Infolinia 0800 702813
 

Aiseesoft PPT to Video Converter / 3PCs

594,09 zł * 613,35 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820896
 • 5056143888888
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE | FR | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konwerter PPT na Video Aiseesoft PPT do Video Converter jest koniecznością w pracy... więcej

Informacje o produkcie "Aiseesoft PPT to Video Converter / 3PCs"

Konwerter PPT na Video

Aiseesoft PPT do Video Converter jest koniecznością w pracy biurowej, i może konwertować prezentację PowerPoint do pliku wideo, i nagrać go na DVD. Możesz więc z łatwością przeglądać i udostępniać swój pokaz slajdów w programie PowerPoint na urządzeniach przenośnych lub w serwisie YouTube.

Konwersja plików PowerPoint do formatu Video/DVD w celu łatwego odtwarzania na komputerze PC/Mac, smartfonie i odtwarzaczu DVD, a także do udostępniania online na YouTube i Facebooku

 • Konwersja PowerPoint na wideo

  Konwersja pokazu slajdów na wideo

  Konwersja pokazu slajdów PowerPoint do pliku wideo do oglądania na dowolnym urządzeniu i udostępniania online.

 • Nagraj PPT na DVD

  Burn PowerPoint na DVD

  Nagraj prezentacje PowerPoint na DVD, lub zapisz je jako obraz ISO do udostępnienia

 • Dwa tryby konwersji

  Dwa tryby konwersji

  Oprogramowanie oferuje wiele opcji konwersji plików PowerPoint do formatu Video/DVD.

Konwersja PowerPoint do wideo

Oprogramowanie PPT do Video może konwertować prezentacje PowerPoint do wideo dla łatwego oglądania. Jeśli program PowerPoint nie jest zainstalowany na komputerze, nie można przedstawić projektu. W tym przypadku można przekonwertować pokaz slajdów programu PowerPoint na wideo w celu łatwego odtwarzania. Można również zapisać plik PPT jako film, a następnie przesłać go i udostępnić w serwisach YouTube i Facebook. PowerPoint to Video Converter jest również w stanie przekonwertować prezentację PowerPoint na smartfon i tablet, dzięki czemu możesz z łatwością oglądać swój pokaz slajdów.

 

Dwa tryby konwersji PowerPoint do Video

Podczas konwersji PowerPoint do wideo za pomocą tego oprogramowania, zobaczysz dwa dostępne tryby konwersji, tryb automatyczny i tryb zaawansowany. Tryb automatyczny pozwala zaoszczędzić dużo czasu dzięki automatycznemu odtwarzaniu slajdów PPT. Wymaga to programu PowerPoint 2010 lub wyższego. Tryb zaawansowany pozwala na zachowanie lub usunięcie narracji pliku źródłowego. Możesz również nagrać nową narrację za pomocą mikrofonu, a następnie dodać ją do filmu. W tym trybie konieczne jest ręczne odtworzenie pokazu slajdów programu PowerPoint podczas konwersji.

Konwersja programu PowerPoint do różnych formatów wideo

PowerPoint to Video Converter oferuje najprostszy sposób na konwersję pokazów slajdów PowerPoint do wszystkich popularnych formatów wideo. Nawet jeśli nie masz zainstalowanego programu Microsoft PowerPoint na komputerze PC, Mac, iPad lub iPhone, możesz nadal grać w przekonwertowany pokaz slajdów. Oprogramowanie zapisuje PowerPoint 2000/2003/2007/2010/2013 w różnych formatach wideo, takich jak WMV, MP4, AVI, FLV, MOV, itp. Można również ustawić rozdzielczość wideo na 480p, 720p, 1080p itd.

Udostępnianie programu PowerPoint na większej liczbie urządzeń i w Internecie

Aiseesoft PPT to Video Converter konwertuje prezentacje w programie PowerPoint dla różnych urządzeń. Przekonwertowane wideo może być odtwarzane bezpośrednio na komputerze PC lub Mac za pomocą VLC i QuickTime Player. Można również konwertować pliki PPT dla Samsung Galaxy, iPhone 7, iPad Pro, HTC, PSP, Xbox i innych urządzeń. Oprogramowanie umożliwia udostępnianie plików programu PowerPoint online poprzez zapisanie pokazu slajdów w postaci filmu, a następnie przesłanie go do serwisów YouTube, Facebook i Dailymotion.

Burn PowerPoint na DVD

Oprogramowanie jest również konwerterem PowerPoint na DVD, i może nagrywać prezentacje PowerPoint na DVD. Jeśli chcesz nagrać pliki programu PowerPoint na płytę DVD lub utworzyć plik ISO, możesz użyć tego oprogramowania. Przekonwertowane pliki PowerPoint mogą być odtwarzane na telewizorze lub projektorze za pomocą odtwarzacza DVD.

Ustawienia dla konwersji PPT na DVD

Podczas nagrywania Microsoft Office PowerPoint (*.ppt/*.pptx) na płytę DVD, oprogramowanie oferuje różne opcje nagrywania. Tak jak w przypadku konwersji PPT na wideo, można wybrać dwa tryby konwersji. Można również zastosować ładne szablony menu na płycie DVD oraz dodać muzykę w tle i tytuły. Przed spaleniem można również wybrać system spalania, jeśli chcesz.

 • Konwersja partii

  Konwersja partii

  PPT do Video Konwerter może konwertować wiele plików PowerPoint do wideo i DVD w tym samym czasie.

 • Łatwy w obsłudze

  Łatwy w użyciu

  Z trzech kroków (PPT do wideo) i czterech kroków (PPT do DVD) można łatwo przekonwertować swój pokaz slajdów PowerPoint.

 • Duża prędkość

  Duża prędkość

  Oprogramowanie konwertuje pokaz slajdów PowerPoint na wideo/DVD z dużą prędkością.

 • Doskonała jakość

  Doskonała jakość

  PPT to Video Maker oferuje wysoką jakość wideo w rozdzielczości 1080p/720p.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Aiseesoft PPT to Video Converter / 3PCs"
3 lis 2020

alles super

Alles Super gelaufen gerne wieder

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany