Infolinia 0800 702813
 
Aiseesoft PDF to Excel Converter

Aiseesoft PDF to Excel Converter

181,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822267
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dlaczego powinieneś wybrać Konwerter PDF do Excela? Dzięki programowi Konwerter PDF do Excela... więcej

Informacje o produkcie "Aiseesoft PDF to Excel Converter"

Dlaczego powinieneś wybrać Konwerter PDF do Excela?

Dzięki programowi Konwerter PDF do Excela możesz szybko przekształcić plik PDF w edytowalny plik Microsoft Excel. Po konwersji możesz zapisać plik w formacie XLSX lub XLS, zachowując formatowanie tabel. Oprogramowanie to jest również wyposażone w technologię OCR, dzięki czemu konwertowane pliki są bardziej dokładne.

Konwersja PDF do pliku Excel
Umożliwia szybką konwersję dokumentów PDF do formatu XLSX lub XLS, dzięki czemu informacje i dane zawarte w dokumencie PDF mogą być edytowane.

Wyposażony w zaawansowaną technologię OCR
Technologia optycznego rozpoznawania znaków pomaga przekształcać zeskanowany tekst w edytowalne dane oraz dokładnie rozpoznawać liczby i daty.

Precyzyjnerozpoznawanie i konwersja arkuszy kalkulacyjnychWszystkie arkusze kalkulacyjne w pliku PDF są dokładnie wyodrębniane. Struktura wierszy i kolumn jest taka sama jak w oryginalnym pliku, ale w pełni edytowalna.

 

Konwerter PDF na Excel

Konwersjaplików PDF do XLS lub XLSX z wysoką jakością
Dzięki programowi Aiseesoft PDF to Excel Converter możesz szybko i dokładnie przekonwertować dokumenty PDF na edytowalne pliki 
Microsoft Excel, których możesz natychmiast użyć. Tabele w formacie PDF możesz zapisać w formacie Microsoft Excel 97-2003 (*.xls) lub Microsoft Excel 2007 (*.xlsx). W tym ostatnim przypadku możesz także włączyć opcję "Strona na arkusz".

 

Konwerter PDF na Excel

 Wsparcie dla technologii OCR Abyzeskanowany dokument PDF można było edytować, możesz przekształcić jego obraz w "prawdziwy" tekst, który może być edytowany i analizowany w Excelu przez OCR (Optical Character Recognition). Możesz nawet wybrać język, aby zwiększyć dokładność konwersji.

 

Konwersja PDF do Excela partiami lub wybiórczoKonwerter PDF na ExcelDzięki temu programowi do konwersji PDF możesz nie tylko przekonwertować cały plik PDF na dokument Excel, ale też wyeksportować do arkusza Excel tylko te dane, które są potrzebne. Jeśli chcesz edytować tylko część informacji w plikach PDF, po prostu wpisz numery stron lub zakresy stron, które chcesz edytować. Następnie zostaną wyeksportowane części, które wskażesz. Możesz też zaoszczędzić czas, importując wiele plików PDF do tego niesamowitego programu i konwertując je na arkusze Excela.

 

Konwerter PDF na ExcelŁatwy w użyciu
Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika sprawia, że konwersja plików PDF na dokumenty Excel jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Dzięki doskonałej technologii kodowania i dekodowania, ten konwerter PDF na Excel zapewnia superszybką konwersję i doskonałą jakość wyjściową.

 

Pełnia wspaniałych funkcji


Podgląd plikuPDF przed konwersją
Podgląd zawartości i układu pliku PDF przed jego konwersją do Excela.

Obsługa wielu języków
Wbudowana technologia OCR obsługuje wielojęzyczne pliki PDF, w tym angielski, niemiecki, francuski, japoński, łaciński, koreański, turecki, tajski, grecki, cyrylicę, chiński itd.

Konwersja wsadowa
Konwertuj wiele plików PDF jednocześnie, dodając dokumenty PDF w sposób wsadowy.

Kompatybilny ze wszystkimi głównymi wersjamisystemu Windows
Kompatybilny z różnymi wersjami systemu Windows, w tym Windows 10/8/7/XP/Vista.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Aiseesoft PDF to Excel Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany