Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Ashampoo 3D CAD Architecture 9

36,12 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822351
 • P27603-01
 • 1 Rok
 • DE | EN | NL | FR | HU | RU | PL | ES | SK | TR
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Planowanie domu w 3D z maksymalnym przeglądem i praktyczną pomocą! Czy chciałbyś zaplanować... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo 3D CAD Architecture 9"

Planowanie domu w 3D z maksymalnym przeglądem i praktyczną pomocą!

Czy chciałbyś zaplanować swój dom w wolnej chwili na komputerze? Ashampoo 3D CAD Architecture to wygodny program do rysowania dla wszystkich, którzy chcą zamienić swoje wizje w rzeczywistość! Dzięki kreatorowi krok po kroku możesz szybko i łatwo osiągnąć pierwsze rezultaty. Dzięki przeglądom 2D, 3D i przekrojom zawsze masz wgląd w status swojego projektu. Od razu rozpoznaj, czego brakuje i gdzie jeszcze musisz wprowadzić zmiany w swoim planowaniu! Program pomoże Ci zidentyfikować te słabe punkty i wąskie gardła! Niezależnie od tego, czy budujesz, remontujesz, czy tylko urządzasz dom - zobacz z góry, jak będzie wyglądał później! Skorzystaj z planera domu 3D, który naprawdę Ci pomoże!

Ashampoo 3D CAD Architecture 9 oferuje nowe narzędzia do projektowania i budowy

Narzędzia do wprowadzania danych numerycznych są najlepszym sposobem na dokładne projektowanie, więc ta nowa wersja naprawdę się wyróżnia! Nowe opcje wprowadzania liczb dla ścian, okien i drzwi ułatwiają pracę, a nowe narzędzia edycji liczb dla tych samych obszarów sprawiają, że projekty są jeszcze bardziej precyzyjne i zmienne. Wraz z nowymi dodatkowymi komponentami do okien i drzwi, skrzynek roletowych, rolet i osłon, obszar projektowania i budowy został znacznie ulepszony!

Wiele nowych katalogów i obiektów w Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Ashampoo 3D CAD Architecture 9 jest tak popularny również dlatego, że zawiera dużą liczbę obiektów 3D. Korzystaj z ponad 1200 nowych obiektów 3D i ponad 250 gotowych do użycia grup w nowym katalogu grup! Katalog zawiera między innymi grupy z prefabrykowanymi garażami, kuchniami, domkami ogrodowymi i saunami. Twórz własne katalogi i używaj ich bezpośrednio w katalogach - nie ma nic bardziej praktycznego! Na specjalne życzenie klienta w przekrojach i widokach można teraz stosować także pomiary wysokości z wartościami nad poziomem morza. Oczekuj programu, który będzie błyszczał także w szczegółach!

Nowości w Ashampoo 3D CAD Architecture 9

 • Katalog z grupami prefabrykowanych garaży, kuchni, domków ogrodowych i saun
 • Nowe narzędzia do wprowadzania danych numerycznych dla ścian
 • Nowe narzędzia do wprowadzania danych numerycznych dla okien i drzwi
 • Nowe narzędzia do edycji numerycznej ścian, okien i drzwi
 • Elementy dodatkowe do okien i drzwi, skrzynki roletowe, żaluzje, okładziny
 • Twórz własne katalogi i używaj ich bezpośrednio w katalogach
 • Wymiarowanie wysokości z wartościami nad poziomem morza w sekcjach i widokach
 • Ponad 1200 nowych obiektów 3D
 • Ponad 250 gotowych do użycia grup w nowym katalogu grup

Fotowoltaika - dla systemów na dachu i na dachu płaskim

W dobrym planowaniu projektu nie można zapominać o planowaniu systemów fotowoltaicznych. W przypadku systemów z płaskim dachem najpierw należy określić miejsca montażu. W ramach tych obszarów możesz zdefiniować miejsca, w których nie można instalować modułów. Następnie dwoma kliknięciami myszy umieszczasz cały system w wyznaczonym miejscu. W ten sposób możesz zmieniać odległości między rzędami, obracać je zgodnie z potrzebami lub wyrównywać ręcznie - wszystko, co jest niezbędne do perfekcyjnego planowania!

Ashampoo 3D CAD Architecture 9 posiada potężną funkcję oceny obszaru

Na życzenie użytkowników wprowadziliśmy dodatkowe oceny obszaru i odpowiednie maski wyjściowe. Poza wyjściem z czystych obszarów życia, dostępne są teraz liczne inne oceny obszarów: Powierzchnie podłóg, ściany i sufity, fasady i wiele innych. Dane wyjściowe wszystkich obszarów fasady można również wygodnie zapisać w pliku PDF, RTF lub Excel! Listy pozycji okien są równie łatwe do zrealizowania.

Po prostu odbij obiekty za pomocą strony Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Dostępne są dwa narzędzia do odbijania elementów takich jak obiekty 3D i symbole 2D. Odbicie lustrzane może być wykonane na dowolnej osi lub w środku obiektu. Odbicie lustrzane działa także w przypadku wielokrotnego zaznaczania tych samych typów elementów, co może zaoszczędzić sporo czasu! Praca z CAD nie może być bardziej elastyczna!

Niezrównana wydajność

Dzięki przejrzystemu, uporządkowanemu tematycznie interfejsowi użytkownika każda funkcja jest dostępna za jednym kliknięciem myszy. Wszystkie elementy obsługi są logicznie rozmieszczone i szybko dostępne. Możesz wybrać, czy chcesz używać klasycznego paska narzędzi, czy nowoczesnego widoku zakładek, znanego z produktów Microsoft Office.

Nieskomplikowane dzięki asystentom i kreatorom wprowadzania danych

Od tworzenia własnej konstrukcji dachu po planowanie terenu - Ashampoo 3D CAD Pro 7 wspiera Cię we wszystkich złożonych procedurach dzięki przydatnym pomocom i asystentom. Ty skupiasz się na treści, a oprogramowanie robi resztę - tak jak powinno.

Projekt zewnętrzny i wewnętrzny

Zintegrowany katalog obiektów daje dostęp do szerokiej gamy elementów budowlanych, tekstur, materiałów i symboli. Od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne - wszystkie potrzebne obiekty możesz umieścić natychmiast, klikając myszką. Wiele innych obiektów można łatwo zaimportować z programów SketchUp i Collada. W ten sposób już w fazie planowania otrzymasz obraz produktu końcowego - w najdrobniejszych szczegółach!

Wymagania systemowe Ashampoo 3D CAD Architecture 9

System operacyjny
Windows® 11, Windows® 10
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Wymagania:
Każde urządzenie obsługujące wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Do korzystania z programu wymagane są uprawnienia administracyjne w systemie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo 3D CAD Architecture 9"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany