Infolinia 0800 702813
 
Ashampoo Snap 15

Ashampoo Snap 15

142,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822451
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki Ashampoo Snap 15 możesz zaoszczędzić sobie długich wyjaśnień i czasu! Niezależnie od... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Snap 15"

Dzięki Ashampoo Snap 15 możesz zaoszczędzić sobie długich wyjaśnień i czasu!

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domowym biurze, chcesz coś szybko wyjaśnić, czy stworzyć cały samouczek - Snap oferuje wszystkie możliwości! Za pomocą jednego kliknięcia możesz tworzyć zrzuty ekranu lub filmy wideo ze wszystkiego, co znajduje się na ekranie. Edytor pozwala na łatwą edycję, zapisywanie i udostępnianie nagrań. Snap oferuje również graficzną prezentację zrzutów ekranu, w tym automatyczną numerację, komentarze, naklejki i wiele więcej!

Zalety Ashampoo Snap 15 są oczywiste: oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemem Windows 11 i ma zupełnie nowy edytor zdjęć. Prosty i elegancki graficzny interfejs użytkownika oferuje optymalny przegląd, a doskonała jakość wideo do 4K jest uzupełniona lepszą jakością dźwięku dzięki zwiększonej bitrate audio. Dzięki Snap 15 możesz nawet wygodnie wyświetlać nazwy funkcji, dzięki czemu możesz pracować jeszcze szybciej i łatwiej.
Ashampoo Snap 15
Snap 15 to król prędkości wśród programów do zrzutów ekranu. Od czasu wydania poprzednika, nasi programiści podkręcili każdą dostępną śrubę, aby uczynić Snap 15 najszybszym Snapem w historii. Niska lub wysoka rozdzielczość, jeden ekran lub wiele monitorów - dzięki Snap 15 uzyskasz wyniki w mgnieniu oka!

Nowy edytor zdjęć Snap został wizualnie zredukowany do najważniejszych elementów, dzięki czemu możesz błyskawicznie uzyskać dostęp do każdej funkcji. Jeśli chcesz, etykiety można również przyciemnić. Korzystaj z ulubionych i usprawnij swój przepływ pracy w mgnieniu oka. Doświadcz więcej przestrzeni dla swojej kreatywności i nie trać czasu na techniczne wdrożenia! Nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie pracowali z aplikacją Snap, będą mogli z niej produktywnie korzystać w ciągu kilku minut. Dzięki zaledwie jednemu zrzutowi ekranu możesz uniknąć uciążliwych opisów!

Fani Snap uwielbiają"Magic Eye", poręczne centrum Twoich Snapshotów. Automatycznie wykrywa obrazy, menu i przeglądarki oraz oferuje opcje przechwytywania prostokątnych obszarów, przewijanych treści i całych stron. Dzięki Snap 15 możesz łatwo przenieść ten element w dowolne miejsce na krawędzi ekranu, jeśli przeszkadza!
Ashampoo Snap 15
Ashampoo Snap jest również niezastąpionym towarzyszem Twojego domowego biura. Zrzuty ekranu i filmy mogą zoptymalizować Twoją codzienną pracę, przekazując informacje szybciej, skuteczniej i bardziej zrozumiale. Niezależnie od tego, czy proponujesz, dyskutujesz czy wyjaśniasz - wszystko jest łatwiejsze dzięki obrazowi! To, co widać na ekranie, jest niezawodnie przechwytywane i może być uzupełnione tekstem, grafiką i efektami. Filmy można również tworzyć, edytować i udostępniać w mgnieniu oka. Bez długiej krzywej uczenia się i przy niskich wymaganiach sprzętowych, Snap jest po prostu praktyczny!

I to właśnie praktyczne szczegóły Ashampoo Snap 15 robią różnicę. Jeśli lubisz dodawać tekst do swoich zdjęć, wypróbuj tę aplikację

 

Wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows 10 lub nowszy

Procesor:
Dwurdzeniowy z co najmniej 2,4 GHz lub lepszy

Pamięć:
Zalecane co najmniej 4 GB RAM lub więcej

Karta graficzna:
Zgodna z DirectX 10 lub lepsza z aktualnymi sterownikami

Miejsce na dysku twardym
:
Co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację i kolejne 2 GB na pliki tymczasowe


Rozdzielczość ekranu:
Co najmniej 1280x960 pikseli lub wyższa

Inne:
Do aktywacji programu i regularnego sprawdzania licencji wymagane jest aktywne połączenie internetowe.
Pamiętaj, że wymagania te mogą się różnić w zależności od charakteru i zakresu Twoich zadań. Zaleca się, aby twój komputer spełniał zalecane wymagania systemowe, aby zapewnić optymalną wydajność i komfort użytkowania Ashampoo Snap 15.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Snap 15"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany