Infolinia 0800 702813
 
Aiseesoft PDF to Excel Converter

Aiseesoft PDF to Excel Converter

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822267
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dlaczego powinieneś wybrać Konwerter PDF do Excela? Dzięki programowi Konwerter PDF do Excela... więcej

Informacje o produkcie "Aiseesoft PDF to Excel Converter"

Dlaczego powinieneś wybrać Konwerter PDF do Excela?

Dzięki programowi Konwerter PDF do Excela możesz szybko przekształcić plik PDF w edytowalny plik Microsoft Excel. Po konwersji możesz zapisać plik w formacie XLSX lub XLS, zachowując formatowanie tabel. Oprogramowanie to jest również wyposażone w technologię OCR, dzięki czemu konwertowane pliki są bardziej dokładne.

Konwersja PDF do pliku Excel
Umożliwia szybką konwersję dokumentów PDF do formatu XLSX lub XLS, dzięki czemu informacje i dane zawarte w dokumencie PDF mogą być edytowane.

Wyposażony w zaawansowaną technologię OCR
Technologia optycznego rozpoznawania znaków pomaga przekształcać zeskanowany tekst w edytowalne dane oraz dokładnie rozpoznawać liczby i daty.

Precyzyjnerozpoznawanie i konwersja arkuszy kalkulacyjnychWszystkie arkusze kalkulacyjne w pliku PDF są dokładnie wyodrębniane. Struktura wierszy i kolumn jest taka sama jak w oryginalnym pliku, ale w pełni edytowalna.

 

Konwerter PDF na Excel

Konwersjaplików PDF do XLS lub XLSX z wysoką jakością
Dzięki programowi Aiseesoft PDF to Excel Converter możesz szybko i dokładnie przekonwertować dokumenty PDF na edytowalne pliki 
Microsoft Excel, których możesz natychmiast użyć. Tabele w formacie PDF możesz zapisać w formacie Microsoft Excel 97-2003 (*.xls) lub Microsoft Excel 2007 (*.xlsx). W tym ostatnim przypadku możesz także włączyć opcję "Strona na arkusz".

 

Konwerter PDF na Excel

 Wsparcie dla technologii OCR Abyzeskanowany dokument PDF można było edytować, możesz przekształcić jego obraz w "prawdziwy" tekst, który może być edytowany i analizowany w Excelu przez OCR (Optical Character Recognition). Możesz nawet wybrać język, aby zwiększyć dokładność konwersji.

 

Konwersja PDF do Excela partiami lub wybiórczoKonwerter PDF na ExcelDzięki temu programowi do konwersji PDF możesz nie tylko przekonwertować cały plik PDF na dokument Excel, ale też wyeksportować do arkusza Excel tylko te dane, które są potrzebne. Jeśli chcesz edytować tylko część informacji w plikach PDF, po prostu wpisz numery stron lub zakresy stron, które chcesz edytować. Następnie zostaną wyeksportowane części, które wskażesz. Możesz też zaoszczędzić czas, importując wiele plików PDF do tego niesamowitego programu i konwertując je na arkusze Excela.

 

Konwerter PDF na ExcelŁatwy w użyciu
Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika sprawia, że konwersja plików PDF na dokumenty Excel jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Dzięki doskonałej technologii kodowania i dekodowania, ten konwerter PDF na Excel zapewnia superszybką konwersję i doskonałą jakość wyjściową.

 

Pełnia wspaniałych funkcji


Podgląd plikuPDF przed konwersją
Podgląd zawartości i układu pliku PDF przed jego konwersją do Excela.

Obsługa wielu języków
Wbudowana technologia OCR obsługuje wielojęzyczne pliki PDF, w tym angielski, niemiecki, francuski, japoński, łaciński, koreański, turecki, tajski, grecki, cyrylicę, chiński itd.

Konwersja wsadowa
Konwertuj wiele plików PDF jednocześnie, dodając dokumenty PDF w sposób wsadowy.

Kompatybilny ze wszystkimi głównymi wersjamisystemu Windows
Kompatybilny z różnymi wersjami systemu Windows, w tym Windows 10/8/7/XP/Vista.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Aiseesoft PDF to Excel Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany