Infolinia 0800 702813
 
ACDSee Photo Studio for Mac 9

ACDSee Photo Studio for Mac 9

356,36 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822035
 • ACDSee_Mac9
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie

Język:

Typ licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Co nowego w programie Photo Studio for Mac 8? Stymulowanie aktywnej wyobraźni Nowe... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Studio for Mac 9"

Co nowego w programie Photo Studio for Mac 8?

Stymulowanie aktywnej wyobraźni

Nowe oprogramowanie ACDSee Photo Studio for Mac 8 zapewnia moc, która inspiruje aktywną wyobraźnię. ACDSee Mac 8 jest uniwersalną aplikacją, która działa natywnie zarówno na komputerach Mac z procesorem M1 jak i Intel. Poprawę wydajności uzyskano także dzięki łatwym w użyciu ulepszeniom graficznego interfejsu użytkownika oraz dostosowywanemu indekserowi, który umożliwia systemowi Mac 8 efektywne porządkowanie zasobów w czasie bezczynności komputera. Aby odwzorować pełne spektrum Twojej aktywnej wyobraźni, Mac 8 oferuje mnóstwo ulepszeń związanych z kolorami, takich jak Color LUT, koła barw, koła tonalne, Dehaze, wygładzanie skóry i dodanie funkcji kontrastu do korektora kolorów. Aktywna wyobraźnia również potrzebuje nowych doświadczeń, aby się rozwijać. ACDSee Mobile Sync jest szybkim portalem do przesyłania zdjęć z możliwością edycji na bieżąco.

Życie to bogaty gobelin kolorów i kontrastów

Dzięki bogactwu nowych funkcji Mac 8 daje Ci pełną kontrolę nad edycją koloru i kontrastu, dzięki czemu możesz osiągnąć głęboki fiolet i mandarynkowe marzenia. Nowe funkcje kolorów i kontrastu obejmują: narzędzia LUT do przypisywania wartości RGB; koła kolorów do regulacji nasycenia, odcienia, jasności i kontrastu; koła tonów do regulacji świateł, tonów średnich i cieni; korektor kolorów EQ Contrast i Contrast Balance oraz selektor kolorów RGB.

Działaj szybciej, osiągaj więcej

ACDSee Mac 8 działa jako aplikacja uniwersalna zarówno na komputerach Mac z procesorem M1, jak i Intel, co oznacza krótszy czas uruchamiania i zauważalną poprawę przetwarzania. Podczas gdy przyjazne użytkownikowi udoskonalenia GUI ułatwiają nawigację, Mac 8 został wzbogacony o konfigurowalny indekser, który umożliwia efektywną organizację zasobów, gdy komputer jest bezczynny. Gdy Indekser jest w użyciu, ruch w sieci jest płynny.

Synchronizacja mobilna dla aktywnej wyobraźni

Nie musisz wciskać pauzy. Użyj aplikacji ACDSee Mobile Sync, aby wysyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio z urządzenia mobilnego do ACDSee Photo Studio na komputerze Mac. Ta darmowa aplikacja jest dostępna dla systemu iOS w Apple App Store oraz dla systemu Android w Google Play Store. Po powrocie do domu, wystarczy wybrać i wysłać zdjęcia, wraz z ewentualnymi nieplanowanymi zmianami.

Edycja zdjęć w podróży

Aplikacja ACDSee Pro dla systemu iOS pozwala na przechwytywanie, edycję i organizowanie zdjęć z iPhone'a, iPada i iPoda touch. Korzystaj z takich funkcji, jak specjalne tryby fotografowania, efekty i korekty w czasie rzeczywistym oraz nasz potężny edytor zdjęć, który nie niszczy zdjęć. Skorzystaj również z funkcji tworzenia kolaży, aby połączyć zdjęcia i podzielić się wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną.

WIĘCEJ DO KOCHANIA

Okno nawigacyjne - powiększanie obrazu i łatwe przesuwanie go w celu wyświetlenia i edycji z bliska.
Przycisk blokady zoomu - umożliwia zablokowanie współczynnika zoomu podczas przeglądania obrazów w trybie widoku za pomocą kliknięcia przycisku.
Kompatybilność z macOS 12 Monterey "Live Text" - ACDSee Photo Studio for Mac 8 ułatwia korzystanie z nowej funkcji macOS 12 Monterey "Live Text" i integrację z przepływem pracy w ACDSee.

Wymagania systemowe

Aby aktywować oprogramowanie, potwierdzić subskrypcje lub uzyskać dostęp do usług online, potrzebny jest ważny adres e-mail i połączenie z Internetem.

Sprzęt
Komputer Mac z układem Apple M1 lub procesorem Intel®
4GB RAM (zalecane 6GB RAM)
Procesor graficzny z obsługą technologii Metal (zobacz komputery Mac obsługujące technologię Metal)
Oprogramowanie
macOS Catalina (10.15), macOS Big Sur (11) lub macOS Monterey (12)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Studio for Mac 9"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany