Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo Snap 15

Ashampoo Snap 15

67,84 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822451
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki Ashampoo Snap 15 możesz zaoszczędzić sobie długich wyjaśnień i czasu! Niezależnie od... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Snap 15"

Dzięki Ashampoo Snap 15 możesz zaoszczędzić sobie długich wyjaśnień i czasu!

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domowym biurze, chcesz coś szybko wyjaśnić, czy stworzyć cały samouczek - Snap oferuje wszystkie możliwości! Za pomocą jednego kliknięcia możesz tworzyć zrzuty ekranu lub filmy wideo ze wszystkiego, co znajduje się na ekranie. Edytor pozwala na łatwą edycję, zapisywanie i udostępnianie nagrań. Snap oferuje również graficzną prezentację zrzutów ekranu, w tym automatyczną numerację, komentarze, naklejki i wiele więcej!

Zalety Ashampoo Snap 15 są oczywiste: oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemem Windows 11 i ma zupełnie nowy edytor zdjęć. Prosty i elegancki graficzny interfejs użytkownika oferuje optymalny przegląd, a doskonała jakość wideo do 4K jest uzupełniona lepszą jakością dźwięku dzięki zwiększonej bitrate audio. Dzięki Snap 15 możesz nawet wygodnie wyświetlać nazwy funkcji, dzięki czemu możesz pracować jeszcze szybciej i łatwiej.
Ashampoo Snap 15
Snap 15 to król prędkości wśród programów do zrzutów ekranu. Od czasu wydania poprzednika, nasi programiści podkręcili każdą dostępną śrubę, aby uczynić Snap 15 najszybszym Snapem w historii. Niska lub wysoka rozdzielczość, jeden ekran lub wiele monitorów - dzięki Snap 15 uzyskasz wyniki w mgnieniu oka!

Nowy edytor zdjęć Snap został wizualnie zredukowany do najważniejszych elementów, dzięki czemu możesz błyskawicznie uzyskać dostęp do każdej funkcji. Jeśli chcesz, etykiety można również przyciemnić. Korzystaj z ulubionych i usprawnij swój przepływ pracy w mgnieniu oka. Doświadcz więcej przestrzeni dla swojej kreatywności i nie trać czasu na techniczne wdrożenia! Nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie pracowali z aplikacją Snap, będą mogli z niej produktywnie korzystać w ciągu kilku minut. Dzięki zaledwie jednemu zrzutowi ekranu możesz uniknąć uciążliwych opisów!

Fani Snap uwielbiają"Magic Eye", poręczne centrum Twoich Snapshotów. Automatycznie wykrywa obrazy, menu i przeglądarki oraz oferuje opcje przechwytywania prostokątnych obszarów, przewijanych treści i całych stron. Dzięki Snap 15 możesz łatwo przenieść ten element w dowolne miejsce na krawędzi ekranu, jeśli przeszkadza!
Ashampoo Snap 15
Ashampoo Snap jest również niezastąpionym towarzyszem Twojego domowego biura. Zrzuty ekranu i filmy mogą zoptymalizować Twoją codzienną pracę, przekazując informacje szybciej, skuteczniej i bardziej zrozumiale. Niezależnie od tego, czy proponujesz, dyskutujesz czy wyjaśniasz - wszystko jest łatwiejsze dzięki obrazowi! To, co widać na ekranie, jest niezawodnie przechwytywane i może być uzupełnione tekstem, grafiką i efektami. Filmy można również tworzyć, edytować i udostępniać w mgnieniu oka. Bez długiej krzywej uczenia się i przy niskich wymaganiach sprzętowych, Snap jest po prostu praktyczny!

I to właśnie praktyczne szczegóły Ashampoo Snap 15 robią różnicę. Jeśli lubisz dodawać tekst do swoich zdjęć, wypróbuj tę aplikację

 

Wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows 10 lub nowszy

Procesor:
Dwurdzeniowy z co najmniej 2,4 GHz lub lepszy

Pamięć:
Zalecane co najmniej 4 GB RAM lub więcej

Karta graficzna:
Zgodna z DirectX 10 lub lepsza z aktualnymi sterownikami

Miejsce na dysku twardym
:
Co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację i kolejne 2 GB na pliki tymczasowe


Rozdzielczość ekranu:
Co najmniej 1280x960 pikseli lub wyższa

Inne:
Do aktywacji programu i regularnego sprawdzania licencji wymagane jest aktywne połączenie internetowe.
Pamiętaj, że wymagania te mogą się różnić w zależności od charakteru i zakresu Twoich zadań. Zaleca się, aby twój komputer spełniał zalecane wymagania systemowe, aby zapewnić optymalną wydajność i komfort użytkowania Ashampoo Snap 15.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Snap 15"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany