Infolinia 0800 702813
 
Aiseesoft Burnova

Aiseesoft Burnova

158,59 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822041
 • 4031989032993
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE | FR | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Aiseesoft Burnova to profesjonalny kreator DVD & Blu-ray, który pozwala nagrywać filmy z... więcej

Informacje o produkcie "Aiseesoft Burnova"

Aiseesoft Burnova to profesjonalny kreator DVD & Blu-ray, który pozwala nagrywać filmy z komputera na płyty DVD i Blu-ray/ISO/Foldery.

Łatwe nagrywanie płyt Blu-ray i DVD

Z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, Burnova sprawia, że to oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, nawet dla początkujących. Wszystkie te różnorodne funkcje pozwalają na tworzenie płyt DVD i Blu-ray w sposób, jaki tylko chcesz. Poniżej przedstawiamy doskonałe cechy Burnova.

 • Nagrywanie filmu na DVD
 • Nagrywanie filmu na Blu-ray
 • Dostosowywanie ustawień wyjściowych
 • Dodaj ścieżkę dźwiękową i napisy.
 • Edycja i przycinanie wideo


Nagrywanie wideo na płyty DVD/foldery/pliki ISO.

Burnova to profesjonalny program do tworzenia DVD, który może tworzyć płyty DVD/foldery/pliki ISO z lokalnych plików wideo. Możesz nagrywać filmy na różne rodzaje płyt DVD, np. DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-5, DVD-9, itp. Następnie można odtwarzać pliki DVD na różnych odtwarzaczach. Ponadto, można użyć tego konwertera DVD do nagrywania plików ISO lub folderów DVD na DVD lub tworzenia plików ISO / folderów DVD z różnych filmów.

Nagrywanie filmu na płytę Blu-ray/folder/ plik ISO.

Czy chcesz nagrać filmy HD z kamery na płytę Blu-ray, aby podarować je przyjaciołom? Czy chcesz nagrać plik Blu-ray lub folder ISO na płytę Blu-ray, aby zachować go przez długi czas? Burnova może Ci w tym pomóc. Ta nagrywarka Blu-ray może nagrywać filmy na Blu-ray-25 i Blu-ray-50, dzięki czemu można je odtwarzać na odtwarzaczach Blu-ray z PS3, Sony, LG, Samsung i Philips. Burnova pozwala również na nagrywanie filmów do folderów Blu-ray/ plików ISO, aby odtwarzać je na przenośnym odtwarzaczu Blu-ray.

Nagrywanie płyt DVD/Blu-ray z różnymi szablonami menu.

Użyj funkcji edycji, aby wypełnić zawartość wideo, podczas gdy edycja menu pozwala na połączenie całej zawartości. Burnova zapewnia różne szablony menu, takie jak rodzinne, podróżnicze, wakacyjne, ślubne, itp., z którymi można tworzyć różne rodzaje filmów lub wideo. Można również wstawiać własne zdjęcia jako tła. Tytuły i czcionki można zmieniać i można przeciągnąć przycisk bezpośrednio do miejsca, w którym chcesz. Burnova pozwala również na ustawienie klipu wideo jako filmu otwierającego.

Edytuj filmy przed nagraniem ich na DVD/Blu-ray.

Możesz edytować swoje filmy za pomocą wbudowanego edytora przed nagraniem ich na płytę DVD lub Blu-ray. W przypadku wideo nakręconego bokiem z kamery iPada lub iPhone'a możesz je obrócić lub przerzucić. Możesz łatwo przyciąć niechciane filmy. Możesz dostosować jasność i kontrast wideo, aby uzyskać idealne wideo. Możesz również dodać znak wodny do swojego wideo, aby uczynić je wyjątkowym. Program oferuje liczne filtry, takie jak rozmycie, akcent, szary, szkic, płótno, lustro, rzeźba, dzięki czemu można dostosować swoje wideo. Burnova jest również w stanie zapisać projekt DVD do wypalenia później.

Tworzenie DVD/Blu-ray z różnych formatów wideo.

Burnova może konwertować prawie wszystkie formaty wideo na DVD/Blu-ray. Możesz importować filmy takie jak MP4, AVI, WMV, MKV, M4V, MOV, M2TS/MTS, 3GP, VOB, FLV, MPEG, MPG, DV, RMVB, TOD, ASF, a nawet HD MPEG2, HD MPEG4, HD WMV, HD TS, HD MTS, HD TRP i HD TP. Możesz również wstawić zewnętrzną ścieżkę dźwiękową w formatach MP3, AAC, AIFF, FLAC, WAV, WMA, OGG, AC3, MPA, MP2 do filmu, a następnie nagrać swoje filmy na DVD/Blu-ray.

Dane techniczne Burnova

 •     Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 lub wyższy).
 •     CPU: Procesor Intel lub AMD, 2 GHz lub szybszy.
 •     Pamięć (RAM): 2 GB lub więcej.
 •     Miejsce na dysku twardym: Wymagane 200 MB wolnego miejsca.
 •     Napęd: wewnętrzny lub zewnętrzny napęd Blu-ray/DVD.
 •     Internet: Do aktywacji programu wymagane jest ważne połączenie internetowe.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Aiseesoft Burnova"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany