Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo Burning Studio 24 Ashampoo Burning Studio 24
Potężny program do nagrywania, który umożliwia nagrywanie i kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray. Z nowym Ashampoo Burning Studio 24 możesz nagrać wszystko, co chcesz - nawet książki audio, podcasty i słuchowiska! Program oferuje...
15,45 € *
Nowe pomysły, nowe rozwiązania, nowe technologie! Pobierz najlepszy program do wypalania... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 23"

Nowe pomysły, nowe rozwiązania, nowe technologie!Pobierz najlepszy program do wypalania dla swojego komputera! Nowy Ashampoo Burning Studio 23 to najwygodniejszy sposób na bezpieczne nagrywanie danych, bezproblemowe kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray oraz dostęp do szerokiej gamy pierwszorzędnych funkcji multimedialnych. Twórz własne filmy i pokazy slajdów, edytuj istniejące płyty lub twórz płyty wideo z animowanym menu. Wyciągaj dźwięk z płyt CD z muzyką, rób kopie zapasowe plików w mgnieniu oka i twórz po drodze doskonałe okładki do swoich projektów! Nagraj ważne dane na dowolny typ płyty z potężną kompresją i ochroną hasłem i pożegnaj się z utratą danych. Oczywiście Ashampoo® Burning Studio 23 jest w pełni kompatybilne z systemem Windows 11 - przygotuj się na najwyższej klasy doznania!

Zalety w skrócie

 • W pełni kompatybilny z Windows 11
 • Rozbudowany moduł audiobooków
 • Automatyczne sortowanie rozdziałów audiobooków
 • Najlepsza funkcja do szybkiego przełączania źródeł
 • Większa różnorodność projektów dzięki buforowaniu pośredniemu
 • Ulepszone wyszukiwanie okładek
 • Znacznie ulepszona obsługa radia samochodowego
 • Nagrywanie, kopiowanie i tworzenie kopii zapasowych danych z niezrównaną łatwością obsługi
 • Tworzenie, edytowanie i nagrywanie filmów wysokiej jakości
 • Twoje fotograficzne wspomnienia w formie imponujących pokazów slajdów
 • Tworzenie i nagrywanie płyt audio z okładkami
 • Zaawansowany dekoder H.265 dla doskonałej jakości wideo
 • Inteligentne plany tworzenia kopii zapasowych dla niezawodnego tworzenia kopii zapasowych
 • Perfekcyjnie ułożone utwory w najlepszym formacie dla twojego radia samochodowego


Najdoskonalsze doświadczenie audiobookowe

Przenoszenie audiobooków może być kłopotliwe, bo nazwy plików zazwyczaj nie odzwierciedlają faktycznej kolejności rozdziałów i szybko zostajesz z bałaganem, którego nie da się odtworzyć. Dzięki Ashampoo® Burning Studio 23 możesz zapisywać audiobooki z różnych źródeł na pendrive'ach i płytach optycznych i nie musisz się martwić o sortowanie i nazywanie tytułów. Program zrobi to za ciebie! Ciesz się wysokiej jakości audiobookami na swoim odtwarzaczu MP3, dysku USB lub radiu samochodowym. Koniec z problemami z nazewnictwem, koniec z problemami z sortowaniem. To po prostu działa - zawsze i wszędzie!

Wiele źródeł, jeden projekt: poznaj funkcję "Najlepsze z"

Wyobraź sobie, że chcesz stworzyć kompilację największych przebojów, która zawiera wszystkie twoje ulubione piosenki z wielu źródeł. Nowe Burning Studio jest idealnym narzędziem do tego zadania: wystarczy dodać ścieżki z dowolnego źródła i już jesteś gotowy do pracy. Nie musisz już żmudnie przełączać się między modułami, aby zgrać swoje utwory, a następnie stworzyć płyty audio. Teraz możesz zrobić to wszystko w jednym module! Oszczędzaj czas i korzystaj z nowej funkcji bufora pośredniego dla płyt CD, zdjęć, DVD i wielu innych typów nośników!

Ulepszone wyszukiwanie okładek

Do tej pory Burning Studio polegało na automatycznym wyszukiwaniu okładek, które dawało dobre, ale nie zawsze w 100% dokładne wyniki! W wielu przypadkach skutkowało to słabo zeskanowanymi obrazami lub obrazami pokrytymi naklejkami, często pochodzącymi z nagrań na żywo. Dzięki nowemu wyszukiwaniu masz większą kontrolę, by mieć pewność, że zawsze otrzymasz idealny wynik dla swojego dysku. Ciesz się natychmiastowym dostępem do najlepszych okładek w najlepszej możliwej jakości!

Zgodność z Windows 11 i dbałość o szczegóły

Ashampoo® Burning Studio 23 jest w pełni kompatybilne z Windows 11 - i oczywiście działa również z Windows 7, 8 i 10. Poręczna nowa funkcja Quick Rip to najszybszy sposób na wyodrębnienie dźwięku z płyt CD bez konieczności ręcznego wprowadzania danych. Otrzymaliśmy też wiele informacji o radiach samochodowych od naszych klientów i z radością dodaliśmy do bazy danych modele, których dotyczy problem. Ponadto wprowadziliśmy kilka ulepszeń pod maską, aby poprawić stabilność, szybkość i obsługę sprzętu.

Gotowi na H.265-HEVC!

Kodeki są siłą napędową projektów multimedialnych - a Ashampoo® Burning Studio przychodzi z nową gwiazdą: H.265 (zwany też HEVC). Ten kodek oferuje taką samą jakość, ale o 50% wyższy stopień kompresji danych niż jego poprzednik! Wykorzystaj zalety nowoczesnych koderów i bez wysiłku przetwarzaj materiał H.265, który nagrałeś na przykład aparatem cyfrowym, telefonem komórkowym lub kamerą akcji!

Błyskawiczny dostęp do funkcji

Burning Studio zdobyło wielu fanów dzięki swojej przejrzystej strukturze menu i opcjom dostępu na stronie DeepL. Ale to jeszcze szybsze: wybierz swój ulubiony moduł i utwórz skrót na pulpicie, by mieć do niego natychmiastowy dostęp. Każdy moduł jest obsługiwany! Za pomocą jednego kliknięcia w kilka sekund dotrzesz do miejsca, do którego chcesz dotrzeć!

Wygodne zgrywanie muzyki z okładkami, metadanymi i nie tylko

Dzięki Burning Studio zgrywanie płyt CD zawsze było superwygodne i łatwe. Program automatycznie rozpoznaje zawartość płyt CD i pobiera dla ciebie odpowiednie metadane i okładki. W Burning Studio technologia ta została całkowicie przeprojektowana, aby zwiększyć szybkość i zapewnić dokładne dopasowanie - od okładek, przez wykonawców, po nazwy utworów i wiele innych. To najszybsza i najwygodniejsza funkcja zgrywania w Burning Studio!

Utrzymanie produktu, które się liczy

Technologie informacyjne ciągle się zmieniają, w tym systemy operacyjne, formaty plików i sprzęt. Z tego powodu zaktualizowaliśmy i poprawiliśmy podstawy Ashampoo® Burning Studio. Procesy spalania i konwersji zostały dokładnie zbadane, sprawdzone i zoptymalizowane do perfekcji. Ponadto dodano ponad 200 profili radia samochodowego i liczne usprawnienia multimedialne. Nie zapominaj też o wizualizacjach: to jest najlepiej wyglądające Burning Studio!

Z łatwością twórz własne filmy i pokazy slajdów

Z Burning Studio nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co możesz zrobić! Edytuj swoje filmy i dodawaj intro i outro za pomocą kilku kliknięć. Niewłaściwie ustawione filmy można teraz natychmiast obracać. Napisy pomogą ci przekazać twoje przesłanie, a gotowe motywy lub własna grafika dodadzą ci pożądanego wykończenia. Zrób wrażenie na swoich przyjaciołach i rodzinie dzięki oszałamiającym pokazom slajdów z podkładem muzycznym i zamień swoje cenne wspomnienia w wizualne arcydzieło. Nowy dekoder H.265 daje ci jeszcze większą elastyczność w tworzeniu wysokiej jakości projektów. Bez względu na to, czy jest to uroczystość rodzinna, impreza zawodowa czy wakacje, wspaniałe rezultaty są gwarantowane dzięki temu programowi do spalania!

Najlepszy plan dla bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych

Czy przechowujesz swoje pliki w chmurze? Dlaczego nie zachować swoich plików w domu i nie wypalić ich na płytach CD, DVD lub Blu-ray? Wygodne plany tworzenia kopii zapasowych w Burning Studio 23 wykonują pracę za ciebie. Łatwo jest wykonać lokalną kopię zapasową ważnych danych, a program może nawet przypomnieć ci o terminie wykonania następnej kopii! Zarządzanie kopiami zapasowymi jest równie proste, ponieważ przywracanie i aktualizowanie archiwów to proces, w którym wystarczy jedno kliknięcie. To nie może być prostsze! Nie martw się, jeśli twoje pliki nie zmieszczą się na jednym dysku. Zajmuje się tym nasza technologia rozprzestrzeniania dysków, która automatycznie rozdziela twoje archiwa na wiele nośników. Kompresja i ochrona hasłem zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo!

Dźwięk dla twojej muzyki i audiobooków w samochodzie

Kiedy nagrywasz płyty do radia samochodowego, wybór odpowiedniego formatu jest bardzo ważny, w przeciwnym razie kolejność utworów zostanie utracona lub płyta nie będzie się nadawała do odtwarzania. Nowe Burning Studio położyło kres temu koszmarowi! Dzięki ponad 1800 ustawieniom i profilom dla wszystkich popularnych radioodbiorników samochodowych, twoje płyty będą działać tak, jak tego oczekujesz, na każdym urządzeniu. Program obsługuje też emulatory odtwarzaczy CD dla wielu płyt i oferuje funkcje korektora i normalizacji. Czy to piosenka, czy audiobook, Burning Studio zapewni najlepsze wrażenia podczas słuchania utworów w podróży - i to we właściwej kolejności!

Niesamowicie prosty sposób na zgrywanie płyt CD i nagrywanie plików audio

Potrzebujesz wyodrębnić dźwięk z płyt CD z muzyką? Sprytna funkcja rippowania w Ashampoo® Burning Studio wyodrębnia dźwięk z płyt CD z muzyką w kilka minut! Wykonawca i gatunek muzyczny są wykrywane automatycznie, nie jest wymagane ręczne wprowadzanie danych. Zamieniaj płyty CD w wysokiej jakości pliki audio ze znaczącymi nazwami plików i wybieraj spośród wielu różnych formatów! Oczywiście możesz potem przekonwertować swoje pliki na płyty z muzyką, z korektorem i regulacją głośności dla jeszcze lepszych wrażeń dźwiękowych, a także dodać własne projekty okładek. Brzmi dobrze? Tak jest!

Szybka droga do gotowego projektu filmowego

Ashampoo® Burning Studio oferuje krótką drogę do sukcesu każdego projektu. Gdy czasu jest mało, zdjęcia i wideo z dopasowaną muzyką można połączyć w filmy za pomocą kilku kliknięć. Bez żmudnej nawigacji po menu i bez dodatkowej pracy ręcznej. Jeśli to konieczne, możesz ręcznie dostosować przejścia między obrazami i czas wyświetlania, aby nadać filmowi indywidualny charakter - w przeciwnym razie wystarczy jedno kliknięcie i gotowe!

Odpowiedni format dla każdego filmu!

Tworzenie i wypalanie filmów na komputerze to jedna z mocnych stron Ashampoo® Burning Studio! Aby filmy były kompatybilne z dostępnymi na rynku odtwarzaczami, muszą zostać przekonwertowane do odpowiedniego formatu. Burning Studio oferuje formaty MPEG4, H.265 i AAC, a także formaty dźwiękowe, takie jak MP3, WMA, OGG i inne. Dzięki Burning Studio możesz bezpiecznie i stylowo wypalać wszystko, od prostych nagrań z telefonu komórkowego po wyrafinowane filmy amatorskie!

Odzyskiwanie danych z dysków uszkodzonych powierzchniowo - dzięki ochronie przed zarysowaniami

Sprawdzona technologia ochrony przed zarysowaniami zapewnia bezpieczeństwo danych. Zarysowania mogą sprawić, że powierzchnia dysku stanie się nieczytelna i bezpowrotnie zniszczyć pliki. Ashampoo Burning Studio 22 eliminuje grozę związaną z zarysowaniami poprzez dystrybucję wielu kopii danych na dysku i udostępnienie narzędzia do odzyskiwania danych po awarii! W ten sposób możesz odzyskać swoje niezbędne pliki i cenne wspomnienia w przypadku, gdy dysk zostanie kiedykolwiek porysowany.

Z łatwością przetwarzaj obrazy dysków, takie jak ISO lub CUE/BIN

Praca z obrazami dysków, takimi jak ISO, CUE/BIN czy nasz własny ASHDISC, jest powszechna dla profesjonalistów. Ashampoo® Burning Studio oferuje bezproblemową obsługę wszystkich tych formatów. Z łatwością twórz, kopiuj, nagrywaj i przeglądaj obrazy płyt oraz korzystaj z wbudowanego podglądu obrazów. Oczywiście tworzenie obrazów płyt jest proste i nie jest czasochłonne.

Twórz doskonałe okładki i projekty graficzne dla każdej płyty

Tworzenie okładek i wkładek zawsze było mocną stroną Burning Studio. Intuicyjne menu startowe poprowadzi cię we właściwym kierunku i pozwoli ci od razu wybrać twoje ulubione zdjęcia. Potem krok po kroku do gotowej okładki. Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, funkcja importu pomoże ci przeanalizować płytę i automatycznie pobierze z internetu wymagane metadane, a w razie potrzeby utworzy dla ciebie odpowiednią listę tytułów. Nieważne, czy chcesz szybko stworzyć okładkę, czy zaprojektować własną od podstaw, nie zawiedziesz się!

Zdobądź najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do kopiowania i nagrywania danych, filmów i muzyki na płyty CD, DVD i Blu-ray. Pobierz Ashampoo® Burning Studio!

Ashampoo® Burning Studio 23 powróciło - i to z impetem! W tym roku dodaliśmy system Windows 11 i obsługę audiobooków. Słuchanie audiobooków w podróży nigdy nie było łatwiejsze, ponieważ Ashampoo® Burning Studio 23 teraz całkowicie zajmuje się sortowaniem i nadawaniem nazw plikom. Po prostu przeciągnij i upuść swoje książki i jesteś gotowy do pracy! Kolejną atrakcją jest funkcja "Najlepsze z", która wprowadza inteligentne buforowanie pośrednie. Dzięki temu możesz łączyć pliki z różnych źródeł w jeden projekt bez konieczności ciągłego przełączania się między modułami. Dodaliśmy także nową funkcję wyszukiwania okładek, która daje ci większą kontrolę nad doskonałymi rezultatami za każdym razem, rozszerzyliśmy wsparcie dla samochodowych zestawów stereo i wprowadziliśmy wiele ulepszeń pod maską, aby dać ci najszybsze i najbardziej stabilne Burning Studio w historii!


Cechy i funkcje programu  
W pełni kompatybilny z Windows 11
NOWOŚĆ
Najlepsza funkcja do szybkiego przełączania źródeł
NOWOŚĆ
Elastyczne projekty dzięki buforowaniu
NOWOŚĆ
Rozbudowany moduł audiobooków
NOWOŚĆ
Automatyczne sortowanie rozdziałów audiobooków
NOWOŚĆ
Ulepszone wyszukiwanie okładek
NOWOŚĆ
Funkcja Quick Rip
NOWOŚĆ
Nagrywanie plików i folderów  
Automatyczna dystrybucja danych, gdy dysk jest pełny
Ulepszone rozpoznawanie pustych nośników
Ulepszone opcje wypalania dla maksymalnej kompatybilności
Ochrona przed zarysowaniami zapewniająca zawsze dostępne dane, nawet jeśli powierzchnia zostanie uszkodzona
Tryb bezpieczeństwa w trybie spanningu dysków
Obsługa płyt M-Disc
Wsparcie BDXL
Chroń poufne dane przed niepowołanymi osobami dzięki szyfrowaniu nośników danych
Automatycznie rozdzielaj duże ilości danych na wiele dysków dzięki funkcji disc spanning
Późniejsza finalizacja płyt CD, DVD i Blu-ray
Tworzenie płyt CD, DVD i Blu-ray z funkcją Auto Start
Tworzenie płyty z danymi z interaktywnym menu, które uruchamia się automatycznie po włożeniu płyty
Tworzenie płyt CD, DVD i Blu-ray
Aktualizuj istniejący dysk, dodawaj i usuwaj pliki oraz foldery
Usuwanie płyt wielokrotnego zapisu CD/DVD/Blu-ray, a także BD-RE i CD-RW
Cechy i funkcje programu wewnętrznego  
Dostęp do każdej ulubionej funkcji w ciągu kilku sekund dzięki skrótom szybkiego uruchamiania
Liczne ulepszenia w zakresie nagrywania, tworzenia kopii zapasowych i konwersji
POPRAWIONE
Nowy, stylowo zaprojektowany interfejs
POPRAWIONE
Ponad 200 nowych radiotelefonów samochodowych z obsługą
Nowe szablony okładek płyt CD, menu DVD i Blu-ray i wiele więcej
POPRAWIONE
Całkowicie nowy interfejs w ekscytującym wyglądzie karuzeli
POPRAWIONE
Twoje ulubione moduły zawsze pod ręką jako ulubione
Nowa nawigacja z szybkim powrotem za pomocą przycisku home
Nowy, przejrzysty edytor do okładek i rękawów
Jasny, kontrastowy interfejs programów do wyboru
Zoptymalizowany przepływ pracy, aby zmniejszyć liczbę kliknięć i skrócić czas oczekiwania
Emulatory zmieniarek CD w pełni obsługiwane w module Auto
Rozważanie licznych przypadków specjalnych w module Auto
Wypalanie nośników danych chronionych hasłem
Pomysłowa historia wypalania ostatnich 20 projektów z opcją przywracania
Nowe i nowoczesne motywy i szablony dla Studia okładek, pokazów slajdów i menu
Rozbudowany moduł dźwiękowy do radia samochodowego
Łatwo importuj listy odtwarzania do samochodu z iTunes lub Windows Media Player
Twórz własne listy odtwarzania i odtwarzaj je w samochodzie
Dla idealnego nagrania MP3: Automatycznie popraw format i kolejność!
Wygodne wyodrębnianie grafiki z tagów MP3
Wyszukiwanie okładek online nawet dla nieznanych utworów
Fascynujące mozaikowe okładki
Ulepszony wybór opcji wypalania
Możliwość dostosowania interfejsu programu poprzez wybór skórki
Cover Studio: drukowanie i projektowanie książeczek, rękawów i etykiet
Użyj własnych, stworzonych przez siebie skórek programu
Bezpieczniejsza praca dzięki Autozapisowi
Analiza średnia
Wykonuj długie wypalenia w trybie Minimalizuj i bądź na bieżąco
Nowa, ulepszona przeglądarka plików
Przeglądarka plików z możliwością dostosowania do własnych potrzeb poprzez ulubione foldery
Dostęp do zewnętrznych źródeł internetowych i urządzeń przenośnych
Filmy Burn  
Z nowoczesnym dekoderem H.265 dla doskonałej jakości wideo
Wygodne obracanie filmów
Lepsze pokazy slajdów dzięki doskonałej optymalizacji zdjęć
Prawdopodobnie najłatwiejszy edytor wideo w historii
Nowe, nowoczesne motywy dla pokazu slajdów i menu płyt
Nagrywaj komentarze na żywo, aby dopasować je do pokazu slajdów
Szybsze kodowanie dla wielu kart pokładowych dzięki Intel Media
Natywna obsługa MPEG4, H.264 i AAC
Inteligentny asystent do tworzenia doskonałych pokazów slajdów
Wygodne funkcje sortowania zdjęć w pokazach slajdów
Ponad 140 przejść dla pokazów slajdów
Profesjonalne fade-in i fade-out oraz crossfading muzyki
Obsługa SRT dla napisów
Bezpłatne pobieranie motywów
Twórz własne motywy do pokazów slajdów
Koduj filmy nawet o 15% szybciej
Efekty dźwiękowe dla filmów i pokazów slajdów
Nagrywanie dźwięku za pomocą wszystkich zainstalowanych w systemie Windows urządzeń nagrywających (w autoringu)
Regulacja i normalizacja głośności ścieżek dźwiękowych w plikach wideo
Twórz i zapisuj własne szablony menu
Tworzenie pokazu slajdów
Wprawiaj w ruch obrazy pokazu slajdów, przesuwając je i powiększając
Filmy cięte lub dzielone
Obsługa procesorów wielordzeniowych dla szybszego renderowania i kodowania
Nagraj Video Blu-ray z przygotowanego folderu
Nagrywanie wideo DVD z przygotowanego folderu
Tworzenie płyty Video CD (VCD)
Tworzenie Super Video CD (SVCD)
Tworzenie menu startowego dla płyty wideo
Dodawanie motywów i napisów do filmów
Obrazy do przechowywania  
Tworzenie lub nagrywanie obrazów płyt z płyt CD, DVD i Blu-ray
Ułatwiaj tworzenie obrazów
Ulepszone przeglądanie ISO z podglądem obrazów
Przeglądanie obrazów płyt
Tworzenie obrazów płyt z plików
Wsparcie dla CUE+MP3, CUE+FLAC i CUE+WAV
Nagrywanie lub wyodrębnianie muzyki  
Ripuj lepiej z okładką, artystą, tytułem i wieloma innymi informacjami
Nowe, indywidualnie dopasowane profile do samochodowych systemów stereo, zmieniarek CD i przenośnych nośników danych
Automatyczna korekcja i dopasowanie plików muzycznych za pomocą korektora
Regulacja i normalizacja głośności dla plików MP3 i WMA
Funkcja odtwarzania losowego
Indywidualnie regulowana długość pauzy
Wsparcie dla formatu APE
Tworzenie list odtwarzania bezpośrednio podczas wyodrębniania płyty CD audio
Wsparcie dla formatu plików OPUS
Funkcja automatycznego wyszukiwania okładek podczas zgrywania płyt
Wyodrębnij muzykę z płyty audio CD w formacie FLAC i OGG
Tworzenie i nagrywanie płyt CD audio
Tworzenie i nagrywanie płyt CD z zaimportowanej listy odtwarzania
Obsługa częstotliwości próbkowania do 96kHz
Akceptuj metadane podczas konwersji plików WMA
Eksportuj listy utworów
Tworzenie płyt CD, DVD i Blu-ray w formacie MP3 lub WMA
Wyciągnij muzykę z płyty CD audio
Tworzenie kopii zapasowych plików i folderów  
Niezawodne tworzenie kopii zapasowych z funkcją inteligentnego harmonogramu
Funkcja przypominania o harmonogramie tworzenia kopii zapasowych
tworzenie kopii zapasowych 1 kliknięciem dla urządzeń przenośnych, takich jak smartfony i tablety (np. iPod, iPhone, iPad i urządzenia z systemem Android)
Twórz kopie zapasowe plików i folderów
Kompresuj i szyfruj kopie zapasowe
Zaawansowane funkcje eksperckie  
Tworzenie zmodyfikowanej kopii płyty CD/DVD/Blu-ray
Obsługa Jumplisty dla szybkiego dostępu do głównych funkcji
Zdefiniuj system plików (ISO/Joliet/UDF)
Utwórz dysk startowy
Zdefiniuj emulację dla płyty startowej

 

Wymagania systemowe

System operacyjny
Windows® 11, Windows® 10
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Oprogramowanie:
Microsoft .NET Framework 4.5

Pamięć robocza
2 GB

Miejsce na dysku twardym

 • 250 MB na instalację
 • Do 9 GB na pliki tymczasowe (DVD)
 • 25/50 GB na pliki tymczasowe (Blu-ray)
 • 100 GB na pliki tymczasowe (Blu-ray XL)

Karta graficzna
DirectX 9 hardware Pixelshader v2.0, min. 128 MB RAM.

Karta dźwiękowa
Dowolna standardowa karta dźwiękowa (zintegrowana lub USB)

Inne

 • Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana wielokrotnie w regularnych odstępach czasu.
 • Do korzystania z niektórych usług może być wymagane połączenie internetowe. Do sprawdzenia numeru seryjnego podczas korzystania z niektórych funkcji może być wymagane połączenie internetowe.

 

Języki

 • Niemiecki Niemiecki
 • English English
 • Nederlands Nederlands
 • Français Français
 • Magyar Magyar
 • Pусский Pусский
 • Polski Polski
 • Italiano Italiano
 • Norsk Norsk
 • Português Português
 • Español Español
 • Svenska Svenska
 • Türkçe Türkçe
 • Slovenščina Slovenščina
 • čeština čeština
 • 汉语 汉语
 • British English British English
 • български език български език
 • Српски Српски
 • Português (Br) Português (Br)
 • 漢語 漢語
 • Dansk Dansk
 • Ελληνικά Ελληνικά
 • Română Română
 • Català Català
 • Slovenský Slovenský
 • Suomi Suomi
 • Łotewski Łotewski
 • Српски Српски
 • Español (Argentyna) Español (Argentyna)
 • Norsk Nynorsk Norsk Nynorsk
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Burning Studio 23"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany