Infolinia 0800 702813
 

Ashampoo Snap 14

15,45 € * 41,33 € * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822125
 • P27618-01
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Jak mogę zrobić zrzut ekranu? Z łatwością! Aplikacja do robienia, edytowania i wycinania... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Snap 14"

Jak mogę zrobić zrzut ekranu? Z łatwością!

Aplikacja do robienia, edytowania i wycinania zrzutów ekranu!

Uchwyć informacje w mgnieniu oka i zaoszczędź czas dzięki zrzutowi ekranu

Dzięki Ashampoo Snap 14 możesz zrobić zrzut ekranu lub nagrać wideo z dowolnej treści jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Cokolwiek znajduje się na ekranie, jest przechwytywane niezawodnie i z wieloma inteligentnymi opcjami. Zadania mogą być następnie edytowane w edytorze, zapisywane i udostępniane. Ale Snap oferuje także graficzną edycję twoich zrzutów ekranu z automatyczną numeracją, komentarzami, naklejkami i wieloma innymi funkcjami! Niezależnie od tego, czy pracujesz w domowym biurze, chcesz coś krótko wyjaśnić, czy stworzyć cały tutorial, Snap 14 ma wszystko!

 • Dla maks. 3 urządzeń
 • W pełni kompatybilny z Windows 11
 • Zupełnie nowy edytor zdjęć
 • Prosty i elegancki graficzny interfejs użytkownika z optymalnym przeglądem
 • Doskonała jakość wideo aż do 4K
 • Lepsza jakość dźwięku dzięki zwiększonemu bitrate'owi audio
 • Wygodne wyświetlanie nazw funkcji
 • Całkowicie nowy teren do strzelania
 • Wielofunkcyjny zapis dla prostokątnych obszarów, pełnych i przewijanych stron
 • Animowany, przejrzysty interfejs użytkownika
 • Edytor w nowej, nowoczesnej szacie graficznej
 • Ważne opcje bezpośrednio w obszarze nagrywania
 • Nowy, przejrzysty dialog ustawień


Dla maks. 3 komputerów w gospodarstwie domowym

Jeśli używasz Ashampoo Snap prywatnie, możesz wyposażyć w program 3 swoje komputery w ramach jednej licencji!

Nowe serce i mózg Ashampoo Snap 14

Sercem Snapa jest edytor zdjęć, w którym dodaje się adnotacje do zrzutów ekranu, strzałki, podkreślenia i efekty, zapisuje się je i udostępnia. Właśnie ten obszar został całkowicie przeprojektowany dla wersji 14! Dzięki rewelacyjnemu przeglądowi możesz znaleźć każdą funkcję na pierwszy rzut oka! Każda funkcja została poddana próbie i zoptymalizowana. Przekonaj się sam, jak logiczny, przejrzysty i zmienny może być program do tworzenia zrzutów ekranu! Jeszcze nigdy żadne pstryknięcie nie było tak dobre!

Koncepcja, która przekonuje

Przyjrzyj się nowemu edytorowi zdjęć Snap 14. Wizualnie zredukowany do niezbędnego minimum, możesz błyskawicznie przejść do każdej funkcji; jeśli chcesz, etykiety mogą być również wygaszone. Korzystaj z ulubionych i zoptymalizuj swój przepływ pracy. Odkryj więcej przestrzeni dla swojej kreatywności i nie trać czasu na myślenie o technicznej realizacji! Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały ze Snapem, będą go produktywnie używać w ciągu kilku minut. Oszczędź sobie żmudnych opisów dzięki jednemu zrzutowi ekranu!

Niezastąpiony towarzysz dla twojego domowego biura

Ashampoo Snap 14 może także zoptymalizować twoje domowe biuro dzięki zrzutom ekranu i filmom. Zarówno w kontaktach wewnętrznych, jak i z klientami, informacje mogą być przekazywane szybciej, skuteczniej i bardziej zrozumiale. Sugerowanie, dyskutowanie lub wyjaśnianie - z obrazkami wszystko jest łatwiejsze! To, co widać na ekranie, jest wiarygodnie uchwycone i może być uzupełnione o teksty, grafikę i efekty. Filmy wideo można też tworzyć, edytować i udostępniać w mgnieniu oka. Bez długiego okresu szkolenia, z niskimi wymaganiami sprzętowymi, Snap jest po prostu praktyczny!

Szybkie załatwianie spraw w domu i w pracy

Ashampoo Snap 14 sprawia, że robienie zrzutów ekranu i filmów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pracuj lepiej, mądrzej i bardziej produktywnie dzięki szybkim operacjom wykonywanym jednym kliknięciem, kreatywnym opcjom projektowania i schludnemu edytorowi zdjęć. W mgnieniu oka twórz zrzuty ekranu i filmy wideo o pikselowej jakości, umiejętnie dodawaj akcenty za pomocą tekstu, elementów podpowiedzi i notatek, a także strzałek, obszarów o dowolnych kształtach i klipartów. Pokaż w mgnieniu oka, gdzie grafika staje się interesująca, gdzie znalazłeś błędy lub stymuluj myślenie za pomocą tekstu i obrazów. Zdziwisz się, jak szybko i produktywnie Ashampoo Snap 14 integruje się z twoją codzienną pracą!

Sprytnie uchwyć pulpit i łatwo się nim podziel

Kiedy Snap jest aktywny, program rozpoznaje, czy najeżdżasz myszą na okno przeglądarki, menu lub obrazek, i w ten sposób zapewnia precyzyjne przechwycenie. Ale "magiczne oko" potrafi jeszcze więcej: oferuje opcje przechwytywania prostokątnych obszarów, przewijanych treści i całych stron! Gotowe obrazy możesz następnie zapisać w dowolny sposób lub przesłać na stronę internetową Ashampoo. I oczywiście jest jeszcze wypróbowana i przetestowana funkcja poczty!

Edytuj filmy szybko i łatwo

Nie każde nagrane wideo jest idealne, często reklamy, niepotrzebne kroki czy czas oczekiwania są irytujące. Ale nawet przy nagrywaniu ekranu interesujące są tylko najważniejsze momenty! Dzięki Ashampoo Snap zachowasz tylko najważniejsze momenty, po prostu wytniesz np. reklamy, błędy lub inne niepotrzebne sceny albo zapiszesz film w pojedynczych odcinkach. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu szybko coś uchwycić, nagrać webinar czy przygotować prezentację na najwyższym poziomie, tutaj sprawdzi się każde wideo na ekranie!

Nagrywanie pulpitu i łatwe udostępnianie

Chcesz podzielić się swoimi zrzutami ekranu i filmami z rodziną, kolegami lub na portalach społecznościowych? Z Ashampoo Snap masz wszystkie możliwości, prywatnie i zawodowo! Jednym kliknięciem możesz przesłać zdjęcia na Twittera lub Facebooka, możesz je także przesłać do najpopularniejszych chmur (DropBox / Microsoft One-Drive / Google Drive itp.) lub do darmowej przestrzeni internetowej Ashampoo. Oczywiście jest też wypróbowana i przetestowana usługa pocztowa, która jest szczególnie popularna w sektorze zawodowym.

Twórz filmy do każdego celu

Dzięki Ashampoo Snap filmy edukacyjne czy dokumentalne udają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Możesz nawet edytować samo nagranie - na żywo - i dodawać tekst, rysunki lub komentarze przez mikrofon. Pokazuj osobno kliknięcia myszą i naciśnięcia klawiszy, wstawiaj znaki wodne dla swoich praw autorskich lub jednym kliknięciem integruj swoją kamerę internetową. Stwórz tutorial, przygotuj webinar lub pokaż to, co jest dla ciebie ważne, na osobności!

Idealny do różnych rozdzielczości i pracy wielomonitorowej

Ashampoo Snap może być z łatwością używany na wielu monitorach, we wszystkich rozdzielczościach i ustawieniach DPI. Nawet jeśli na przykład połączysz monitory Full HD i 4K, Ashampoo Snap działa bez żadnych problemów. Każda rozdzielczość jest uchwycona z pełną ostrością i może być natychmiast edytowana. Doświadcz doskonałej obsługi zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów!

Tworzenie GIF-ów z dowolnego materiału wideo

GIF-y stały się nieodzowne w internecie jako małe, często zabawne animacje. Mogą być też używane w samouczkach do krótkich demonstracji i centralnych ruchów rąk. Dzięki Ashampoo Snap możesz tworzyć GIF-y z dowolnie wybranych klipów filmowych. Po prostu ustaw początek i koniec filmu, pozwól mu się przekonwertować i gotowe!

Więcej niż narzędzie do wycinania dzięki funkcjom zwiększającym wygodę

Ashampoo Snap zdejmuje z ciebie wiele pracy i sprawia, że twoja praca jest bardziej zmienna. Dzięki automatycznemu numerowaniu lub praktycznemu nagrywaniu z opóźnieniem, możesz po prostu lepiej wykorzystać swoje zrzuty ekranu. Dodawaj tekst objaśniający i grafikę bezpośrednio w obszarze edytora oraz wypełniaj obszary dowolnym kolorem! Podkreślaj fragmenty, zamazuj wrażliwe miejsca lub używaj kolorowych zakreślaczy programu!

Przechwytywanie pulpitu, aby zapisywać filmy i zdjęcia z internetu

Internet jest pełen fascynujących, zabawnych i edukacyjnych zdjęć, tekstów i filmów. Dzięki Ashampoo Snap możesz łatwo zaoszczędzić to, co lubisz! Zapisuj zdjęcia dowolnego rodzaju, nagrywaj filmy i edytuj zrzuty ekranu oraz filmy w tym samym czasie, jeśli jest taka potrzeba! Cokolwiek widzisz na ekranie lub słyszysz na karcie dźwiękowej, Snap nagrywa to dla Ciebie!

Twórz zrzuty ekranu szybko i różnorodnie

Tworzenie zrzutów ekranu jest dziecinnie proste dzięki Ashampoo Snap. Niezależnie od tego, czy przechwytujesz cały pulpit, przewijane strony internetowe, czy tylko małe fragmenty, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przechwytuj pulpit tylko we fragmentach, z opóźnieniem czasowym, jeśli chcesz, lub twórz pikselowo doskonałe zrzuty ekranu w dokładnym rozmiarze! Ashampoo Snap to narzędzie do robienia zrzutów ekranu w systemie Windows, które po prostu oferuje wszystkie możliwości i jest całkowicie intuicyjne w użyciu!

Twórz zrzuty ekranu swoich gier w pełnej jakości

Ashampoo Snap robi doskonałe zrzuty ekranu z twoich gier, nawet w trybie pełnoekranowym. Nieważne, czy jest to mała gra 2D, czy imponująca gra 3D w trybie pełnoekranowym! Pokaż, na co ich stać i uchwyć szczególnie epickie momenty ich przygód w rozdzielczości do 4K! Uwiecznij na zawsze swoje największe triumfy, wysokie wyniki i najważniejsze momenty rozgrywki!

Nagrywanie ekranu za pomocą "magicznego oka

Ashampoo Snap 14 startuje z pełnym impetem! Przerobiliśmy program w najważniejszych miejscach: Poznaj i pokochaj zupełnie nowy edytor zdjęć! Nigdy wcześniej nie mogłeś edytować swoich zrzutów ekranu w tak przejrzysty, zmienny i logiczny sposób. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki i nie odciąga cię od najważniejszej rzeczy - twoich projektów! Poznaj nowy wygląd i działanie Snapa, przetestuj go sam i przekonaj się. Wraz ze zoptymalizowanym nagrywaniem wideo do 4K i znacząco poprawionym dźwiękiem, Ashampoo Snap 14 jest idealnym uaktualnieniem!

 

Tryb zrzutu ekranu  
Wielofunkcyjne przechwytywanie prostokątnych obszarów, pełnych i przewijanych stron
Całkowicie nowy obszar przechwytywania
Animowany, przejrzysty interfejs
Ważne opcje bezpośrednio w obszarze nagrywania
Pełny przegląd podczas nagrywania i edycji
Zrzuty ekranu z gier 3D na pełnym ekranie
Automatycznie dodawaj znaki wodne
Zbieraj kolory niezależnie od programu za pomocą pipety do kolorów
Twórz ujęcia z kontrolowanym czasem
Twórz kolaże z wielu zrzutów ekranu
Pełne wsparcie dla 32-bitowych przezroczy (RGBA)
Tryb wideo  
Nowe kodeki wideo dla lepszej jakości
Nagrania dźwiękowe klasy referencyjnej
Zoptymalizowane ustawienia automatyczne
Nagrania WMV można konfigurować w bardziej zmienny sposób
Obszar edycji wideo
Zapisywanie filmów w odcinkach
Filmy łączące
Ulepszony znak wodny z podglądem na żywo
Twórz animacje GIF bezpośrednio z edycji wideo
Ulepszone nagrywanie ścieżki dźwiękowej
Nagrywanie w rozdzielczości do 4K
Edycja na żywo za pomocą tekstu i pióra podczas nagrywania wideo
Wyświetlanie wejścia klawiatury w filmie
Ruchome okno nagrywania dla nagrań wideo
Nagrywanie komentarzy przez mikrofon podczas nagrywania z kamery internetowej
Konfigurowalna pozycja i rozmiar kamery internetowej
Łatwiejsza obsługa efektów wideo i myszy
Ulepszone odtwarzanie plików MP4/WMV przez New Media Foundation
Nagrywanie wideo z timerem
Ograniczenie długości nagrania przez licznik
Wstrzymywanie i wznawianie nagrywania
Wyświetlanie długości nagrania
Tworzenie filmów poklatkowych
Nagrywanie kamery internetowej
Wyświetlanie kliknięć myszy z efektami
OCR / rozpoznawanie tekstu  
Rozpoznawanie tekstu obsługuje sześć języków (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, turecki i rosyjski)
Nowy język do rozpoznawania tekstu: japoński
Wydobywanie tekstu z obrazów za pomocą rozpoznawania tekstu
Tworzenie tekstu z OCR i kopiowanie go do schowka
Rozpoznawanie tekstu obsługuje siedem języków (japoński, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, turecki i rosyjski)
Łatwość użycia  
Nowy, przejrzysty dialog ustawień
Zwiększona szybkość pracy we wszystkich obszarach
Praca wielomonitorowa do rozdzielczości 4k
Dostarczanie obrazów z adresem internetowym
Zapisywanie pochodzenia obrazów internetowych w metadanych
Nowe klawisze skrótów i opcje zrzutów ekranu
Przechwytywanie obrazów skopiowanych w przeglądarce
Tworzenie animowanych GIF-ów, np. do memów
Definiowane przez użytkownika skróty klawiszowe dla wielu funkcji
Zoptymalizowane wykorzystanie nowoczesnych procesorów
Wszystkie obiekty/ustawienia można modyfikować w dowolnym momencie dzięki inteligentnej kontroli wersji
Inteligentny mechanizm tworzenia kopii zapasowych
Więcej prędkości! Dzięki obsłudze nowych procesorów wielordzeniowych
Udostępnianie, wysyłanie i ładowanie  
Wyeksportuj wszystkie obiekty do Photoshopa
Zintegruj dowolną aplikację, aby edytować lub zapisywać
Dowolność wyboru programu do otwierania plików PSD
Przesyłanie stron internetowych do dzielenia się unikalnymi linkami internetowymi, teraz także do filmów
Bezproblemowe przesyłanie do przestrzeni internetowej Ashampoo Snap
Tryb edycji  
Edytor w nowej, nowoczesnej szacie graficznej
Dostosowanie do różnych ustawień DPI w systemie
Swobodny wybór monitora w trybie edycji
Graficznie bardziej zmienna numeracja
Dostosowanie do wszystkich ustawień DPI różnych monitorów
Kopiowanie obiektów z trybu edycji do schowka
Kopiowanie obiektów pomiędzy różnymi zrzutami ekranu
Zakrzywione strzałki i linie dla jeszcze większej swobody projektowania
Wstawianie zapisanych obrazów do zrzutów ekranu
Łatwe klonowanie obiektów
Bezpośredni wybór koloru ze zrzutu ekranu za pomocą eyedroppera w selektorze kolorów

 

Wymagania systemowe

System operacyjny

 • Windows® 11, Windows® 10 (64bit)

Wymagania wstępne:

 • Dowolne urządzenie, które obsługuje powyższe systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne

 • Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Języki

 • Niemiecki Niemiecki
 • English English
 • Nederlands Holenderski
 • Français Français
 • Magyar Magyar
 • Pусский Pусский
 • Polski Polski
 • Italiano Italiano
 • Português Português
 • Español Español
 • Svenska Svenska
 • Türkçe Türkçe
 • Slovenščina Slovenščina
 • 汉语 汉语
 • British English British English
 • български език български език
 • Српски Српски
 • Português (Br) Português (Br)
 • עברית עברית
 • 漢語 漢語
 • 한국어 한국어
 • Română Română
 • Slovenský Slovenský
 • Suomi Suomi
 • Српски Српски
 • Norsk Nynorsk Norsk Nynorsk
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Snap 14"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany