Infolinia 0800 702813
 
Acronis True Image 2021 Advanced 1 Jahr inkl. 250 GB Cloud

Acronis True Image 2021 Advanced 1 Jahr inkl. 250 GB Cloud

272,65 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821231
 • THIAB5LOS
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie(Urządzenia):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
True Image 2021 Zaawansowana 1-roczna subskrypcja obejmująca 500 GB pamięci masowej w chmurze... więcej

Informacje o produkcie "Acronis True Image 2021 Advanced 1 Jahr inkl. 250 GB Cloud"

True Image 2021 Zaawansowana 1-roczna subskrypcja obejmująca 500 GB pamięci masowej w chmurze

 

True Image 2021 Advanced - 1-roczna subskrypcja obejmująca wszystkie funkcje chmury oraz 500 GB pamięci masowej w chmurze Acronis .

Acronis True Image Advanced zawiera następujące funkcje:

 • Pełna kopia zapasowa obrazu
 • Klonowanie aktywnych napędów
 • Nowy! Replikowanie kopii zapasowych bezpośrednio do chmury
 • Szybkie odzyskiwanie / uniwersalne przywracanie
 • Okupy i blokery krypto-górnicze
 • Biuro 365 kopii zapasowych
 • Kopia zapasowa w chmurze i funkcje chmury
 • Szyfrowanie typu "End-to-end
 • Bezpłatne aktualizacje do najnowszej wersji
 • Wsparcie telefoniczne i internetowe

Kompleksowa ochrona cybernetyczna

Dzięki połączeniu niezawodnych funkcji tworzenia kopii zapasowych ze sprawdzoną technologią antywirusową, unikalne rozwiązanie Cyber Protection firmy Acronis może skutecznie chronić wszystkie dane, aplikacje i systemy.

ZAAWANSOWANE

Rozwiązanie w zakresie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Kopia zapasowa obrazu. Prowadzić klonowanie. Napęd naprawczy All-in-one. Możesz łatwo zapewnić, że Twoje dane są zawsze możliwe do odzyskania, niezależnie od tego, co się stanie.

Dostęp do danych z dowolnego miejsca

Możesz pobrać dowolny plik z kopii zapasowej w chmurze z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. Zarządzaj zapasami zdalnie. Korzystaj z wielu sposobów na bezpieczne udostępnianie i synchronizację plików.

Skuteczna ochrona all-in-one

Czy korzystasz z wielu rozwiązań w celu zabezpieczenia i ochrony swoich danych? Wtedy prawdopodobnie płacisz dość dużo za rozwiązanie patchworkowe, które może również powodować luki w Twojej obronie. Acronis True Image 2020 łączy w sobie potężną ochronę danych, bezpieczeństwo cybernetyczne i wiele innych funkcji w jednym zintegrowanym rozwiązaniu, którym można zarządzać i którym można sterować z jednego, intuicyjnego interfejsu.

Wszechstronny
Tworzenie kopii zapasowych tego, co chcesz, jak chcesz, za pomocą takich funkcji, jak tworzenie kopii zapasowych dysków i plików, aktywne klonowanie dysków, planowanie tworzenia kopii zapasowych na podstawie zdarzeń, tworzenie kopii zapasowych non-stop oraz kreator nośników startowych.

Elastyczny
Kontroluj, gdzie chcesz przechowywać swoje dane - na lokalnych dyskach twardych, w folderach sieciowych, na urządzeniach NAS, na zewnątrz w chmurze, a nawet w połączeniu z nimi, aby zapewnić kompleksową ochronę danych.

Jasno ułożony
Dowiedz się wszystkiego o swoich kopiach zapasowych na pierwszy rzut oka. Monitorowanie kluczowych parametrów kopii zapasowej, takich jak stan, rozmiar i prędkość, oraz określanie typu danych, które mają być objęte kopią zapasową, za pomocą kolorowych wskaźników.

Kompatybilny z
Tworzenie kopii zapasowych danych bez względu na to, gdzie się one znajdują. Rozwiązanie Acronis obsługuje komputery PC, Mac, urządzenia mobilne (iOS, Android) i maszyny wirtualne z systemem Windows. Zintegrowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem jest w 100% kompatybilna z popularnymi programami antywirusowymi.

Jest to nowość w przypadku True Image 2020:

ZAAWANSOWANE
podwójna ochrona
Eksperci zgadzają się, że tak zwana strategia tworzenia kopii zapasowych 3-2-1 jest najskuteczniejszym podejściem do ochrony danych. Teraz Acronis sprawia, że jest to jeszcze łatwiejsze i wydajniejsze, ponieważ pozwala na automatyczne replikowanie lokalnych kopii zapasowych do chmury - dzięki temu zawsze masz dostęp do zdalnej kopii swoich danych! Po pomyślnym utworzeniu pierwszej, prawidłowo skonfigurowanej kopii zapasowej, kopia zapasowa i replikacja zostaną uruchomione jednocześnie.

Centrum powiadamiania o tacach

Aby utworzyć kopię zapasową danych, należy śledzić swój system, pliki i ochronę informacji. Dzięki oprogramowaniu Acronis True Image 2020 można wyświetlać powiadomienia na pasku pulpitu, dzięki czemu można łatwiej monitorować stan kopii zapasowych, szybciej rozwiązywać problemy i otrzymywać aktualne wskazówki, jak poprawić ochronę danych.

Tworzenie kopii zapasowych tylko przez wybrane sieci bezprzewodowe
Kopie zapasowe powinny być wykonywane bezpiecznie z dowolnego miejsca. Teraz możesz łatwo kontrolować połączenia, których używasz do przesyłania danych do chmury. Zwiększ bezpieczeństwo przesyłania danych, wyłączając tworzenie kopii zapasowych na połączeniach czasowych (np. telefonach komórkowych) lub niezabezpieczonych publicznych sieciach WLAN.

Zarządzanie energią na zamówienie
Kopie zapasowe są świetne, ale tworzenie ich zużywa dużo energii. Zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi tak, aby nie zużywały (za bardzo) baterii, dzięki czemu Twój notebook będzie działał dłużej. Można całkowicie zablokować kopie zapasowe przy zasilaniu z baterii lub zezwolić na ich wykonywanie tylko powyżej określonego poziomu baterii.

Kopie zapasowe w trybie Power Nap
Jak efektywne byłoby wykonywanie zadań podczas snu? Użytkownicy komputerów Mac zbliżają się teraz do siebie, ponieważ mogą tworzyć kopie zapasowe danych swojego komputera nawet wtedy, gdy Power Nap nie pracuje. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że dane na Twoim komputerze Mac będą aktualizowane w trybie Power Nap, ale także dlatego, że Twoje kopie zapasowe mogą uchwycić te zmiany.

Oto najważniejsze ulepszenia:

Advanced Ransomware Protection
Ponieważ zagrożenia cybernetyczne stale ewoluują, stale ulepszamy system Acronis Active Protection, aby pozostać o krok do przodu. Nowe modele Acronis do nauki maszyn sprawiają, że technologia obronna jest jeszcze bardziej efektywna. Na przykład, nowa wersja może teraz również blokować ataki, które próbują zakończyć usługi systemu operacyjnego bez zezwolenia. Informuje on również, dlaczego dany proces jest monitorowany lub blokowany jako złośliwy.

Ulepszona technologia tworzenia kopii zapasowych
Użytkownicy potrzebują łatwego i wydajnego dostępu do swojej zawartości kopii zapasowych, aby zachować pełną kontrolę nad swoimi danymi. Nasz nowy format kopii zapasowych poprawia ogólną wydajność, umożliwia szybsze wyszukiwanie kopii zapasowych w chmurze, przyspiesza tworzenie i odzyskiwanie kopii zapasowych oraz umożliwia deduplikację nadmiarowych danych.

Mac Restores
Teraz jeszcze łatwiej jest przywrócić dane na nowym komputerze Mac - nawet jeśli dane są rozproszone na wielu woluminach APFS w bieżącym systemie. Dzięki temu można teraz znacznie efektywniej migrować wolumeny APFS.

ZAAWANSOWANE
Przywraca z chmury
Przywracanie z chmury powinno być tak łatwe i skuteczne, jak tworzenie kopii zapasowych do chmury. I to teraz. Udoskonaliliśmy podstawową technologię tworzenia kopii zapasowych, aby jeszcze bardziej poprawić ogólną wydajność i tak już szybkiego przywracania chmury pod względem szybkości, niezawodności i stabilności.

ZAAWANSOWANE
Cechy chmury

Przy istniejącym połączeniu z Internetem, można użyć Acronis Cloud Storage do ...

Tworzenie zdalnych kopii zapasowych plików, folderów, dysków twardych i systemów.

Archiwizuj pliki do chmury, aby zwolnić lokalną przestrzeń dyskową.

Przeglądaj swoje kopie zapasowe określonych plików za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Tworzenie kopii zapasowych danych z pakietu Office 365, w tym zawartości Outlook.com i OneDrive.

Tworzenie kopii zapasowych urządzeń przenośnych - nawet w drodze.

Zarządzaj harmonogramem tworzenia kopii zapasowych i stanem wszystkich urządzeń za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego.

Automatycznie replikuj lokalne kopie zapas owe do chmury.

Synchronizuj pliki między komputerami a chmurą.

Ochrona przed najnowszymi zagrożeniami

Zintegrowana technologia obronna oparta na AI może wykrywać i zatrzymywać ataki okupowe w czasie rzeczywistym. Jednak pliki, których to dotyczy, są automatycznie odzyskiwane. W zeszłym roku w ten sposób odparto ponad 400.000 ataków na okup. Może on również uniemożliwić kryptograficzne wydobycie złośliwego oprogramowania przed porwaniem systemu, nadużywaniem jego zasobów/wydajności i ładowaniem dodatkowego złośliwego oprogramowania.

W wersji 2020 jeszcze bardziej zwiększyliśmy skuteczność ochrony aktywnej za pomocą nowych modeli uczenia się maszyn, na przykład w celu powstrzymania ataków, które próbują wyłączyć usługi Windows bez zezwolenia. Chcesz wiedzieć, dlaczego dany proces został sklasyfikowany jako prawdopodobnie złośliwy? Teraz odpowiedni powód jest wyświetlany bardziej szczegółowo.

Najważniejsze cechy:

ZAAWANSOWANE
Biuro 365 kopii zapasowych
Biorąc pod uwagę ilość danych osobowych przechowywanych w usłudze Office 365, rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych poczty elektronicznej Outlook.com i zawartości OneDrive ma kluczowe znaczenie dla ochrony tych danych przed przypadkowymi rozwiązaniami, zakłóceniami w działaniu usług lub innymi zagrożeniami.

Chroń swoją pocztę elektroniczną i załączniki
Dzięki aplikacji Acronis można teraz łatwo tworzyć kopie zapasowe zawartości skrzynki pocztowej Office 365 i OneDrive bezpośrednio w chmurze Acronis. Chroń wiadomości e-mail i załączniki na koncie Microsoft Outlook.com oraz pliki i foldery przechowywane na dysku Microsoft OneDrive za pomocą bezpiecznego, chronionego hasłem tworzenia kopii zapasowych. W razie potrzeby możesz łatwo i szybko przywrócić swoje pliki.

Blokada górnicza Crypto
Kopalnia kryptograficzna nie może ukraść twoich danych, ale ten rodzaj złośliwego oprogramowania porywa twój system do wydobywania kryptograficznych walut. A to z kolei obciąża wydajność komputera i zużycie energii.

Firma Acronis Active Protection położyła temu kres, wykrywając i zatrzymując złośliwe oprogramowanie kryptograficzne w czasie rzeczywistym.

Sprzątanie rezerwowe
Miejsce na komputer jest jak strych: prawie zawsze jest za małe. Nawet jeśli sprawujesz ścisłą kontrolę nad przychodzącymi danymi, prędzej czy później zabraknie Ci miejsca w pamięci. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy wykonuje się wiele kopii zapasowych. Acronis Backup Cleanup pozwala zwolnić miejsce w lokalizacjach kopii zapasowych (takich jak zewnętrzne dyski twarde, udziały w sieci, urządzenia NAS).

rozwiązanie w zakresie ochrony danych osobowych
To nie przypadek, że Acronis True Image cieszy się opinią najbardziej niezawodnego rozwiązania w zakresie ochrony danych dla użytkowników domowych. Opiera się ona na innowacyjnych, wielokrotnie nagradzanych technologiach, które są nieustannie testowane, rozwijane i udoskonalane od ponad 15 lat. I zapewnia wszystkie narzędzia, strategie i infrastrukturę, których potrzebujesz, aby zachować bezpieczeństwo wszystkich danych w każdej chwili.

Kopia zapasowa uruchamiana zdarzeniem
Niektórzy użytkownicy są nastawieni na czas, inni na działanie. Dzięki Acronis możesz teraz lepiej zdecydować, co powoduje uruchomienie kopii zapasowej. Zamiast planować tworzenie kopii zapasowej według czasu lub daty, masz teraz nową, opartą na zdarzeniach, opcję wykonywania kopii zapasowej na podstawie akcji.

Acronis Survival Kit
To straszne uczucie, gdy przygotowujesz się do katastrofy danych - a potem stwierdzasz, że brakuje czegoś ważnego! Pełna kopia zapasowa systemu może zasadniczo chronić Twoje dane. Ale twój system nie jest możliwy do odzyskania, jeśli nie możesz uruchomić komputera! Jednak dzięki Acronis Survival Kit przywracanie życia staje się praktycznie niezawodne. Jest to narzędzie typu "wszystko w jednym", które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do odzyskania systemu - w tym nośnik startowy i wszystkie kopie zapasowe.

Migracja danych
Bez względu na to, czy chcesz przenieść pliki do nowego komputera, zaktualizować je na szybszy lub większy dysk twardy, czy też utworzyć kopię zapasową, Acronis True Image 2020 umożliwia szybką i łatwą migrację danych.

Zaprojektowany dla MAC

Kopia zapasowa obrazu. Klonowanie dysków. Napęd naprawczy All-in-one. W łatwy sposób możesz zapewnić, że Twoje dane są zawsze możliwe do odzyskania. Nieważne, co się stanie.

Intuicyjna tablica rozdzielcza
Interfejs zoptymalizowany pod kątem komputerów Mac będzie od razu znany. Zarządzaj swoimi kopiami zapasowymi za pomocą graficznych przeglądów aktywności kopii zapasowych i statystyk.

T

Integracja paska dotykowego
Twórz nowe kopie zapasowe i monitoruj ich wykonywanie bezpośrednio z paska dotykowego komputera Mac.

Zwiększone wsparcie dla Parallels Desktop
Przywróć swoje maszyny wirtualne jako zbiór plików, które mogą być szybko i łatwo uruchomione w środowisku Parallels Desktop.

Kopia zapasowa dla urządzeń przenośnych

Smartfony i tablety stały się integralną częścią codziennego życia. Dlatego tak ważne jest tworzenie kopii zapasowych kontaktów, pozycji kalendarza, zdjęć, filmów i innych plików.

Mobilna kopia zapasowa" zapewnia automatyczne, regularne i niezawodne tworzenie kopii zapasowych danych. W razie potrzeby możesz w każdej chwili łatwo przywrócić swoje pliki.

Zwiększone bezpieczeństwo
Chroń swoje dane gdziekolwiek jesteś

Nowoczesne szyfrowanie
Pliki kopii zapasowych są chronione profesjonalnym szyfrowaniem.

Bezwysiłkowe tworzenie kopii zapasowych
Automatyczne tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych przez Wi-Fi na lokalnym komputerze PC, MAC lub urządzeniu NAS

Uproszczony dostęp
Zarządzanie odzyskiwaniem plików i tworzeniem kopii zapasowych nawet w drodze

Kompleksowa kontrola
Używaj centralnej tablicy rozdzielczej do zarządzania kopiami zapasowymi urządzeń przenośnych nawet zdalnie

Multi-platforma
Użyj dowolnego urządzenia: True Image obsługuje urządzenia z systemem Android i iOS

Większa elastyczność
Zdecyduj, w jaki sposób chcesz chronić dane swojego urządzenia

Wszechstronny odzysk
Przywracanie wszystkich danych w systemie lub tylko tych plików, których potrzebujesz w danym momencie

 

Wymagania systemowe:

Microsoft Windows

 • Windows 10 (wszystkie wydania, w tym aktualizacja z maja 2019 r.)
 • Windows 8.1 (wszystkie edycje)
 • Windows 8 (wszystkie edycje)
 • Windows 7 SP1 (wszystkie wydania)
 • Windows Home Server 2011

Apple macOS

 • macOS Mojave 10.14
 • MacOS High Sierra 10.13
 • MacOS Sierra 10.12
 • OS X El Capitan 10.11

Mobilne systemy operacyjne

 • iOS 8.0 i wyższy (iPhone, iPad, iPod)
 • Android 4.1 i wyższy (smartfony, tablety)

Obsługiwane systemy plików
Windows

 • FAT16/32
 • NTFS
 • Ext2*/Ext3**
 • Ext4*
 • ReiserFS*
 • Linux SWAP*

Obsługiwane systemy plików
Mac

 • APFS
 • HFS+
 • przechowywanie rdzenia
 • FAT32
 • NTFS (w tym Boot Camp)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis True Image 2021 Advanced 1 Jahr inkl. 250 GB Cloud"
2 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Alles super, schnell, günstig ...

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany