Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, User CAL, RDS CAL, Client Access License

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, User CAL, RDS CAL, Client Access License

451,45 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821930
 • 6VC-04183
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
CAL (Client Access License) to upoważnienie do dostępu do serwera i korzystania z jego usług.... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, User CAL, RDS CAL, Client Access License"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

CAL (Client Access License) to upoważnienie do dostępu do serwera i korzystania z jego usług.

CAL nie jest oprogramowaniem.

 

Remote Desktop 2022 User CAL

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do systemu Windows Server 2022 z zewnątrz, potrzebujesz tzw. Remote Desktop Service CAL, w skrócie RDS CAL. Jest to stały element modelu licencjonowania Microsoft, który umożliwia dostęp z zewnątrz. Dzięki Remote Desktop 2022 User CAL możliwy jest dostęp do Win Server Standard 16/24 Core lub Win Server 2022 Datacenter 16/24 dla poszczególnych użytkowników.

Podobnie jak w przypadku Win Server 2022 Standard User CAL, dostęp jest związany z użytkownikiem, a nie z używanym urządzeniem. Dzięki temu najlepiej nadaje się dla użytkowników, którzy regularnie pracują na określonym urządzeniu końcowym i w związku z tym muszą mieć bezpośredni lub pośredni dostęp do serwera.

Co z RDS User CAL?

RDS 2022 User CAL umożliwia zdalny dostęp do Windows Server 2022. Innymi słowy, licencja pozwala na korzystanie z dostępnych funkcji i pobieranie odpowiednich danych. Ponieważ jest to licencja dostępu "na użytkownika", jest ona przypisana do użytkownika, a nie do urządzenia. Z tego powodu licencje nieprzyznawane czasowo, lecz na stałe.

Firmy, które przydzielają to samo urządzenie kilku użytkownikom, na przykład na różnych zmianach, korzystają z Remote Desktop 2022 Device CAL. Jest on przydzielany na urządzenie, ale może być również używany tymczasowo.

 Serwer na laptopie

Picture credits: © Ra2 Studio - stock.adobe.com

Możliwe zastosowania RDS User CAL?

Remote Desktop Server User CAL nie tylko umożliwia dostęp do Win Server 2022 w jego różnych edycjach. Model licencyjny jest silnie zakorzenioną częścią firmy Microsoft i z tego powodu jest stosowany w różnych produktach. Dotyczy to zarówno konwencjonalnych numerów CAL użytkownika, jak i numerów CAL użytkownika programu Remote Desktop 2022. Jeśli użytkownik jest wyposażony w tę licencję, może korzystać ze wszystkich funkcji danego produktu w zwykły sposób. Jedyna różnica polega na tym, że nie odbywa się to w budynku firmy, ale np. w biurze domowym. Poniższe produkty również wykorzystują ten model i mogą być używane przez zdalne licencje z zewnątrz:

 • Microsoft RDS
 • Microsoft SQL
 • Windows Server
 • Microsoft Exchange Server
 • Microsoft Sharepoint

Jednak ze względu na różne linie produktów o różnych zakresach funkcjonalnych, należy zwrócić uwagę na kompatybilność. Aby uzyskać dostęp do systemu Windows Server 2022, wymagana jest inna licencja niż w przypadku bezpośredniego lub pośredniego dostępu zewnętrznego do serwera Exchange.

Ilu CAL-ów dla użytkowników zdalnych potrzebuje firma?

Aby użytkownicy mogli pracować z domu lub uzyskiwać dostęp do serwera z zewnątrz, potrzebują Windows Remote Desktop Services CAL. Kalkulacje użytkownika są bezpośrednio powiązane z użytkownikiem. Dla firm oznacza to, że każdy pracownik, który musi mieć dostęp do serwera z zewnątrz, potrzebuje osobnej licencji. Używane urządzenie nie jest brane pod uwagę. Nie jest zatem możliwe współdzielenie CAL użytkownika. Od września 2021 r. można się spodziewać około 30 euro za usługę Remote Desktop Service CAL na użytkownika.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, User CAL, RDS CAL, Client Access License"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany