Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo Burning Studio 24 Ashampoo Burning Studio 24
Potężny program do nagrywania, który umożliwia nagrywanie i kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray. Z nowym Ashampoo Burning Studio 24 możesz nagrać wszystko, co chcesz - nawet książki audio, podcasty i słuchowiska! Program oferuje...
15,45 € *
Nagrywanie, tworzenie kopii zapasowych, kopiowanie i konwertowanie plików dowolnego rodzaju - z... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 22"

Nagrywanie, tworzenie kopii zapasowych, kopiowanie i konwertowanie plików dowolnego rodzaju - z najwyższej klasy programem do nagrywania!

Nowy Ashampoo® Burning Studio 22 może również wygodnie i bezpiecznie nagrywać dane, kopiować płyty CD, DVD i Blu-ray bez żadnych problemów i posiada najwyższej klasy funkcje multimedialne. Łatwe tworzenie filmów lub pokazów slajdów, edycja multimediów lub tworzenie płyt wideo z animowanym menu. Automatycznie zgrywaj płyty CD z muzyką, błyskawicznie twórz kopie zapasowe, a nawet drukuj idealne okładki do swoich projektów! Możesz też utworzyć kopię zapasową ważnych danych na dowolnym nośniku, optymalnie skompresowaną i zabezpieczoną hasłem. Cieszcie się na nowe Burning Studio!

Państwa korzyści w skrócie

 • Bezkonkurencyjnie łatwe nagrywanie, kopiowanie i tworzenie kopii zapasowych
 • Pomysłowe cięcie, tworzenie i nagrywanie filmów
 • Wspomnienia fotograficzne w najpiękniejszej formie jako pokaz slajdów
 • Tworzenie, nagrywanie i okładanie płyt CD z muzyką
 • Z nowoczesnym dekoderem H.265 dla doskonałej jakości wideo
 • Niezawodne tworzenie kopii zapasowych z inteligentnym harmonogramem
 • Muzyka w odpowiedniej kolejności i w najlepszym formacie dla radia samochodowego

Gotowy na H.265 - HEVC gotowy!

Żaden projekt multimedialny nie jest możliwy bez kodeków, a nowy Ashampoo® Burning Studio 22 ma nową premierę na pokładzie! W porównaniu do swojego poprzednika, H.265 (zwany również HEVC) osiąga do 50% większą kompresję danych przy zachowaniu tej samej jakości! Skorzystaj z nowoczesnej technologii kodowania. Nawet Twoje filmy stworzone w H.265, np. z cyfrowej kamery wideo, telefonu komórkowego lub kamery akcji, mogą być teraz przetwarzane bez żadnych problemów!

Szybki jak błyskawica do swojej funkcji

Burning Studio zdobyło wielu przyjaciół dzięki swojemu przeglądowi i temu, że można szybko dostać się do każdego modułu. Ale to jest jeszcze szybsze! Wybierz swój ulubiony moduł i bez wysiłku utwórz ikonę na pulpicie, aby szybko go uruchomić. Jest to możliwe z każdego modułu! Bądź tam, gdzie chcesz być w ciągu kilku sekund - za pomocą jednego kliknięcia!

Lepsze zgrywanie z okładką, wykonawcą, tytułem i wieloma innymi informacjami

Ripowanie (czytanie) tytułów jest od dawna wygodniejsze w Burning Studio niż w jakimkolwiek innym programie. The program rozpoznawać the CD automatycznie i wyszukiwać dla poprawny meta dane, więc ty mieć żadny praca w ogóle. W Burning Studio 22 ta technika została całkowicie zmieniona i znajduje szybciej i dokładniej zawsze poprawne okładki, artystów, tytuły, itp. Dla najszybszego i najbardziej komfortowego zgrywania za pomocą Burning Studio!

Utrzymanie produktu, które się opłaca

Świat IT się zmienia, podobnie jak systemy operacyjne, formaty plików i sprzęt. Ashampoo® Burning Studio 22 zostało więc poddane podstawowej aktualizacji. Na przykład, procesy centralnego spalania i konwersji zostały poddane rygorystycznym testom, a niektóre z nich zostały odtworzone. Dodano ponad 200 nowych radioodbiorników samochodowych oraz wprowadzono liczne usprawnienia w obszarze multimedialnym. I wreszcie - Burning Studio jeszcze nigdy nie było tak piękne!

Łatwe tworzenie własnych filmów i pokazów slajdów

Z Burning Studio 22, nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności! Twoje filmy mogą być łatwo pocięte i zaopatrzone w napisy początkowe lub końcowe. Filmy, które są odwrócone w niewłaściwą stronę, można teraz obracać za pomocą jednego przycisku. Dzięki napisom objaśniającym, gotowym motywom lub własnej grafice, możesz stworzyć swój własny, indywidualny projekt. Twórz imponujące pokazy slajdów, które przy akompaniamencie muzyki w nastrojowy sposób uchwycą Twoje najlepsze wspomnienia. A dzięki nowemu dekoderowi H.265, program jest jeszcze bardziej elastyczny w dostarczaniu wysokiej jakości rezultatów. Czy to uroczystość rodzinna, praca czy wakacje, z tym programem do spalania multimediów zawsze osiągniesz wspaniałe rezultaty!

Z najlepszym planem bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych

Czy przechowujesz swoje dane w chmurze? Nie każdy lubi herbatę! Dlaczego nie zrobić kopię zapasową danych nagranych na CD / DVD lub BD! Dzięki poręcznym planom tworzenia kopii zapasowych można jeszcze łatwiej wypalić ważne dane lub zapisać je na dowolnym dysku twardym. Jeśli chcesz, program może nawet przypomnieć Ci o konieczności wykonania nowej kopii zapasowej! Dzięki temu nigdy nie można zapomnieć o kopii zapasowej. Zarządzanie kopiami zapasowymi pokazuje kopie zapasowe i umożliwia ich odtworzenie za pomocą jednego kliknięcia. To nie może być bardziej wygodne! A jeśli coś nie mieści się na nośniku danych, Burning Studio automatycznie i bezpiecznie dystrybuuje dane za Ciebie. Kompresja i bezpieczna ochrona hasłem w zestawie!

Najlepszy dźwięk w samochodzie, zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i książek audio

Jeśli komponujesz muzykę do swojego samochodu, często napotykasz na problem: czy to wypalona, czy na nośniku USB, prawie żadne radio samochodowe nie radzi sobie ze wszystkimi formatami dźwięku, sortowanie jest czasami całkowicie utracone, a utwory są odtwarzane z dzikim pomieszaniem. Nowe Burning Studio położyło temu kres! Dostępne są profile dla ponad 1800 radioodbiorników samochodowych, więc liczba obsługiwanych urządzeń została zwiększona od wersji 20! Emulatory zmieniarki CD są również w pełni obsługiwane, dzięki czemu można korzystać z pełnej funkcjonalności tych urządzeń. Aby zapewnić optymalną jakość dźwięku w samochodzie, do dyspozycji jest korektor i klasyczna normalizacja. Słuchaj swoich piosenek i audiobooków w drodze w najlepszej jakości i oczywiście we właściwej kolejności!

Genialnie proste zgrywanie płyt CD i nagrywanie muzyki

Chcesz zgrać swoje płyty CD audio? Z genialną automatyczną funkcją Ashampoo® Burning Studio, zgrywanie muzyki i audio jest tak szybkie jak błyskawica! Artysta i tytuł są rozpoznawane automatycznie, więc nie trzeba nic wpisywać ręcznie. Zgrywanie i zapisywanie płyt CD w najlepszej jakości, szczególnie oszczędność miejsca i w żądanym formacie. Nigdy więcej uszkodzonych lub pozbawionych tytułu plików! Muzyczne płyty CD nagrywają się z tym oprogramowaniem do nagrywania tak samo wygodnie, opcjonalnie z korektorem lub regulacją głośności dla lepszego dźwięku, zanim odpowiednia okładka pójdzie do druku. Brzmi dobrze? Jest dobry!

Szybko do gotowego projektu filmowego

Jedna z wielkich zalet Ashampoo® Burning Studio: Jest sposób na każdy projekt. Jeśli się spieszysz, możesz połączyć zdjęcia i filmy kilkoma kliknięciami, dodać muzykę, jeśli to konieczne - i Twój film jest gotowy do pracy. Bez długiego nawigowania po menu, bez konieczności wprowadzania dodatkowych informacji przez użytkownika. Efektywne przejścia między obrazami lub czas ich wyświetlania można indywidualnie dopasować, jeśli chcesz nadać swojemu projektowi ostateczny szlif - w przeciwnym razie po prostu: zakończ film i ruszaj w drogę!

Właściwy format w zasięgu ręki - do każdego filmu!

Tworzenie i nagrywanie płyt DVD lub Blu-ray na komputerze jest jedną z głównych dziedzin Ashampoo® Burning Studio! Aby nagrać filmy na płytę kompatybilną z odtwarzaczami, muszą one zostać przekonwertowane z wielu formatów. Dzięki różnym popularnym formatom, takim jak MPEG4, H.265 i AAC oraz formatom dźwięku, takim jak MP3, WMA, OGG i wielu innym, z Burning Studio jesteś zawsze po bezpiecznej stronie. Od prostych nagrań z telefonu komórkowego po ambitne filmy hobbystyczne, Burning Studio wypala Twoje projekty wygodnie i niezawodnie!

Nawet uszkodzone płyty można odczytać - dzięki ochronie przed zarysowaniami

Dzięki sprawdzonej ochronie przed zarysowaniami Twoje dane zawsze pozostają bezpieczne. Dzięki wielokrotnemu wypalaniu w różnych miejscach czystej płyty, nawet wyraźnie widoczne rysy tracą swoją grozę! Te płyty High Security Disc mogą być używane normalnie, a w sytuacjach awaryjnych pokazują swoją szczególną siłę: dzięki prostemu programowi awaryjnemu, który jest wypalany na każdej płycie, dane można odzyskać nawet z uszkodzonych kopii. Idealny do przechowywania ważnych danych, niezastąpionych dokumentów i cennych wspomnień!

Łatwa praca z obrazami płyt takimi jak ISO lub CUE/BIN

Szczególnie dla profesjonalistów, praca z obrazami takimi jak ISO, CUE/BIN czy ASHDISC jest codzienną rutyną. Dzięki Ashampoo® Burning Studio, każdy może łatwo pracować z takimi obrazami, tworzyć kopie i nagrywać je na dowolny standardowy nośnik danych. Pliki graficzne można również wygodnie przeglądać, a nawet dostępna jest praktyczna funkcja podglądu danych graficznych. Tworzenie własnych obrazów jest również łatwe i oszczędza czas.

Tworzenie odpowiednich okładek i rękawów dla każdej płyty

Tworzenie okładek i rękawów zawsze było mocną stroną Burning Studio. Już w przejrzyście ułożonym menu startowym możesz wygodnie wybrać projekt, którym chcesz się zająć i w razie potrzeby wybrać profesjonalnie zaprojektowane szablony lub własne obrazy. Następnie program prowadzi Cię krok po kroku do gotowego rezultatu. Korzystając z funkcji importu, można nawet zaimportować płytę CD i wyszukać dla niej gotową okładkę lub wstawić tytuły utworów, np. jako listę ścieżek. Oszczędza to czas i wysiłek! Niezależnie od tego, czy chcesz tylko szybko stworzyć okładkę z automatycznymi funkcjami, czy też chcesz stworzyć całkowicie indywidualną okładkę z wielką dbałością o szczegóły, rezultat Cię przekona!

Użyj Ashampoo® Burning Studio 22 do najlepszego nagrywania i kopiowania danych, filmów i muzyki na wszystkich płytach CD, DVD lub Blu-ray!

Ashampoo® Burning Studio 22 zostało ulepszone w obszarach, w których zauważysz to najbardziej! Dzięki najnowszemu dekoderowi H.265 jeszcze więcej projektów multimedialnych udaje się doskonale, a zgrywanie płyt CD osiąga jeszcze lepsze wyniki dzięki nowemu mechanizmowi wyszukiwania. Masz już swoje ulubione funkcje? Następnie utwórz skróty i uruchamiaj je bezpośrednio z pulpitu! I nie chodzi tylko o elegancki interfejs, który jest nowy, "pod maską" nagrywanie, tworzenie kopii zapasowych i konwertowanie zostało znacznie przerobione, przyspieszone i zoptymalizowane. Zauważysz różnicę! Ciesz się na zupełnie nową wersję naszego najlepszego oprogramowania do wypalania!

 

Wymagania systemowe

System operacyjny

Windows 10, Windows 8, Windows 7

Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Oprogramowanie:
  • Windows Media Player 10
  • Microsoft .NET Framework 4.5
  • DirectX 9.0C
Pamięć (RAM):

2 GB

Pojemność dysku twardego:

  • 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji programu
  • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (DVD)
  • 25/50 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (Blu-ray)
  • 100 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (Blu-ray XL)

Karta graficzna:

DirectX 9 sprzętowy pixelshader v2.0, min 128 MB RAM.

Karta dźwiękowa:

Standardowa karta dźwiękowa (np. OnBoard lub adapter USB)

Inne:

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem.
Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.


W przypadku niektórych usług wymagane jest połączenie z Internetem. W przypadku korzystania z niektórych funkcji do sprawdzenia numeru seryjnego może być wymagane połączenie z Internetem.

Języki

Niemiecki Niemiecki
English  Angielski
Niderlandzki  Holenderski (Guy Raedersdorf)
Francuski  Francuski (Guy Raedersdorf)
Węgierski  Węgierski (László Koncz)
Rosyjski  Rosyjski (Сергей Царёв)
Polski  Polski (Artur Krupa)
Włoski  Włoski
Norweski  Norweski (Ulf Aasen )
Portugalski  Portugalski (Manuela Silva)
Hiszpański  Hiszpański (Miguel Blasco)
Szwedzki  Szwedzki (Olle Ohlsson)
Turecki  Turecki (Çağdaş Tatar)
Słowenia Słoweński (Jadran)
Czeski  Czeski (Libor Divis)
Chiński Uproszczony  Chiński Uproszczony (Smilefly )PortugalskiHiszpańskiSzwedzkiTureckiSłoweniaCzeskiChiński Uproszczony
Brytyjski angielski  British English (Chris Brooker)
Bułgarski  Bulgarian (BgInterface)
Serbski Serbian (Ilija Komljenović)
Portugalski (brazylijski)  Portuguese (Brazilian) (Josè Carlos Taveira)
ChińskiTradycyjny  ChineseTraditional (Alan)
Duński  Danish (Kjeld Børager)
Grecki  Greek (Aldi Duzha)
Rumuński  Rumuński (Andrei Grigorcea)
Kataloński  Kataloński (Joan Queralt)
Słowacki  Słowacki (Milan Slovák)
Finlandia  Fiński (Veikko Muurikainen)
Łotwa  Łotewski (Voldemars Bulans)
Serbski  Serbski (Ilija Komljenović)
Hiszpański (Argentyna)  Hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)
Norweski Nynorsk  Norweski Nynorsk (Olai Otterå)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Burning Studio 22"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany