Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo 3D CAD Architecture 10

Ashampoo 3D CAD Architecture 10

36,12 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822538
 • 4250949209040
 • 1 Rok
 • DE | NL | ES | EN | FR | RU | IT | TR | SK
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Planer domu 3D zapewniający optymalną przejrzystość i praktyczne wsparcie! Chcesz wygodnie... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo 3D CAD Architecture 10"

Planer domu 3D zapewniający optymalną przejrzystość i praktyczne wsparcie!

Chcesz wygodnie zaplanować swój dom na komputerze? Ashampoo 3D CAD Architecture to wygodny program do rysowania dla każdego, kto chce przekształcić swoje pomysły w rzeczywistość! Kreator krok po kroku poprowadzi Cię szybko i łatwo do wstępnych rezultatów. Dzięki widokom 2D, 3D i przekrojom zawsze możesz śledzić postępy swojego projektu. Natychmiast rozpoznasz, gdzie konieczne są poprawki! Program pomoże Ci zidentyfikować słabe punkty i wąskie gardła. Niezależnie od tego, czy budujesz dom, remontujesz czy przeprojektowujesz - zobacz z wyprzedzeniem, jak będzie wyglądał później! Skorzystaj z planera domów 3D, który naprawdę pozwoli Ci ruszyć z miejsca!

Nowe narzędzia do projektowania i budowy

Numeryczne narzędzia wejściowe są kluczem do dokładnego planowania, a nowa wersja błyszczy w tej dziedzinie! Nowe opcje wprowadzania danych numerycznych dla ścian, okien i drzwi ułatwiają pracę, a nowe narzędzia do edycji numerycznej dla tych samych obszarów sprawiają, że Twoje projekty są jeszcze dokładniejsze i bardziej wszechstronne. Dzięki nowym dodatkowym komponentom do okien i drzwi, skrzynek roletowych, żaluzji i obramowań, obszar projektowania i budowy został znacznie ulepszony!

Wiele nowych katalogów i obiektów

Ashampoo 3D CAD jest również bardzo popularny ze względu na bogactwo obiektów 3D. Skorzystaj z ponad 1200 nowych obiektów 3D i ponad 250 gotowych do użycia grup w nowym katalogu grup! Katalog ten zawiera między innymi grupy z gotowymi garażami, aneksami kuchennymi, domkami ogrodowymi i saunami. Twórz własne katalogi i używaj ich bezpośrednio w katalogach - to nie może być wygodniejsze! Na specjalne życzenie klienta, pomiary wysokości z wartościami nad poziomem morza mogą być teraz również używane w przekrojach i widokach. Oczekuj programu, który jest przekonujący w najdrobniejszych szczegółach!

Fotowoltaika - dla systemów dachowych i dachów płaskich

Uwzględnienie systemów fotowoltaicznych jest niezbędne do starannego planowania projektu. W przypadku systemów dachów płaskich najpierw pracujesz z obszarami instalacji. W tych obszarach możesz zdefiniować obszary, w których nie będą umieszczane żadne moduły. Następnie umieść cały system w zdefiniowanym obszarze za pomocą zaledwie dwóch kliknięć myszą. Możesz zmieniać odległości między rzędami, obracać je zgodnie z wymaganiami lub wyrównywać ręcznie - wszystko dla idealnego planowania wstępnego!

Potężna ocena obszaru

W związku z licznymi prośbami wprowadziliśmy dodatkowe funkcje oceny powierzchni, w tym odpowiednie szablony wyjściowe. Oprócz obszarów mieszkalnych, dostępnych jest teraz wiele innych ocen powierzchni: Powierzchnie podłóg, powierzchnie ścian i sufitów, powierzchnie elewacji i wiele innych. Dane wyjściowe wszystkich obszarów elewacji można wygodnie zapisać w formacie PDF, RTF lub Excel! Tworzenie list pozycji okien jest również nieskomplikowane.

Proste odbicie lustrzane obiektów

Dostępne są dwa narzędzia do tworzenia odbić lustrzanych niektórych elementów, takich jak obiekty 3D i symbole 2D. Mogą one być odbijane w dowolnej osi lub w środku obiektu. Działa to również w przypadku wielokrotnego wyboru tych samych typów elementów, co może zaoszczędzić wiele czasu! Praca z CAD rzadko kiedy była tak elastyczna!

Niezrównana wydajność

Przejrzysty, tematycznie uporządkowany interfejs użytkownika umożliwia bezpośredni dostęp do każdej funkcji. Wszystkie elementy operacyjne są logicznie rozmieszczone i szybko dostępne. Możesz wybrać pomiędzy klasycznym paskiem narzędzi lub nowoczesnym widokiem zakładek, porównywalnym z produktami Microsoft Office.

Nieskomplikowane dzięki pomocom i asystentom wprowadzania danych

Od fazy projektowania po planowanie terenu - Ashampoo 3D CAD wspiera Cię we wszystkich złożonych zadaniach dzięki pomocnym asystentom. Możesz skoncentrować się na treści, podczas gdy oprogramowanie zajmie się resztą - tak jak powinno.

Projektowanie wnętrz i elementów zewnętrznych

Zintegrowany katalog obiektów zapewnia dostęp do szerokiej gamy elementów budynków, tekstur, materiałów i symboli. Od drzwi, okien, balkonów i zadaszeń po instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne - wszystkie niezbędne obiekty można umieścić jednym kliknięciem myszy. Dodatkowe obiekty można łatwo importować z programów SketchUp i Collada. Daje Ci to wgląd w produkt końcowy już w fazie planowania - w najdrobniejszych szczegółach!

Centrum materiałów budowlanych z informacyjnymi teksturami CAD

mtextur.com [.ch/.de/.eu] oferuje architektom, projektantom i planistom możliwość bezpłatnego uzyskania informacji o materiałach budowlanych i ich producentach. Znalezione materiały można pobrać jako tekstury CAD i BIM o wysokiej rozdzielczości do wykorzystania bezpośrednio we własnym oprogramowaniu do planowania. Za pomocą kryteriów wyszukiwania, takich jak grupa materiałów, kolor, obszar zastosowania, producent i linia produktów, można wyszukiwać różne materiały budowlane. Ofertę uzupełniają dodatkowe linki, przykłady referencyjne i pliki PDF z informacjami o materiałach. Z ponad 10 000 materiałów, mtextur jest największym na świecie źródłem realistycznych tekstur CAD (online od 2006 roku). W dobie modelowania informacji o budynku (BIM) ułatwia to codzienne planowanie w praktyczny sposób.

Nowe funkcje w Ashampoo® 3D CAD Architecture 10

Automatyczne wymiarowanie planów pięter 2D w widokach planów 2D 
Automatyczne etykiety pozycji z oznaczeniami ścian i okien na rzutach pięter 
Katalog konstrukcji okiennych z amerykańskimi typami standardowymi 
Balustrady: dialog projektu balustrady z wariantami projektu 
Katalog balustrad: Możliwość zapisywania własnych balustrad 
 Ogrodzenia: warianty balustrad automatycznie podążają za przebiegiem terenu 3D 
Ściany oporowe do planowania i projektowania terenu i ogrodu 
Katalog balkonów jako grupy: Zawiera przykłady różnych rozmiarów i balustrad 
Nowy dialog do umieszczania, obracania i skalowania strzałki północnej 
Nowy element terenu "działka" z obrysem 3D 
Automatyczne obramowanie elementów terenu, takich jak rabaty kwiatowe, tarasy itp. 
Rozszerzony katalog: Nowe drzwi, ponad 250 nowych obiektów 3D, 200 nowych symboli 2D itp. 

Specyfikacje obszaru dla elementów rysunkowych 2D, takich jak wielokąty, okręgi, prostokąty itp.

 

Funkcjonalności

 Dodano nowe okno dialogowe dla strzałek północy do umieszczania, obracania i skalowania
 Nowośćdostępny jest element terenu "działka" z obrysem 3D
 Nowośćmożliwość tworzenia specyfikacji obszaru dla elementów rysunkowych 2D, takich jak wielokąty, okręgi, prostokąty itp
 Nowośćwymiarowanie wysokości z wartościami nad poziomem morza w przekrojach i widokach
 Obliczanie fundamentów
 Dokładna ocena wykopów i powierzchni elementów terenu
 Praktyczne przenoszenie elementów na inne slajdy
 Wygodne dodawanie i usuwanie punktów wieloboku dachu
 Zmiana głębokości przekroju dla istniejących widoków przekroju
 Twórz własne szablony dla widoczności w widokach
 Płaskie zarządzanie z własnym poziomem hierarchii
 Elastyczna przeglądarka projektów oferuje nowe opcje sortowania
 Swobodne linie mogą być tworzone z symboli 2D
 Dostępne są nowe, sparametryzowane linie 2D
 wymiarowanie kątów 2D
 Pomiary kątów
 Pomiary nad wielokątami
 Symulacja cienia
 Automatyczne obliczanie powierzchni
 Obliczanie powierzchni i objętości
 Wejście do sieci dla elementów fotowoltaicznych (systemy dachowe)

Wymagania systemowe

System operacyjny

 • Windows® 11, Windows® 10. Program może być używany na dowolnym urządzeniu obsługującym powyższe systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
 • Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo 3D CAD Architecture 10"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany