Infolinia 0800 702813
 
AIDA64 Business

AIDA64 Business

1403,96 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820949
 • 0729958878140
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AIDA64 Biznes Kompletne rozwiązanie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania dla... więcej

Informacje o produkcie "AIDA64 Business"

AIDA64 Biznes

Kompletne rozwiązanie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania dla przedsiębiorstw, z monitoringiem sieci i zarządzaniem zasobami IT, oparte na wielokrotnie nagradzanym silniku AIDA64. AIDA64 Business wspiera decyzje IT danymi statystycznymi oraz pomaga w optymalizacji kosztów i wydatków IT.

Przegląd

 

Wykorzystując automatyzację linii poleceń, AIDA64 Business automatycznie zbiera szczegółowe informacje o sprzęcie i oprogramowaniu komputerów podłączonych do sieci. Raporty na każdym komputerze mogą być przechowywane w otwartych, wielokrotnego użytku formatach plików lub w bazie danych SQL. AIDA64 Change Manager wykrywa i wyświetla zmiany, które są widoczne podczas porównywania poszczególnych danych inwentaryzacyjnych - tworzonych w różnym czasie. Funkcja powiadamiania w czasie rzeczywistym powiadamia osobę odpowiedzialną e-mailem o zmianach w sprzęcie i oprogramowaniu. Można też ustawić alarm. Dzięki zdalnemu monitorowaniu i zdalnemu dostępowi, cała sieć  może być monitorowana zdalnie, a AIDA64 pomaga w utrzymaniu komputerów PC. AIDA64 Business jest kompatybilny z wszystkimi 32 i 64-bitowymi wersjami systemu Windows, w tym Windows 10 i Windows Server 2016.

 

Rozszerzenie systemu Linux dla AIDA64

Dla wersji biznesowych ADIA64 opracowano rozszerzenie Linux, które pozwala administratorom systemu uzyskiwać dane wymagane do raportów również z komputerów z systemem Linux.

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Microsoft Windows 95 lub nowszy
 • Procesor: Intel Pentium lub nowszy
 • Pamięć: co najmniej 32 MB (lub 128 MB lub więcej do uruchomienia wzorców porównawczych)
 • Miejsce na dysku twardym: 40 MB

Przydatne linki:

Automatyczna inwentaryzacja sieci

Dzięki automatyzacji linii poleceń, AIDA64 automatycznie zbiera informacje o sprzęcie i oprogramowaniu komputerów podłączonych do sieci. Dane z każdego komputera mogą być przechowywane w plikach raportów w formacie CSV lub XML oraz w bazie danych SQL. Zebrane raporty są przetwarzane przez AIDA64 Audit Manager. W ten sposób tworzona jest inwentaryzacja sieci, a także statystyki dystrybucji składników sprzętu i oprogramowania.

Śledzenie zmian i ostrzeganie o sieci

AIDA64 Change Manager wykrywa i wyświetla zmiany, które są widoczne podczas porównywania poszczególnych danych inwentaryzacyjnych (tworzonych w różnym czasie). Zmiany w sprzęcie i oprogramowaniu mogą być grupowane według użytkownika, komputera i daty. Funkcja powiadamiania w czasie rzeczywistym powiadamia administratora systemu pocztą elektroniczną o zmianach w sprzęcie lub oprogramowaniu. Alarm może być również ustawiony, gdy ilość dostępnego miejsca na dysku osiągnie poziom krytyczny lub gdy bazy danych antywirusowych nie są aktualne.

Zdalny monitoring i zdalny dostęp

Dzięki zdalnemu monitorowaniu AIDA64 stan i aktywność całej sieci komputerowej jest monitorowana zdalnie: aplikacje i usługi mogą być uruchamiane zdalnie, zdalne komputery mogą być restartowane lub wyłączane. Dzięki zdalnemu dostępowi do AIDA64 można przejąć pełną kontrolę nad zdalnym komputerem w celach administracyjnych lub w celu przesyłania plików.

Detekcja sprzętu komputerowego

AIDA64 posiada najdokładniejszą detekcję sprzętu w klasie oprogramowania diagnostycznego systemu. Moduł wykrywania sprzętu opiera się na bazie danych sprzętu z ponad  208 000 komponentów. Ta baza danych dostarcza niezwykle szczegółowych i wiarygodnych informacji na temat komponentów komputerowych.


CPU, Memory i Hard Disk Benchmarks

AIDA64 implementuje serię 64-bitowych benchmarków, aby zmierzyć, jak szybko komputer może wykonywać różne przetwarzanie danych i obliczenia matematyczne. Dostępne są benchmarki pamięci podręcznej i cache'a do analizy prionów roboczych, szerokości pasma i opóźnień. Benchmarki procesorów wykorzystują instrukcje MMX, SSE, XOP, FMA, AVX i AVX2 i skalują do 32 rdzeni procesora. Dla starszych procesorów wszystkie benchmarki są również dostępne w 32-bitowej wersji. Benchmarking dysków AIDA64 określa prędkość transferu danych z dysków twardych, dysków SSD, napędów optycznych i pamięci flash.


Diagnostyka sprzętowa, test stabilności

Pozostałe moduły AIDA64 dostarczają szczegółowych informacji na temat prędkości procesora oraz stanu kineskopu i wyświetlacza LCD. Test stabilności systemu w AIDA64 wykorzystuje 64-bitowy wielowątkowy moduł testu naprężeń, który może doprowadzić komputer do jego bezwzględnych granic. Podczas testu, temperatura i napięcie są monitorowane w czasie rzeczywistym, co pozwala na niezawodne wykrycie problemów ze stabilnością.

Monitorowanie czujników

AIDA64 obsługuje różne czujniki do pomiaru temperatury, napięcia, prędkości obrotowej wentylatora i poboru mocy za pośrednictwem  250 .

Wyświetlanie czujników, alarmy

Zmierzone wartości mogą być wyświetlane w ikonach zasobnika systemowego, panelach OSD, gadżetach z paskiem bocznym i klawiaturach do gier Logitech G15/G19. Wartości te mogą być również rejestrowane i eksportowane do zewnętrznych aplikacji, takich jak RivaTuner lub Samuraj. AIDA64 może ostrzegać użytkownika, jeśli wykryje przegrzanie, przepięcie lub problemy z wentylatorem.

Diagnostyka programowa

AIDA64 gromadzi ponad 50 stron informacji o zainstalowanych programach, kluczach produktów, aplikacjach zabezpieczających i ustawieniach systemu Windows. Oprogramowanie wymienia wszystkie załadowane procesy i usługi, pliki DLL i programy do automatycznego uruchamiania.Szczegóły...

Zautomatyzowane generowanie raportów

AIDA64 może być również sterowany poprzez parametry linii poleceń, co czyni automatyzację generowania raportów bardzo elastyczną.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AIDA64 Business"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany