Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo 3D CAD Professional 10

Ashampoo 3D CAD Professional 10

294,71 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822540
 • 1660
 • Nieograniczona ważność
 • DE | NL | HU | PL | ES | EN | FR | RU | IT | TR | SI
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zaawansowany program CAD z większymi możliwościami, większym komfortem i jeszcze większym... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo 3D CAD Professional 10"

Zaawansowany program CAD z większymi możliwościami, większym komfortem i jeszcze większym realizmem dla Twojego planowania!

Nowy Ashampoo 3D CAD Professional 10 otwiera przed Tobą znacznie rozszerzone możliwości! Do katalogu dodano ponad 250 nowych obiektów 3D, dodano nowe drzwi, katalog balkonów jest teraz dostępny w grupach, a ściany oporowe do planowania terenu i ogrodu pozwalają na jeszcze bardziej realistyczne planowanie! Użyj nowego elementu terenu "Ground" z obramowaniem 3D, użyj ogrodzeń jako wariantów balustrad lub praktycznego dialogu strzałki północy do umieszczania, obracania i skalowania! Balustrady mogą być teraz używane w wielu wariantach, nawet w Twoim własnym projekcie! A automatyczne wymiarowanie dla planów pięter 2D i automatyczne teksty pozycji do oznaczania ścian i okien odejmują Ci wiele pracy! Ashampoo 3D CAD Professional 10 to idealny program do projektowania domów dla wszystkich projektantów, kreślarzy, architektów wnętrz i krajobrazu! Konstruuj, wizualizuj i komunikuj swoje pomysły projektowe w szczegółowy, nieskomplikowany i profesjonalny sposób! Twórz plany dla aplikacji budowlanych lub planowania wykonawczego, nawet dla najwyższych wymagań. Potężne funkcje architektoniczne umożliwiają osiągnięcie profesjonalnych rezultatów, a dzięki rozbudowanej funkcji modelowania możesz tworzyć dodatkowe komponenty i rzeźby, które nadadzą Twojej architekturze artystyczny charakter.

Potężne narzędzia projektowe i konstrukcyjne

Numeryczne narzędzia do wprowadzania danych są najlepszym sposobem na precyzyjne planowanie, dlatego Ashampoo CAD Pro jest tutaj najlepszy! Potężne opcje wprowadzania numerycznego dla ścian, okien i drzwi ułatwiają pracę, a narzędzia do edycji numerycznej dla tych samych obszarów sprawiają, że Twoje projekty są precyzyjne i zmienne. Wraz z dodatkowymi komponentami do okien i drzwi, skrzynek roletowych, żaluzji i obramowań, obszar projektowania i budowy jest idealny do profesjonalnego użytku!

Niezliczone katalogi i obiekty

Ashampoo 3D CAD Professional jest również tak popularny ze względu na dużą liczbę obiektów 3D. Korzystaj z ponad 1500 obiektów 3D i ponad 250 gotowych do użycia grup w katalogu grup! Katalog zawiera grupy pełne gotowych garaży, modułów kuchennych, domków ogrodowych i saun. Twórz własne katalogi i używaj ich bezpośrednio w katalogach - to nie może być bardziej praktyczne! Dzięki Ashampoo 3D CAD Pro możesz ładować i edytować wiele innych formatów obiektów 3D i zapisywać wyniki do wykorzystania w katalogu obiektów 3D. To oprogramowanie 3D CAD automatycznie daje Ci dostęp do milionów obiektów 3D!

Optymalnie wyrównuj projekty, otwieraj drzwi 3D i korzystaj z większej liczby obiektów okiennych.

Dzięki opcjom "Widok z boku" i "Widok z góry" wyrównywanie, a tym samym przeglądanie, jest łatwe i wygodne. Oczekuj na reprezentacje, które dokładnie odpowiadają wybranej funkcji! Szczególną cechą widoku 3D jest jego wyrazistość i realistyczność. Gdy drzwi są otwarte, pomieszczenia stają się jeszcze bardziej zmienne, bardziej realistyczne i, zwłaszcza podczas wędrówki po nich, po prostu piękniejsze. Możesz nawet samodzielnie określić kąt otwarcia drzwi! Twórz szczegóły, na przykład wyposażając swoje projekty w okiennice i żaluzje dla wszystkich popularnych formatów okien i pozostawiając je otwarte na różne sposoby!

Obliczaj objętość, wymiarowanie drzwi i obliczanie fundamentów

Z łatwością uzyskaj informacje o elementach terenu, ich powierzchni, objętości i wykopach. Możesz na przykład obliczyć ilość ziemi potrzebnej do wypełnienia grządki. W przypadku okien i drzwi możliwe jest teraz wyświetlanie wymiarów poszczególnych elementów w widokach planu 2D. Ulepsz swoje plany pięter o ważny czynnik! Ważnym typem komponentu jest fundament, nawet w wariantach pojedynczego fundamentu, fundamentu listwowego i płyty podłogowej. Dzięki praktycznej ocenie możesz tutaj również obliczyć wykop i objętość drenażu!

Fotowoltaika zaplanowana szybko

W dobrym planowaniu projektu nie można zapomnieć o projektowaniu systemów fotowoltaicznych. W przypadku systemów na dachach płaskich najpierw pracujesz na podstawie obszarów instalacji. W ramach tych obszarów możesz zdefiniować obszary, w których nie można instalować żadnych modułów. Następnie umieść cały system w zdefiniowanym obszarze za pomocą zaledwie dwóch kliknięć myszą. Możesz zmieniać odległości między rzędami, obracać je według potrzeb lub wyrównywać ręcznie - wszystko dla idealnego planowania wstępnego!

Eksport do ważnych formatów

możesz importować i eksportować pliki 2D DXF i DWG bezpośrednio z programu. Dzięki temu wymiana danych z innymi aplikacjami CAD jest bezproblemowa! A jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój projekt pod względem prezentacji, po prostu wyeksportuj go do formatu Maxon Cinema 4D w celu dalszej obróbki!
Łatwo importuj miliony obiektów 3D. Dzięki Ashampoo 3D CAD Pro możesz załadować wiele innych formatów obiektów 3D, edytować je i zapisywać wyniki do wykorzystania w katalogu obiektów 3D. Dzięki temu oprogramowaniu 3D CAD automatycznie masz dostęp do milionów obiektów 3D! Po prostu zaimportuj je i wykorzystaj w swoim projekcie! Formaty takie jak SketchUp i Collada oferują Ci niezliczoną ilość neutralnych, ale także specyficznych dla producenta modeli.

Fotowoltaika - dla systemów na dachach i dachach płaskich

W dobrym planowaniu projektu nie można zapomnieć o projektowaniu systemów fotowoltaicznych. W przypadku systemów na dachach płaskich najpierw pracujesz na podstawie obszarów instalacji. W ramach tych obszarów możesz zdefiniować obszary, w których nie mogą być instalowane żadne moduły. Następnie umieszczasz cały system w zdefiniowanym obszarze za pomocą zaledwie dwóch kliknięć myszą. Możesz zmieniać odległości między rzędami, obracać je według potrzeb lub wyrównywać ręcznie - wszystko dla perfekcyjnego planowania wstępnego!

Potężna ocena obszaru

Zgodnie z popularnym zapotrzebowaniem, zintegrowaliśmy dalsze oceny powierzchni i odpowiednie szablony wyjściowe. Oprócz danych wyjściowych czystych powierzchni mieszkalnych, dostępnych jest teraz wiele innych ocen powierzchni: Powierzchnie podłóg, powierzchnie ścian i sufitów, powierzchnie elewacji i wiele innych. Dane wyjściowe wszystkich powierzchni elewacji są również wygodnie dostępne jako plik PDF, RTF lub Excel! Listy pozycji okien są równie łatwe w realizacji.

Po prostu twórz lustrzane odbicia obiektów

Dostępne są dwa narzędzia do tworzenia odbić lustrzanych elementów, takich jak obiekty 3D i symbole 2D. Odbicie lustrzane można wykonać na dowolnej osi lub w środku obiektu. Odbicie lustrzane działa również z wieloma zaznaczeniami tego samego typu elementów, co może zaoszczędzić wiele czasu! Praca z CAD nie może być bardziej elastyczna!

Niezrównana wydajność

Dzięki przejrzystemu, uporządkowanemu tematycznie interfejsowi użytkownika, każda funkcja jest dostępna za jednym kliknięciem myszy. Wszystkie elementy operacyjne są logicznie rozmieszczone i szybko dostępne. Możesz wybrać, czy chcesz używać klasycznego paska narzędzi, czy nowoczesnego widoku kart znanego z produktów Microsoft Office.

Nieskomplikowana obsługa dzięki asystentom wprowadzania danych i kreatorom

Od tworzenia własnego projektu dachu po planowanie terenu - Ashampoo 3D CAD Pro wspiera Cię we wszystkich złożonych projektach dzięki przydatnym pomocom i kreatorom. Skoncentruj się na treści, monitoruj swoje modele w podglądzie, a oprogramowanie zrobi resztę - tak jak powinno.
W tym projektowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Dzięki zintegrowanemu katalogowi obiektów masz dostęp do szerokiej gamy elementów budynków, tekstur, materiałów i symboli. Od drzwi, okien, balkonów i zadaszeń po instalacje sanitarne i elektryczne - wszystkie obiekty, których potrzebujesz, możesz umieścić natychmiast po kliknięciu myszą. Wiele innych obiektów możesz łatwo zaimportować z programów SketchUp i Collada. W ten sposób możesz uzyskać obraz produktu końcowego już na etapie planowania - aż do ostatniego szczegółu!

Funkcjonalności

 Dodano nowe okno dialogowe dla strzałek północy do umieszczania, obracania i skalowania
 Nowośćdostępny jest element terenu "działka" z obrysem 3D
 Nowośćmożliwość tworzenia specyfikacji obszaru dla elementów rysunkowych 2D, takich jak wielokąty, okręgi, prostokąty itp
 Nowośćwymiarowanie wysokości z wartościami nad poziomem morza w przekrojach i widokach
 Obliczanie fundamentów
 Dokładna ocena wykopów i powierzchni elementów terenu
 Praktyczne przenoszenie elementów na inne slajdy
 Wygodne dodawanie i usuwanie punktów wieloboku dachu
 Zmiana głębokości przekroju dla istniejących widoków przekroju
 Twórz własne szablony dla widoczności w widokach
 Płaskie zarządzanie z własnym poziomem hierarchii
 Elastyczna przeglądarka projektów oferuje nowe opcje sortowania
 Swobodne linie mogą być tworzone z symboli 2D
 Dostępne są nowe, sparametryzowane linie 2D
 wymiarowanie kątów 2D
 Pomiary kątów
 Pomiary nad wielokątami
 Symulacja cienia
 Automatyczne obliczanie powierzchni
 Obliczanie powierzchni i objętości
 Wejście do sieci dla elementów fotowoltaicznych (systemy dachowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wymagania systemowe

System operacyjny

 • Windows® 11
 • Windows® 10

Wskazówka:

 • Program może być używany na dowolnym urządzeniu obsługującym systemy operacyjne wymienione powyżej
 • Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcej



Jakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!



Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo 3D CAD Professional 10"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany