Infolinia 0800 702813
 
Acronis True Image Premium 2019, 1 rok, 1 TB cloud, pobierz
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Acronis Cyber Protect Home Office Premium, 1 TB Cloud Storage Acronis Cyber Protect Home Office Premium, 1 TB...
Najlepsze rozwiązanie w zakresie cyberochrony danych prywatnych i domowych Dyski twarde mogą ulec awarii. Kawa może się rozlać. Mają miejsce ataki cybernetyczne. Niezawodnie chroń swoje dane. Dla bezpieczeństwa Twojego cyfrowego...
z 403,91 zł *
Acronis True Image Premium | 1 urządzenie | 1 rok subskrypcji Oprogramowanie do tworzenia... więcej

Informacje o produkcie "Acronis True Image Premium 2019, 1 rok, 1 TB cloud, pobierz"

Acronis True Image Premium | 1 urządzenie | 1 rok subskrypcji

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych nr 1 dla użytkowników domowych

Nigdy więcej nie zgubisz żadnego pliku

Tylko niezawodnie dostępne i funkcjonalne kopie danych gwarantują, że naprawdę możesz przywrócić całe systemy lub pojedyncze pliki.

 • Pełny obraz kopii zapasowej
 • Klonowanie aktywnych dysków
 • Szybkie odzyskiwanie / uniwersalne przywracanie
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware
 • Kopie zapasowe i funkcje w chmurze
 • Kompleksowe szyfrowanie
 • Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych z mediów społecznościowych
 • Certyfikacja plików oparta na łańcuchu bloków
 • Podpisy elektroniczne dla plików

Dostęp do danych z dowolnego miejsca

W dzisiejszych czasach polegamy na danych, których nie używamy już tylko na komputerze stacjonarnym. Subskrypcja Acronis True Image spełnia tę potrzebę, ponieważ otrzymujesz znacznie więcej niż zwykłe przechowywanie danych w chmurze. Korzystaj z wielu funkcji opartych na chmurze i ciesz się możliwością dostępu do dowolnego pliku lub folderu wszędzie tam, gdzie masz połączenie z Internetem.

Ponieważ twoja licencja obejmuje nieograniczoną liczbę urządzeń mobilnych, członkowie twojej rodziny mogą również chronić i uzyskiwać dostęp do swoich danych na urządzeniach mobilnych.

Licencja premium obejmuje:

 • Bezpłatne aktualizacje do najnowszej wersji z nowymi funkcjami 
 • Priorytetowe wsparcie przez telefon, e-mail i czat online

Przegląd:

Kopia zapasowa
Użyj funkcji Klonuj lub Utwórz obraz, aby utworzyć zduplikowane partycje (wraz ze wszystkimi danymi) w celu migracji dysków lub przywrócenia całego systemu.

Oszczędzaj
Twórz kopie zapasowe za pomocą podwójnej ochrony na dysku lokalnym ORAZ w chmurze, dzięki czemu zawsze masz dostępną kopię danych na miejscu i poza nim

Przywracanie
Zaufaj, że Twoje dane - zarówno całe systemy, jak i pojedyncze pliki - można przywrócić szybko i niezawodnie, ponieważ kopie zapasowe są absolutnie identycznymi kopiami oryginalnych danych

Nowe funkcje:

Acronis2019_1VQN4nv5owp3nS

Acronis Survival Kit

To kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych sprawia, że przywracanie po awarii systemu jest jeszcze łatwiejsze. Jest ono tworzone na dysku zewnętrznym i zawiera wszystko, czego potrzebujesz do niezawodnego odzyskania całego systemu: Nośnik rozruchowy, wolumin systemowy i wszystkie twoje kopie zapasowe. Dzięki temu odzyskiwanie danych jest tak proste, jak podłączenie zewnętrznego dysku twardego.

Uporządkuj wersje kopii zapasowych

Przejmij jeszcze większą kontrolę nad lokalnymi kopiami zapasowymi, aby lepiej zarządzać przestrzenią dyskową. Dzięki nowemu narzędziu Acronis do czyszczenia kopii zapasowych, możesz zwolnić przestrzeń dyskową, ręcznie wybierając wersje kopii zapasowych, których już nie potrzebujesz i usuwając te pliki, których już nie potrzebujesz. Zachowaj to, czego nadal potrzebujesz - usuń to, czego już nie potrzebujesz!

Klonowanie aktywnych dysków dla komputerów Mac

Chcesz migrować na szybszy komputer Mac lub większy dysk twardy? Sklonuj swój system jako dokładną replikę podczas pracy komputera - bez konieczności zatrzymywania lub ponownego uruchamiania. Połącz dwa komputery Mac za pomocą kabla USB-C, aby uzyskać superszybki transfer danych - lub podłącz dysk zewnętrzny, aby utworzyć kopię rozruchową. Obsługiwane są również instalacje Bootcamp.

Parallels Desktop Backup

Dla użytkowników Parallels Desktop 14, Acronis True Image 2019 oferuje teraz natywną technologię Parallels Desktop, aby usprawnić tworzenie kopii zapasowych i przywracanie maszyn wirtualnych Parallels na komputerze Mac. Oznacza to, że maszyny wirtualne mogą być przywracane i uruchamiane bezpośrednio w środowisku Parallels Desktop jako kompilacja plików.

Ulepszona kopia zapasowa w chmurze

Nasz nowy format tworzenia kopii zapasowych plików w chmurze zwiększa niezawodność i wydajność kopii zapasowych w chmurze w systemach Windows i Mac. Oznacza to, że nasz już najszybszy backup w chmurze (potwierdzony przez niezależnych testerów) jest teraz jeszcze lepszy! Nasza bezpieczna pamięć masowa szyfruje Twoje dane tak niezawodnie, że ich ochrona jest gwarantowana przez cały czas.

Twórz kopie zapasowe po podłączeniu dysku USB

Wielu użytkowników woli tworzyć kopie zapasowe swoich danych na zewnętrznym dysku twardym USB. Jeśli jest to również preferowane miejsce docelowe tworzenia kopii zapasowych, jeszcze bardziej ułatwiliśmy korzystanie z niego dzięki nowej, opartej na zdarzeniach opcji planowania. Opcja harmonogramu "Przy połączeniu USB" oznacza, że tworzenie kopii zapasowej rozpocznie się automatycznie po podłączeniu dysku USB.

Ulepszenia nośników WinPE

Nowy program Acronis Media Builder umożliwia tworzenie nośników startowych, dzięki którym przywracanie systemu na tym samym lub innym sprzęcie będzie jeszcze łatwiejsze. WinPE Builder może wykrywać karty sieciowe i konfigurować ich ustawienia sieciowe, dzięki czemu możesz przywrócić system przez połączenie Ethernet lub nawet WLAN.

Proaktywna ochrona przed ransomware

Acronis Active Protection, pierwsza w branży kopii zapasowych technologia anty-ransomware oparta na sztucznej inteligencji, zapobiegła już ponad 200 000 ataków szyfrujących dane na komputerach klientów. Acronis True Image 2019 rozszerza teraz tę ochronę na dane znajdujące się na udziałach sieciowych i urządzeniach NAS.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis True Image Premium 2019, 1 rok, 1 TB cloud, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany