Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Ashampoo 3D CAD Architecture 9

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822351
 • P27603-01
 • 1 Rok
 • DE | EN | NL | FR | HU | RU | PL | ES | SK | TR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Planowanie domu w 3D z maksymalnym przeglądem i praktyczną pomocą! Czy chciałbyś zaplanować... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo 3D CAD Architecture 9"

Planowanie domu w 3D z maksymalnym przeglądem i praktyczną pomocą!

Czy chciałbyś zaplanować swój dom w wolnej chwili na komputerze? Ashampoo 3D CAD Architecture to wygodny program do rysowania dla wszystkich, którzy chcą zamienić swoje wizje w rzeczywistość! Dzięki kreatorowi krok po kroku możesz szybko i łatwo osiągnąć pierwsze rezultaty. Dzięki przeglądom 2D, 3D i przekrojom zawsze masz wgląd w status swojego projektu. Od razu rozpoznaj, czego brakuje i gdzie jeszcze musisz wprowadzić zmiany w swoim planowaniu! Program pomoże Ci zidentyfikować te słabe punkty i wąskie gardła! Niezależnie od tego, czy budujesz, remontujesz, czy tylko urządzasz dom - zobacz z góry, jak będzie wyglądał później! Skorzystaj z planera domu 3D, który naprawdę Ci pomoże!

Ashampoo 3D CAD Architecture 9 oferuje nowe narzędzia do projektowania i budowy

Narzędzia do wprowadzania danych numerycznych są najlepszym sposobem na dokładne projektowanie, więc ta nowa wersja naprawdę się wyróżnia! Nowe opcje wprowadzania liczb dla ścian, okien i drzwi ułatwiają pracę, a nowe narzędzia edycji liczb dla tych samych obszarów sprawiają, że projekty są jeszcze bardziej precyzyjne i zmienne. Wraz z nowymi dodatkowymi komponentami do okien i drzwi, skrzynek roletowych, rolet i osłon, obszar projektowania i budowy został znacznie ulepszony!

Wiele nowych katalogów i obiektów w Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Ashampoo 3D CAD Architecture 9 jest tak popularny również dlatego, że zawiera dużą liczbę obiektów 3D. Korzystaj z ponad 1200 nowych obiektów 3D i ponad 250 gotowych do użycia grup w nowym katalogu grup! Katalog zawiera między innymi grupy z prefabrykowanymi garażami, kuchniami, domkami ogrodowymi i saunami. Twórz własne katalogi i używaj ich bezpośrednio w katalogach - nie ma nic bardziej praktycznego! Na specjalne życzenie klienta w przekrojach i widokach można teraz stosować także pomiary wysokości z wartościami nad poziomem morza. Oczekuj programu, który będzie błyszczał także w szczegółach!

Nowości w Ashampoo 3D CAD Architecture 9

 • Katalog z grupami prefabrykowanych garaży, kuchni, domków ogrodowych i saun
 • Nowe narzędzia do wprowadzania danych numerycznych dla ścian
 • Nowe narzędzia do wprowadzania danych numerycznych dla okien i drzwi
 • Nowe narzędzia do edycji numerycznej ścian, okien i drzwi
 • Elementy dodatkowe do okien i drzwi, skrzynki roletowe, żaluzje, okładziny
 • Twórz własne katalogi i używaj ich bezpośrednio w katalogach
 • Wymiarowanie wysokości z wartościami nad poziomem morza w sekcjach i widokach
 • Ponad 1200 nowych obiektów 3D
 • Ponad 250 gotowych do użycia grup w nowym katalogu grup

Fotowoltaika - dla systemów na dachu i na dachu płaskim

W dobrym planowaniu projektu nie można zapominać o planowaniu systemów fotowoltaicznych. W przypadku systemów z płaskim dachem najpierw należy określić miejsca montażu. W ramach tych obszarów możesz zdefiniować miejsca, w których nie można instalować modułów. Następnie dwoma kliknięciami myszy umieszczasz cały system w wyznaczonym miejscu. W ten sposób możesz zmieniać odległości między rzędami, obracać je zgodnie z potrzebami lub wyrównywać ręcznie - wszystko, co jest niezbędne do perfekcyjnego planowania!

Ashampoo 3D CAD Architecture 9 posiada potężną funkcję oceny obszaru

Na życzenie użytkowników wprowadziliśmy dodatkowe oceny obszaru i odpowiednie maski wyjściowe. Poza wyjściem z czystych obszarów życia, dostępne są teraz liczne inne oceny obszarów: Powierzchnie podłóg, ściany i sufity, fasady i wiele innych. Dane wyjściowe wszystkich obszarów fasady można również wygodnie zapisać w pliku PDF, RTF lub Excel! Listy pozycji okien są równie łatwe do zrealizowania.

Po prostu odbij obiekty za pomocą strony Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Dostępne są dwa narzędzia do odbijania elementów takich jak obiekty 3D i symbole 2D. Odbicie lustrzane może być wykonane na dowolnej osi lub w środku obiektu. Odbicie lustrzane działa także w przypadku wielokrotnego zaznaczania tych samych typów elementów, co może zaoszczędzić sporo czasu! Praca z CAD nie może być bardziej elastyczna!

Niezrównana wydajność

Dzięki przejrzystemu, uporządkowanemu tematycznie interfejsowi użytkownika każda funkcja jest dostępna za jednym kliknięciem myszy. Wszystkie elementy obsługi są logicznie rozmieszczone i szybko dostępne. Możesz wybrać, czy chcesz używać klasycznego paska narzędzi, czy nowoczesnego widoku zakładek, znanego z produktów Microsoft Office.

Nieskomplikowane dzięki asystentom i kreatorom wprowadzania danych

Od tworzenia własnej konstrukcji dachu po planowanie terenu - Ashampoo 3D CAD Pro 7 wspiera Cię we wszystkich złożonych procedurach dzięki przydatnym pomocom i asystentom. Ty skupiasz się na treści, a oprogramowanie robi resztę - tak jak powinno.

Projekt zewnętrzny i wewnętrzny

Zintegrowany katalog obiektów daje dostęp do szerokiej gamy elementów budowlanych, tekstur, materiałów i symboli. Od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne - wszystkie potrzebne obiekty możesz umieścić natychmiast, klikając myszką. Wiele innych obiektów można łatwo zaimportować z programów SketchUp i Collada. W ten sposób już w fazie planowania otrzymasz obraz produktu końcowego - w najdrobniejszych szczegółach!

Wymagania systemowe Ashampoo 3D CAD Architecture 9

System operacyjny
Windows® 11, Windows® 10
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Wymagania:
Każde urządzenie obsługujące wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Do korzystania z programu wymagane są uprawnienia administracyjne w systemie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo 3D CAD Architecture 9"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany