Infolinia 0800 702813
 
ABBYY Screenshot Reader

ABBYY Screenshot Reader

45,25 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820268
 • 105010022099
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ABBYY Screenshot Reader - więcej niż tylko zrzuty ekranu   Przechwytywanie tekstu i... więcej

Informacje o produkcie "ABBYY Screenshot Reader"

ABBYY Screenshot Reader - więcej niż tylko zrzuty ekranu

 

Przechwytywanie tekstu i tabel bez wpisywania

Tworzenie "migawek" obrazów i tekstu z otwartych dokumentów, menu plików, stron internetowych, prezentacji lub plików PDF za pomocą kilku kliknięć.

Program ABBYY Screenshot Reader umożliwia wycinanie fragmentów tekstu z obrazów, grafik, filmów, plików PDF i innych formatów opartych na obrazach i konwertowanie ich na tekst edytowalny w celu wklejenia do innych dokumentów (np. Microsoft PowerPoint, Word lub Excel) lub zapisania jako pliki graficzne bez konieczności wpisywania tekstu.
Kup program ABBYY Screenshot Reader
Tworzenie zrzutów ekranu za pomocą programu ABBYY Screenshot Reader
 • Tworzenie i zapisywanie zrzutów ekranu
 • Przechwytywanie i wysyłanie komunikatów o błędach
 • Wstawianie zrzutów ekranu do prezentacji i raportów
 • Używaj zrzutów ekranu w podręcznikach i instrukcjach
ABBYY Screenshot Reader Blitzhandel24
Konwertuj zrzuty ekranu na tekst z możliwością wyszukiwania za pomocą programu ABBYY Screenshot Reader
 • Wstawianie informacji do raportów
 • Łatwe drukowanie wskazówek
 • Zapisywanie list stron internetowych w postaci tabel
 • Wycinanie fragmentów tekstu z plików graficznych
ABBYY Screenshot Reader
Tworzenie "migawek" obrazów i tekstu z otwartych dokumentów, menu plików, stron internetowych, prezentacji, zawartości Flash lub plików PDF za pomocą kilku kliknięć. Program ABBYY Screenshot Reader konwertuje tekst w dowolnym obrazie przechwyconym z ekranu na format edytowalny bez konieczności ponownego wpisywania go - dzięki czemu można go łatwo wykorzystać w dokumentach cyfrowych, wiadomościach e-mail lub raportach. Program obsługuje ponad 180 języków z doskonałą dokładnością rozpoznawania.

Zalety programu ABBYY Screenshot Reader

Łatwa obsługa

Na ekranie głównym programu można wybrać obszar zrzutu ekranu oraz format wyjściowy. Screenshot Reader może być ustawiony tak, aby uruchamiał się automatycznie za każdym razem, gdy go uruchamiasz, dzięki czemu jest zawsze pod ręką.

Różnorodność formatów zapisu

Za pomocą programu ABBYY Screenshot Reader możesz zapisywać zrzuty ekranu w formacie JPEG, bitmap lub PNG. Tekstowe zrzuty ekranu można zapisać jako edytowalny tekst w formatach .RTF, .TXT, .DOC lub .XLS.

Technologia ABBYY OCR

Obsługiwana przez wielokrotnie nagradzaną technologię ABBYY OCR (Optical Character Recognition), która z najwyższą dokładnością przekształca dokumenty papierowe i obrazy w edytowalne formaty elektroniczne.

Najważniejsze cechy programu ABBYY Screenshot Reader


Przechwytywanie zrzutów ekranu

Przechwyć interesujący fragment ekranu i zapisz go jako obraz lub udostępnij znajomym. Po prostu zaznacz określoną część ekranu za pomocą programu ABBYY Screenshot Reader i wyślij ją jako obraz przez e-mail lub komunikator albo zapisz na swoim komputerze.

Konwersja zrzutów ekranu na tekst

Jeśli chcesz pobrać tekst z pliku obrazu, strony internetowej, prezentacji lub pliku PDF, możesz szybko przekonwertować obszary tekstowe na tekst edytowalny, który można wkleić bezpośrednio do otwartej aplikacji, edytować lub zapisać jako dokument Microsoft® Word lub Excel®.

Wstawianie obrazu do dokumentów za pomocą programu ABBYY Screenshot Reader

Przygotuj obrazy małego formatu do prezentacji, raportów i innych dokumentów. Otwórz obraz, wykonaj zrzut ekranu, skopiuj go do schowka, a następnie wklej do dokumentu za pomocą klawiszy CTRL+V lub funkcji Wklej.

Wyodrębnij tekst i tabele

Wyodrębnij tekst z broszur i ulotek, które są dostępne tylko w postaci grafiki: Po zaznaczeniu fragmentu tekstu zostanie on automatycznie otwarty jako informacja do edycji w programie Microsoft Word. Konwersja tabel obrazów na edytowalne arkusze programu Excel.
Funkcje:

Przechwytywanie dwóch typów zrzutów ekranu za pomocą programu ABBYY Screenshot Reader: Obrazy i tekst

Tradycyjne programy do przechwytywania zrzutów ekranu tworzą obraz okna programu lub wybranego obszaru ekranu. Dzięki programowi ABBYY Screenshot Reader masz wybór: możesz wykonywać tradycyjne "zrzuty ekranu" aplikacji desktopowej, strony WWW, prezentacji lub dokumentu albo konwertować fragmenty tekstu z plików graficznych na tekst edytowalny i tworzyć "zrzuty ekranu tekstowego".

Zrzuty ekranowe obrazów

Dzięki programowi ABBYY Screenshot Reader możesz łatwo wykonywać zrzuty ekranowe obrazów, aby dzielić się nimi z innymi lub wykorzystywać je w prezentacjach, materiałach szkoleniowych czy innych dokumentach. Można przechwytywać wybrany obszar ekranu, całe okno lub cały pulpit. Zaawansowana funkcja Timed Screen umożliwia nawet wykonanie zrzutu ekranu z 5-sekundowym opóźnieniem, dzięki czemu można "przygotować" ekran - na przykład w celu otwarcia niezbędnych menu podczas tworzenia dokumentacji oprogramowania.

Zrzuty ekranu z tekstem

Chcesz przechwycić tekst z pliku obrazu, strony internetowej, prezentacji lub dokumentu PDF?
Plik tekstowy można łatwo i szybko przekształcić w tekst do przeszukiwania, który można wkleić bezpośrednio do innego dokumentu lub edytować i zapisać jako dokument Microsoft® Word lub Excel®. Screenshot Reader konwertuje obraz zrzutu ekranu na tekst.

Łatwa obsługa dzięki poręcznym narzędziom

Poręczne narzędzia ułatwiają tworzenie zrzutów ekranu. W oknie głównym programu można wybrać obszar zrzutu ekranu oraz format wyjściowy. Program ABBYY Screenshot Reader można skonfigurować tak, aby otwierał się automatycznie po uruchomieniu komputera, dzięki czemu jest zawsze natychmiast dostępny.

Różne formaty zapisu

Program ABBYY Screenshot Reader umożliwia zapisywanie zrzutów ekranu w formacie JPEG, bitmap lub PNG. Tekstowe zrzuty ekranu można zapisać jako edytowalny tekst w formacie RTF, TXT, DOC lub XLS.

Sprawdzona technologia OCR firmy ABBYY

Screenshot Reader jest oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii OCR (Optical Character Recognition) firmy ABBYY. Technologia ta jest wykorzystywana w profesjonalnych rozwiązaniach OCR i konwersji PDF, takich jak ABBYY FineReader, do konwersji dokumentów papierowych i obrazów na formaty elektroniczne z najwyższą dokładnością i doskonałym układem.
 

Wymagania systemowe dla programu ABBYY Screenshot Reader


Systemy operacyjne:

    Microsoft® Windows® 11, 10 / 8.1 / 8 / 7
    Microsoft Windows Server® 2019 / 2016 / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2
    Aby pracować ze zlokalizowanymi interfejsami użytkownika, odpowiedni język musi być obsługiwany.

Sprzęt:

    Procesor 1 GHz (x86 lub x64) lub szybszy i obsługujący SSE2
    1 GB RAM (zalecane 4 GB RAM)
    1,2 GB miejsca na dysku twardym do instalacji programu i 1,2 GB wolnego miejsca na dysku twardym do optymalnego działania programu
    Monitor o rozdzielczości 1024x768 lub wyższej
    Połączenie z Internetem w celu aktywacji produktu - korzystanie z Internetu może być płatne
    Klawiatura, Mysz lub inne urządzenie wskazujące

Języki interfejsu użytkownika
Obsługiwane formaty zapisu
Języki rozpoznawania

Program ABBYY Screenshot Reader obsługuje 189 języków rozpoznawania, w tym 47 języków z obsługą słowników. W przypadku języków z obsługą słowników można użyć funkcji sprawdzania pisowni Screenshot Readera (oznaczonej symbolem +):
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ABBYY Screenshot Reader"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Alles funktionierte prima. Ich habe per Vorkasse bezahlt und einen Tag, nachdem ich die Überweisung veranlasste, war der Freischaltcode verfügbar.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany