Infolinia 0800 702813
 

Ashampoo Backup Pro 17

67,84 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822407
 • 4250949208128
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Ashampoo Backup Pro 17 umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych, ratowanie i przywracanie... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Backup Pro 17"

Ashampoo Backup Pro 17 umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych, ratowanie i przywracanie plików

Ashampoo Backup Pro 17 pozwala pozbyć się obaw przed wirusami, oprogramowaniem ransomware i awariami sprzętu! Poznaj łatwe w użyciu, dobrze zaprojektowane i wydajne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Nowy Ashampoo Backup Pro 17 oferuje wszystkie możliwe opcje przechowywania danych: Twórz kopie zapasowe pojedynczych plików lub całych partycji na dyskach lokalnych lub w sieci. Ponadto program oszczędza zasoby, nie wchodzi w drogę i wykonuje wszystkie ważne zadania w tle. Przywracanie kopii zapasowych jest bardzo proste! Ashampoo Backup Pro 17 zawiera nawet startowy system ratunkowy, który umożliwia przywrócenie systemu w przypadku poważnej awarii!

Ashampoo Backup Pro 17 pomaga z:

 • Infekcje złośliwym oprogramowaniem
 • Awaria dysku twardego
 • Przypadkowo usunięte pliki
 • Problemy z systemem operacyjnym
 • Problematyczne aktualizacje
 • Kradzież urządzeń

Kopie zapasowe w czasie rzeczywistym

Nic nie pozostaje niezauważone
Nasza nowa technologia tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym monitoruje najważniejsze foldery pod kątem zmian w plikach i odpowiednio aktualizuje kopie zapasowe - możesz wybrać te foldery indywidualnie! Oznacza to, że kopie zapasowe Twoich plików są tworzone automatycznie i nie musisz się obawiać nagłych awarii lub zamrożenia systemu. Już nigdy nie będziesz musiał się martwić, czy Twoje aktualne archiwa zawierają wszystkie najnowsze pliki. Kolejny krok na drodze do doskonałego rozwiązania w zakresie tworzenia kopii zapasowych!

Ashampoo Backup Pro 17 oferuje najnowocześniejsze systemy ratunkowe

System ratunkowy oparty na najnowszym systemie Windows
Ashampoo Backup Pro 17 wspiera cię w przypadku awarii systemu: nasz nowoczesny system ratunkowy oparty na systemie Windows może ponownie uruchomić twój komputer z płyty DVD lub pamięci USB. Zamiast całkowitej reinstalacji systemu Windows, możesz po prostu przywrócić poprzednią kopię zapasową systemu i przywrócić normalny stan komputera. Oszczędzaj czas i wysiłek, wykonuj kopie zapasowe komputera i plików dzięki Ashampoo Backup Pro 17!

Obsługa Bitlockera

Odblokowywanie i używanie dysków szyfrowanych BitLocker
System Windows szyfruje dyski za pomocą funkcji BitLocker, aby chronić je przed nieautoryzowanym dostępem. Utrudnia to, a czasem wręcz uniemożliwia, dostęp oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych do Twoich plików. Ashampoo Backup Pro 17 nie tylko widzi dyski zaszyfrowane w technologii BitLocker, ale także uzyskuje do nich dostęp w celu zapisania archiwów plików. Oczywiście dyski są dostępne nie tylko w normalnym trybie pracy, ale także poprzez system ratunkowy!

Dobry początek z Ashampoo Backup Pro 17

dostępdo wszystkich ważnych obszarów jednym kliknięciem!
Nasze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych jest odpowiednie dla wszystkich, od początkujących do specjalistów w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych. Dlatego stworzyliśmy nasze plany awaryjne tak elastyczne i wszechstronne, jak to tylko możliwe! Nowe ustawienia wstępne umożliwiają tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą kilku kliknięć. Czy chcesz tworzyć kopie zapasowe tylko dokumentów czy całego systemu? Chcesz utworzyć kopię zapasową wiadomości e-mail, kontaktów lub danych z przeglądarki? A może wolisz bardziej zaawansowane podejście z indywidualnymi planami dostosowanymi do Twoich potrzeb? Nawet zaawansowane plany tworzenia kopii zapasowych wymagają tylko kilku kliknięć. Prosty lub zaawansowany, nowy Ashampoo® Backup Pro sprawia, że tworzenie planów tworzenia kopii zapasowych jest dziecinnie proste!

Twoje plany awaryjne w skrócie

Przejrzysta lista kopii zapasowych z indywidualnymi widokami
Ashampoo Backup Pro 17 oferuje jeszcze lepszy przegląd kopii zapasowych z przejrzystym układem wszystkich potrzebnych informacji. Natychmiast dowiedz się o ostatnich lub nadchodzących kopiach zapasowych i uzyskaj dostęp do szczegółowych informacji lub przywróć, sprawdź, przejrzyj i usuń poszczególne archiwa jednym kliknięciem. Doświadcz maksymalnej przejrzystości i uzyskaj zarządzanie kopiami zapasowymi, o którym zawsze marzyłeś!

Ashampoo Backup Pro 17 zapewnia przyszłościową obsługę chmury

Natychmiastowy dostęp do wszystkich popularnych dostawców i metod przechowywania
Przechowywanie danych w chmurze od dawna jest bezpiecznym sposobem tworzenia kopii zapasowych. Ponieważ dostawcy usług w chmurze rozwijają swoje usługi i metody przechowywania danych, my również: Ashampoo Backup Pro 17 został w pełni zaktualizowany, aby obsługiwać najnowsze i najbezpieczniejsze metody przesyłania danych online! Twórz kopie zapasowe danych w Dropbox, OneDrive, Google Drive, OneDrive Business / Office 365, Owncloud, Telekom MagentaCLOUD, Strato, 1&1 i wielu innych, zachowując absolutne bezpieczeństwo i automatycznie unikając ograniczenia prędkości!

Przyjrzyj się bliżej poszczególnym kopiom zapasowym

Śledź swoje plany tworzenia kopii zapasowych i zobacz ważne szczegóły
Nowy widok szczegółów zawiera ważne informacje o kopiach zapasowych, takie jak poprzedni i następny przebieg oraz miejsce przechowywania. Podawane są także informacje o pochodzeniu plików i typie kopii zapasowej. Nawet przegląd kilku równolegle działających kopii zapasowych nie stanowi już problemu. Możesz także tworzyć szczegółowe raporty, aby dowiedzieć się, co dokładnie dzieje się z każdym planem. Oczywiście zostaniesz natychmiast poinformowany, jeśli coś pójdzie nie tak, np. zapełni się zewnętrzny dysk twardy!

Ashampoo Backup Pro 17 to Twój ratunek, gdy wszystko inne zawiedzie

System ratunkowy do przywracania uszkodzonych systemów operacyjnych
Jeśli twój komputer został zainfekowany, np. przez złośliwe oprogramowanie, albo twój dysk twardy uległ awarii lub uszkodzeniu, twój system operacyjny został utracony - ponowna instalacja systemu Windows i wszystkich programów jest jedynym sposobem na kontynuowanie pracy, chyba że masz czystą kopię zapasową! Ashampoo® Backup Pro pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. Zintegrowany system ratunkowy uruchamia komputer z płyty DVD lub dysku flash i pomaga przywrócić system do normalnego stanu. To koniec utraty danych!

Doskonała ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Bez szans dla ransomware, wirusów i robaków
Twój komputer jest stale zagrożony przez wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie. Wystarczy jedno błędne kliknięcie, dziura w systemie lub zainfekowana wiadomość e-mail, aby wywołać katastrofę! Programy antywirusowe nigdy nie są w stanie wykryć i zneutralizować całego złośliwego oprogramowania. Eksperci szacują, że każdego dnia powstaje i rozprzestrzenia się 300 000 nowych zagrożeń. Szczególnie rozpowszechnione jest oprogramowanie ransomware, które atakuje Twój portfel i żąda w zamian dostępu do Twoich plików. Czy naprawdę chcesz negocjować z internetowymi przestępcami? Kopie zapasowe to jedyne rozwiązanie, które zapewnia 100% bezpieczeństwa. Jeśli twój system zostanie zainfekowany, wystarczy przywrócić kopię zapasową i już jesteś bezpieczny!

Profesjonalna technologia dla każdego

Wykorzystaj techniki profesjonalnych administratorów systemu
Strategie bezpieczeństwa wbudowane w to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych są przeznaczone do użytku biznesowego i spełniają rygorystyczne standardy wymagane w środowiskach profesjonalnych. Ponieważ tylko najwyższe standardy są wystarczająco dobre, aby chronić Twoje pliki! Profesjonalni administratorzy doceniają solidny silnik tworzenia kopii zapasowych, ciągłą weryfikację plików i silne szyfrowanie, dlatego Ashampoo Backup Pro 17 jest używany również przez duże firmy. Zapewnij sobie standardową ochronę plików na swoim komputerze!

Nie bój się aktualizacji systemu Windows!

Po prostu przywróć swój system do poprzedniego stanu, kiedy działał bez zarzutu!
Aktualizacje są niezbędne dla każdego komputera. Niestety, aktualizacje mogą powodować problemy z bezpieczeństwem lub nieprawidłowe działanie, które może doprowadzić do utraty danych. W najgorszym przypadku aktualizacje systemu Windows mogą spowodować, że system przestanie w ogóle działać lub nie będzie się uruchamiał. To są właśnie te bolesne momenty, kiedy "wczoraj wszystko działało dobrze". Ashampoo Backup Pro 17 przywróci Twój system do czasów, kiedy wszystko działało idealnie! Ze spokojem staw czoła przyszłym aktualizacjom systemu Windows lub oprogramowania zabezpieczającego, wiedząc, że nic już nie zaszkodzi Twojemu komputerowi!

Oszczędzające miejsce przechowywanie plików, gdzie i jak chcesz

Zewnętrzny dysk twardy, pamięć USB, NAS lub chmura: Ashampoo Backup Pro 17 oferuje elastyczne opcje przechowywania!
Ashampoo Backup Pro 17 przechowuje kopie zapasowe na dowolnym dysku twardym, pamięci USB, dysku sieciowym lub w usłudze chmury. Zaawansowana funkcja obrazu dysku wykorzystuje potężną technologię "infinite reverse incremental", która wymaga niewiele miejsca na dysku, ale zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Program obsługuje cztery różne metody kompresji. A co najlepsze: Kopie zapasowe utworzone za pomocą Ashampoo Backup Pro 17 wymagają nawet o 50% mniej miejsca na dysku niż inne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych!

Wszechstronna ochrona dzięki sprawdzaniu stanu dysku twardego

Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które sprawdza nawet lokalizacje wyjściowe
Kopia zapasowa jest tak bezpieczna, jak dysk twardy, na którym jest przechowywana! Dlatego Ashampoo Backup Pro 17 monitoruje parametry SMART dysku twardego podczas tworzenia kopii zapasowej, aby wykryć przyszłe problemy, zanim się pojawią! Dzięki temu masz czas na reakcję i uniknięcie utraty danych. Program posiada również dodatkową funkcję sprawdzania dysku/partycji, która analizuje i naprawia poszczególne sektory. Niezależnie od tego, czy jest to dysk wewnętrzny, czy zewnętrzny, Ashampoo Backup Pro 17 zadba o Twoje dyski twarde!

Nie obciąża systemu

Strategiczne zalety Ashampoo Backup Pro 17
Nasze rozwiązanie jest nie tylko szybkie, ale i inteligentne. Większość rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych przerywa pracę użytkownika w momencie tworzenia kopii. Po ich uruchomieniu komputer jest praktycznie sparaliżowany i reaguje tylko powoli lub wcale. Dzięki Ashampoo Backup Pro 17 nie jest to już problemem! Nawet nie zauważysz, kiedy zostaną utworzone kopie zapasowe, ale Twoje archiwa będą zawsze aktualne. Backup Pro wykonuje całą pracę w tle, analizuje obciążenie systemu i uaktywnia się dopiero wtedy, gdy dostępna jest wystarczająca ilość zasobów, nie utrudniając Ci pracy. Możesz więc kontynuować pracę, podczas gdy Backup Pro wykonuje swoje zadania.

Pełny przegląd z programem Backup Viewer

Przeglądanie zawartości archiwów bez ich otwierania
Kopie zapasowe służą przede wszystkim do zapisywania i przywracania danych, ale czasami chcesz po prostu zajrzeć do środka. Dzięki przeglądarce kopii zapasowych z Ashampoo Backup Pro 17 możesz to zrobić. Możesz uzyskać bezpośredni dostęp do zarchiwizowanych plików bez konieczności ich wcześniejszego przywracania. Pliki są otwierane w bezpiecznym miejscu, aby oryginalne archiwa nie zostały zmienione lub uszkodzone!

Wymagania systemowe Ashampoo Backup Pro 17

System operacyjny
Windows® 11, Windows® 10 (x64)

Wymagania:
Każde urządzenie obsługujące wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Miejsce na dysku twardym
500 MB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji

Inne
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie internetowe. Licencja programu jest sprawdzana wielokrotnie w regularnych odstępach czasu.
Do korzystania z programu wymagane są pełne prawa administratora.

Języki:

 • Niemiecki Niemiecki
 • Angielski Angielski
 • Holenderski Holenderski (Guy Raedersdorf)
 • Francuski Język francuski (Guy Raedersdorf)
 • Węgierski Węgierski (László Koncz)
 • Rosyjski Rosyjski (Сергей Царёв)
 • Polska Język polski (Jacek Milecki)
 • Włoski Włoski
 • Portugalski Język portugalski (Manuela Silva)
 • Hiszpański Język hiszpański (Miguel Blasco)
 • Szwedzki Szwedzki (Olle Ohlsson)
 • Turecki Turecki (Çağdaş Tatar)
 • Czeski Czechy (Libor Divis)
 • ChińskiUproszczony Chiński Uproszczony (Smilefly )
 • Bułgarski Bułgarski (Георги Миргов)
 • Portugalski (brazylijski) Portugalski (brazylijski) (Josè Carlos Taveira)
 • ChińskiTradycyjny ChińskiTradycyjny (Alan)
 • Duński Język duński (Kjeld Børager)
 • Rumuński Rumuński (Andrei Grigorcea)
 • Kataloński Język kataloński (Joan Queralt)
 • Słowacki Słowacki (Milan Slovák)
 • Fińska Język fiński (Veikko Muurikainen)
 • Hiszpański (Argentyna) Język hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)
 • Norweski Nynorsk Norweski Nynorsk (Olai Otterå)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Backup Pro 17"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany