Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo PDF Pro 2 pełna wersja ESD

Ashampoo PDF Pro 2 pełna wersja ESD

96,92 zł * 340,01 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820399
 • 80743
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Ashampoo PDF Pro 2 Full Version ESD jest kompletnym rozwiązaniem do łatwego... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo PDF Pro 2 pełna wersja ESD"

 

Ashampoo PDF Pro 2 Full Version ESD jest kompletnym rozwiązaniem do łatwego przetwarzania Twoich plików PDF. Program zawiera wszystkie narzędzia do tworzenia, konwersji, edycji i ochrony plików PDF. Twórz pliki, które można odczytać w dowolnym miejscu, mają zawsze optymalny rozmiar i można je skopiować za pomocą szyfrowania. Albo możesz edytować istniejące pliki PDF jak normalny dokument Word!

Prosty jak zwykły edytor tekstów

Edytuj pliki PDF tak samo wygodnie jak w MS Word

Dzięki Ashampoo PDF tworzenie, edycja i komentowanie plików PDF jest tak łatwe, jak eksportowanie ich do dalszego przetwarzania w programie Microsoft Word lub innych formatach. Ashampoo PDF zawsze zapewnia doskonałe rezultaty - niezależnie od tego, czy chcesz wstawić lub zmienić teksty i obrazy, wymienić czcionki, zmienić układ lub zmienić kolejność stron w pliku PDF.

Wygodna konwersja, bez konieczności pisania na maszynie

Konwersja do programu Word lub innych kompatybilnych formatów

Zrzut ekranowy drukarki PDF

Ashampoo PDF konwertuje pliki PDF na dokumenty tekstowe, które można edytować za pomocą programu Microsoft Word lub Ashampoo Office. Możliwa jest również konwersja na HTML, EPUB, JPG lub RTF. Ashampoo PDF Professional2 konwertuje również zeskanowane strony za pomocą OCR na edytowalne i przeszukiwalne pliki PDF.

Elastyczna edycja tekstu

Ze śledzeniem zmian i sprawdzaniem pisowni

Za pomocą Ashampoo PDF możesz zmieniać, dodawać, usuwać i formatować tekst w plikach PDF na wszystkich akapitach i stronach. W razie potrzeby Ashampoo PDF podświetli zmiany w kolorze za pomocą wbudowanej funkcji zmiany ścieżek, abyś mógł je lepiej śledzić. Zintegrowana funkcja sprawdzania pisowni pomaga uniknąć błędów w pisowni, a automatyczne łączenie wyrazów gwarantuje, że tekst wygląda dobrze.

Ułożenie stron

Po prostu sformatować, przebudować i ponownie złożyć

Ashampoo PDF pozwala na konwersję plików PDF do sposobu, w jaki ich potrzebujesz. Pozwala to na dodawanie, ponowne sortowanie i usuwanie stron. Cięcie i obracanie stron jest również łatwe dzięki Ashampoo PDF. Bardzo łatwo jest również wstawiać strony z innych plików PDF lub łączyć kilka plików PDF w jeden.

Łatwe tworzenie nowych plików PDF

Ze zintegrowaną drukarką PDF do elastycznego generowania plików PDF

Zrzut ekranowy drukarki PDF

Ashampoo PDF tworzy pliki PDF najwyższej jakości ze wszystkich programów Windows. Wystarczy wywołać "Drukuj" w dowolnym programie i wybrać sterownik drukarki PDF dostarczony z Ashampoo PDF. Jeśli wymagane są szczególnie kompaktowe pliki PDF, na przykład do publikacji w Internecie, Ashampoo PDF obniży próbkę grafiki do wybranej przez Ciebie niższej rozdzielczości.

Komentowanie i podkreślanie

Edycja i anotacja plików PDF razem

Za pomocą Ashampoo PDF można łatwo dodawać komentarze do plików PDF, podkreślać ważne szczegóły rysunkami i podkreślać fragmenty tekstu za pomocą kolorowego zakreślacza. Można również oznaczać dokumenty wstępnie zdefiniowanymi i zdefiniowanymi przez użytkownika pieczątkami, takimi jak "Zatwierdzone!" lub "Poufne!

Łatwe korzystanie z obrazów z plików PDF

Edytuj i wstawiaj grafiki i rysunki

Dzięki Ashampoo PDF możesz dowolnie wstawiać i edytować grafiki i rysunki w plikach PDF. Bardzo łatwo można przesuwać, przycinać lub znakować zdjęcia i grafiki za stronami. Możesz również "klonować" elementy graficzne z jednej strony na drugą, aby łatwo tworzyć powtarzające się elementy.

Po prostu mocne: Wyszukaj i wymień

Wymiana poszczególnych terminów lub łańcuchów słów w ciągu kilku sekund

Zrzut ekranowy OCR

Funkcje wyszukiwania i zastępowania w Ashampoo PDF wykraczają daleko poza inne programy PDF. Oprócz tekstu, można również wyszukiwać i zastępować czcionki. Jednym ruchem można nadać dokumentom nowy wygląd. Z Ashampoo PDF można również stosować te funkcje w odniesieniu do plików i wymieniać hiperłącza na całym świecie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu (OCR)

Szybki dostęp do dowolnego tekstu i bezpłatne korzystanie

Ashampoo PDF Professionalzawiera zaawansowany system rozpoznawania tekstu OCR, który umożliwia dostęp do wszystkich dokumentów i zeskanowanych stron. Można je nie tylko edytować w formacie Ashampoo PDF, ale również przekazać do edycji w programie Microsoft Word.

Formularze w toku

Wypełnij i wydrukuj bezpośrednio z pliku PDF

Dzięki Ashampoo PDF wypełniasz nie tylko interaktywne formularze, ale także znacznie bardziej popularne konwencjonalne formularze, które są zapisywane jako pliki PDF. Ponieważ agencje rządowe często udostępniają swoje formularze tylko w ten sposób, oszczędzasz wiele czasu, który w przeciwnym razie poświęciłbyś na drukowanie i wypełnianie formularzy ręcznie.

Chroń swoje treści!

128-bitowe szyfrowanie AES dla Twoich dokumentów

Dzięki wbudowanemu bezpiecznemu szyfrowaniu AES można chronić pliki PDF przed otwarciem, edycją, drukowaniem i kopiowaniem tekstu. Ty decydujesz, co odbiorca pliku PDF może z nim zrobić! Jeśli dokument PDF zawiera poufny tekst lub grafikę, "zaczerń" je za pomocą Ashampoo PDF, aby nie mogły być odczytane lub przywrócone.

Wymagania systemowe:

Windows 11
Okna 10
Okna 8
Okna 7

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo PDF Pro 2 pełna wersja ESD"
21 paź 2020

Easy and Fast

Claimed the code & Received , works awesome, Thanks.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany