Infolinia 0800 702813
 

Kup Windows Server 2008 pod adresem Blitzhandel24

Microsoft Windows Server 2008 jest nadal używany w wielu firmach i centrach danych. Jako pierwszy serwerowy system operacyjny firmy Microsoft oparty na technologii Windows NT 6, Windows Server... dowiedzieć się więcej »
Filtr zamknięty
 •  
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
Microsoft Windows Small Business Server 2008 Standard zaw.5 CAL
Microsoft Windows Small Business Server 2008...
Microsoft WindowsSmall Business Server 2008, podobnie jak jego poprzednik Windows Small Business Server 2003, jest sieciowym systemem operacyjnym dla małych firm. Jest on oparty na systemie Microsoft Microsoft WindowsServer 2008 i...
1633,48 zł *
Windows Server 2008 R2 Standard günstig kaufen
Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard SP1
Windows Server 2008 R2 Standard jest jak dotąd najbardziej solidnym systemem operacyjnym Windows Server. Dzięki wbudowanym możliwościom wirtualizacji i zaawansowanym możliwościom sieciowym został on zaprojektowany w celu zwiększenia...
408,15 zł *
Windows Server 2008 R2 Datacenter günstig kaufen
Microsoft WindowsServer 2008 R2 Datacenter
Windows Server 2008 DataCenter posiada liczne optymalizacje i funkcje w rękawie, które pomogą Twojej firmie zwirtualizować swoje serwery. System jest skierowany przede wszystkim do firm, które oprócz serwerów fizycznych wykorzystują...
2177,80 zł *
Windows Server 2008 R2 Enterprise günstig kaufen
Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise
Microsoft WindowsServer 2008 R2 Enterprise to optymalne rozwiązanie do zarządzania siecią dla firm poszukujących niezawodnego i wydajnego serwerowego systemu operacyjnego. Obecna wersja jest oparta na swoim poprzedniku Enterprise i...
861,91 zł *
Windows Server 2008 R2 Standard günstig kaufen
Microsoft Windows Server 2008 Standard
>MicrosoftMicrosoft WindowsServer 2008 Standard najbardziej solidny system operacyjny Windows Server w historii. Dzięki wbudowanym możliwościom wirtualizacji i zaawansowanym możliwościom sieciowym został on zaprojektowany w celu...
408,15 zł *

Kup Windows Server 2008 pod adresem Blitzhandel24

Microsoft Windows Server 2008 jest nadal używany w wielu firmach i centrach danych. Jako pierwszy serwerowy system operacyjny firmy Microsoft oparty na technologii Windows NT 6, Windows Server 2008 jest w dużej mierze zgodny z Windows Vista i Windows 7-Zastosowania. W niektórych przypadkach można nadal uruchamiać programy w systemie Windows 8. W Blitzhandel24 możesz kupić klucze produktu do Microsoft Windows Server 2008 na szczególnie korzystnych warunkach.


Kup klucz Windows Server 2008 online

Kupowanie kluczy produktów do systemu Microsoft Windows Server 2008 może mieć jeszcze dziś sens. Na przykład, jeśli istniejąca infrastruktura informatyczna jest nadal oparta na starym oprogramowaniu, a poszczególne jej elementy wymagają wymiany. Ponadto nowsze wersje serwera Windows nie zawsze zapewniają pełną kompatybilność ze starszymi aplikacjami i programami, których używasz. Jeśli kupisz Microsoft Windows Server 2008 Standard, możesz skorzystać z opcji Microsoft SQL Server 2008 aby go używać. Dzięki wygodnym funkcjom, takim jak usługa Active Directory, która została znacznie rozszerzona w systemie Windows Server 2008, masz do dyspozycji zaawansowane polityki domenowe i opcje zarządzania. Dzięki programowi Windows PowerShell, który został wprowadzony po raz pierwszy w 2008 roku, wygodne administrowanie serwerem jest możliwe także z nowszych komputerów. Dzięki funkcjom Ochrony dostępu do sieci i Bitlockera urządzenia z systemem Windows Server 2008 są nadal stosunkowo bezpieczne. Jednak szczególnie ze względów bezpieczeństwa, jeśli chcesz kupić klucze produktu dla starszego serwera Microsoft Windows, zapoznaj się z naszą radą zawartą w poniższym akapicie.


Kiedy zakup nowszego systemu Microsoft Windows Server ma sens?

Jeśli kupujesz u nas klucz produktu do systemu Microsoft Windows Server, weź pod uwagę, że firma Microsoft nie oferuje już wsparcia dla wielu starszych wersji systemu Windows Server. Dla systemu Windows Server 2008 od dłuższego czasu nie są dostarczane żadne aktualizacje zabezpieczeń. Dlatego należy kupić Microsoft Windows Server 2008 Standard tylko wtedy, gdy klucz produktu jest potrzebny do utrzymania lub rozbudowy obecnej infrastruktury opartej na systemie Windows Server 2008. Ogólnie rzecz biorąc, radzimy kupić nowszą wersję systemu Microsoft Windows Server, aby skonfigurować nowe serwery i centra danych. Na przykład Windows Server 2019. Nie jesteś pewien, który serwer Microsoft Windows kupić? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej poprzez e-mail, webchat lub telefon. Chętnie Ci doradzimy!

 

Kup Windows Server 2008 R2 i zdobądź punkty dzięki nowej kompatybilności z Windows 7

Zamów online Windows Server 2008 R2 w rozsądnej cenie

Windows Server 2008 R2 to następca Windows Server 2008. W przeciwieństwie do swojego poprzednika system operacyjny serwera jest oparty na Windows 7 i zwiększa elastyczność i niezawodność infrastruktury serwerowej. Ponadto liczne narzędzia, które umożliwiają lepszą kontrolę nad serwerem, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Ujednolicenie zadań administracyjnych i konfiguracji oraz ochrona danych i sieci dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa. Jako administrator określasz na przykład, którzy użytkownicy otrzymują jakie prawa dostępu. Przy okazji: Windows Server 2008 R2 to ostatnia wersja Windows Servera obsługująca architekturę Intel Itanium.

Windows Server 2008 R2: Nowości w porównaniu z poprzednikiem

Oprócz skupienia się na systemie Windows 7 (zamiast Windows Vista), w systemie Windows Server 2008 R2 wprowadzono inne ważne innowacje. Przegląd:

 • Obsługiwanych jest do 256 procesorów logicznych.
 • Rozszerzenie VPN Dostęp bezpośredni
 • BranchCache jako pamięć podręczna dla danych kontrolowanych centralnie
 • Połączenia VPN są automatycznie przywracane.
 • Lepsza obsługa usługi provisioning w systemie Windows 7
 • Usuwanie użytkowników lub komputerów może być szybciej cofnięte. Wersje Standard, Enterprise i DataCenter

Dostępne wersje Standard, Enterprise i DataCenter systemu Windows Server 2008 R2 różnią się zakresem funkcji i są przeznaczone dla firm różnej wielkości. Jedną z różnic jest liczba licencji dostarczanych do instalacji systemu operacyjnego na maszynach wirtualnych: Standard zawiera jedną, Enterprise cztery; w przypadku DataCenter masz nawet nieograniczoną liczbę licencji. Ponadto użytkownicy wersji Standardowej muszą się obejść bez specyfikacji technicznych, takich jak replikacja plików krzyżowych (DFS-R) czy pamięć hot add. Hot Replace Memory lub Hot Add Processors są nawet zarezerwowane dla użytkowników DataCenter. Więcej informacji o zakresie funkcjonalnym poszczególnych edycji można znaleźć w opisach poszczególnych produktów.

Wymagania systemowe dla Windows Server 2008 R2

Aby system Windows Server 2008 R2 działał niezawodnie, potrzebujesz co najmniej procesora x64 (1,4 GHz). Jeśli używasz oprogramowania dla systemów opartych na architekturze Itanium, potrzebujesz procesora Intel Itanium 2. Główna pamięć komputera powinna wynosić co najmniej 512 MB RAM. Ponadto należy dysponować co najmniej 32 GB wolnego miejsca na dysku twardym. W przypadku komputerów z ponad 16 GB pamięci RAM wymagane jest więcej miejsca na dysku na pliki wymiany, hibernacji i zrzutu.

Zakup Windows Server 2008: Oto, co powinieneś wziąć pod uwagę

Jeśli kupujesz Windows Server 2008 lub decydujesz się na Windows Server 2008 RS, nie korzystasz z najnowszego produktu firmy Microsoft. Oznacza to, że jeśli kupisz system Windows Server 2008, nie będziesz już otrzymywać wsparcia od producenta.

Nie jest to jednak problem: fakt, że Microsoft nie zapewnia już obsługi systemu Windows Server 2008, który możesz kupić u nas, nie oznacza, że Twój dział IT lub zewnętrzny dostawca usług informatycznych nie może sobie z nim poradzić. Wręcz przeciwnie: kupując Windows Server 2008, otrzymujesz produkt, z którym wiele osób jest zaznajomionych. Dlatego jeśli kiedykolwiek wystąpi problem z systemem Windows Server 2008, rozwiązywanie problemów nie będzie już trudne. Korzystnie jest więc kupić starszą wersję systemu, np. Windows Server 2008.

Co jednak w praktyce oznacza fakt, że Microsoft zaprzestał wsparcia dla systemu Windows Server 2008 w celu jego zakupu? Oznacza to, że po zakupie systemu Windows Server 2008 nie będzie już żadnych bezpłatnych aktualizacji zabezpieczeń, opcji bezpłatnej pomocy technicznej ani aktualizacji online treści technicznych.

Aby korzystać z trzech dodatkowych lat aktualizacji zabezpieczeń o znaczeniu krytycznym, zaleca się migrację do Microsoft Azure w momencie zakupu i użytkowania systemu Windows Server 2008. W ten sposób zawsze zachowasz nowoczesność swojego produktu - nawet jeśli kupisz Windows Server 2008.
Jeśli korzystasz z innego środowiska niż Azure i nadal chcesz kupić Windows Server 2008, jest inne rozwiązanie. Zaawansowane aktualizacje zabezpieczeń można zakupić przy zakupie systemu Windows Server 2008.

Jak już wspomniano, dla pełnego bezpieczeństwa zaleca się zakup nowszej wersji, a nie Windows Server 2008. Jednak nie wszystkie firmy mogą to zrobić bez problemów. Dlatego wciąż wiele osób kupuje Windows Server 2008, aby móc kontynuować pracę z istniejącymi systemami. Wielu użytkowników korzysta z aplikacji napisanych dla systemu Windows Server 2008 - w takich przypadkach nie da się uniknąć zakupu systemu Windows Server 2008.

Zamów swoją wersję systemu Windows Server 2008 R2 już teraz

Zamów swoją wersję systemu Windows Server 2008 R2 w naszym sklepie internetowym. Na stronie blitzhandel24.de otrzymasz system operacyjny serwera w formie praktycznego pliku do pobrania, z którym możesz rozpocząć pracę natychmiast po zakupie. W ten sposób niezwłocznie otrzymasz swoje oprogramowanie. Ponadto nie ponosisz żadnych kosztów dostawy. Chętnie pomożemy ci znaleźć odpowiednią wersję dla twojej firmy lub zainstalować twój pakiet. Przed zakupem systemu Windows Server 2008 skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Microsoft Windows Server 2008 jest nadal używany w wielu firmach i centrach danych. Jako pierwszy serwerowy system operacyjny firmy Microsoft oparty na technologii Windows NT 6, Windows Server... dowiedzieć się więcej »
Zamknij okno
Kup Windows Server 2008 pod adresem Blitzhandel24

Microsoft Windows Server 2008 jest nadal używany w wielu firmach i centrach danych. Jako pierwszy serwerowy system operacyjny firmy Microsoft oparty na technologii Windows NT 6, Windows Server 2008 jest w dużej mierze zgodny z Windows Vista i Windows 7-Zastosowania. W niektórych przypadkach można nadal uruchamiać programy w systemie Windows 8. W Blitzhandel24 możesz kupić klucze produktu do Microsoft Windows Server 2008 na szczególnie korzystnych warunkach.


Kup klucz Windows Server 2008 online

Kupowanie kluczy produktów do systemu Microsoft Windows Server 2008 może mieć jeszcze dziś sens. Na przykład, jeśli istniejąca infrastruktura informatyczna jest nadal oparta na starym oprogramowaniu, a poszczególne jej elementy wymagają wymiany. Ponadto nowsze wersje serwera Windows nie zawsze zapewniają pełną kompatybilność ze starszymi aplikacjami i programami, których używasz. Jeśli kupisz Microsoft Windows Server 2008 Standard, możesz skorzystać z opcji Microsoft SQL Server 2008 aby go używać. Dzięki wygodnym funkcjom, takim jak usługa Active Directory, która została znacznie rozszerzona w systemie Windows Server 2008, masz do dyspozycji zaawansowane polityki domenowe i opcje zarządzania. Dzięki programowi Windows PowerShell, który został wprowadzony po raz pierwszy w 2008 roku, wygodne administrowanie serwerem jest możliwe także z nowszych komputerów. Dzięki funkcjom Ochrony dostępu do sieci i Bitlockera urządzenia z systemem Windows Server 2008 są nadal stosunkowo bezpieczne. Jednak szczególnie ze względów bezpieczeństwa, jeśli chcesz kupić klucze produktu dla starszego serwera Microsoft Windows, zapoznaj się z naszą radą zawartą w poniższym akapicie.


Kiedy zakup nowszego systemu Microsoft Windows Server ma sens?

Jeśli kupujesz u nas klucz produktu do systemu Microsoft Windows Server, weź pod uwagę, że firma Microsoft nie oferuje już wsparcia dla wielu starszych wersji systemu Windows Server. Dla systemu Windows Server 2008 od dłuższego czasu nie są dostarczane żadne aktualizacje zabezpieczeń. Dlatego należy kupić Microsoft Windows Server 2008 Standard tylko wtedy, gdy klucz produktu jest potrzebny do utrzymania lub rozbudowy obecnej infrastruktury opartej na systemie Windows Server 2008. Ogólnie rzecz biorąc, radzimy kupić nowszą wersję systemu Microsoft Windows Server, aby skonfigurować nowe serwery i centra danych. Na przykład Windows Server 2019. Nie jesteś pewien, który serwer Microsoft Windows kupić? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej poprzez e-mail, webchat lub telefon. Chętnie Ci doradzimy!

 

Kup Windows Server 2008 R2 i zdobądź punkty dzięki nowej kompatybilności z Windows 7

Zamów online Windows Server 2008 R2 w rozsądnej cenie

Windows Server 2008 R2 to następca Windows Server 2008. W przeciwieństwie do swojego poprzednika system operacyjny serwera jest oparty na Windows 7 i zwiększa elastyczność i niezawodność infrastruktury serwerowej. Ponadto liczne narzędzia, które umożliwiają lepszą kontrolę nad serwerem, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Ujednolicenie zadań administracyjnych i konfiguracji oraz ochrona danych i sieci dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa. Jako administrator określasz na przykład, którzy użytkownicy otrzymują jakie prawa dostępu. Przy okazji: Windows Server 2008 R2 to ostatnia wersja Windows Servera obsługująca architekturę Intel Itanium.

Windows Server 2008 R2: Nowości w porównaniu z poprzednikiem

Oprócz skupienia się na systemie Windows 7 (zamiast Windows Vista), w systemie Windows Server 2008 R2 wprowadzono inne ważne innowacje. Przegląd:

 • Obsługiwanych jest do 256 procesorów logicznych.
 • Rozszerzenie VPN Dostęp bezpośredni
 • BranchCache jako pamięć podręczna dla danych kontrolowanych centralnie
 • Połączenia VPN są automatycznie przywracane.
 • Lepsza obsługa usługi provisioning w systemie Windows 7
 • Usuwanie użytkowników lub komputerów może być szybciej cofnięte. Wersje Standard, Enterprise i DataCenter

Dostępne wersje Standard, Enterprise i DataCenter systemu Windows Server 2008 R2 różnią się zakresem funkcji i są przeznaczone dla firm różnej wielkości. Jedną z różnic jest liczba licencji dostarczanych do instalacji systemu operacyjnego na maszynach wirtualnych: Standard zawiera jedną, Enterprise cztery; w przypadku DataCenter masz nawet nieograniczoną liczbę licencji. Ponadto użytkownicy wersji Standardowej muszą się obejść bez specyfikacji technicznych, takich jak replikacja plików krzyżowych (DFS-R) czy pamięć hot add. Hot Replace Memory lub Hot Add Processors są nawet zarezerwowane dla użytkowników DataCenter. Więcej informacji o zakresie funkcjonalnym poszczególnych edycji można znaleźć w opisach poszczególnych produktów.

Wymagania systemowe dla Windows Server 2008 R2

Aby system Windows Server 2008 R2 działał niezawodnie, potrzebujesz co najmniej procesora x64 (1,4 GHz). Jeśli używasz oprogramowania dla systemów opartych na architekturze Itanium, potrzebujesz procesora Intel Itanium 2. Główna pamięć komputera powinna wynosić co najmniej 512 MB RAM. Ponadto należy dysponować co najmniej 32 GB wolnego miejsca na dysku twardym. W przypadku komputerów z ponad 16 GB pamięci RAM wymagane jest więcej miejsca na dysku na pliki wymiany, hibernacji i zrzutu.

Zakup Windows Server 2008: Oto, co powinieneś wziąć pod uwagę

Jeśli kupujesz Windows Server 2008 lub decydujesz się na Windows Server 2008 RS, nie korzystasz z najnowszego produktu firmy Microsoft. Oznacza to, że jeśli kupisz system Windows Server 2008, nie będziesz już otrzymywać wsparcia od producenta.

Nie jest to jednak problem: fakt, że Microsoft nie zapewnia już obsługi systemu Windows Server 2008, który możesz kupić u nas, nie oznacza, że Twój dział IT lub zewnętrzny dostawca usług informatycznych nie może sobie z nim poradzić. Wręcz przeciwnie: kupując Windows Server 2008, otrzymujesz produkt, z którym wiele osób jest zaznajomionych. Dlatego jeśli kiedykolwiek wystąpi problem z systemem Windows Server 2008, rozwiązywanie problemów nie będzie już trudne. Korzystnie jest więc kupić starszą wersję systemu, np. Windows Server 2008.

Co jednak w praktyce oznacza fakt, że Microsoft zaprzestał wsparcia dla systemu Windows Server 2008 w celu jego zakupu? Oznacza to, że po zakupie systemu Windows Server 2008 nie będzie już żadnych bezpłatnych aktualizacji zabezpieczeń, opcji bezpłatnej pomocy technicznej ani aktualizacji online treści technicznych.

Aby korzystać z trzech dodatkowych lat aktualizacji zabezpieczeń o znaczeniu krytycznym, zaleca się migrację do Microsoft Azure w momencie zakupu i użytkowania systemu Windows Server 2008. W ten sposób zawsze zachowasz nowoczesność swojego produktu - nawet jeśli kupisz Windows Server 2008.
Jeśli korzystasz z innego środowiska niż Azure i nadal chcesz kupić Windows Server 2008, jest inne rozwiązanie. Zaawansowane aktualizacje zabezpieczeń można zakupić przy zakupie systemu Windows Server 2008.

Jak już wspomniano, dla pełnego bezpieczeństwa zaleca się zakup nowszej wersji, a nie Windows Server 2008. Jednak nie wszystkie firmy mogą to zrobić bez problemów. Dlatego wciąż wiele osób kupuje Windows Server 2008, aby móc kontynuować pracę z istniejącymi systemami. Wielu użytkowników korzysta z aplikacji napisanych dla systemu Windows Server 2008 - w takich przypadkach nie da się uniknąć zakupu systemu Windows Server 2008.

Zamów swoją wersję systemu Windows Server 2008 R2 już teraz

Zamów swoją wersję systemu Windows Server 2008 R2 w naszym sklepie internetowym. Na stronie blitzhandel24.de otrzymasz system operacyjny serwera w formie praktycznego pliku do pobrania, z którym możesz rozpocząć pracę natychmiast po zakupie. W ten sposób niezwłocznie otrzymasz swoje oprogramowanie. Ponadto nie ponosisz żadnych kosztów dostawy. Chętnie pomożemy ci znaleźć odpowiednią wersję dla twojej firmy lub zainstalować twój pakiet. Przed zakupem systemu Windows Server 2008 skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ostatnio oglądany