Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo Home Design 8

Ashampoo Home Design 8

90,73 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822541
 • 0767
 • 1 Rok
 • DE | NL | HU | PL | ES | SK | EN | FR | RU | IT | TR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Ashampoo Home Design 8 to oprogramowanie do projektowania i modelowania architektonicznego... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Home Design 8"

Ashampoo Home Design 8 to oprogramowanie do projektowania i modelowania architektonicznego służące do tworzenia planów pięter domów, mieszkań i innych przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych. Oprogramowanie tego typu służy głównie do planowania i wizualizacji projektów architektonicznych i wnętrz, umożliwiając użytkownikom tworzenie szczegółowych cyfrowych reprezentacji projektów budowlanych i przebudowy.

Planowanie domu na PC nie jest domeną wyłącznie profesjonalistów - odważ się spróbować!

Dzięki 3D House Planner Ashampoo Home Design możesz wygodnie zaprojektować i umeblować swój dom na komputerze, a następnie obejrzeć go w 3D. Przechadzaj się po już umeblowanych i realistycznie zaprojektowanych pomieszczeniach i podziwiaj swoją pracę! Odkryj wszelkie słabe punkty lub błędy konstrukcyjne. Inteligentni asystenci ułatwiają wprowadzanie danych i szybko prowadzą do wyników. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaawansowane planowanie, czy szybkie umeblowanie - Home Designer szybko dostarcza gotowe rezultaty! Planuj bez wysiłku na profesjonalnym poziomie i zostań budowniczym przy własnym komputerze!

Miliony obiektów dla idealnego wnętrza

Dzięki nowemu Ashampoo Home Design możesz importować i edytować wiele innych formatów obiektów 3D i zapisywać wyniki w katalogu obiektów 3D. Dzięki temu masz dostęp do milionów obiektów 3D! Po prostu zaimportuj je i uwzględnij w swoim projekcie! Formaty takie jak SketchUp i Collada oferują niezliczone modele neutralne i specyficzne dla producenta.

Po prostu zaplanuj fotowoltaikę!

Dzięki kreatorom wprowadzania danych możesz zaplanować systemy fotowoltaiczne na dachach w ciągu kilku minut. W przypadku systemów dachowych możesz określić rozmieszczenie modułów, wybrać moduły z katalogu i zdefiniować odległości podczas wprowadzania danych. Wszystkie właściwości strony dachu są automatycznie rejestrowane przez oprogramowanie, po prostu wskazując stronę dachu za pomocą myszy. Po skonfigurowaniu systemu jest on natychmiast integrowany z planowaniem.

Przeprojektuj i przeglądaj natychmiast

Ashampoo Home Design jest również niezbędny do przeprojektowywania. Zmień rozmieszczenie mebli i dekoracji i wybierz się na wirtualną wycieczkę, aby zobaczyć, jak wszystko wygląda razem. Eliminuje to nieprzyjemne niespodzianki i rozczarowania. Wszystko do siebie pasuje, wszystko wygląda harmonijnie. Dzięki szerokiemu wyborowi mebli, dekoracji i roślin możesz dać upust swojej kreatywności.

Czasochłonne obliczenia? Oprogramowanie zrobi to za Ciebie!

Obliczenia kątów, długości, powierzchni czy objętości - skoncentruj się na tym, co najważniejsze: Twoim projekcie! Ashampoo Home Design zajmie się matematyką. Dlatego nie jest to tylko program do rysowania, ale tworzy niezwykle precyzyjne, realistyczne modele!

Fascynujący podgląd 3D

Dzięki imponującemu widokowi 3D możesz już teraz zwiedzić budynek - nawet przed położeniem kamienia węgielnego. Dzięki Ashampoo Home Design możesz swobodnie poruszać się po domu i wirtualnie wędrować po wszystkich pomieszczeniach. Program symuluje nawet światło i cień, zapewniając realistyczne widoki, dzięki czemu nawet złożone konstrukcje stają się rzeczywiste. Dzięki temu oprogramowaniu do projektowania domów 2D/3D możesz spojrzeć na swój projekt już dziś i zobaczyć, jak może wyglądać później!

Szybko i przejrzyście

Ashampoo Home Design wykorzystuje wstążkę, która grupuje wszystkie funkcje logicznie i tematycznie. Dzięki temu możesz szybko dotrzeć do żądanej funkcji. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu systemu, nawet wymagające obliczenia i rozbudowane animacje wykonasz w mgnieniu oka. Jaki inny program do planowania domu jest tak wygodny i precyzyjny?

Cechy produktu

Łatwe planowanie i projektowanie domów
Realistyczna wizualizacja 3D tworzonego domu
Duży wybór obiektów w bibliotece mebli, dekoracji i nie tylko
Opcje projektowania obszarów zewnętrznych z ogrodami, tarasami i krajobrazami
Funkcje eksportu plików graficznych, modeli 3D i wirtualnych wycieczek
Kompatybilność z popularnymi systemami operacyjnymi
Przyjazny dla użytkownika interfejs i rozbudowane funkcje pomocy

 

System operacyjny

 • Windows® 11
 • Windows® 10
 • Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Home Design 8"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany