Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Office 2021 - wszechstronne narzędzie do pracy i życia prywatnego

Microsoft Office 2021 jest dobrym podejściem do wykonywania różnych zadań biurowych w wielu konstelacjach. Liczne programy pozwalają na obliczanie arkuszy kalkulacyjnych, tworzenie prezentacji i... dowiedzieć się więcej »
Top sellerzy
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
93,06 € ocalony
Microsoft Office 2021 Home and Business
Microsoft Office 2021 Home and Business
Microsoft Office 2021 Home & Business - podstawa nowoczesnej pracy Chcesz, aby Twoje podstawowe programy były aktualne i szukasz czegoś do pracy i domu? Z Microsoft Office 2021 Home & Business można oczekiwać dobrego i przekonującego...
od 217,01 € * 310,07 € *
41,38 € ocalony
Microsoft Office 2021 Home and Student
Microsoft Office 2021 Home and Student
Microsoft Office 2021 Home and Student - idealny do pracy w podróży i w domu Aby móc wygodnie i w dowolnym miejscu korzystać z wielu funkcji związanych z programami Word, Excel i PowerPoint, powstał pakiet Microsoft Office 2021 Home and...
113,65 € * 155,03 € *
Microsoft Office 2021 Standard Open License
Microsoft Office 2021 Standard Open License,...
Office 2021 Standard jako licencja woluminowa - najlepsze narzędzia zwiększające produktywność Prosta obsługa arkuszy kalk ulacyjnych, dokumentów tekstowych i prezentacji ma ogromne znaczenie w wielu dziedzinach. W przypadku pakietu...
227,34 € *
Microsoft Office 2021 Home and Student Win/Mac
Microsoft Office 2021 Home and Student Win/Mac
Microsoft Office 2021 Home and Student - idealny pakiet dla ciebie wszystkie aplikacje na pierwszy rzut oka: Słowo PowerPoint Excel OneNote Microsoft Teams Dzięki Wordowi 2021 masz do dyspozycji wydajny i skuteczny program do tworzenia...
od 113,65 € *
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021
Microsoft Office 2021 Professional Plus Open...
Office 2021 Professional Plus jako licencja zbiorcza - inteligentny i zawsze aktualny Jeśli szukasz oryginalnej wersji objętościowej pakietu Office 2021 , z pewnością znajdziesz to, czego szukasz w pakiecie Professional Plus . Dzięki...
279,02 € *
Microsoft Office 2021 Professional Plus
Microsoft Office 2021 Professional Plus
Microsoft Office 2021 Professional Plus - wszechstronne rozwiązanie z pakietu Office Każdy, kto chce korzystać z pełnego pakietu Office 2021, jest po bezpiecznej stronie z Microsoft Office 2021 Professional Plus . Ta wersja oferuje...
279,02 € *
BL24's Wybór
Microsoft Office 2021 Standard
Microsoft Office 2021 Standard
Microsoft Office 2021 Standard - najnowsza wersja Szukasz w pełni funkcjonalnej wersji pakietu Office 2021 , która pozwoli Ci wykorzystać wszystkie nowe funkcje i korzyści? Microsoft Office 2021 Standard jest dokładnie tym, czego...
227,34 € *
329,77 € ocalony
Microsoft Office 2021 Professional
Microsoft Office 2021 Professional
Microsoft Office 2021 Professional - wszystkie aplikacje do codziennego użytku Równocześnie z Windows 11 , Microsoft prezentuje nową wersję pakietu Office. W pakiecie Microsoft Office 2021 Professional możesz więc oczekiwać nowego,...
268,69 € * 598,46 € *

Microsoft Office 2021 - wszechstronne narzędzie do pracy i życia prywatnego

Microsoft Office 2021 jest dobrym podejściem do wykonywania różnych zadań biurowych w wielu konstelacjach. Liczne programy pozwalają na obliczanie arkuszy kalkulacyjnych, tworzenie prezentacji i wykonywanie wielu innych zadań. Od wielu lat Microsoft Office 2021 stał się w ten sposób prawdziwym, wszechstronnym narzędziem, bez którego nie można się obejść. Dzięki różnorodnym wersjom i wyglądom Microsoft oferuje odpowiedni pakiet Office Suite dla każdego.

 

Idealny do intuicyjnych przepływów pracy bezpośrednio na domowym komputerze

Jedną z decydujących zalet pakietu Microsoft Office 2021 jest to, że wiele wersji i praktycznych funkcji jest dostępnych w kilku aplikacjach. Dzięki temu można uzyskać dokładnie taki program, jaki jest potrzebny do każdego celu, bez konieczności ciągłego przełączania między dostępnymi funkcjami. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo, zarówno w biurze, jak i na domowym komputerze.

Kolejną bardzo praktyczną cechą jest dostępność różnych pakietów o zróżnicowanym zakresie. Dzięki temu nawet początkującym łatwo jest się odnaleźć i nie trzeba od razu uciekać się do największych pakietów i apartamentów. W ten sposób ważne funkcje i wartości wydajności dopasowują się do wybranej wersji i zawsze umożliwiają kompetentne podejście. Do zalet w porównaniu do poprzednika przejdziemy później.

 

Microsoft Office 2021

 

Odpowiednie wersje dla Twoich potrzeb

Jak już wspomniano, ogromne znaczenie w przypadku Microsoft Office 2021 mają również liczne wersje pakietu Office Suite. Znajdują się tu aplikacje odpowiednie zarówno dla uczniów i studentów, jak i dla profesjonalnych zastosowań w codziennej pracy biurowej. Podczas gdy centralne podstawy , takie jak Word, Excel i PowerPoint są początkowo nie różni się i projekt jest również identyczny, wiele różnic leży w szczegółach. W tym zakresie dostępne są u nas również następujące apartamenty:

Microsoft Office 2021 Standard

W wersji OPEN-NL Standard pakietu Microsoft Office 2021 masz do dyspozycji programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Publisher. Nowością jest także OneNote, który nie był wcześniej dołączany do standardowych pakietów Microsoft Office na 2019 rok. To samo dotyczy Microsoft Teams jako bezpośredniego następcy Skype'a. Możesz więc polegać na wszystkich ważnych funkcjach podstawowych.

Microsoft Office 2021 Dom i uczeń

Microsoft Office 2021 Home and Student oferuje wieczystą licencję na narzędzia Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Microsoft Office 2021 Dom i Biznes

Jeśli zdecydujesz się na pakiet Microsoft Office 2021 Home and Business, otrzymasz wersję przeznaczoną specjalnie do pracy w firmie. Zaletą w tym przypadku jest integracja z Outlookiem, która w prostszych wersjach jest pomijana. Ponadto, ten pakiet Microsoft Office 2021 oferuje klasyczne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Microsoft Office 2021 Professional

Jednym z bardziej zaawansowanych pakietów dla Microsoft Office jest wersja Professional. Oprócz programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook, wersja ta zawiera również aplikacje Publisher i Access. Również w tym przypadku korzystanie z aplikacji przeznaczone jest dla jednej osoby i jednego urządzenia. Szczególnie w przypadku urządzeń o dużej mocy wersja Professional staje się rozwiązaniem o wysokiej wydajności.

Microsoft Office 2021 Professional Plus

Ci, którzy zdecydują się na najwyższą wersję i wybiorą Microsoft Office 2021 Professional Plus, otrzymają także OneNote oraz następcę Skype'a - Microsoft Teams. Professional Plus oferuje więc najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o całościowy pakiet, który nadaje się również dla serwerów terminali. Specjalnie dla firm dostępna jest więc wersja kompleksowa.

 

Standardowe programy i funkcje dla każdego projektu

Po tym jak już obszernie zajęliśmy się wieloma programami pakietu Microsoft Office 2021, chcielibyśmy tutaj bardziej szczegółowo zająć się tym tematem. Word zajmuje się głównie tworzeniem ważnych dokumentów i tekstów, natomiast Excel jest przeznaczony do obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych, projektowania i powiązanych obliczeń. Ci, którzy wybiorą PowerPointa mogą liczyć na liczne szablony i wiele praktycznych pomocy przy projektowaniu własnych prezentacji i nowych wykładów.

Od wersji 2021Teams w pakietach Office umożliwia jeszcze łatwiejsze konsultacje i płynną współpracę, a Outlook jeszcze łatwiejsze zarządzanie własną pocztą elektroniczną. Osoby, które zdecydują się na wersję Professional pakietu Microsoft Office 2021, otrzymają również Access i Publisher. Access skupia się na bazach danych, Publisher na nowych projektach.

Przegląd pakietu Microsoft Office 2021

 

Liczne innowacje dla większej wygody i różnorodności

Choć na pierwszy rzut oka w Office 2021 niewiele się zmieniło, warto przyjrzeć się licznym szczegółom. Na przykład, istnieje wiele praktycznych funkcji i zmian, które sprawiają, że Microsoft Office 2021 jest lepszy od swojego poprzednika. Rozważając zakup jednego z prezentowanych pakietów Office, należy więc zwrócić uwagę na następujące aspekty:

Tryb ciemny dla wszystkich aplikacji

Zupełnie nowy i niezwykle pomocny jest tryb ciemny. Sprzyja to koncentracji nawet w ciemności, a tym samym ułatwia pracę. W związku z tym programy można bez problemu przyciemniać, a aplikacja nie musi być zbyt jaskrawa w ciemności.

Integracja Microsoft Teams

Dzięki Microsoft Teams stworzono znacznie bardziej intuicyjną formę współpracy. Ułatwia to wspólną pracę nad nowymi projektami, tworzenie dokumentów lub arkuszy kalkulacyjnych. Dostęp do udostępnionych plików jest zawsze możliwy poprzez chmurę.

Optymalizacja funkcji komentarza

Ujednolicona funkcja komentowania w programach Word, Excel i PowerPoint ma pozytywny wpływ na wydajność pracy w całym pakiecie. Dzięki temu łatwo jest precyzyjnie kontrolować nowe komentarze w Microsoft Office 2021, a jeszcze łatwiej pracować nad ulepszeniami w zespole.

Poszczególne wizualizacje w programie

Jedną z atrakcji ściśle związanych z Windows 11 jest zoptymalizowany design. W ten sposób wszystkie programy w Microsoft Office 2021 wyświetlają się jak zwykle w przejrzystym i zawsze jednolitym stylu. Przykładem może być nowa wstążka menu lub zaktualizowany interfejs startowy.

Optymalizacja arkuszy kalkulacyjnych

W tym roku szczególnie intensywnie zajęto się programem Excel. Pomoce takie jak funkcja XVERGLEICH lub nowa funkcja LET czynią aplikację jeszcze bardziej dynamiczną. To samo dotyczy związanej z tym dostępności i przejrzystego widoku własnych arkuszy kalkulacyjnych.

Więcej pracy zespołowej przy nowych projektach

Połączenie zoptymalizowanej współpracy i integracji w chmurze znacznie ułatwia pracę nad projektami w zespołach. Jest to bardzo praktyczne nie tylko dla uczniów i studentów, ale także dla współpracowników w biurze domowym. W ten sposób zawsze zachowana jest przejrzystość.

 

Różnorodność techniczna spotyka się z zupełnie nowym wzornictwem

Również w przypadku Microsoft Office 2021 nacisk kładziony jest zawsze na powiązanie szczegółów wizualnych i technologii dla Twojego projektu. Wiele z podstawowych funkcji nowej wersji zyskało znacznie ulepszony wygląd, aby ułatwić odnalezienie ważnych elementów. To samo dotyczy wielu nowo wprowadzonych objaśnień, które ułatwiają korzystanie z pakietu Office 2021.

Wokół Microsoft Office 2021 można polegać na zoptymalizowanej technologii z naciskiem na ulepszony przepływ pracy. Widać to na przykład po znacznie zwiększonej wydajności, która sprawia, że takie aspekty jak bezpieczeństwo, stabilność i szybkość reakcji wyróżniają się znacznie lepiej w porównaniu z poprzednikiem. Jest to szczególnie istotne w przypadku pracy w zespole lub równoległych konsultacji w ramach wideokonferencji, jeśli są one wykorzystywane profesjonalnie.

 

Nowa generacja, dostosowana do Windows 11

Nie bez powodu Windows 11 został wydany w tym samym czasie, co nowy Microsoft Office 2021. Wiele z prezentowanych wersji znajduje się również w systemie operacyjnym. Ma to tę zaletę, że wszystkie narzędzia mogą być używane znacznie łatwiej i efektywniej w połączeniu z systemem Windows 11. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Windows 11 nie jest oczywiście jeszcze wymagany do korzystania z pakietu Microsoft Office 2021. Nawet z poprzednika Windows 10, będzie można korzystać z wielu nowych funkcji pakietów dostępnych u nas.

Microsoft Office 2021

 

Jak Microsoft Office 2021 rozwinął się w porównaniu

W oparciu o wiele nowych funkcji i treści, oczywiste jest, że Microsoft Office 2021 ma wiele do zaoferowania w porównaniu do swojego poprzednika. Dotyczy to nie tylko akcentów wizualnych, ale także bezpośredniego zakresu funkcji. Z tego powodu chcielibyśmy jeszcze raz bardziej szczegółowo przedstawić Państwu najważniejsze różnice i zwizualizować je w naszej tabeli:

 

Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2021

Dostępność wszystkich podstawowych programów

Tak

Tak

Połączenie z chmurą

Tak

Tak

Dedykowane apartamenty dla firm

Tak

Tak

Integracja nowego trybu ciemnego

Nie

Tak

Pokazy slajdów z podkładem dźwiękowym w programie PowerPoint

Nie

Tak

Szybkie wyszukiwanie w programie Microsoft Outlook

Nie

Tak

XLOOKUP jako funkcja w Excelu

Nie

Tak

Tablice dynamiczne w Excelu

Nie

Tak

Nowe funkcje w kolekcji multimediów

Nie

Tak

Ulepszenia w rysowaniu swobodnym

Nie

Tak

Integracja otwartego formatu dokumentów 1.3

Nie

Tak

Bieżący wgląd w sytuację użytkowników aplikacji

Nie

Tak


Całkowicie aktualna wersja dla Home i Office

Wiele pozytywnych dodatków i związanych z nimi korzyści w codziennym użytkowaniu sprawiają, że Microsoft Office 2021 jest ważnym elementem. Nie tylko bezpośrednio na komputerze w biurze, ale również do praktycznego zastosowania bezpośrednio w domu, liczne narzędzia mogą być używane bez żadnych problemów. Szczególnie Word, Excel i PowerPoint staną się nieodzowne w wielu dziedzinach życia codziennego. Dzięki znacznie lepszej współpracy, różne lokalizacje nie stanowią już przeszkody.

Ci, którzy chcą korzystać z praktycznych aktualizacji, jak również stałego wsparcia w przyszłości, zawsze mają największe szanse z Microsoft Office 2021. Na przykład wszystkie funkcje centralne są dostosowane do poziomu systemu Windows 11 i umożliwiają praktyczne zastosowanie w dowolnym momencie. Zapraszamy więc do zapoznania się z różnorodnymi zestawami w naszym sklepie i do skorzystania z prawdziwej wygody. Dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz również otrzymać w Blitzhandel24 klucz MAK wielokrotnego użytku lub zdecydować się na automatyczną aktywację poprzez KMS.

 

Kup teraz Microsoft Office 2021 i oszczędzaj!

Jeśli szukasz teraz nowego pakietu Microsoft Office 2021, nie krępuj się i rozejrzyj się tutaj w naszej kategorii. Właśnie tutaj zapewniamy Państwu różnorodne funkcje i profesjonalną pomoc we wszystkich ważnych zadaniach w codziennej rutynie. Jeśli chcesz kupić Microsoft Office 2021, to trafiłeś na właściwe miejsce w Blitzhandel24. Dotyczy to nie tylko pojedynczych pakietów, ale także w razie potrzeby licencji objętościowej dla Twojej firmy.

Microsoft Office 2021 jest dobrym podejściem do wykonywania różnych zadań biurowych w wielu konstelacjach. Liczne programy pozwalają na obliczanie arkuszy kalkulacyjnych, tworzenie prezentacji i... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Microsoft Office 2021 - wszechstronne narzędzie do pracy i życia prywatnego

Microsoft Office 2021 jest dobrym podejściem do wykonywania różnych zadań biurowych w wielu konstelacjach. Liczne programy pozwalają na obliczanie arkuszy kalkulacyjnych, tworzenie prezentacji i wykonywanie wielu innych zadań. Od wielu lat Microsoft Office 2021 stał się w ten sposób prawdziwym, wszechstronnym narzędziem, bez którego nie można się obejść. Dzięki różnorodnym wersjom i wyglądom Microsoft oferuje odpowiedni pakiet Office Suite dla każdego.

 

Idealny do intuicyjnych przepływów pracy bezpośrednio na domowym komputerze

Jedną z decydujących zalet pakietu Microsoft Office 2021 jest to, że wiele wersji i praktycznych funkcji jest dostępnych w kilku aplikacjach. Dzięki temu można uzyskać dokładnie taki program, jaki jest potrzebny do każdego celu, bez konieczności ciągłego przełączania między dostępnymi funkcjami. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo, zarówno w biurze, jak i na domowym komputerze.

Kolejną bardzo praktyczną cechą jest dostępność różnych pakietów o zróżnicowanym zakresie. Dzięki temu nawet początkującym łatwo jest się odnaleźć i nie trzeba od razu uciekać się do największych pakietów i apartamentów. W ten sposób ważne funkcje i wartości wydajności dopasowują się do wybranej wersji i zawsze umożliwiają kompetentne podejście. Do zalet w porównaniu do poprzednika przejdziemy później.

 

Microsoft Office 2021

 

Odpowiednie wersje dla Twoich potrzeb

Jak już wspomniano, ogromne znaczenie w przypadku Microsoft Office 2021 mają również liczne wersje pakietu Office Suite. Znajdują się tu aplikacje odpowiednie zarówno dla uczniów i studentów, jak i dla profesjonalnych zastosowań w codziennej pracy biurowej. Podczas gdy centralne podstawy , takie jak Word, Excel i PowerPoint są początkowo nie różni się i projekt jest również identyczny, wiele różnic leży w szczegółach. W tym zakresie dostępne są u nas również następujące apartamenty:

Microsoft Office 2021 Standard

W wersji OPEN-NL Standard pakietu Microsoft Office 2021 masz do dyspozycji programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Publisher. Nowością jest także OneNote, który nie był wcześniej dołączany do standardowych pakietów Microsoft Office na 2019 rok. To samo dotyczy Microsoft Teams jako bezpośredniego następcy Skype'a. Możesz więc polegać na wszystkich ważnych funkcjach podstawowych.

Microsoft Office 2021 Dom i uczeń

Microsoft Office 2021 Home and Student oferuje wieczystą licencję na narzędzia Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Microsoft Office 2021 Dom i Biznes

Jeśli zdecydujesz się na pakiet Microsoft Office 2021 Home and Business, otrzymasz wersję przeznaczoną specjalnie do pracy w firmie. Zaletą w tym przypadku jest integracja z Outlookiem, która w prostszych wersjach jest pomijana. Ponadto, ten pakiet Microsoft Office 2021 oferuje klasyczne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Microsoft Office 2021 Professional

Jednym z bardziej zaawansowanych pakietów dla Microsoft Office jest wersja Professional. Oprócz programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook, wersja ta zawiera również aplikacje Publisher i Access. Również w tym przypadku korzystanie z aplikacji przeznaczone jest dla jednej osoby i jednego urządzenia. Szczególnie w przypadku urządzeń o dużej mocy wersja Professional staje się rozwiązaniem o wysokiej wydajności.

Microsoft Office 2021 Professional Plus

Ci, którzy zdecydują się na najwyższą wersję i wybiorą Microsoft Office 2021 Professional Plus, otrzymają także OneNote oraz następcę Skype'a - Microsoft Teams. Professional Plus oferuje więc najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o całościowy pakiet, który nadaje się również dla serwerów terminali. Specjalnie dla firm dostępna jest więc wersja kompleksowa.

 

Standardowe programy i funkcje dla każdego projektu

Po tym jak już obszernie zajęliśmy się wieloma programami pakietu Microsoft Office 2021, chcielibyśmy tutaj bardziej szczegółowo zająć się tym tematem. Word zajmuje się głównie tworzeniem ważnych dokumentów i tekstów, natomiast Excel jest przeznaczony do obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych, projektowania i powiązanych obliczeń. Ci, którzy wybiorą PowerPointa mogą liczyć na liczne szablony i wiele praktycznych pomocy przy projektowaniu własnych prezentacji i nowych wykładów.

Od wersji 2021Teams w pakietach Office umożliwia jeszcze łatwiejsze konsultacje i płynną współpracę, a Outlook jeszcze łatwiejsze zarządzanie własną pocztą elektroniczną. Osoby, które zdecydują się na wersję Professional pakietu Microsoft Office 2021, otrzymają również Access i Publisher. Access skupia się na bazach danych, Publisher na nowych projektach.

Przegląd pakietu Microsoft Office 2021

 

Liczne innowacje dla większej wygody i różnorodności

Choć na pierwszy rzut oka w Office 2021 niewiele się zmieniło, warto przyjrzeć się licznym szczegółom. Na przykład, istnieje wiele praktycznych funkcji i zmian, które sprawiają, że Microsoft Office 2021 jest lepszy od swojego poprzednika. Rozważając zakup jednego z prezentowanych pakietów Office, należy więc zwrócić uwagę na następujące aspekty:

Tryb ciemny dla wszystkich aplikacji

Zupełnie nowy i niezwykle pomocny jest tryb ciemny. Sprzyja to koncentracji nawet w ciemności, a tym samym ułatwia pracę. W związku z tym programy można bez problemu przyciemniać, a aplikacja nie musi być zbyt jaskrawa w ciemności.

Integracja Microsoft Teams

Dzięki Microsoft Teams stworzono znacznie bardziej intuicyjną formę współpracy. Ułatwia to wspólną pracę nad nowymi projektami, tworzenie dokumentów lub arkuszy kalkulacyjnych. Dostęp do udostępnionych plików jest zawsze możliwy poprzez chmurę.

Optymalizacja funkcji komentarza

Ujednolicona funkcja komentowania w programach Word, Excel i PowerPoint ma pozytywny wpływ na wydajność pracy w całym pakiecie. Dzięki temu łatwo jest precyzyjnie kontrolować nowe komentarze w Microsoft Office 2021, a jeszcze łatwiej pracować nad ulepszeniami w zespole.

Poszczególne wizualizacje w programie

Jedną z atrakcji ściśle związanych z Windows 11 jest zoptymalizowany design. W ten sposób wszystkie programy w Microsoft Office 2021 wyświetlają się jak zwykle w przejrzystym i zawsze jednolitym stylu. Przykładem może być nowa wstążka menu lub zaktualizowany interfejs startowy.

Optymalizacja arkuszy kalkulacyjnych

W tym roku szczególnie intensywnie zajęto się programem Excel. Pomoce takie jak funkcja XVERGLEICH lub nowa funkcja LET czynią aplikację jeszcze bardziej dynamiczną. To samo dotyczy związanej z tym dostępności i przejrzystego widoku własnych arkuszy kalkulacyjnych.

Więcej pracy zespołowej przy nowych projektach

Połączenie zoptymalizowanej współpracy i integracji w chmurze znacznie ułatwia pracę nad projektami w zespołach. Jest to bardzo praktyczne nie tylko dla uczniów i studentów, ale także dla współpracowników w biurze domowym. W ten sposób zawsze zachowana jest przejrzystość.

 

Różnorodność techniczna spotyka się z zupełnie nowym wzornictwem

Również w przypadku Microsoft Office 2021 nacisk kładziony jest zawsze na powiązanie szczegółów wizualnych i technologii dla Twojego projektu. Wiele z podstawowych funkcji nowej wersji zyskało znacznie ulepszony wygląd, aby ułatwić odnalezienie ważnych elementów. To samo dotyczy wielu nowo wprowadzonych objaśnień, które ułatwiają korzystanie z pakietu Office 2021.

Wokół Microsoft Office 2021 można polegać na zoptymalizowanej technologii z naciskiem na ulepszony przepływ pracy. Widać to na przykład po znacznie zwiększonej wydajności, która sprawia, że takie aspekty jak bezpieczeństwo, stabilność i szybkość reakcji wyróżniają się znacznie lepiej w porównaniu z poprzednikiem. Jest to szczególnie istotne w przypadku pracy w zespole lub równoległych konsultacji w ramach wideokonferencji, jeśli są one wykorzystywane profesjonalnie.

 

Nowa generacja, dostosowana do Windows 11

Nie bez powodu Windows 11 został wydany w tym samym czasie, co nowy Microsoft Office 2021. Wiele z prezentowanych wersji znajduje się również w systemie operacyjnym. Ma to tę zaletę, że wszystkie narzędzia mogą być używane znacznie łatwiej i efektywniej w połączeniu z systemem Windows 11. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Windows 11 nie jest oczywiście jeszcze wymagany do korzystania z pakietu Microsoft Office 2021. Nawet z poprzednika Windows 10, będzie można korzystać z wielu nowych funkcji pakietów dostępnych u nas.

Microsoft Office 2021

 

Jak Microsoft Office 2021 rozwinął się w porównaniu

W oparciu o wiele nowych funkcji i treści, oczywiste jest, że Microsoft Office 2021 ma wiele do zaoferowania w porównaniu do swojego poprzednika. Dotyczy to nie tylko akcentów wizualnych, ale także bezpośredniego zakresu funkcji. Z tego powodu chcielibyśmy jeszcze raz bardziej szczegółowo przedstawić Państwu najważniejsze różnice i zwizualizować je w naszej tabeli:

 

Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2021

Dostępność wszystkich podstawowych programów

Tak

Tak

Połączenie z chmurą

Tak

Tak

Dedykowane apartamenty dla firm

Tak

Tak

Integracja nowego trybu ciemnego

Nie

Tak

Pokazy slajdów z podkładem dźwiękowym w programie PowerPoint

Nie

Tak

Szybkie wyszukiwanie w programie Microsoft Outlook

Nie

Tak

XLOOKUP jako funkcja w Excelu

Nie

Tak

Tablice dynamiczne w Excelu

Nie

Tak

Nowe funkcje w kolekcji multimediów

Nie

Tak

Ulepszenia w rysowaniu swobodnym

Nie

Tak

Integracja otwartego formatu dokumentów 1.3

Nie

Tak

Bieżący wgląd w sytuację użytkowników aplikacji

Nie

Tak


Całkowicie aktualna wersja dla Home i Office

Wiele pozytywnych dodatków i związanych z nimi korzyści w codziennym użytkowaniu sprawiają, że Microsoft Office 2021 jest ważnym elementem. Nie tylko bezpośrednio na komputerze w biurze, ale również do praktycznego zastosowania bezpośrednio w domu, liczne narzędzia mogą być używane bez żadnych problemów. Szczególnie Word, Excel i PowerPoint staną się nieodzowne w wielu dziedzinach życia codziennego. Dzięki znacznie lepszej współpracy, różne lokalizacje nie stanowią już przeszkody.

Ci, którzy chcą korzystać z praktycznych aktualizacji, jak również stałego wsparcia w przyszłości, zawsze mają największe szanse z Microsoft Office 2021. Na przykład wszystkie funkcje centralne są dostosowane do poziomu systemu Windows 11 i umożliwiają praktyczne zastosowanie w dowolnym momencie. Zapraszamy więc do zapoznania się z różnorodnymi zestawami w naszym sklepie i do skorzystania z prawdziwej wygody. Dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz również otrzymać w Blitzhandel24 klucz MAK wielokrotnego użytku lub zdecydować się na automatyczną aktywację poprzez KMS.

 

Kup teraz Microsoft Office 2021 i oszczędzaj!

Jeśli szukasz teraz nowego pakietu Microsoft Office 2021, nie krępuj się i rozejrzyj się tutaj w naszej kategorii. Właśnie tutaj zapewniamy Państwu różnorodne funkcje i profesjonalną pomoc we wszystkich ważnych zadaniach w codziennej rutynie. Jeśli chcesz kupić Microsoft Office 2021, to trafiłeś na właściwe miejsce w Blitzhandel24. Dotyczy to nie tylko pojedynczych pakietów, ale także w razie potrzeby licencji objętościowej dla Twojej firmy.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany