Infolinia 0800 702813
 
AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje

AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje

96,92 zł * 145,69 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820785
 • 0708013000375
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie

Urządzenie(Urządzenia):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje Łatwy w użyciu program do... więcej

Informacje o produkcie "AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje"

AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje

Łatwy w użyciu program do tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu dla komputerów i serwerów z systemem Windows. OneKey tworzy fabryczną partycję odzyskiwania w przypadku awarii systemu i nacisnąć klawisz F11 lub A, aby wejść do środowiska odzyskiwania systemu.

 • Aktualizacja do dowolnej nowej wersji za DARMO

Pojedyncza licencja: obsługuje 1 PC/Serwer

Licencja rodzinna: obsługuje 4 komputery/serwery

AOMEI OneKey Recovery 1.6.2

AOMEI OneKey Reovery to oprogramowanie, które zapewnia system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Możesz użyć go do utworzenia partycji fabrycznej i zapisania systemu, lub możesz utworzyć kopię zapasową systemu na zewnętrznym dysku twardym, aby zaoszczędzić miejsce na dysku lokalnym.

Istnieją dwa rodzaje licencji, które są oferowane jako kopia zapasowa systemu dla osób indywidualnych i do użytku komercyjnego. AOMEI OneKey Recovery Professionalz łatwością chroni Twój komputer. Jeśli chcesz zarządzać wieloma komputerami, możesz zakupić rodzinną licencję OneKey Recovery.

Gdy tylko system zostanie pomyślnie zapisany, generowana jest relacja F11 lub A. Możesz ustawić jeden z nich jako skrót do wywołania środowiska OneKey Recovery Environment podczas uruchamiania komputera. W przypadku komputerów ze startem EFI/UEFI można skorzystać z menu Start systemu Windows, aby uruchomić program do przywracania systemu. Oczywiście za pomocą AOMEI OneKey można skonfigurować sposób wyświetlania menu startowego za pomocą opcji.

Główne cechy AOMEI OneKey Recovery 1.6.2

Kopia zapasowa systemu

Wybierz istniejącą partycję, aby przydzielić wymaganą ilość wolnego miejsca na utworzenie partycji odzyskiwania, na której będzie przechowywany obraz kopii zapasowej systemu. Aby zapobiec uszkodzeniu obrazów z kopii zapasowej, partycja odzyskiwania jest domyślnie ukryta.

Przywrócenie systemu

Może zresetować komputer do ustawień fabrycznych lub do wcześniej zapisanego stanu. Jest to najlepszy sposób na powrót do normy w przypadku katastrofy. Obsługiwane jest przywracanie systemu do pierwotnej lokalizacji lub do innej lokalizacji.

Szybko przywróć system

Po utworzeniu kopii zapasowej systemu można nacisnąć określony klawisz klawiatury (ustawienie domyślne F11 lub klawisz A, gdy komputer zaczyna wchodzić do środowiska Windows PE, a następnie automatycznie uruchomić AOMEI OneKey Recovery.

Ustawienia zaawansowane

AOMEI OneKey Recovery wymaga funkcji szyfrowania i kompresji podczas tworzenia kopii zapasowej. Oszczędza to miejsce w pamięci masowej i chroni Twoje dane przed hakerami.

Jak używać AOMEI OneKey Recovery?

Krok 1 Kup i zarejestruj AOMEI OneKey Recovery Pro lub serwer. Uruchom to oprogramowanie, a zobaczysz interfejs jak na poniższym rysunku. Wybierz opcję "Kopia zapasowa", aby utworzyć kopię zapasową danych.

Jak AOMEI-OneKey-Recovery1

Krok 2 Możesz wybrać jeden ze sposobów na zapisanie systemu: "System kopii zapasowej na AOMEI OneKey Recovery Partition" lub "System kopii zapasowej na inną lokalizację".

How-AOMEI-OneKey-Recovery2

Krok 3 Wybierz partycję, która ma wystarczająco dużo wolnego miejsca lub przydzielonego miejsca, aby utworzyć partycję fabryczną, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij tworzenie kopii zapasowej.

How-AOMEI-OneKey-Recovery3

Krok 4 Operacja tworzenia kopii zapasowej jest wykonywana automatycznie i można wykonywać inne operacje przy użyciu komputera.

Jak AOMEI-OneKey-Recovery4

Krok 5 Jeśli chcesz odzyskać system, możesz wybrać opcję "OneKey System Recovery", a następnie wybrać partycję do odzyskania.

How-AOMEI-OneKey-Recovery5

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AOMEI OneKey Recovery Professional, dożywotnie aktualizacje"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany