Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo Backup Pro 25

Ashampoo Backup Pro 25

18,55 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822660
 • 2259
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | NL | FR | HU | RU | PL | IT | NO | PT | ES | TR | SK | CZ | BG | BR | JP | DK | RO | SI | FI | RS | AR
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Ashampoo Backup Pro 25 - wszechstronna ochrona danych! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się,... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Backup Pro 25"

Kup Ashampoo Backup Pro 25 - wszechstronna ochrona danych!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak chronić się przed awariami sprzętu, wirusami lub oprogramowaniem ransomware? Oto odpowiedź: Ashampoo Backup Pro 25! Zanurz się w świecie przyjaznego dla użytkownika, przejrzystego, ale potężnego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych. To oprogramowanie sprawia, że tworzenie kopii zapasowych, ratowanie i przywracanie danych jest dziecinnie proste. Tworzenie kopii zapasowych nie może być prostsze - po prostu podłącz nośnik pamięci i gotowe! A najlepsze jest to, że nawet w przypadku całkowitej awarii systemu, specjalny program awaryjny pozwoli Ci bezpiecznie stanąć na nogi.

Kopia zapasowa w czasie rzeczywistym

Miej oko na każdą zmianę, aby nic nie zostało utracone. Dzięki nowej funkcji tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym możesz śledzić szczególnie wrażliwe foldery. Ashampoo Backup automatycznie tworzy kopię zapasową każdego nowego pliku, który jest tworzony lub zapisywany. Dzięki temu żaden plik nie zostanie utracony, nawet w przypadku nieoczekiwanej awarii.

Kopia zapasowa plug and play

Po prostu podłącz i zacznij działać! Kopia zapasowa plug-and-play sprawia, że każda kopia zapasowa jest jeszcze łatwiejsza. Po skonfigurowaniu usługa działająca w tle automatycznie rozpoznaje podłączone pamięci USB lub zewnętrzne dyski twarde i natychmiast uruchamia wcześniej zdefiniowany plan tworzenia kopii zapasowych. Bezpieczeństwo danych jest tak proste, jak podłączenie pamięci USB!

Najnowocześniejszy system odzyskiwania danych

Systemy odzyskiwania danych oparte są na najnowszym Windows. Nawet jeśli nic nie działa po awarii, Ashampoo Backup Pro nie zostawi Cię samego. System awaryjny oparty na Windows uruchamia Twój komputer z DVD lub pamięci USB. Nowe sterowniki i najwyższe standardy bezpieczeństwa!

Wsparcie Bitlocker

Po prostu odblokuj i używaj dysków BitLocker. Dzięki Ashampoo Backup Pro możesz teraz również przeglądać i odblokowywać zaszyfrowane dyski BitLocker i używać ich jako miejsca przechowywania kopii zapasowych. Dyski te mogą być używane w normalnym trybie tworzenia kopii zapasowych i w programie ratunkowym!

Dobry początek z Ashampoo Backup Pro

Jedno kliknięcie do wszystkiego, co dla Ciebie ważne! Nasza kopia zapasowa jest dla każdego, od początkujących po profesjonalistów w dziedzinie bezpieczeństwa danych. Skorzystaj z naszych nowych planów tworzenia kopii zapasowych, aby być bezpiecznym za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć kopię zapasową tylko niektórych plików, całego systemu lub określonych danych - dzięki Ashampoo Backup Pro plany tworzenia kopii zapasowych są dziecinnie proste!

Przyszłościowa kopia zapasowa w chmurze

Wszyscy popularni dostawcy i metody przechowywania dostępne w błyskawicznym tempie. Twórz kopie zapasowe danych szybciej i zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa i wygodnie w chmurze! Dzięki Ashampoo Backup Pro możesz łatwo tworzyć kopie zapasowe w Dropbox, OneDrive, Google Drive, OneDrive Business / Office 365, Owncloud, Telekom MagentaCLOUD, Strato, 1&1 i wielu innych!

Ostatnia deska ratunku, gdy nic już nie działa

System ratunkowy do przywracania zniszczonych systemów operacyjnych. System ratunkowy Ashampoo Backup Pro całkowicie przywraca kopię zapasową i restartuje Twój komputer bez żadnych problemów. Dzięki temu już nigdy nie stracisz swoich danych!

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Nie ma szans na oprogramowanie szantażujące, wirusy i robaki. Chroń swój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wszelkiego rodzaju. Kopia zapasowa zapewnia absolutne bezpieczeństwo. Jeśli system operacyjny zostanie zainfekowany, po prostu przywróć czystą kopię zapasową danych. To wszystko!

Profesjonalna technologia dla każdego

Korzystaj z technologii administratorów. Strategie bezpieczeństwa tego programu do tworzenia kopii zapasowych spełniają rygorystyczne standardy profesjonalnych aplikacji. Niezawodny silnik kopii zapasowych, stała weryfikacja backupowanych danych i wysokiej jakości szyfrowanie czynią go atrakcyjnym również dla administratorów dużych firm.

Nie bój się aktualizacji Windows!

Utwórz kopię zapasową do starego stanu, gdy wszystko jeszcze działało. Dzięki Ashampoo Backup Pro możesz przywrócić swój system dokładnie do stanu, w którym był, gdy wszystko jeszcze działało. Oczekuj na przyszłe aktualizacje ze spokojem - Twojemu komputerowi nic nie może się stać!

Oszczędność miejsca, gdziekolwiek chcesz

Niezależnie od tego, czy jest to zewnętrzny dysk twardy, pendrive, NAS czy chmura, Ashampoo Backup zapisuje dane z pełną elastycznością. Sam zdecyduj, która kompresja jest używana - zaoszczędź do 50% miejsca w porównaniu do konkurencyjnych produktów!

Wszechstronna ochrona dzięki kontroli dysku twardego

Kopia zapasowa, która sprawdza nawet lokalizację przechowywania. Każda kopia zapasowa jest tak bezpieczna, jak dysk twardy, na którym jest tworzona! Ashampoo Backup Pro oferuje maksymalne bezpieczeństwo Twoich nośników danych dzięki prewencyjnemu sprawdzaniu dysku twardego!

Nie obciąża systemu

Zalety strategii Ashampoo Backup Pro. Nasza kopia zapasowa jest inteligentna, a nie tylko szybka. Dzięki Ashampoo Backup Pro Twój system działa w tle, nawet tego nie zauważając. Kopie zapasowe są wykonywane tylko wtedy, gdy jest wystarczająca moc, więc możesz normalnie korzystać z komputera.

Pełny wgląd dzięki przeglądarce kopii zapasowych

Z łatwością przeglądaj kopie zapasowe bez konieczności ich otwierania. Przeglądarka kopii zapasowych Ashampoo Backup Pro daje Ci bezpośredni dostęp do wszystkich plików w kopii zapasowej bez konieczności ich przywracania. Dzięki temu zawsze masz kontrolę!

Na co więc czekasz? Kup Ashampoo Backup Pro 25 - dla bezpieczeństwa danych bez kompromisów!

Wymagania systemowe dla Ashampoo Backup Pro 25

System operacyjny
Windows ® 11, Windows® 10 (x64)

Wymagania dla Urządzenie
Dowolny Urządzenie, który obsługuje powyższe systemy operacyjne.

Pojemność dysku twardego
500 MB na pliki programu

Inne wymagania
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja aplikacji jest regularnie sprawdzana.
Do korzystania z programu wymagane są uprawnienia administracyjne w systemie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Backup Pro 25"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany