Infolinia 0800 702813
 
AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje

AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje

90,52 zł * 136,08 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820785
 • 0708013000375
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na Całym Świecie

Urządzenie(a):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje Łatwy w użyciu program do... więcej

Informacje o produkcie "AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje"

AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje

Łatwy w użyciu program do tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu dla komputerów i serwerów z systemem Windows. OneKey tworzy fabryczną partycję odzyskiwania w przypadku awarii systemu i nacisnąć klawisz F11 lub A, aby wejść do środowiska odzyskiwania systemu.

 • Aktualizacja do dowolnej nowej wersji za DARMO

Pojedyncza licencja: obsługuje 1 PC/Serwer

Licencja rodzinna: obsługuje 4 komputery/serwery

AOMEI OneKey Recovery 1.6.2

AOMEI OneKey Reovery to oprogramowanie, które zapewnia system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Możesz użyć go do utworzenia partycji fabrycznej i zapisania systemu, lub możesz utworzyć kopię zapasową systemu na zewnętrznym dysku twardym, aby zaoszczędzić miejsce na dysku lokalnym.

Istnieją dwa rodzaje licencji, które są oferowane jako kopia zapasowa systemu dla osób indywidualnych i do użytku komercyjnego. AOMEI OneKey Recovery Professionalz łatwością chroni Twój komputer. Jeśli chcesz zarządzać wieloma komputerami, możesz zakupić rodzinną licencję OneKey Recovery.

Gdy tylko system zostanie pomyślnie zapisany, generowana jest relacja F11 lub A. Możesz ustawić jeden z nich jako skrót do wywołania środowiska OneKey Recovery Environment podczas uruchamiania komputera. W przypadku komputerów ze startem EFI/UEFI można skorzystać z menu Start systemu Windows, aby uruchomić program do przywracania systemu. Oczywiście za pomocą AOMEI OneKey można skonfigurować sposób wyświetlania menu startowego za pomocą opcji.

Główne cechy AOMEI OneKey Recovery 1.6.2

Kopia zapasowa systemu

Wybierz istniejącą partycję, aby przydzielić wymaganą ilość wolnego miejsca na utworzenie partycji odzyskiwania, na której będzie przechowywany obraz kopii zapasowej systemu. Aby zapobiec uszkodzeniu obrazów z kopii zapasowej, partycja odzyskiwania jest domyślnie ukryta.

Przywrócenie systemu

Może zresetować komputer do ustawień fabrycznych lub do wcześniej zapisanego stanu. Jest to najlepszy sposób na powrót do normy w przypadku katastrofy. Obsługiwane jest przywracanie systemu do pierwotnej lokalizacji lub do innej lokalizacji.

Szybko przywróć system

Po utworzeniu kopii zapasowej systemu można nacisnąć określony klawisz klawiatury (ustawienie domyślne F11 lub klawisz A, gdy komputer zaczyna wchodzić do środowiska Windows PE, a następnie automatycznie uruchomić AOMEI OneKey Recovery.

Ustawienia zaawansowane

AOMEI OneKey Recovery wymaga funkcji szyfrowania i kompresji podczas tworzenia kopii zapasowej. Oszczędza to miejsce w pamięci masowej i chroni Twoje dane przed hakerami.

Jak używać AOMEI OneKey Recovery?

Krok 1 Kup i zarejestruj AOMEI OneKey Recovery Pro lub serwer. Uruchom to oprogramowanie, a zobaczysz interfejs jak na poniższym rysunku. Wybierz opcję "Kopia zapasowa", aby utworzyć kopię zapasową danych.

Jak AOMEI-OneKey-Recovery1

Krok 2 Możesz wybrać jeden ze sposobów na zapisanie systemu: "System kopii zapasowej na AOMEI OneKey Recovery Partition" lub "System kopii zapasowej na inną lokalizację".

How-AOMEI-OneKey-Recovery2

Krok 3 Wybierz partycję, która ma wystarczająco dużo wolnego miejsca lub przydzielonego miejsca, aby utworzyć partycję fabryczną, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij tworzenie kopii zapasowej.

How-AOMEI-OneKey-Recovery3

Krok 4 Operacja tworzenia kopii zapasowej jest wykonywana automatycznie i można wykonywać inne operacje przy użyciu komputera.

Jak AOMEI-OneKey-Recovery4

Krok 5 Jeśli chcesz odzyskać system, możesz wybrać opcję "OneKey System Recovery", a następnie wybrać partycję do odzyskania.

How-AOMEI-OneKey-Recovery5

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany