą być zakupione oddzielnie. 

Kup Windows Server 2016 w niskiej cenie, pobierz go i zacznij działać od razu!

Zarządzaj istniejącymi serwerami, klastrami i infrastrukturą, zwiększaj efektywność dotychczasowych zadań IT, oszczędzając czas i pieniądze! Podłączając się do chmury, w równym stopniu zwiększasz swoją sprawność i wydajność. Ponadto możesz korzystać z funkcji hybrydowych za pośrednictwem chmury, takich jak tworzenie kopii zapasowych, archiwów czy odzyskiwanie danych po awarii. Windows Server 2016 firmy Microsoft jest więc solidnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, a także dużych korporacji i wymagających osób prywatnych. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności możesz natychmiast rozpocząć pobieranie plików z odpowiednią licencją, a następnie aktywować produkt - oczywiście z optymalnym zabezpieczeniem w postaci ochrony kupującego Trusted Shops! 

Kup Windows Server 2016: Dla kogo?

Dla kogo warto kupić Windows Server 2016? W zasadzie należy powiedzieć, że wszystkie produkty Windows Server zostały opracowane dla firm. Nie ma więc sensu kupować Windows Server 2016 do użytku prywatnego.

Zarówno małe i średnie, jak i duże firmy korzystają z szeregu funkcji, które otrzymują przy zakupie systemu Windows Server 2016. Upraszcza to procesy - system Windows Server 2016, który możesz u nas kupić, oferuje maksymalną elastyczność w celu łatwej i indywidualnej obsługi. Firmom opłaca się kupić Windows Server 2016.

Windows Server 2016 ze zintegrowanym rozwiązaniem w chmurze na blitzhandel24 Microsoft Windows Server 2016 to serwerowy system operacyjny, który szczególnie wyróżnia się dzięki zintegrowanemu połączeniu z chmurą... dowiedz się więcej "
Zamknij okno
Windows Server 2016

Windows Server 2016 ze zintegrowanym rozwiązaniem w chmurze na blitzhandel24

Microsoft Windows Server 2016 to serwerowy system operacyjny, który jest szczególnie przekonujący dzięki zintegrowanemu połączeniu z chmurą. Na stronie blitzhandel24 znajdziesz różne wersje, które możesz wykorzystać na swoim serwerze domowym lub w firmie. W sumie ukazały się trzy edycje: Essentials, Standard i Datacenter. Ta ostatnia jest zalecana dla dużych firm z dużym obciążeniem informatycznym, edycja Standardowa jest odpowiednia dla niewielkich wymagań w zakresie wirtualizacji, natomiast edycja Essentials jest przeznaczona przede wszystkim dla małych firm o podstawowych wymaganiach, nawet jeśli nie posiadają one własnego działu IT. Wszystkie wersje Windows Server 2016 niezależnie oferują rozszerzone cechy i funkcje, przy czym "Essentials" jest pozbawiony praw do wirtualizacji, a 1x może być zainstalowany fizycznie lub wirtualnie.

Kup teraz Windows Server 2016 i pobierz go natychmiast

W blitzhandel24 zawsze oferujemy ci możliwość natychmiastowego, bezpośredniego pobrania po zakończeniu procesu zamawiania i płatności. W ten sposób można jak najszybciej zainstalować, aktywować i używać system operacyjny serwera. Dzięki różnym wersjom system operacyjny firmy Microsoft może być używany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych informatyków. Ta edycja ponownie oferuje wszechstronne funkcje bezpiecznego zarządzania siecią i synchronizacji z chmurą. Ponadto istnieją dalsze rozwiązania zaimplementowane bezpośrednio w oprogramowaniu oraz w "Azure Active Directory". Dzięki sprawdzaniu w czasie rzeczywistym, w zależności od tożsamości użytkownika, dostępne zasoby będą wyświetlane jeszcze lepiej. Ponadto administratorzy mają możliwość bardziej przejrzystego kontrolowania i konfigurowania praw użytkowania.

Różnice w wersjach systemu Microsoft Windows Server 2016

Szczególnie w wersji Essentials zwrócono uwagę na bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika. Ponadto pominięto skomplikowane funkcje, z których mogliby korzystać jedynie bardzo doświadczeni technicznie informatycy. Ta edycja jest więc skierowana przede wszystkim do osób prywatnych i małych firm bez własnego działu IT. Zintegrowani asystenci wspierają użytkownika na wszystkich etapach i można ich wezwać w każdej chwili. Z kolei wersje "Standard" i "Datacenter" są przeznaczone dla firm i pracowników, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z dziedziny IT. Dla tych dwóch wersji opracowano nowy model licencjonowania w edycjach 2016, który jest teraz podzielony na jednostki podstawowe i jednostki CAL. Dzięki temu zwłaszcza większe firmy mogą od teraz jeszcze efektywniej korzystać z systemu Windows Server 2016 bez zwiększania kosztów. Osoby korzystające z licencji na rdzenie płacą według liczby aktywnych, fizycznych rdzeni procesora. Programy CAL dla użytkowników lub urządzeń muszą być zakupione oddzielnie. 

Kup Windows Server 2016 w niskiej cenie, pobierz go i zacznij działać od razu!

Zarządzaj istniejącymi serwerami, klastrami i infrastrukturą, zwiększaj efektywność dotychczasowych zadań IT, oszczędzając czas i pieniądze! Podłączając się do chmury, w równym stopniu zwiększasz swoją sprawność i wydajność. Ponadto możesz korzystać z funkcji hybrydowych za pośrednictwem chmury, takich jak tworzenie kopii zapasowych, archiwów czy odzyskiwanie danych po awarii. Windows Server 2016 firmy Microsoft jest więc solidnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, a także dużych korporacji i wymagających osób prywatnych. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności możesz natychmiast rozpocząć pobieranie plików z odpowiednią licencją, a następnie aktywować produkt - oczywiście z optymalnym zabezpieczeniem w postaci ochrony kupującego Trusted Shops!

Wraz z dalszym rozwojem systemu Windows Server 2016 zaleca się zakup nowej licencji. W porównaniu z poprzednimi wersjami wiele rzeczy zostało zmienionych i ulepszonych. Dlatego właśnie... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Kup Windows Server 2016 w Blitzhandel24

Wraz z dalszym rozwojem systemu Windows Server 2016 zaleca się zakup nowej licencji. W porównaniu z poprzednimi wersjami wiele rzeczy zostało zmienionych i ulepszonych. Dlatego właśnie powinieneś kupić Microsoft Windows Server 2016 w odpowiednim czasie. W międzyczasie licencjonowanie nie jest już oparte na procesorze, ale na rdzeniu.
Jeśli kupujesz Microsoft Windows Server 2016, musisz pamiętać, że każdy procesor wymaga licencji na co najmniej 8 rdzeni. Dla każdego serwera wymagane jest licencjonowanie co najmniej 16 rdzeni.
Kupując Microsoft Windows Server Standard 2016, otrzymasz dwie licencje na licencjonowanie instancji serwera Windows. Ta dodatkowa licencja na cztery rdzenie procesora wymaga licencji podstawowej na 16 lub 24 rdzenie.

Zakup licencji Microsoft Windows Server 2016 - najważniejsze punkty

Jeśli chcesz kupić Microsoft Windows Server 2016, powinieneś dowiedzieć się o jego typowych funkcjach. Skupia się na narzędziach i informacjach referencyjnych dla specjalistów IT, którzy kupują Microsoft Windows Server 2016, aby bezpiecznie nim zarządzać.
Windows PowerShell 5.0 oferuje przydatne funkcje, takie jak obsługa rozszerzonych funkcji bezpieczeństwa i ulepszone wskazówki dla użytkownika. Kontrola i administracja są uproszczone w środowisku Windows. Zanim kupisz Microsoft Windows Server 2016, możesz dowiedzieć się więcej o wersji Windows Management Framework 5.0 RTM.
W systemie Windows Server 2016 PowerShell.exe może być teraz uruchamiany lokalnie, a ponadto dostępne są nowe cmdlety, wsparcie dla debugowania PowerShella i ulepszenia w Nano Serverze.

Kup Microsoft Windows Server 2016 - Usługi pulpitu zdalnego

Postanowienie Usługi pulpitu zdalnego zapewnia wysoką dostępność bazy danych Azure SQL i połączenia z pulpitem zdalnym. Zwiększa to możliwości ochrony Active Directory oraz korzystania z chmury. Coraz więcej firm chce kupićMicrosoft Windows Server 2016 Standard, aby zoptymalizować migrację do chmury lub wdrożenie hybrydowe. Tutaj aplikacje i usługi są hostowane przez Chmura lub hostowane lokalnie.

Kup Microsoft Windows Server 2016 Essentials - i rozważ rozszerzenia

Wielu użytkowników chce kupić nie tylko Microsoft Windows Server 2016 Standard. Warto również kupić specjalne edycje, takie jak Microsoft Windows Server 2016 Podstawy kupić. Ta wersja jest odpowiednia dla małych firm z maksymalnie 25 użytkownikami i 50 urządzeniami. Kupując ten Microsoft Windows Server 2016, dobrze zaspokajasz potrzeby małej sieci.
Jako rozszerzenie, Windows Server 2016 Datacenter Core AddOn Dodatkowa licencja i Microsoft Windows Server 2016 Standard Open-NL są dostępne. Dzięki temu możesz pracować szybciej, pewniej i bardziej elastycznie.

Kup Windows Server 2016 ze zintegrowanym rozwiązaniem do pracy w chmurze

Wraz z Microsoft Windows Server 2016 kupujesz system operacyjny dla serwerów, który przekonuje przede wszystkim zintegrowanym połączeniem z chmurą. Na stronie blitzhandel24 znajdziesz różne wersje, których możesz używać na własnym serwerze domowym lub w firmie. W sumie ukazały się trzy edycje: Essentials, Standard i Datacenter. Ta ostatnia jest zalecana dla dużych firm z dużym obciążeniem informatycznym, edycja Standardowa jest odpowiednia dla niewielkich wymagań w zakresie wirtualizacji, natomiast edycja Essentials jest przeznaczona przede wszystkim dla małych firm o podstawowych wymaganiach, nawet jeśli nie posiadają one własnego działu IT. Wszystkie wersje systemu Windows Server 2016, które można kupić niezależnie, oferują rozszerzone cechy i funkcje, przy czym wersja Essentials jest dostarczana bez uprawnień do wirtualizacji, a wersja 1x może być zainstalowana fizycznie lub wirtualnie.

Kup teraz Windows Server 2016 i pobierz natychmiast

Kupując Windows Server 2016 w blitzhandel 24, otrzymujesz możliwość natychmiastowego pobrania bezpośrednio po zakończeniu procesu zamówienia i płatności. Dzięki temu możesz jak najszybciej zainstalować, aktywować i używać system operacyjny serwera. Dzięki różnym edycjom system operacyjny w różnych wersjach Microsoft Windows może być używany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych informatyków. Ta edycja ponownie oferuje wszechstronne funkcje bezpiecznego zarządzania siecią i synchronizacji z chmurą. Są też ulepszenia zaimplementowane bezpośrednio w oprogramowaniu i usłudze Azure Active Directory. Dzięki sprawdzaniu w czasie rzeczywistym, zależnie od tożsamości użytkownika, dostępne zasoby będą wyświetlane jeszcze lepiej. Ponadto administratorzy mają możliwość bardziej przejrzystego kontrolowania i konfigurowania praw użytkowania. Zakup serwera Windows 2016 oferuje wiele korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. 

Zakup Microsoft Windows Server 2016 - różnice

Szczególnie w przypadku wersji Essentials zwrócono uwagę na bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika. Ponadto pominięto skomplikowane funkcje, z których mogliby korzystać jedynie bardzo doświadczeni technicznie pracownicy IT. Ta edycja jest więc skierowana przede wszystkim do klientów indywidualnych i małych firm, które nie mają własnego działu IT. Zintegrowani asystenci wspierają użytkownika na wszystkich etapach i można ich wezwać w każdej chwili. Z kolei wersje Standard i Datacenter są przeznaczone dla firm i pracowników, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z dziedziny IT. Dla tych dwóch wersji opracowano nowy model licencjonowania w edycjach 2016, który jest teraz podzielony na jednostki podstawowe i jednostki CAL. Oznacza to, że zwłaszcza większe firmy mogą od teraz jeszcze efektywniej korzystać z systemu Windows Server 2016 bez zwiększania kosztów. Osoby korzystające z licencji na rdzenie płacą według liczby aktywnych, fizycznych rdzeni procesora. Programy CAL dla użytkowników lub urządzeń muszą być zakupione oddzielnie. 

Kup Windows Server 2016 w niskiej cenie, pobierz go i zacznij działać od razu!

Zarządzaj istniejącymi serwerami, klastrami i infrastrukturą, zwiększaj efektywność dotychczasowych zadań IT, oszczędzając czas i pieniądze! Podłączając się do chmury, w równym stopniu zwiększasz swoją sprawność i wydajność. Ponadto możesz korzystać z funkcji hybrydowych za pośrednictwem chmury, takich jak tworzenie kopii zapasowych, archiwów czy odzyskiwanie danych po awarii. Windows Server 2016 firmy Microsoft jest więc solidnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, a także dużych korporacji i wymagających osób prywatnych. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności możesz natychmiast rozpocząć pobieranie plików z odpowiednią licencją, a następnie aktywować produkt - oczywiście z optymalnym zabezpieczeniem w postaci ochrony kupującego Trusted Shops! 

Kup Windows Server 2016: Dla kogo?

Dla kogo warto kupić Windows Server 2016? W zasadzie należy powiedzieć, że wszystkie produkty Windows Server zostały opracowane dla firm. Nie ma więc sensu kupować Windows Server 2016 do użytku prywatnego.

Zarówno małe i średnie, jak i duże firmy korzystają z szeregu funkcji, które otrzymują przy zakupie systemu Windows Server 2016. Upraszcza to procesy - system Windows Server 2016, który możesz u nas kupić, oferuje maksymalną elastyczność w celu łatwej i indywidualnej obsługi. Firmom opłaca się kupić Windows Server 2016.

Windows Server 2016 ze zintegrowanym rozwiązaniem w chmurze na blitzhandel24 Microsoft Windows Server 2016 to serwerowy system operacyjny, który szczególnie wyróżnia się dzięki zintegrowanemu połączeniu z chmurą... dowiedz się więcej "
Zamknij okno
Windows Server 2016

Windows Server 2016 ze zintegrowanym rozwiązaniem w chmurze na blitzhandel24

Microsoft Windows Server 2016 to serwerowy system operacyjny, który jest szczególnie przekonujący dzięki zintegrowanemu połączeniu z chmurą. Na stronie blitzhandel24 znajdziesz różne wersje, które możesz wykorzystać na swoim serwerze domowym lub w firmie. W sumie ukazały się trzy edycje: Essentials, Standard i Datacenter. Ta ostatnia jest zalecana dla dużych firm z dużym obciążeniem informatycznym, edycja Standardowa jest odpowiednia dla niewielkich wymagań w zakresie wirtualizacji, natomiast edycja Essentials jest przeznaczona przede wszystkim dla małych firm o podstawowych wymaganiach, nawet jeśli nie posiadają one własnego działu IT. Wszystkie wersje Windows Server 2016 niezależnie oferują rozszerzone cechy i funkcje, przy czym "Essentials" jest pozbawiony praw do wirtualizacji, a 1x może być zainstalowany fizycznie lub wirtualnie.

Kup teraz Windows Server 2016 i pobierz go natychmiast

W blitzhandel24 zawsze oferujemy ci możliwość natychmiastowego, bezpośredniego pobrania po zakończeniu procesu zamawiania i płatności. W ten sposób można jak najszybciej zainstalować, aktywować i używać system operacyjny serwera. Dzięki różnym wersjom system operacyjny firmy Microsoft może być używany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych informatyków. Ta edycja ponownie oferuje wszechstronne funkcje bezpiecznego zarządzania siecią i synchronizacji z chmurą. Ponadto istnieją dalsze rozwiązania zaimplementowane bezpośrednio w oprogramowaniu oraz w "Azure Active Directory". Dzięki sprawdzaniu w czasie rzeczywistym, w zależności od tożsamości użytkownika, dostępne zasoby będą wyświetlane jeszcze lepiej. Ponadto administratorzy mają możliwość bardziej przejrzystego kontrolowania i konfigurowania praw użytkowania.

Różnice w wersjach systemu Microsoft Windows Server 2016

Szczególnie w wersji Essentials zwrócono uwagę na bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika. Ponadto pominięto skomplikowane funkcje, z których mogliby korzystać jedynie bardzo doświadczeni technicznie informatycy. Ta edycja jest więc skierowana przede wszystkim do osób prywatnych i małych firm bez własnego działu IT. Zintegrowani asystenci wspierają użytkownika na wszystkich etapach i można ich wezwać w każdej chwili. Z kolei wersje "Standard" i "Datacenter" są przeznaczone dla firm i pracowników, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z dziedziny IT. Dla tych dwóch wersji opracowano nowy model licencjonowania w edycjach 2016, który jest teraz podzielony na jednostki podstawowe i jednostki CAL. Dzięki temu zwłaszcza większe firmy mogą od teraz jeszcze efektywniej korzystać z systemu Windows Server 2016 bez zwiększania kosztów. Osoby korzystające z licencji na rdzenie płacą według liczby aktywnych, fizycznych rdzeni procesora. Programy CAL dla użytkowników lub urządzeń muszą być zakupione oddzielnie. 

Kup Windows Server 2016 w niskiej cenie, pobierz go i zacznij działać od razu!

Zarządzaj istniejącymi serwerami, klastrami i infrastrukturą, zwiększaj efektywność dotychczasowych zadań IT, oszczędzając czas i pieniądze! Podłączając się do chmury, w równym stopniu zwiększasz swoją sprawność i wydajność. Ponadto możesz korzystać z funkcji hybrydowych za pośrednictwem chmury, takich jak tworzenie kopii zapasowych, archiwów czy odzyskiwanie danych po awarii. Windows Server 2016 firmy Microsoft jest więc solidnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, a także dużych korporacji i wymagających osób prywatnych. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności możesz natychmiast rozpocząć pobieranie plików z odpowiednią licencją, a następnie aktywować produkt - oczywiście z optymalnym zabezpieczeniem w postaci ochrony kupującego Trusted Shops!

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany