Infolinia 0800 702813
 
Acronis True Image 2020 Premium, 1 PC/MAC, 1 rok abonamentu, 1TB Cloud, Pobierz

Acronis True Image 2020 Premium, 1 PC/MAC, 1 rok abonamentu, 1TB Cloud, Pobierz

291,43 zł * 437,17 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820620
 • THPAB2DES
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie(Urządzenia):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Acronis True Image 2020 Premium Acronis True Image 2020 Premium - 1-roczna... więcej

Informacje o produkcie "Acronis True Image 2020 Premium, 1 PC/MAC, 1 rok abonamentu, 1TB Cloud, Pobierz"

Acronis True Image 2020 Premium

Acronis True Image 2020 Premium - 1-roczna subskrypcja obejmująca wszystkie funkcje chmury i 1 TB pamięci masowej w Acronis Cloud.

Jeśli zależy Ci na nowoczesnej i kompleksowej ochronie Twoich danych, Acronis True Image 2020 ułatwia tworzenie kopii zapasowych. Ułatwia to ochronę własnych danych, aplikacji i systemów oraz dostęp do licznych aplikacji na różnych urządzeniach. Nie jest więc trudno uzyskać dostęp do własnych danych i zoptymalizować operacje, niezależnie od lokalizacji i bez komplikacji.
Ten produkt oferuje następujące funkcje:

 • Pełna kopia zapasowa obrazu
 • Klonowanie aktywnych napędów
 • Nowy! Replikowanie kopii zapasowych bezpośrednio do chmury
 • Szybkie odzyskiwanie / uniwersalne przywracanie
 • Okupy i blokery krypto-górnicze
 • Biuro 365 kopii zapasowych
 • Kopia zapasowa w chmurze i funkcje chmury
 • Szyfrowanie typu "End-to-end
 • Certyfikacja plików w oparciu o łańcuch blokowy
 • Podpisy elektroniczne do plików
 • Bezpłatne aktualizacje do najnowszej wersji
 • Wsparcie telefoniczne i internetowe

Kompleksowa ochrona cybernetyczna

Dzięki połączeniu niezawodnych funkcji tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią antywirusową, unikalne rozwiązanie Cyber Protection firmy Acronis może skutecznie chronić wszystkie dane, aplikacje i systemy

.

ZAAWANSOWANE

Rozwiązanie w zakresie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Kopie zapasowe są jednym z najważniejszych środków skutecznej ochrony danych. Jest to jedyny sposób na zapewnienie, że wszystkie dane mogą być zatrzymywane nawet w przypadku nagłej awarii systemu lub włamania, bez powodowania trudności w aplikacji. Na tej podstawie Acronis True Image 2020 Premium stanowi bezpieczne i elastyczne rozwiązanie zapewniające elastyczny i bezpieczny transfer danych.

W ten sposób bezpieczeństwo danych nie jest już zależne od Urządzenie, lecz opiera się na utworzonych przez program kopiach zapasowych. Dodatkowe funkcje, takie jak składanie podpisów elektronicznych i certyfikacja zintegrowanego łańcucha blokowego, znacznie ułatwiają zwiększenie bezpieczeństwa aplikacji i zabezpieczenie własnych danych w czasie rzeczywistym.


Dostęp do danych z dowolnego miejsca

Możesz pobrać dowolny plik z kopii zapasowej w chmurze z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego Urządzenie. Zarządzaj zapasami zdalnie. Korzystaj z wielu sposobów na bezpieczne udostępnianie i synchronizację plików.

Bardzo skuteczna ochrona "wszystko w jednym

Funkcje wokół Acronis True Image 2020 Premium są pozornie nieograniczone. W ten sposób można w każdej chwili odtworzyć własne kopie zapasowe i odzyskać je poprzez chmurę. Dla użytkownika oferuje to możliwość wygodnego szyfrowania i dostęp do wielu przydatnych funkcji. Dzięki łącznej pojemności 1 TB chmura została zaprojektowana dla każdego możliwego przypadku.

Dostęp do danych jest zapewniony w połączeniu z Acronis True Image 2020, co stanowi łatwe i szybko dostępne rozwiązanie. Dzięki obsłudze wielu różnych systemów, dostęp do własnych danych jest możliwy na wszystkich systemach i w każdym miejscu. W ten sposób administracja nie jest trudna, pozwalając na zintegrowanie potężnych i nowoczesnych systemów w strukturze urządzenia.

Jest to nowość w True Image 2020:

ZAAWANSOWANE
podwójna ochrona
Eksperci zgadzają się, że tak zwana strategia tworzenia kopii zapasowych 3-2-1 jest najskuteczniejszym podejściem do ochrony danych. Teraz Acronis sprawia, że jest to jeszcze łatwiejsze i wydajniejsze, ponieważ pozwala na automatyczne replikowanie lokalnych kopii zapasowych do chmury - dzięki temu zawsze masz dostęp do zdalnej kopii swoich danych! Jak tylko pierwsza odpowiednio skonfigurowana kopia zapasowa zostanie pomyślnie utworzona, w przyszłości kopia zapasowa i replikacja zostaną wykonane jednocześnie.

Centrum powiadamiania o tacach

Aby utworzyć kopię zapasową danych, należy śledzić swój system, pliki i ochronę informacji. Dzięki oprogramowaniu Acronis True Image 2020 można wyświetlać powiadomienia na pasku pulpitu, dzięki czemu można łatwiej monitorować stan kopii zapasowej, szybciej rozwiązywać problemy i otrzymywać aktualne wskazówki dotyczące poprawy ochrony danych.

Tworzenie kopii zapasowych tylko przez wybrane sieci WLAN
Kopie zapasowe powinny być wykonywane bezpiecznie z dowolnego miejsca. Tak więc teraz można łatwo określić, które połączenia są dozwolone do przesyłania danych do chmury. Zwiększ bezpieczeństwo przesyłania danych, eliminując tworzenie kopii zapasowych na połączeniach timed (np. telefonach komórkowych) lub niezabezpieczonych publicznych sieciach WLAN.

Zarządzanie energią na zamówienie
Kopie zapasowe są świetne, ale tworzenie ich zużywa dużo energii. Zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi tak, aby nie obciążały one (za bardzo) baterii, dzięki czemu Twój notebook będzie dłużej działał. Możesz całkowicie zablokować kopie zapasowe w trybie bateryjnym lub zezwolić na ich wykonywanie tylko powyżej określonego poziomu baterii.

Kopie zapasowe w trybie Power Nap
Jak efektywne byłoby wykonywanie zadań podczas snu? Użytkownicy komputerów Mac zbliżają się teraz do siebie, ponieważ mogą określić, że dane z ich komputera będą zapisywane w kopii zapasowej nawet wtedy, gdy zasilanie jest nieaktywne. Ponieważ nie tylko aktualizuje on dane komputera Mac w trybie Power Nap, ale także Twoje kopie zapasowe mogą uchwycić te zmiany.

Najważniejsze ulepszenia:

Rozszerzona ochrona przed okupem (Extended Ransomware Protection)
Ponieważ zagrożenia cybernetyczne stale ewoluują, stale ulepszamy system Acronis Active Protection, aby pozostać o krok do przodu. Nowe modele do nauki maszyn firmy Acronis sprawiają, że technologia obronna jest jeszcze bardziej efektywna. Nowa wersja może teraz również blokować ataki, które próbują zakończyć usługi systemu operacyjnego bez zezwolenia. Zostaniesz również poinformowany, dlaczego dany proces jest monitorowany lub blokowany jako złośliwy.

Ulepszona technologia tworzenia kopii zapasowych
Użytkownicy potrzebują łatwego i wydajnego dostępu do swojej zawartości kopii zapasowych, aby zachować pełną kontrolę nad swoimi danymi. Nasz nowy format kopii zapasowych poprawia ogólną wydajność, umożliwia szybsze wyszukiwanie kopii zapasowych w chmurze, przyspiesza operacje tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych oraz umożliwia deduplikację nadmiarowych danych.

Mac Restores
Teraz jeszcze łatwiej jest przywrócić dane na nowym komputerze Mac - nawet jeśli dane są rozproszone na wielu woluminach APFS w bieżącym systemie. Pozwala to na znacznie bardziej efektywną migrację wolumenów APFS.

ZAAWANSOWANE
Przywraca z chmury
Przywracanie z chmury powinno być tak łatwe i skuteczne, jak tworzenie kopii zapasowych do chmury. I teraz jest tak samo. Dalej ulepszyliśmy podstawową technologię tworzenia kopii zapasowych, aby jeszcze bardziej poprawić ogólną wydajność i tak już szybkiego przywracania chmury pod względem szybkości, niezawodności i stabilności.

ZAAWANSOWANE
Cechy chmury

Przy istniejącym połączeniu z Internetem można korzystać z Acronis Cloud Storage ...

Tworzenie zdalnych kopii zapasowych plików, folderów, dysków i systemów.

Archiwizuj pliki do chmury, aby zwolnić lokalną przestrzeń dyskową.

Przeglądaj swoje kopie zapasowe określonych plików za pomocą dowolnego Urządzeniez dostępem do Internetu.

Tworzenie kopii zapasowych danych z pakietu Office 365, w tym zawartości Outlook.com i OneDrive.

Bezpieczne urządzenia mobilne - nawet na drodze.

Zarządzaj harmonogramem tworzenia kopii zapasowych i stanem wszystkich Urządzeniaza pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego.

Automatycznie replikuj lokalne kopie zapasowe do chmury.

Synchronizuj pliki między komputerami a chmurą.

Ochrona przed najnowszymi zagrożeniami

Zintegrowana technologia obronna oparta na AI może wykrywać i zatrzymywać ataki okupowe w czasie rzeczywistym. Pliki, które są nadal naruszone, są automatycznie przywracane. W zeszłym Rokw ten sposób odparto ponad 400.000 ataków na okup. Może on również uniemożliwić kryptograficzne wydobycie złośliwego oprogramowania przed porwaniem systemu, nadużywaniem jego zasobów/wydajności i ponownym ładowaniem innego złośliwego oprogramowania.

W wersji 2020 jeszcze bardziej zwiększyliśmy skuteczność ochrony aktywnej za pomocą nowych modeli uczenia się maszyn, na przykład w celu powstrzymania ataków, które próbują wyłączyć usługi Windows bez zezwolenia. Chcesz wiedzieć, dlaczego pewien proces został sklasyfikowany jako przypuszczalnie złośliwy? Teraz odpowiedni powód jest wyświetlany bardziej szczegółowo.

Najważniejsze cechy:

ZAAWANSOWANE
Biuro 365 kopii zapasowych
Biorąc pod uwagę ilość danych osobowych przechowywanych w usłudze Office 365, rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych poczty elektronicznej Outlook.com i zawartości OneDrive ma kluczowe znaczenie dla ochrony tych danych przed przypadkowymi rozwiązaniami, zakłóceniami w działaniu usług lub innymi zagrożeniami.

Chroń swoje e-maile i załączniki
Dzięki aplikacji Acronis można teraz łatwo tworzyć kopie zapasowe zawartości skrzynki pocztowej Office 365 i OneDrive bezpośrednio w chmurze Acronis. Chroń wiadomości e-mail i załączniki na koncie Microsoft Outlook.com oraz pliki i foldery przechowywane na dysku Microsoft OneDrive za pomocą bezpiecznej, chronionej hasłem kopii zapasowej. W razie potrzeby możesz łatwo i szybko przywrócić swoje pliki.

Bloker krypto-górniczy
Eksploatacja kryptograficzna może nie ukraść twoich danych, ale ten rodzaj złośliwego oprogramowania porywa twój system do wydobywania kryptograficznej waluty. To z kolei obciąża wydajność i zużycie energii Twojego komputera.

Firma Acronis Active Protection położyła temu kres, ponieważ może wykrywać i zatrzymywać szkodliwe oprogramowanie kryptograficzne w czasie rzeczywistym.

Sprzątanie rezerwowe
Magazyny komputerowe są jak strychy: prawie zawsze są za małe. Nawet jeśli sprawujesz ścisłą kontrolę nad przychodzącymi danymi, prędzej czy później zabraknie miejsca w pamięci. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy wykonuje się wiele kopii zapasowych. Acronis Backup Cleanup pozwala zwolnić miejsce w lokalizacjach kopii zapasowych (takich jak zewnętrzne dyski twarde, udziały w sieci, urządzenia NAS).

rozwiązanie w zakresie ochrony danych osobowych
To nie przypadek, że Acronis True Image ma reputację najbardziej niezawodnego rozwiązania w zakresie ochrony danych dla użytkowników domowych. Opiera się ona na innowacyjnych, wielokrotnie nagradzanych technologiach, które są nieustannie testowane, rozwijane i udoskonalane od ponad 15 lat. I zapewnia wszystkie narzędzia, strategie i infrastrukturę potrzebne do tworzenia kopii zapasowych wszystkich danych w każdej chwili.

Kopia zapasowa sterowana zdarzeniami
Niektórzy użytkownicy są nastawieni na czas, inni na działanie. Dzięki Acronis możesz teraz lepiej zdecydować, co powoduje uruchomienie kopii zapasowej. Zamiast planować tworzenie kopii zapasowej według czasu lub daty, masz teraz nową, opartą na zdarzeniach, opcję wykonywania kopii zapasowej na podstawie akcji.

Acronis Survival Kit
To straszne uczucie, gdy przygotowujesz się do katastrofy danych - a potem stwierdzasz, że brakuje czegoś ważnego! Kompletna kopia zapasowa systemu może zasadniczo chronić Twoje dane. Ale twój system nie jest możliwy do odzyskania, jeśli nie możesz uruchomić komputera! Jednak dzięki Acronis Survival Kit przywracanie życia staje się praktycznie niezawodne. Jest to narzędzie typu "wszystko w jednym", które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przywrócenia systemu - w tym nośnik startowy i wszystkie kopie zapasowe.

Migracja danych
Niezależnie od tego, czy przenosisz pliki na nowy komputer, dokonujesz aktualizacji na szybszy lub większy dysk twardy, czy też tworzysz bezpieczną kopię zapasową, Acronis True Image 2020 sprawia, że niezawodna migracja danych jest szybka i łatwa.

Opracowany dla MAC

Kopia zapasowa obrazu. Klonowanie dysków. Napęd naprawczy All-in-one. W łatwy sposób możesz zapewnić, że Twoje dane są zawsze możliwe do odzyskania. Nieważne, co się stanie.

Intuicyjna tablica rozdzielcza
Interfejs użytkownika zoptymalizowany dla komputerów Mac będzie od razu znany. Zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi za pomocą graficznych przeglądów działań związanych z tworzeniem kopii zapasowych i statystyk.

T

Integracja paska dotykowego
Twórz nowe kopie zapasowe i monitoruj ich wykonywanie bezpośrednio z własnego paska dotykowego komputera Mac.

Zwiększone wsparcie dla Parallels Desktop
Przywróć swoje maszyny wirtualne jako zbiór plików, które mogą być szybko i łatwo uruchomione w środowisku Parallels Desktop.

Kopia zapasowa dla urządzeń przenośnych

Smartfony i tablety stały się integralną częścią codziennego życia. Dlatego ważne jest tworzenie kopii zapasowych kontaktów, kalendarza, zdjęć, filmów i innych plików.

Mobilna kopia zapasowa" zapewnia automatyczne, regularne i niezawodne tworzenie kopii zapasowych danych. W razie potrzeby możesz w każdej chwili łatwo przywrócić swoje pliki.

Zwiększone bezpieczeństwo
Chroń swoje dane gdziekolwiek jesteś

Nowoczesne szyfrowanie
Pliki z kopii zapasowej są chronione za pomocą profesjonalnego szyfrowania.

Bezwysiłkowe tworzenie kopii zapasowych
Automatyczne tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych przez sieć WLAN na lokalnym komputerze PC, MAC lub urządzeniu NAS

Uproszczony dostęp
Zarządzanie odzyskiwaniem plików i tworzeniem kopii zapasowych nawet w drodze

Kompleksowa kontrola
Używaj centralnej tablicy rozdzielczej do zarządzania kopiami zapasowymi urządzeń przenośnych nawet zdalnie

Multi-platforma
Użyj dowolnego urządzenia: True Image obsługuje urządzenia z systemem Android i iOS

Większa elastyczność
Zdecyduj, w jaki sposób chcesz chronić dane swojego urządzenia

Wszechstronny odzysk
Przywracanie wszystkich danych w systemie lub tylko tych plików, których potrzebujesz w danym momencie

FUNKCJE PREMIUM:

Skuteczna ochrona cybernetyczna wymaga rozwiązania, które może zapewnić autentyczność danych i chronić pliki przed nieautoryzowaną manipulacją.

Dlaczego gwarantowana autentyczność/integralność danych jest ważna

Dowód, że dany dokument nie został zmieniony, jest ważny na przykład w przypadku umów lub opłaconych faktur. Certyfikacja plików za pomocą technologii łańcuchów blokowych zawartej w Acronis Notariusz.

Dlaczego e-podpisy są ważne dla plików

Władze i tym podobne Instytucje coraz częściej akceptują pliki podpisane cyfrowo. Acronis ASign upraszcza korzystanie z podpisów cyfrowych i tworzy unikalny certyfikat do weryfikacji dokumentu.

Interesujące fakty na temat programu


Czym dokładnie jest Acronis True Image 2020?

Program oferuje prostą i nieskomplikowaną strukturę do tworzenia kopii zapasowych. Można je jednak nie tylko tworzyć, ale także przechowywać za pomocą kilku kliknięć w chmurze. W ten sposób zagwarantowane jest bezpieczne przechowywanie różnych systemów i zastosowań.

Kto jest grupą docelową programu?

Każdy użytkownik komputera PC, MAC lub laptopa może polegać na użyciu Acronis True Image 2020. Dzięki temu zarówno profesjonalni, jak i prywatni użytkownicy mogą tworzyć własne kopie zapasowe i zabezpieczać istniejące dane.

Co zostało poprawione w nowej wersji?

Dzięki nowej wersji Acronis True Image 2020 funkcje ochrony okupowej i technologie tworzenia kopii zapasowych zostały znacznie ulepszone. Ułatwia to blokowanie ataków w celu zabezpieczenia danych jeszcze przed utworzeniem kopii zapasowej.

Co sprawia, że aplikacja jest tak dobra?

Ze względu na różnorodność licznych funkcji nie jest trudno poprawić istniejące struktury. W przypadku ochrony i odzyskiwania danych, przejrzysty układ ułatwia śledzenie możliwych rozwiązań.

Jaka jest dostępna oferta licencji?

Obecna licencja Acronis True Image 2020 pozwala na zakup na okres jednego Rok. Natychmiast po tym można oczywiście ponownie zakupić te wersje, aby nadal korzystać z dobrej opcji tworzenia kopii zapasowych.

Wymagania systemowe:

Microsoft Windows

 • Windows 10 (wszystkie wydania, w tym aktualizacja z maja 2019 r.)
 • Windows 8.1 (wszystkie edycje)
 • Windows 8 (wszystkie edycje)
 • Windows 7 SP1 (wszystkie wydania)
 • Windows Home Server 2011

Apple macOS

 • macOS Mojave 10.14
 • MacOS High Sierra 10.13
 • MacOS Sierra 10.12
 • OS X El Capitan 10.11

Systemy operacyjne urządzeń przenośnych

 • iOS 8.0 i wyższy (iPhone, iPad, iPod)
 • Android 4.1 i wyższy (smartfony, tablety)

Obsługiwane systemy plików
Windows

 • FAT16/32
 • NTFS
 • Ext2*/Ext3**
 • Ext4*
 • TravelFS*
 • Linux SWAP*

Obsługiwane systemy plików
Mac

 • APFS
 • HFS+
 • przechowywanie rdzenia
 • FAT32
 • NTFS (w tym Boot Camp)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis True Image 2020 Premium, 1 PC/MAC, 1 rok abonamentu, 1TB Cloud, Pobierz"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

alles bestens geklappt / perfekt wäre, wenn das Mail mit den Daten zugehend (und nicht innerhalb 24 Stunden) zugestellt würde.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany