Infolinia 0800 702813
 
Acronis True Image 2020 Standard, PC/MAC, licencja stała, pobierz

Acronis True Image 2020 Standard, PC/MAC, licencja stała, pobierz

436,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820617.1
 • TI33B2DES
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie(Urządzenia):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Acronis True Image 2020 Standard Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i ochrony... więcej

Informacje o produkcie "Acronis True Image 2020 Standard, PC/MAC, licencja stała, pobierz"

Acronis True Image 2020 Standard

Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i ochrony przed cyberprzestępczością ze zintegrowaną technologią obronną opartą na AI.

Proste, wydajne i bezpieczne - z ponad 100 udoskonaleniami Najlepsza ochrona cyberprzestrzeni dla użytkowników domowych jest teraz jeszcze lepsza!

Acronis True Image 2020 Standard to licencja wieczysta (zakup jednorazowy) na tworzenie lokalnych kopii zapasowych (np. na zewnętrzne dyski twarde, udziały w sieci i urządzenia NAS). Przy standardowej licencji nie są dostępne żadne funkcje chmury.

Licencja obejmuje:

 • Pełna kopia zapasowa obrazu
 • Tworzenie kopii zapasowych plików i folderów
 • Klonowanie aktywnych napędów
 • Archiwizacja
 • Narzędzie do odzyskiwania danych "All-in-one
 • Universal Restore/Boot Media

Rozwiązanie w zakresie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Kopia zapasowa obrazu. Klonowanie dysków. Napęd naprawczy All-in-one. Możesz łatwo zapewnić, że Twoje dane są zawsze możliwe do odzyskania. Nieważne, co się stanie.

Kopie zapasowe obrazów

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych: System operacyjny, programy, ustawienia, pliki i informacje startowe.

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych dla urządzeń przenośnych

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych ze smartfonów i tabletów na komputerze PC, Mac lub urządzeniu NAS przez sieć Wi-Fi. Migracja danych z iOS do Androida (i vice versa)

Klonowanie aktywnych napędów

Sklonuj swój komputer Mac lub Windows jako dokładną replikę podczas pracy systemu. Nie musisz zatrzymywać ani restartować komputera.

Skuteczna ochrona all-in-one

Czy korzystasz z wielu rozwiązań w celu zabezpieczenia i ochrony swoich danych? Wtedy prawdopodobnie płacisz całkiem sporo za rozwiązanie patchworkowe, które może również powodować luki w twojej obronie. Acronis True Image 2020 łączy potężną ochronę danych, cyberbezpieczeństwo i wiele innych funkcji w zintegrowane rozwiązanie, którym można zarządzać i którym można sterować z jednego, intuicyjnego interfejsu.

Wszechstronny
Utwórz kopię zapasową tego, co chcesz, jak chcesz, za pomocą takich funkcji, jak tworzenie kopii zapasowych dysków i plików, aktywne klonowanie dysków, planowanie tworzenia kopii zapasowych na podstawie zdarzeń, tworzenie kopii zapasowych non-stop oraz kreator nośników startowych.

Elastyczny
Kontroluj, gdzie chcesz przechowywać swoje dane - na lokalnych dyskach twardych, w folderach sieciowych, na urządzeniach NAS, w chmurze lub w połączeniu z innymi urządzeniami w celu zapewnienia kompleksowej ochrony danych.

Jasno ułożony
Dowiedz się wszystkiego o swoich kopiach zapasowych na pierwszy rzut oka. Monitorowanie kluczowych parametrów kopii zapasowej, takich jak stan, rozmiar i prędkość, oraz określanie typu danych, które mają być objęte kopią zapasową, za pomocą kolorowych wyświetlaczy.

Kompatybilny z
Tworzenie kopii zapasowych danych bez względu na to, gdzie się one znajdują. Acronis obsługuje komputery PC, Mac, urządzenia mobilne (iOS, Android) i maszyny wirtualne z systemem Windows. Zintegrowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem jest w 100% kompatybilna z popularnymi programami antywirusowymi.

Jest to nowość w True Image 2020:

Centrum powiadamiania o tacach

Aby utworzyć kopię zapasową danych, należy śledzić swój system, pliki i ochronę informacji. Dzięki oprogramowaniu Acronis True Image 2020 można wyświetlać powiadomienia na pasku pulpitu, dzięki czemu można łatwiej monitorować stan kopii zapasowej, szybciej rozwiązywać problemy i otrzymywać aktualne wskazówki dotyczące poprawy ochrony danych.

Tworzenie kopii zapasowych tylko przez wybrane sieci WLAN
Kopie zapasowe powinny być wykonywane bezpiecznie z dowolnego miejsca. Tak więc teraz można łatwo określić, które połączenia są dozwolone do przesyłania danych do chmury. Zwiększ bezpieczeństwo przesyłania danych, eliminując tworzenie kopii zapasowych na połączeniach timed (np. telefonach komórkowych) lub niezabezpieczonych publicznych sieciach WLAN.

Zarządzanie energią na zamówienie
Kopie zapasowe są świetne, ale tworzenie ich zużywa dużo energii. Zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi tak, aby nie obciążały one (za bardzo) baterii, dzięki czemu Twój notebook będzie dłużej działał. Możesz całkowicie zablokować kopie zapasowe w trybie bateryjnym lub zezwolić na ich wykonywanie tylko powyżej określonego poziomu baterii.

Kopie zapasowe w trybie Power Nap
Jak efektywne byłoby wykonywanie zadań podczas snu? Użytkownicy komputerów Mac zbliżają się teraz do siebie, ponieważ mogą określić, że dane z ich komputera będą zapisywane w kopii zapasowej nawet wtedy, gdy zasilanie jest nieaktywne. Ponieważ nie tylko aktualizuje on dane komputera Mac w trybie Power Nap, ale także Twoje kopie zapasowe mogą uchwycić te zmiany.

Najważniejsze ulepszenia:

Rozszerzona ochrona przed okupem (Extended Ransomware Protection)
Ponieważ zagrożenia cybernetyczne stale ewoluują, stale ulepszamy system Acronis Active Protection, aby pozostać o krok do przodu. Nowe modele do nauki maszyn firmy Acronis sprawiają, że technologia obronna jest jeszcze bardziej efektywna. Nowa wersja może teraz również blokować ataki, które próbują zakończyć usługi systemu operacyjnego bez zezwolenia. Zostaniesz również poinformowany, dlaczego dany proces jest monitorowany lub blokowany jako złośliwy.

Ulepszona technologia tworzenia kopii zapasowych
Użytkownicy potrzebują łatwego i wydajnego dostępu do swojej zawartości kopii zapasowych, aby zachować pełną kontrolę nad swoimi danymi. Nasz nowy format kopii zapasowych poprawia ogólną wydajność, umożliwia szybsze wyszukiwanie kopii zapasowych w chmurze, przyspiesza operacje tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych oraz umożliwia deduplikację nadmiarowych danych.

Mac Restores
Teraz jeszcze łatwiej jest przywrócić dane na nowym komputerze Mac - nawet jeśli dane są rozproszone na wielu woluminach APFS w bieżącym systemie. Pozwala to na znacznie bardziej efektywną migrację wolumenów APFS.

Ochrona przed najnowszymi zagrożeniami

Zintegrowana technologia obronna oparta na AI może wykrywać i zatrzymywać ataki okupowe w czasie rzeczywistym. Pliki, które są nadal naruszone, są automatycznie przywracane. W zeszłym Rokw ten sposób odparto ponad 400.000 ataków na okup. Może on również uniemożliwić kryptograficzne wydobycie złośliwego oprogramowania przed porwaniem systemu, nadużywaniem jego zasobów/wydajności i ponownym ładowaniem innego złośliwego oprogramowania.

W wersji 2020 jeszcze bardziej zwiększyliśmy skuteczność ochrony aktywnej za pomocą nowych modeli uczenia się maszyn, na przykład w celu powstrzymania ataków, które próbują wyłączyć usługi Windows bez zezwolenia. Chcesz wiedzieć, dlaczego pewien proces został sklasyfikowany jako przypuszczalnie złośliwy? Teraz odpowiedni powód jest wyświetlany bardziej szczegółowo.

Najważniejsze cechy:

Bloker krypto-górniczy
Eksploatacja kryptograficzna może nie ukraść twoich danych, ale ten rodzaj złośliwego oprogramowania porywa twój system do wydobywania kryptograficznej waluty. To z kolei obciąża wydajność i zużycie energii Twojego komputera.

Firma Acronis Active Protection położyła temu kres, ponieważ może wykrywać i zatrzymywać szkodliwe oprogramowanie kryptograficzne w czasie rzeczywistym.

Sprzątanie rezerwowe
Magazyny komputerowe są jak strychy: prawie zawsze są za małe. Nawet jeśli sprawujesz ścisłą kontrolę nad przychodzącymi danymi, prędzej czy później zabraknie miejsca w pamięci. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy wykonuje się wiele kopii zapasowych. Acronis Backup Cleanup pozwala zwolnić miejsce w lokalizacjach kopii zapasowych (takich jak zewnętrzne dyski twarde, udziały w sieci, urządzenia NAS).

rozwiązanie w zakresie ochrony danych osobowych
To nie przypadek, że Acronis True Image ma reputację najbardziej niezawodnego rozwiązania w zakresie ochrony danych dla użytkowników domowych. Opiera się ona na innowacyjnych, wielokrotnie nagradzanych technologiach, które są nieustannie testowane, rozwijane i udoskonalane od ponad 15 lat. I zapewnia wszystkie narzędzia, strategie i infrastrukturę potrzebne do tworzenia kopii zapasowych wszystkich danych w każdej chwili.

Kopia zapasowa sterowana zdarzeniami
Niektórzy użytkownicy są nastawieni na czas, inni na działanie. Dzięki Acronis możesz teraz lepiej zdecydować, co powoduje uruchomienie kopii zapasowej. Zamiast planować tworzenie kopii zapasowej według czasu lub daty, masz teraz nową, opartą na zdarzeniach, opcję wykonywania kopii zapasowej na podstawie akcji.

Acronis Survival Kit
To straszne uczucie, gdy przygotowujesz się do katastrofy danych - a potem stwierdzasz, że brakuje czegoś ważnego! Kompletna kopia zapasowa systemu może zasadniczo chronić Twoje dane. Ale twój system nie jest możliwy do odzyskania, jeśli nie możesz uruchomić komputera! Jednak dzięki Acronis Survival Kit przywracanie życia staje się praktycznie niezawodne. Jest to narzędzie typu "wszystko w jednym", które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przywrócenia systemu - w tym nośnik startowy i wszystkie kopie zapasowe.

Migracja danych
Niezależnie od tego, czy przenosisz pliki na nowy komputer, dokonujesz aktualizacji na szybszy lub większy dysk twardy, czy też tworzysz bezpieczną kopię zapasową, Acronis True Image 2020 sprawia, że niezawodna migracja danych jest szybka i łatwa.

Opracowany dla MAC

Kopia zapasowa obrazu. Klonowanie dysków. Napęd naprawczy All-in-one. Możesz łatwo zapewnić, że Twoje dane są zawsze możliwe do odzyskania. Nieważne, co się stanie.

Intuicyjna tablica rozdzielcza
Interfejs użytkownika zoptymalizowany dla komputerów Mac będzie od razu znany. Zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi za pomocą graficznych przeglądów działań związanych z tworzeniem kopii zapasowych i statystyk.

T

Integracja paska dotykowego
Twórz nowe kopie zapasowe i monitoruj ich wykonywanie bezpośrednio z własnego paska dotykowego komputera Mac.

Zwiększone wsparcie dla Parallels Desktop
Przywróć swoje maszyny wirtualne jako zbiór plików, które mogą być szybko i łatwo uruchomione w środowisku Parallels Desktop.

Kopia zapasowa dla urządzeń przenośnych

Smartfony i tablety stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Dlatego ważne jest tworzenie kopii zapasowych kontaktów, kalendarza, zdjęć, filmów i innych plików.

Mobilna kopia zapasowa" zapewnia automatyczne, regularne i niezawodne tworzenie kopii zapasowych danych jako zabezpieczonych kopii zapasowych. W razie potrzeby możesz w każdej chwili łatwo przywrócić swoje pliki.

Zwiększone bezpieczeństwo
Chroń swoje dane gdziekolwiek jesteś

Nowoczesne szyfrowanie
Pliki z kopii zapasowej są chronione za pomocą profesjonalnego szyfrowania.

Bezwysiłkowe tworzenie kopii zapasowych
Automatyczne tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych przez sieć WLAN na lokalnym komputerze PC, MAC lub urządzeniu NAS

Uproszczony dostęp
Zarządzanie odzyskiwaniem plików i tworzeniem kopii zapasowych nawet w drodze

Kompleksowa kontrola
Używaj centralnej tablicy rozdzielczej do zarządzania kopiami zapasowymi urządzeń przenośnych nawet zdalnie

Multi-platforma
Użyj dowolnego urządzenia: True Image obsługuje urządzenia z systemem Android i iOS

Większa elastyczność
Zdecyduj, w jaki sposób chcesz chronić dane swojego urządzenia

Wszechstronny odzysk
Przywracanie wszystkich danych w systemie lub tylko tych plików, których potrzebujesz w danym momencie

Wymagania systemowe:

Microsoft Windows

 • Windows 10 (wszystkie wydania, w tym aktualizacja z maja 2019 r.)
 • Windows 8.1 (wszystkie edycje)
 • Windows 8 (wszystkie edycje)
 • Windows 7 SP1 (wszystkie wydania)
 • Windows Home Server 2011

Apple macOS

 • macOS Mojave 10.14
 • MacOS High Sierra 10.13
 • MacOS Sierra 10.12
 • OS X El Capitan 10.11

Systemy operacyjne urządzeń przenośnych

 • iOS 8.0 i wyższy (iPhone, iPad, iPod)
 • Android 4.1 i wyższy (smartfony, tablety)

Obsługiwane systemy plików dla systemu Windows

 • FAT16/32
 • NTFS
 • Ext2*/Ext3**
 • Ext4*
 • TravelFS*
 • Linux SWAP*

Obsługiwane systemy plików dla MAC

 • APFS
 • HFS+
 • przechowywanie rdzenia
 • FAT32
 • NTFS (w tym Boot Camp)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis True Image 2020 Standard, PC/MAC, licencja stała, pobierz"
22 paź 2020

Cheap Price and Fast Delivery

I was looking for this product in many sites but this really trusted from all aspects cause they help you install and activate it fully thanks so much .

22 paź 2020

Acronis software just keeps getting better and better!

Needed to clone a disk and then resize partitions. Everything worked perfectly. The user manual (downloaded separately) is clear and quite detailed so it was easy to follow instructions. So far, great program and many features I will be using in the future. Very pleased with my purchase.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany